O společnosti

SARDEGNA TRAVEL vznikla roku 2003 v Praze a jak je z jejího názvu patrné, specializuje se výhradně na italský ostrov Sardinie.

Sardinii divokou, hrdou, houževnatou, originální, pestrou, lahodnou, laskavou, vřelou a provoněnou jsme si vybrali čistě emotivně. Obdiv a láska k tomuto jedinečnému ostrovu v kombinaci se zapálením pro sdílení našeho nadšení a nádherných zážitků dala vzniknout novému specialistovi v oboru cestovního ruchu. A stejné pohnutky jsou nám hnacím motorem i dnes.

SARDEGNA TRAVEL sídlí na pražských Vinohradech. V čase covidovém jsme se zaměřili mimo jiné na rozvoj smart workingu a v kanceláři nás proto již běžně nenajdete. Nadále je však možné sjednat si zde osobní schůzku. Kancelář z praktických důvodů sdílíme s realitní kanceláří Blaník Reality, jejíž jméno vévodí naší provozovně. Nenechte si tím při Vaší osobní návštěvě zmást.

Svěřte se do našich rukou při výběru Vaší dovolené snů a my vám garantujeme, že budete spokojení. Prezentujeme se tím nejtypičtějším, ale po 20 letech praxe jsme schopni nabídnout mnohem více než obsahují naše nabídky a internetové stránky.

 • jsme členem Asociace cestovních kanceláří ČR ACK ČR
 • jsme členem Italsko-české obchodní a průmyslové komory CAMIC
 • jsme certifikovanou CK ISO 9001, stanovující požadavky na systém řízení kvality

  Poslání

  Posláním SARDEGNA TRAVEL je zajistit klientům nezapomenutelnou dovolenou prostřednictvím nabídky prověřených služeb, u kterých garantuje kvalitu, bezpečnost, pohodlí a vyvážený poměr kvality a ceny.

  Naší výkladní skříní jsou internetové stránky i tištěné katalogy. Vřele Vám však doporučujeme konzultaci s našimi prodejci. Profesionalita kolektivu SARDEGNA TRAVEL v kombinaci s pravidelným navštěvováním nabízených lokalit a ubytovacích zařízení na Sardinii, je významnou konkurenční výhodou na stále rostoucím a komplikovanějším trhu organizovaných zájezdů.


  GARANCE CENY

 • Garantujeme maximálně stejnou cenu, jako je nejnižší relevantní nabídka na přímé lety z Prahy na Sardinii, nabízená přímo leteckou společností či z jiných reálných prodejních kanálů.
 • Jakožto přímý partner hotelových řetězců: ITI hotels, Forte Village, Delphina Hotels, IHC Hotels, Bovis Hotels, Pullman, Falkensteiner a dalších ubytovacích kapacit garantujeme maximálně stejnou cenu, jako je nejnižší relevantní nabídka na ubytování a služby, nabízená přímo hotelem či z jiných reálných prodejních kanálů.
 • Garantujeme stejnou cenu na trajektové lístky Grimaldi Lines, nabízenou přímo trajektovou společností.
 • V případě, že naleznete cenu nižší, bude Vám cena dorovnána. Neváhejte a kontaktujte nás e-mailem info@sardinie.cz nebo telefonicky +420 216 216 186.
 • Partneři

  SARDEGNA TRAVEL stále s větší důsledností vybírá své partnery pro organizaci Vaší nezapomenutelné dovolené. Kromě důrazu kladeného na kvalitu nabízeného produktu a co nejrelevantnější představení koncovému klientovi, se zaměřuje i na profesionalitu, stabilitu a ekonomickou situaci dodavatelů.

  Již 20 let vytváříme a udržujeme přímé kontakty se zástupci jednotlivých lokálních partnerů, známe jejich přístup, situaci i plány do let budoucích. Tento styl práce je sice časově a organizačně náročnější, než se spolehnout na místního či mezinárodního prostředníka, ale umožňuje vyrovnávat stabilitu flexibilitou a eliminovat rizika.

  Asistence

  Klienti SARDEGNA TRAVEL mohou v destinaci využívat služeb kvalifikovaného, česky mluvícího delegáta, který je připraven na místě řešit Vaše adekvátní požadavky. Naši delegáti asistují při příletech/odletech na letištích, transferech z/na letiště, pořádají informativní schůzky ve vybraných ubytovacích kapacitách (vždy uvedeno v "Cena zahrnuje") na kterých seznamují s ubytovací kapacitou, lokalitou, organizací zájezdu, nabízí aktuální možnosti výletů a pronájmů aut a budou se snažit zodpovědět maximum Vašich otázek. Samozřejmostí je v případě nutnosti součinnost při asistovaných překladech osobně či po telefonu.

  Katalog

  SARDEGNA TRAVEL stále disponuje tištěnými katalogy Sardinie - severní pobřeží, Sardinie - jižní pobřeží a charming kolekcí Okouzlující Sardinie.

