O společnosti

Nabízíme pohodu, krásu, kouzelnou atmosféru a relax jako dárky, které byste si měli přivézt jako zážitky z vašich cest a ještě dlouho po návratu z nich čerpat.
Proto jsme vybrali Sardinii - divokou, originální, pestrou, lahodnou, laskavou, provoněnou. Načerpejte kvalitní a vyvážené palivo v podobě úžasné kombinace výborné stravy, blahodárného sluníčka a průzračného moře a spalujte dle svých představ.

KDO JSME

SARDEGNA TRAVEL byla založena roku 2003 v Praze a jak je z jejího názvu patrné, specializuje se na italský ostrov Sardinii. Nabízí v této destinaci širokou škálu služeb a díky kvalifikovanému personálu, který nabízený produkt velmi dobře zná, připravuje četné nabídky na míru klienta.

SARDEGNA TRAVEL sídlí na pražských Vinohradech. Vytříbený vkus s citem pro detail je patrný již z designu a atmosféry kanceláře, který láká budoucí cestovatele na Sardinii.

Teprve při návštěvě naší kanceláře opravdu zjistíte, kdo vlastně jsme a co vše Vám můžeme nabídnout. Investujte svůj čas do výběru Vaší dovolené snů a my vám garantujeme, že budete spokojení. Prezentujeme se tím nejtypičtějším, ale po 16 letech praxe jsme schopni nabídnout mnohem více než obsahují naše katalogy nebo internetové stránky.

SARDEGNA TRAVEL je touroperátor v outgoingu na Sardinii, což je core-business společnosti, který provozuje již 16 let a to buď pomocí charterových letů nebo tour operátorskou spoluprací s leteckými linkami. SARDEGNA TRAVEL je rovněž oficiálním prodejcem trajektových lístků lodních společností. Nabízíme spojení se třemi trajektovými společnostmi a to: Moby Lines, Sardegna Corsica Ferries a Grimaldi Lines.

SARDEGNA TRAVEL byla vyhodnocena italskou centrálou cestovního ruchu ENIT jako leader na českém turistickém trhu pro destinaci Sardinie a byla vybrána pro spolupráci v rámci co-marketingu s Regionem Sardinie.

SARDEGNA TRAVEL je členem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur a italsko-české obchodní komory.

SARDEGNA TRAVEL je certifikovanou cestovních kanceláří ISO 9001, stanovující požadavky na systém řízení kvality.

Poslání

Posláním SARDEGNA TRAVEL je zajistit klientům nezapomenutelnou dovolenou prostřednictvím nabídky prověřených služeb, u kterých garantuje kvalitu, bezpečnost, pohodlí a vyvážený poměr kvalita/cena.

Naší výkladní skříní jsou internetové stránky i tištěné katalogy. K prezentaci ostrova používáme naši soukromou databázi profesionálních fotografií ze Sardinie a klientům podáváme o destinaci velice podrobné informace.

Profesionalita kolektivu SARDEGNA TRAVEL v kombinaci s pravidelným navštěvováním nabízených lokalit a ubytovacích zařízení na Sardinii, je významnou konkurenční výhodou na stále rostoucím a komplikovanějším trhu organizovaných zájezdů.

GARANCE CENY

SARDEGNA TRAVEL nabízí kompletní letecké zájezdy, ale i zájezdy na míru, které si můžete sestavit v sekci UBYTOVÁNÍ (doporučujeme však osobní kontakt).

 • Jakožto exkluzivní partner letecké společnosti, garantujeme maximálně stejnou cenu, jako je nejnižší relevantní nabídka na lety Praha-Olbie a Praha-Cagliari, nabízená přímo leteckou společností či z jiných reálných prodejních kanálů.
 • Jakožto excluzivní partner hotelových řetězců: ITI hotels (Colonna Hotels), IHC Hotels (Chia Laguna Resort), Bovis Hotels (Saraceno), Falkensteiner (Capo Boi, Parco Torre Chia) a dalších, garantujeme maximálně stejnou cenu, jako je nejnižší relevantní nabídka na ubytování a služby, nabízená přímo hotelem či z jiných reálných prodejních kanálů. V případě, že naleznete cenu nižší, bude Vám cena dorovnána. Neváhejte a kontaktujte nás e-mailem info@sardinie.cz nebo telefonicky +420 222 320 120.
 • Partneři

  SARDEGNA TRAVEL stále s větší důsledností vybírá své partnery pro organizaci vaší nezapomenutelné dovolené. Kromě důrazu kladeného na kvalitu nabízeného produktu a co nejrelevantnější představení koncovému klientovi, se zaměřuje i na profesionalitu, stabilitu a ekonomickou situaci dodavatelů.

