Calaserena Village ****

od 27 523 Kč

8 dní / plná penze s nápoji

Praha - Cagliari

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Skvěle vybavený komplex uprostřed bujné sardinské přírody a přímo u krásné písečné pláže je ideální pro rodiny s dětmi a příznivce aktivní dovolené.

Poloha

Moderní hotelový resort je situován na jižním pobřeží Sardinie, přímo u písečné pláže a azurově průzračného moře, v nádherné lokalitě Geremeas, mezi městy Villasimius a Cagliari. Hlavní hotelová budova i pokoje jsou obklopeny typickou místní zelení s topoly, eukalypty a tamaryšky. Ve 30 km vzdáleném Cagliari, hl. městě ostrova, lze obdivovat historii, muzea, působivou architekturu i gastronomii. Oblíbené město Villasimius s komplexními turistickými službami je vzdáleno 20 km. Cca 80 km od hotelu lze navštívit typické nuraghy, 120 km odsud leží úchvatný park Parco della Giara a také ostrov San Pietro se svými bělostnými zátokami a azurovým mořem.
Vzdálenost od letiště v Cagliari: cca 37 km (45 min).

Vybavení

Klientům je k dispozici recepce, lobby bar, 3 restaurace, 2 bary (na náměstíčku a na pláži), 2 bazény (jeden dětský) v krásné udržované zahradě se vzrostlými stromy, dětské hřiště, široké sportovní zázemí, amfiteátr, dětské kluby, wellness centrum, butiky, obchody, tabák, cash-point, konferenční prostory (400 míst), kryté nehlídané parkoviště. V přilehlém lesíku mini farma a mini jízdárna pro děti (za poplatek). Ordinace lékaře (pediatr k dispozici celý den, v období 16.6.-7.9.2019; některé hodiny za poplatek). Areál resortu je bezbariérový, včetně vybraných pokojů a vyhrazených míst na pláži (přístup po chodníčku), sedaček v amfiteátru a parkování.
Wi-Fi ve společných prostorách + na pokojích Premium a Comfort zdarma.
Malý pes do 10 kg na vyžádání, za poplatek.

Ubytování

Hotel nabízí celkem 350 elegantních pokojů situovaných v jedno- až dvoupatrových řadových domcích v nádherné zahradě. Jednotlivé pokoje až pro 5 osob (3.-5. lůžko je přistýlka) jsou typu CLASSIC a na vyžádání typologie PREMIUM a COMFORT. Pokoje v přízemí mají zahrádku, v patře většinou balkon (některé pokoje v 1. patře bez balkonu, nelze garantovat).
CLASSIC - pokoje vybavené individuální klimatizací, telefonem, TV, mini lednicí, trezorem a koupelnou se sprchou a fénem.

POKOJE NA VYŽÁDÁNÍ:
PREMIUM - jako Classic, navíc mají ve výbavě kávovar na espresso, Wi-Fi připojení, TV 32", plážové osušky (1 ks/osoba nad 3 roky, výměna po týdnu, častější výměna za poplatek).
COMFORT - jako Premium, navíc mají ve výbavě SkyItalia-TV 32", open minibar (voda, 2 plechovky nealka a pivo), plážové osušky (1 ks/osoba nad 3 roky/výměna denně, rezervovaný stůl v restauraci, slunečník v centrální části pláže).
PĚTILŮŽKOVÉ pokoje všech typů.
DUS CLASSIC, bezbariérové pokoje, jednolůžkové pokoje (francouzské lůžko 120 cm šířky, umístěn v 1. patře).
Pobyt s dítětem v dětské postýlce k ověření v CK. Postýlka pro dítě do 3 let zdarma, počítá se ale do celkového počtu lůžek v pokoji (na vyžádání; součástí i vstup do dětské kuchyňky). Možnost vlastní postýlky (nutno hlásit předem).

Check-in 16:00; check-out 10:00 hod. Je-li to organizačně možné, pokoje jsou v den příjezdu k dispozici od 14:30 hod. (Nelze garantovat).
Pozdní check-out za poplatek (pokoj a slunečník při pozdním check-inu v den odjezdu k dispozici do 14:15 h; nutno vyžádat min. 2 dny před odjezdem).
Min. délka pobytu 5 nocí; na vyžádání zkrácené pobyty (pouze pokoje Classic, plná penze s nápoji, klubová karta za příplatek - dostupnost k ověření v CK).

