Partneři

Přenechání, případně sdílení kanceláře

Situace naší společnosti spojená s pandemií Covid 19 nás přiměla k úplné reorganizaci konceptu naší práce. Zkušenosti nabyté v tomto období nás přesvědčily o kvalitě i výhodách smart workingu, proto jsme se rozhodli pokračovat tímto způsobem i po uvolnění restriktivních opatření.
Stále rozvíjíme naše webové prezentace s nabídkami zájezdů i služeb. Se zákazníky budeme i nadále v kontaktu prostřednictvím telefonické a emailové komunikace, chatu, nově i videohovorů a videokonferencí a zároveň zachováme i možnost domluvení si osobní schůzky. Proto máme v úmyslu buď opustit naši kancelář (vybavenou, za odstupné), nebo ji sdílet s dalšími kolegy, kteří chtějí pracovat stejným způsobem jako my.
Kancelář se nachází v přízemí s výlohami a vstupem z ulice, Slovenská 1, Praha 2. Je zde k dispozici 6 pracovních míst (4 front office a 2 back office) a kompletní kancelářské zázemí/vybavení.

ZDE odkaz na virtuální prohlídku z google maps.

V případě zájmu kontaktujte Martinu Costantino, martina@sardinie.cz, +420 222 320 120

Přihlášení pro partneryMateriály ke stažení:

Aktuální nabídky - letáky ke stažení:

Pro nové smlouvy o obchodním zastoupení, dodatky a on-line přístupy do rezervačního systému kontaktujte Ing. Evu Prelovou:

Tel.: +420 222 521 889; Email: backoffice@sardegnatravel.cz