  Již 17 let se snažíme vytvářet a udržet přímé kontakty s jednotlivými ubytovacími kapacitami, znát jejich přístup, situaci i plány do let budoucích. Tento styl práce je určitě časově a organizačně náročnější, než se spoléhat na místního či mezinárodního prostředníka, ale rozhodně stabilnější a méně rizikový. Žádného našeho klienta ani obchodní partnera se nedotkl žádný z četných krachů italských tour operátorů, naopak se velmi posílila a ustálila pozice SARDEGNA TRAVEL na sardinském trhu.

  SARDEGNA TRAVEL má uzavřené smlouvy o spolupráci s prestižními řetězci, které působí po celé Sardinii, např. ITI Hotels, Pullman Hotels and Resorts, Delphina Hotels and Resorts, Forte Village Resort aj.

  SARDEGNA TRAVEL jednak prodává zájezdy i jednotlivé služby přímo koncovým klientům, jednak spolupracuje s vybranými cestovními agenturami, které se pravidelně účastní prezentačních večerů jednotlivých hotelových řetězců a stěžejních ubytovacích kapacit v Praze a informačních cest na Sardinii. Tak jsou připraveni Vám poskytnout více relevantních informací o nabízeném produktu a zodpovědně pomoci s nejvhodnějším výběrem Vaší dovolené.

  Letecky

  SARDEGNA TRAVEL již jedenáctým rokem spolupracuje s leteckou společností Smartwings, a to zakoupením významných bloků, v řádech tisíců letenek na přímých linkových letech. Do 17. sezóny opět vstupujeme se 4 přímými lety týdně z Prahy na Sardinii. Navazujeme na stabilní a zažitou programaci garančních bloků na přímých letech na Sardinii - 2x týdně (st+so) Praha Olbie a 2x týdně (čt+ne) Praha Cagliari.
  Rádi Vám připravíme nabídku i na dalších letech, ať už v jiné dny, z jiných destinací či mimosezóních. Více na: ostatni-letenky

  PŘÍMÉ LETY - letní sezóna

  Trajektem

  Trajekty máte možnost objednat přes vyhledávač, který Vám srovná nabídky konkurenčních trajektových společností přímo z našich stránek.
  Nadále máte možnost trajekty objednávat i přímo u nás, ať už přes formulář, e-mail trajekty@sardinie.cz, telefon či osobně v naší cestovní kanceláři. 

  Auta

  SARDEGNA TRAVEL zprostředkovává pronájem aut na Sardinii od renomované společnosti AVIS. S touto společností jsou naši klienti ušetřeni dlouhých čekání na letišti při zapůjčení vozidla, není vyžadována hotovostní kauce (pouze garance kreditní kartou) a navíc v ceně půjčovného jsou veškerá pojištění. Rádi Vám připavíme i nabídku pronájmu aut přímo v místě Vašeho pobytu, ať už s přistavením vozu přímo v hotelu či v autopůjčovně.

  Asistence

  Klienti SARDEGNA TRAVEL mohou v destinaci využívat služeb kvalifikovaného, česky mluvícího personálu, který je schopen na místě řešit jakékoli požadavky. Naši delegáti asistují při transferech z letiště, ve vybraných ubytovacích kapacitách (vždy uvedeno v "Cena zahrnuje"), při zdravotních problémech i při nabídce výletů nebo půjčení vozu.

  Katalog

  SARDEGNA TRAVEL disponuje tištěnými katalogy Sardinie - Severní Pobřeží, Sardinie - Jižní Pobřeží a charming kolekcí Okouzlující Sardinie.
  Novou sezónu vždy podporujeme katalogy s nejzajímavějšími nabídkami first minute.

  Titulní stránky katalogů SARDEGNA TRAVEL

  Promo akce

  SARDEGNA TRAVEL organizuje 4-7 denní informační cesty na Sardinii, na kterých během posledních 16ti let již seznámila na 390 prodejců cestovních kanceláří a agentur s nejzajímavějšími ubytovacími zařízeními a lokalitami. To vše jako investici do lepšího zaškolení koncových prodejců. Za účelem propagace Sardinie v České republice SARDEGNA TRAVEL pozvala na Sardinii novináře, redaktory z televizí a rádií, kteří posléze prezentovali destinaci Sardinie v českých médiích. Každým rokem SARDEGNA TRAVEL pořádá prezentace, kde Sardinii představuje prostřednictvím promítání nejnovějších, ale i historických filmů. Prezentace jsou vždy zakončeny typickou večeří na bázi sardinských produktů, které jsou hosty vždy patřičně oceněny. Při této příležitosti SARDEGNA TRAVEL představuje nové ubytovací kapacity, služby či katalog cestovní kanceláře.

  V posledních letech prezentujeme i samostatné hotelové řetězce či nové tématické programy.