Stravování

PLNÁ PENZE S NÁPOJI nebo ALL INCLUSIVE

PLNÁ PENZE S NÁPOJI je podávána v hlavní hotelové restauraci:
Snídaně (káva z automatu), oběd a večeře formou bufetu, v rámci zážitkového vaření se show-cooking.
Při plné penzi, která začíná večeří, mají klienti v ceně v den odjezdu jako poslední jídlo oběd (nebo obědový balíček s příplatkem). K hlavnímu jídlu je v ceně stáčené víno a filtrovaná voda.
Začíná-li klient pobyt obědem, končí v den odjezdu snídaní. (tuto variantu nutno vyžádat předem současně s rezervací pokoje).
V období 10.6.-21.9.2019 je v provozu restaurace IL GUSTO, kde jsou stoly vyhrazené jednotlivým rodinám, večeře se zde podává od pondělí do soboty. (omezená kapacita, rezervace den předem na recepci).
IL GIARDINO - zóna před hlavní restaurací, ve stínu, se stoly vyhrazenými každé rodině. Stolování zde je nutno rezervovat předem na celý pobyt (obědy i večeře). Při nepřízni počasí je vyhrazen stůl uvnitř hlavní restaurace.
Děti mají rezervován oběd v rámci dětských klubů (v období 3/6 - 7/9/2019).
V ceně snack a pizza na pláži (v čase 11-12:30 h).

ALL INCLUSIVE - navíc oproti plné penzi:
Nápoje jsou podávány ve skle. Konzumace vybraných točených nápojů v den odjezdu v ceně až do 14 hodin.
RESTAURACE (kromě restaurace na pláži, není-li na místě uvedeno jinak): v ceně káva, čaj, k obědu a večeři 1 točený nápoj 0,4l/ osoba starší 3 let (pivo, pomerančová limonáda nebo Coca-Cola).
BAR: v ceně káva, čaj, bylinkové odvary, vybrané točené nealko nápoje a ovocné džusy (0,2l), točené pivo (0,2l), bílé a červené víno, prosecco, likéry, aperitivy, vermut, grapa, granita, amaro (nahořklý bylinkový likér). Za poplatek: koktejly, šampaňské a alkohol specifikovaný v barovém lístku.
All inclusive musejí mít všechny osoby na pokoji a lze je rezervovat pouze u pobytů na min. 7 nocí.

Hosté resortu mohou využívat 2 bary - jeden na centrálním náměstíčku a druhý na pláži.
V resortu jsou 3 komfortní restaurace, jedna z nich je klimatizovaná; v jedné jsou stoly s 8-9 místy k sezení (s ostatními hosty hotelu). Dvě restauraci mají stoly s rezervací (Il Giardino a Il Gusto). Hosté ubytovaní v pokojích Comfort mají po celý pobyt rezervován konkrétní stůl.

Restaurace nabízí i pokrmy pro klienty s potravinovou intolerancí - hlavní restaurace má v bufetu nabídku bezlepkových pokrmů (salámy, balené pečivo k snídani, bezlepkové varianty jednotlivých chodů oběda a večeře (pokrmy ovšem nejsou připravovány v oddělené kuchyni a proto nelze garantovat, že nedošlo ke kontaktu s dietně nevhodnými potravinami). Součástí je také nabídka pokrmů bez vajec a mléka.

"Mother and Baby kitchen" - přípravna stravy pro miminka - otevřena non-stop, k dispozici základní suroviny k přípravě pokrmů v čase chodů v restauraci, lednice, varné desky, dětské židličky a stolky, nádobí, ohřívače lahví, mikrovlnná trouba, sterilizátor. V čase oběda a večeře rovněž masové a zeleninové vývary, zeleninové pyré, menší druhy těstovin, plátky masa, rybí filety, šunka, mléčné výrobky, čerstvé mléko a ovoce, jogurty, džemy, čaj a sušenky. K dispozici nejsou hotové dětské pokrmy, tavené sýry ani kojenecké mléko.

