Page image

O společnosti

SARDEGNA TRAVEL vznikla roku 2003 v Praze a jak je z jejího názvu patrné, specializuje se výhradně na italský ostrov Sardinie.

Sardinii divokou, hrdou, houževnatou, originální, pestrou, lahodnou, laskavou, vřelou a provoněnou jsme vybrali čistě emotivně. Obdiv a láska k tomuto jedinečnému ostrovu v kombinaci se zapálením pro sdílení našeho nadšení a nádherných zážitků dala vzniknout novému specialistovi v oboru cestovního ruchu. A to nám vydrželo dodnes.

SARDEGNA TRAVEL sídlí na pražských Vinohradech. Od března 2020 jsme se zaměřili na rozvoj tzv. smart workingu a v kanceláři nás proto můžete navštívit, pokud máte předem sjednanou osobní schůzku. Kancelář sdílíme s realitní kanceláří Blaník Reality, se kterou nejsme obchodně propojeni, ale jejíž označení naleznete na provozovně.

Svěřte se do našich rukou při výběru Vaší dovolené snů a my vám garantujeme, že budete spokojení. Prezentujeme se tím nejtypičtějším, ale po 20 letech praxe jsme schopni nabídnout mnohem více než obsahují naše nabídky a internetové stránky.

 • SARDEGNA TRAVEL je členem ACK ČR a CAMIC Italsko-české obchodní a průmyslové komory
 • SARDEGNA TRAVEL je certifikovanou cestovní kanceláří ISO 9001, stanovující požadavky na systém řízení kvality

  Poslání

  Posláním SARDEGNA TRAVEL je zajistit klientům nezapomenutelnou dovolenou prostřednictvím nabídky prověřených služeb, u kterých garantuje kvalitu, bezpečnost, pohodlí a vyvážený poměr kvalita/cena.

  Naší výkladní skříní jsou internetové stránky i tištěné katalogy. I přes to Vám vřele doporučujeme konzultaci s našimi prodejci. Profesionalita kolektivu SARDEGNA TRAVEL v kombinaci s pravidelným navštěvováním nabízených lokalit a ubytovacích zařízení na Sardinii, je významnou konkurenční výhodou na stále rostoucím a komplikovanějším trhu organizovaných zájezdů.

  Svou činností se jako přímí účastníci cestovního ruchu také pečlivě zaměřujeme na dodržování Světového etického kodexu cestovního ruchu. Nejen tento závazek nás vedl i k vytvoření nových webových stránek www.sardinie4me.cz, kterým se zaměřujeme na zážitky a poznání Sardinie i z jiného úhlu a snažíme se přizpůsobit individuálním preferencím, zájmům a potřebám jednotlivce s ohledem na uvědomělý, udržitelný přístup k cestovnímu ruchu.


  GARANCE CENY

 • Garantujeme maximálně stejnou cenu, jako je nejnižší relevantní nabídka na přímé lety z Prahy na Sardinii, nabízená přímo leteckou společností či z jiných reálných prodejních kanálů.
 • Jakožto přímý partner hotelových řetězců: ITI hotels, Forte Village, Delphina Hotels, IHC Hotels, Bovis Hotels, Pullman, Falkensteiner a další, jakožto i dalších ubytovacích kapacit garantujeme maximálně stejnou cenu, jako je nejnižší relevantní nabídka na ubytování a služby, nabízená přímo hotelem či z jiných reálných prodejních kanálů.
 • Garantujeme stejnou cenu na trajektové lístky Grimaldi Lines, nabízenou přímo trajektovou společností.

  V případě, že naleznete cenu nižší, bude Vám cena dorovnána. Neváhejte a kontaktujte nás e-mailem info@sardinie.cz nebo telefonicky +420 216 216 186.
 •  

  Partneři

  SARDEGNA TRAVEL stále s větší důsledností vybírá své partnery pro organizaci vaší nezapomenutelné dovolené. Kromě důrazu kladeného na kvalitu nabízeného produktu a co nejrelevantnější představení koncovému klientovi, se zaměřuje i na profesionalitu, stabilitu a ekonomickou situaci dodavatelů.

  Již 20 let vytváříme a udržujeme přímé kontakty s jednotlivými ubytovacími kapacitami, známe jejich přístup, situaci i plány do let budoucích. Tento styl práce je sice časově a organizačně náročnější, než se spoléhat na místního či mezinárodního prostředníka, ale zaručuje větší stabilitu a menší riziko.

  Asistence

  Klienti SARDEGNA TRAVEL mohou v destinaci využívat služeb kvalifikovaného, česky mluvícího delegáta, který je schopen na místě řešit jakékoli adekvátní požadavky. Naši delegáti asistují při transferech z letiště, ve vybraných ubytovacích kapacitách (vždy uvedeno v "Cena zahrnuje"), při zdravotních problémech i při nabídce výletů nebo půjčení vozu. Samozřejmostí je v případě nutnosti součinnost, jako například drobné asistované překlady při jazykové bariéře, ať už osobně či po telefonu.

  Katalog

  SARDEGNA TRAVEL disponuje tištěnými katalogy Sardinie - Severní Pobřeží, Sardinie - Jižní Pobřeží a charming kolekcí Okouzlující Sardinie.

