Kontakt

Vážení,

naše provozovna je pro veřejnost i nadále uzavřena.
Provoz je však v omezeném režimu obnoven. Pro komunikaci s námi využívejte výhradně e-mail info@sardinie.cz nebo telefon +420 222 320 120.
Postupně zpracováváme veškeré Vaše požadavky, vzhledem k velkému množství dotazů Vás však prosíme o trpělivost.

Děkujeme za pochopení, přejeme pevné zdraví a hezký den.

Tým SARDEGNA TRAVEL

Vítejte v cestovní kanceláři SARDEGNA TRAVEL

Udělejte si pohodlí ... dovolená začíná

Se stejnou láskou a nadšením, které chováme pro tento okouzlující ostrov, léta pracujeme na hledání toho nejideálnějšího místa vaší dovolené a na její organizaci. Dovolená na Sardinii bude pro vás dárkem, který vám přinese nezapomenutelné momenty a zasloužený relax. Odpovědí na vaše rozličné a náročné poptávky bude jedinečná a velmi kvalitní nabídka na míru.

Jestliže jste nenašli to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme vám sestavit ideální dovolenou na Sardinii. Dovolenou, o jaké jste vždy snili. Budete z ní mít radost bez stresu z její organizace.

Cestovní kancelář SARDEGNA TRAVEL s.r.o.
Slovenská 1, 120 00 Praha 2, Czech Republic
www.sardegnatravel.cz | www.sardinie.cz |

 Instagram: sardinie.cz

IČO: 271 12 063, DIČ: CZ 271 12 063

Zapsáno v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 97123

OTEVÍRACÍ DOBA
Po-Pá 8:30-16:30

Emergency Nr.
během letní sezony
+420 603 212 222

NÁŠ TÝM

100

Antonio Costantino
General Manager

M +420 602 151 900
 costantino@sardegnatravel.cz

100

Martina Costantino
Commercial Manager

martina@sardinie.cz

100

Eva Kolarov  
Sales Manager, Golf Specialist

M +420 722 566 588
E  eva@sardinie.cz

100

Kamila Červená  
Product Manager

M +420 602 158 394
M +39 349 549 86 13
E kamila@sardinie.cz

100

Nikola Korfová  
Travel Specialist

E  nikola@sardinie.cz

100

Michala Veverková, DiS.
Product specialist

E  michala@sardinie.cz

Ing. Eva Prelová
Back Office Manager

E backoffice@sardegnatravel.cz

Gabriela Kodišová
Accountant

E faktury@sardinie.cz

100

Lucie Stýskalová, DiS.

mateřská dovolená

100

Veronika Maninová, DiS.

mateřská dovolená