Pro děti

Bluserena řetězec byl v rámci Itálie prvním držitelem prestižního ocenění "KIDS FRIENDLY HOLIDAY" uděleného národní pediatrickou asociací. To odráží celkovou atmosféru, kdy prioritou jsou spokojené děti a jejich rodiče.
Rodiny mohou využít velký bazén se skluzavkami, plavecký bazén, velký park s prolézačkami, nafukovacími atrakcemi, trampolínami, skluzavkami a dalšími venkovními hrami. Součástí zahrady je také mini farma a mini jízdárna s poníky (jízda za poplatek).
Kuchyňka s jídelnou pro přípravu pokrmů pro nejmenší děti (přístupná nonstop, k dispozici základní suroviny, odborná asistence na požádání). V rámci bufetu nabídka vybraných jídel (vývary, zeleninové kaše, těstoviny, maso apod.).

Dětské kluby s animačním programem ve vlastních prostorách s dětským bazénem s tobogánem, denně kromě neděle, 9:30-12:30 a 15-19 h (pondělky od 9:00h), program garantován v období 3/6-7/9/2019. Kluby SERENINO a SERENINO PIÚ jsou garantovány po celou letní sezónu, oba mají svůj speciálně vyhrazený prostor s bazénem a hrami.
SERENINO KLUB (3-5 let), SERENINOPIÚ (6-10 let), SERENUP (10-14 let) a SERENHAPPY (14-17 let) - hry, sport, taneční lekce, divadlo ad.
Dětem do 6 let, které nejsou zapsány do dětského klubu, vstup do bazénu umožněn v určité hodiny, za doprovodu rodičů.
Škola tance, škola bojových umění a lekce fotbalu pro děti 5-14 let, kolektivní lekce plavání.
Dětem ve věku 3-10 let je určen večerní klub SERENINO SERALE (denně kromě neděle, 21:30-23:30 h).
Pro celou rodinu je určen BLUSERENA CIRCUS s artisty, klauny, žongléry a akrobaty. Změna vyhrazena.

Za poplatek: SERENURSERY: Hlídání dětí ve věku 1-3 roky (jesle, k dispozici 1/7-7/9/2019): školený personál, hry v dětském koutku, hygienické zázemí, svačinky, denně mimo neděli, v časech 9-12:30 a 15:30-18:30 h.
Dále za poplatek: Jízda na ponících.

Sport a animace

Resort disponuje dvěma bazény - jedním se skluzavkami a hydromasáží a druhým plaveckým vhodným i pro potápění.
Hostům se nabízí velmi bohatý animační program, za pomoci týmu 40 animátorů - denní program, večerní představení v amfiteátru, kabaret, živá hudba, diskotéka pod širým nebem, cirkusová škola pro celou rodinu, kolektivní aktivity - taneční lekce (salsa, merengue, bachata ad.); Total Body, Nordic walking a Pilates, kolektivní lekce plavání.
Pro milovníky fitness je kromě moderní tělocvičny k dispozici také zóna fitness, to vše s posilovacími stroji, činkami, spinningovými koly a běžeckými pásy, dále skupinové lekce gymnastiky s kvalifikovaným personálem (předem dané hodiny) a mnoho dalších skupinových aktivit: strečink, Total Body a Acquagym, Nordic Walking, Pilates, Street Workout a fitness s paličkami.
Hosté mohou dále využít kolektivní lekce plavání, plachtění, v období 3/6 - 7/9/2019 tenisu, lukostřelby. Zdarma jsou k dispozici víceúčelová hřiště na tenis/minifotbal, dráhy pro petanque (bocce) s umělým povrchem, lukostřelba, plážový volejbal (s nočním osvětelním) a stolní tenis.
Karetní klub: denní a večerní turnaje - např. Texas Hold´em Poker.
Bluserena SeaSport Club - široká nabídka vodních sportů a podvodních aktivit s profi instruktory. Zdarma: skupinové lekce plachtění, windsurfingu (pro děti i dospělé), kánoe, paddleboarding. Individuální využití kánoí, surfu a paddleboardu je možné mimo časy skupinových lekcí.
Za poplatek: intenzivní či individuální lekce - plachtění (pro děti jsou k dispozici speciální malé loďky Baby Boat), windsurfing, motorový člun, lodní výlety, potápění včetně potápěčských kurzů.
Zákaz jízdy na kolech v areálu hotelu starším 6 let - platí i pro kola klientů.

Wellness & beauty

BLUWELLNESS centrum za poplatek nabízí zkrášlovací procedury, masáže.