   

  Propagace

  SARDEGNA TRAVEL propaguje destinaci Sardinie prostřednictvím tisku, rádia, televize a kulturními akcemi v Praze. Mezi nejúspěšnější se řadí:

  • 13 dílů cestovatelského cyklu o Sardinii ve vysílání ČT 1, které vznikly za podpory SARDEGNA TRAVEL - Sardinie aneb 13 božských šlápot
  • Pražský karneval, kterého se zúčastnilo 50 tradičních sardinských masek
  • Výstava fotografií Sardinie a osobností ze Sardinie od významných fotografů, jakými jsou Daniela Zedda , známá sardinská fotoreportérka, a autorka slavných fotografických knih či Rossano B. Maniscalchi, taktéž autor mnoha fotografických publikací.
  • Postřehy odjinud, jedinečná řada pořadu Sardinie očima Jaroslava Skalického, televizní fejetony z atraktivních míst, na kterých je patrná zkušenost a autorský podíl rozhlasových a televizních zahraničních zpravodajů.

  Novinky

  SARDEGNA TRAVEL využívá nových technologií ke zvyšování efektivity a po zkušenostech z doby "covidové" zavádí smart working. On-line rezervační program zůstává téměř beze změn. Věnuje se jeho funkčnosti a přehlednosti. Současně se zaměřuje na neustálou aktualizaci internetových stránek www.sardinie.cz. Využívání klientského rozhraní na webových stránkách dostává nový rozměr, zákazníci mají přístup k podrobným informacím přes vlastní účet. Mohou si zde stáhnout pečlivě sestavené informace o odletu a kompletní odbavení, zároveň ale toto nastavení přispívá také k pružnějšímu předávání adekvátních a celistvých informací klientům ck, kteří to v dnešní době jistě ocení více než kdy předtím. Vzhledem k našemu postavení a minulosti jednáme s Regionem Sardinie o postu tzv. ambasádorské ck, kdy za přímé podpory regionu rozšíří ck svou činnost o informační službu pro širokou veřejnost, nejen pro své klienty.

  SARDEGNA TRAVEL LEADER

  SARDEGNA TRAVEL se stala jedničkou na českém trhu ve svém oboru především díky spojení dvou profesionálů z oboru cestovního ruchu – zakladatelky firmy a obchodní ředitelky v jedné osobě, Martině Costantino a generálního managera Antonia Costantino. Martina Costantino se aktivně věnuje svému oboru již od roku 1997. Po zkušenostech nabytých z praxe (prodej zájezdů, delegát, manažerská práce) zakládá v roce 2003 SARDEGNA TRAVEL se sardinským společníkem. Toto obchodní partnerství vydrželo 3 roky.

  Antonio Costantino, rodilý Sard, se stává společníkem v prosinci 2007. Do společnosti přinesl zejména výbornou znalost teritoria a rozsáhlé zkušenosti v oboru cestovního ruchu a médií.
  Na Sardinii zastával řadu významných funkcí, z nichž nejprestižnější byla: Regionální radní pro cestovní ruch, obchod a řemeslnou výrobu (Assessore Regionale al Turismo Commercio e Artigianato).
  Další pracovní činnosti: 1964 Hospodářská komora města Brescia – Oddělení zahraničního obchodu , 1968 SIR pracoviště ve městě Porto Torres , 1971 SIP pracoviště ve městě Nuoro, 1973 Banco di Napoli v městě Cagliari, rozvoj Územní oblast Sardinie, 1980 Zodpovědný za Krajský úřad bankéřů a člen národního představenstva UIB, 1983 Zodpovědný za programování pořadů televizí skupiny (Videolina – Tcs – La Voce Sarda – Bibisi), autor a moderátor významných novinářských pořadů, 1987 Založí a vede zpravodajský týdeník TC Telecomando, vede zpravodajský časopis UNO SARDEGNA, 1990 Generální ředitel a ředitel televizí “Sardegna Uno – Sardegna Due”, 1993 Člen Národní rady FRT – Italská federace rozhlasu a televize, 1994 Jednatel televizní společnosti Sardegna Uno, 1995 Mimořádný komisař Autonomní Agentury Pobytů a Cestovního ruchu města Alghero, 1995 Předseda Turistického konsorcia vnitřních přístavních služeb, 1995 Vítěz Mezinárodní ceny Chia za vytvoření inovativního zpravodajského internetového portálu,1997 Rádní za Cestovní ruch, Obchod a Řemeslnictvo Autonomní Kraje Sardinie, 2000 Mimořádný komisař Autonomní agentury pobytu a cestovního ruchu města Muravera. (Costa Rei), 2000 Předseda Turistického konsorcia města Muravera (Costa Rei), 2000 Generální ředitel “Cinque Stelle”, 2002 Místopředseda Obecního zastupitelství města Alghero, 2004 Rádní pro cestovní ruch města Alghero, od r. 2000 Poradce francouzské lodní společnosti Corsica Sardinia Ferries, od r. 2006 General Manager SARDEGNA TRAVEL. V roce 2014 získal státní vyznamenání Italské republiky - rytířský řád za zásluhy o šíření dobrého jména Itálie v zahraničí. Nominován byl italským ministerstvem zahraničních věcí.

  Hlavními členy našeho týmu jsou:
  Kontakty