  Propagace

  Během posledních let SARDEGNA TRAVEL propagovala destinaci Sardinii prostřednictvím tisku, rádia, televize a kulturními akcemi v Praze. Zejména:

  • 13 dílů cestovatelského cyklu o Sardinii ve vysílání ČT 1, které vznikly za podpory SARDEGNA TRAVEL - Sardinie aneb 13 božských šlápot
  • Pražský karneval, kterého se zúčastnilo 50 tradičních sardinských masek
  • Výstava fotografií Sardinie a osobností ze Sardinie od významných fotografů, jakými jsou Daniela Zedda , známá sardinská fotoreportérka, také autorkou slavných fotografických knih či Rossano B. Maniscalchi, taktéž autor mnoha fotografických publikací.
  • Postřehy od jinud, jedinečná řada pořadu Sardinie očima Jaroslava Skalického, televizní fejetony z atraktivních míst, na kterých je patrná zkušenost a autorský podíl rozhlasových a televizních zahraničních zpravodajů.

  Novinky

  SARDEGNA TRAVEL stále investuje do modernizace technologií. Od roku 2011 funguje on-line rezervační program, který se neustále vyvíjí. Věnuje se jeho funkčnosti a přehlednosti. Současně se zaměřuje na rozvoj internetových stránek www.sardinie.cz, kde najdete mnoho zajímavých informací nejen o zájezdech, ale hlavně o destinaci jako takové. Dalším důležitým krokem je implementace klientského rozhraní na webové stránky, kde zákazníci mají přístup k podrobným informacím přes vlastní účet. Mohou si stáhnout pečlivě sestavené informace o odletu a kompletní odbavení. Tato forma by měla přispět k pružnosti předávání zkušeností a adekvátních a celistvých informací klientům ck.

  SARDEGNA TRAVEL LEADER

  SARDEGNA TRAVEL se stala jedničkou na českém trhu ve svém oboru především díky spojení dvou profesionálů z oboru cestovního ruchu – zakladatelky firmy a obchodní ředitelky v jedné osobě, Martině Costantino a generálního managera Antonia Costantino. Martina Costantino se aktivně věnuje svému oboru již od roku 1997. Po zkušenostech nabytých z praxe (prodej zájezdů, delegát, manažerská práce) zakládá v roce 2003 SARDEGNA TRAVEL se sardinským společníkem. Toto obchodní partnerství vydrželo 3 roky, avšak aktivní spolupráce v oblasti incomingu i outgoingu probíhá dodnes.

  Antonio Costantino, rodilý Sard, se stává společníkem v prosinci 2007. Do společnosti přinesl zejména výbornou znalost teritoria a rozsáhlé zkušenosti v oboru cestovního ruchu a médií.
  Na Sardinii zastával řadu významných funkcí, z nichž nejprestižnější byla: Regionální radní pro cestovní ruch, obchod a řemeslnou výrobu (Assessore Regionale al Turismo Commercio e Artigianato).
  Další pracovní činnosti: 1964 Hospodářská komora města Brescia – Oddělení zahraničního obchodu , 1968 SIR pracoviště ve městě Porto Torres , 1971 SIP pracoviště ve městě Nuoro, 1973 Banco di Napoli v městě Cagliari, rozvoj Územní oblast Sardinie, 1980 Zodpovědný za Krajský úřad bankéřů a člen národního představenstva UIB, 1983 Zodpovědný za programování pořadů televizí skupiny (Videolina – Tcs – La Voce Sarda – Bibisi), autor a moderátor významných novinářských pořadů, 1987 Založí a vede zpravodajský týdeník TC Telecomando, vede zpravodajský časopis UNO SARDEGNA, 1990 Generální ředitel a ředitel televizí “Sardegna Uno – Sardegna Due”, 1993 Člen Národní rady FRT – Italská federace rozhlasu a televize, 1994 Jednatel televizní společnosti Sardegna Uno, 1995 Mimořádný komisař Autonomní Agentury Pobytů a Cestovního ruchu města Alghero, 1995 Předseda Turistického konsorcia vnitřních přístavních služeb, 1995 Vítěz Mezinárodní ceny Chia za vytvoření inovativního zpravodajského internetového portálu,1997 Rádní za Cestovní ruch, Obchod a Řemeslnictvo Autonomní Kraje Sardinie, 2000 Mimořádný komisař Autonomní agentury pobytu a cestovního ruchu města Muravera. (Costa Rei), 2000 Předseda Turistického konsorcia města Muravera (Costa Rei), 2000 Generální ředitel “Cinque Stelle”, 2002 Místopředseda Obecního zastupitelství města Alghero, 2004 Rádní pro cestovní ruch města Alghero, od r. 2000 Poradce francouzské lodní společnosti Corsica Sardinia Ferries, od r. 2006 General Manager SARDEGNA TRAVEL. V roce 2014 získal státní vyznamenání Italské republiky - rytířský řád za zásluhy o šíření dobrého jména Itálie v zahraničí. Nominován byl italským ministerstvem zahraničních věcí.

  Členy našeho týmu jsou:
  Kontakty