Další služby

V areálu hotelu, v barech, restauracích a Punto Blu se platí zálohovanou klubovou kartou SMART CARD, kterou host dostane při příjezdu na recepci (1 karta/pokoj) a nabije si do ní kredit (v ceně již má počáteční kredit €10).
SMART CARD také podmiňuje využití All inclusive Extra služeb a nabídek CLUB BLUESERENA PIÚ (kartu nutno předložit na požádání). Nevyužitý kredit bude klientovi vrácen při odjezdu.
Za poplatek nonstop lékařská služba, ordinace lékaře přímo v areálu.
V den odjezdu k dispozici nehlídaná úschovna zavazadel a převlékárny se sprchami.

Pláž

Vyhrazená hotelová písečná pláž leží přímo u komplexu (450 m od ubytování, dle pozice jednotlivých pokojů). Koupání v průzračném moři je vhodné i pro malé děti. U pláže se rozprostírá příjemný lesopark. Jsou zde sprchy a převlékárny, bar a informační stánek. Na pláži si lze zahrát plážový volejbal, beach tenis, vyzkoušet kánoe, windsurfing, plachetnice (soukromé lekce za poplatek). Za poplatek potápění.
V ceně 1 slunečník, 1 křesílko a 1 lehátko/ pokoj, první 3 řady za poplatek (rezervace předem).
V rámci All inclusive v ceně 1 plážová osuška/os. nad 12 let (výměna po týdnu, častější za poplatek); pokoj Comfort: slunečník v centrální části pláže, plážová osuška/os. od 3 let (denní výměna).
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
All inclusiveAll inclusive
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
PesPes
FitnessFitness

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Důležité

K čerpání služeb je nutné, aby klienti měli u sebe klubovou kartu Smart Card (1 karta/pokoj, hrazena v ceně zájezdu formou povinného příplatku) a nosili rozlišovací náramek.

Hotel má odlišné storno podmínky než VSP SARDEGNA TRAVEL: Při zrušení pobytu 9-4 dny před nástupem storno ve výši 75 %. Ostatní storno podmínky v souladu s CK.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s plnou penzí s nápoji nebo s all inclusive, služby delegáta (1.6.-30.9.2019).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Příplatky

Povinný příplatek za klubovou kartu Smart Card (na webu se napočítá automaticky ke kalkulaci pokoje): zahrnuje 1 klubovou kartu / pokoj / pobyt - při příjezdu do hotelu na ní klient už má nabitý kredit 10€ a další kredit pro využití hotelových služeb si dobíjí sám.

Poplatky na místě

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
Malý pes do 10 kg € 14/den (omezená kapacita pokojů, nutno vyžádat při rezervaci) - nocleh v psí boudě na zahrádce pokoje, zákaz vstupu na pláž, do restaurace a určených zón areálu, pohyb pouze ve vyhrazených částech areálu, s košíkem a na vodítku.
Slunečník na pláži: 1. řada € 19/den do 27.7. a od 25.8.2019, €22/den od 28.7.-24.8.2019; 2. řada € 11/den, 3. řada € 6/den (nutná rezervace předem).
Plážový servis Beach Comfort: velký slunečník + 2 křesílka, 2 lehátka, malý stolek a trezor: 1. řada € 35/den do 27.7. a od 25.8.2019, € 39/den od 28.7.-24.8.2019; 2. řada € 28/den. (nutná rezervace předem).
Plážová lehátka navíc: (1/ pokoj v ceně pobytu): € 7 lehátko/den (omezená kapacita, ).
Plážové osušky: € 4,50/kus/týden (častější výměna za poplatek).
Dětský kočárek: € 7/den, € 29/týden, € 49/2 týdny (omezená kapacita).
Jesle pro děti 1-3 roky (dostupné 1/7-7/9/2019): celodenní € 129/týden, půldenní € 74/týden; celodenní hlídání na 4 a méně dní € 25/den, půldenní na 4 a méně dní € 15/den. Ceny jsou za hlídání 1 dítěte.
Pozdní check-out: € 49/pokoj.
Extra oběd při pozdním check-outu: € 22/os., děti 3-12 let € 14/os., do 3 let zdarma. Oběd formou balíčku € 7/os. (nutno objednat předem min. 2 dny před odjezdem).
SERENELLA KIT: € 49/sada, v níž je: velká měkká hračka Serenella (50 cm), přehoz na postel ze 100% bavlny, balíček organické kosmetiky do koupele, samolepky Serenella. Na vyžádání, omezená kapacita.

Speciální nabídky

Nabídka pro 1 dospělého + 1 dítě do 12 let k vyžádání v CK.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.