  Propagace

  SARDEGNA TRAVEL propaguje destinaci Sardinie prostřednictvím tisku, rádia, televize a kulturními akcemi v Praze. Mezi nejúspěšnější se řadí:

  • 13 dílů cestovatelského cyklu o Sardinii ve vysílání ČT 1, které vznikly za podpory SARDEGNA TRAVEL - Sardinie aneb 13 božských šlápot
  • Pražský karneval, kterého se zúčastnilo 50 tradičních sardinských masek
  • Výstava fotografií Sardinie a osobností ze Sardinie od významných fotografů, jakými jsou Daniela Zedda , známá sardinská fotoreportérka, a autorka slavných fotografických knih či Rossano B. Maniscalchi, taktéž autor mnoha fotografických publikací.
  • Postřehy odjinud, jedinečná řada pořadu Sardinie očima Jaroslava Skalického, televizní fejetony z atraktivních míst, na kterých je patrná zkušenost a autorský podíl rozhlasových a televizních zahraničních zpravodajů.
  • SmartGuide - interaktivní audioprůvodce - vytvořili jsme a stále pro Vás obohacujeme a vyšperkováváme destinaci Sardinie

  Novinky

  SARDEGNA TRAVEL využívá nových technologií ke zvyšování efektivity a po zkušenostech z doby "covidové" zavádí smart working. On-line rezervační program zůstává téměř beze změn. Věnuje pozornost vyšší funkčnosti a přehlednosti. Dbá na kontinuální aktualizaci internetových stránek www.sardinie.cz. V roce 2023 bude spuštěna responsivní verze stávajících stránek a představeny i stránky zcela nové. Ty představí Sardinii celoroční se spoustou typů a nápadů na originální vyžití v jakémkoli termínu. Využívání klientského rozhraní na webových stránkách taktéž dostává nový rozměr, zákazníci mají přístup k podrobným informacím přes on-line přihlášení. Mohou si přečíst či vytisknout pečlivě sestavené informace o odletu a kompletní odbavení, zároveň toto nastavení přispívá k pružnějšímu předávání adekvátních a celistvých informací klientům CK, kteří si právě toto v dnešní době cení více, než kdy předtím. Bonusem pro letošní sezónu je týmem SARDEGNA TRAVEL vypracovaná podbrobná mapa Sardinie s fotografiemi a popisy téměř 1000 lokalit a tipy na výlety dle individuálních preferencí. Vzhledem k postavení a časté spolupráci probíhá jednání se zástupci Regionu Sardinie o postu tzv. ambasádorské CK, kdy za přímé podpory regionu rozšíří CK svou činnost o informační službu pro širší veřejnost, nejen pro své klienty.

  SARDEGNA TRAVEL LEADER

  SARDEGNA TRAVEL se stala jedničkou na českém trhu ve svém oboru především díky spojení dvou profesionálů z oboru cestovního ruchu – zakladatelky firmy a obchodní ředitelky v jedné osobě, Martině Costantino a generálního managera Antonia Costantino. Martina Costantino se aktivně věnuje svému oboru již od roku 1997. Po zkušenostech nabytých z praxe (prodej zájezdů, delegát, manažerská práce) zakládá v roce 2003 SARDEGNA TRAVEL se sardinským společníkem. Toto obchodní partnerství vydrželo 3 roky. S mnohými lokálními partnery spolupracuje již od počátku, tedy 20 let a nezřídka vzniklo ze spolupráce pevné přátelství. Díkybohu podobné naladění panuje i mezi zaměstnanci/spolupracovníky CK.

  Antonio Costantino, rodilý Sard, se stává společníkem v prosinci 2007. Do společnosti přinesl zejména výbornou znalost teritoria a rozsáhlé zkušenosti v oboru cestovního ruchu a médií.
  Na Sardinii zastával řadu významných funkcí, z nichž nejprestižnější byla: Regionální radní pro cestovní ruch, obchod a řemeslnou výrobu (Assessore Regionale al Turismo Commercio e Artigianato).
  Další pracovní činnosti: 1964 Hospodářská komora města Brescia – Oddělení zahraničního obchodu , 1968 SIR pracoviště ve městě Porto Torres , 1971 SIP pracoviště ve městě Nuoro, 1973 Banco di Napoli v městě Cagliari, rozvoj Územní oblast Sardinie, 1980 Zodpovědný za Krajský úřad bankéřů a člen národního představenstva UIB, 1983 Zodpovědný za programování pořadů televizí skupiny (Videolina – Tcs – La Voce Sarda – Bibisi), autor a moderátor významných novinářských pořadů, 1987 Založí a vede zpravodajský týdeník TC Telecomando, vede zpravodajský časopis UNO SARDEGNA, 1990 Generální ředitel a ředitel televizí “Sardegna Uno – Sardegna Due”, 1993 Člen Národní rady FRT – Italská federace rozhlasu a televize, 1994 Jednatel televizní společnosti Sardegna Uno, 1995 Mimořádný komisař Autonomní Agentury Pobytů a Cestovního ruchu města Alghero, 1995 Předseda Turistického konsorcia vnitřních přístavních služeb, 1995 Vítěz Mezinárodní ceny Chia za vytvoření inovativního zpravodajského internetového portálu,1997 Rádní za Cestovní ruch, Obchod a Řemeslnictvo Autonomní Kraje Sardinie, 2000 Mimořádný komisař Autonomní agentury pobytu a cestovního ruchu města Muravera. (Costa Rei), 2000 Předseda Turistického konsorcia města Muravera (Costa Rei), 2000 Generální ředitel “Cinque Stelle”, 2002 Místopředseda Obecního zastupitelství města Alghero, 2004 Rádní pro cestovní ruch města Alghero, od r. 2000 Poradce francouzské lodní společnosti Corsica Sardinia Ferries, od r. 2006 General Manager SARDEGNA TRAVEL. V roce 2014 získal státní vyznamenání Italské republiky - rytířský řád za zásluhy o šíření dobrého jména Itálie v zahraničí. Nominován byl italským ministerstvem zahraničních věcí.

  Hlavními členy našeho týmu jsou:
  Kontakty