Magicware - Lotos Blog

Poslední článek

Cestovní deníky

Den první

Monika Marzin 27.5.2023

Výběr redakce

Videa o Sardinii

SARDINIE ANEB 13 BOŽSKÝCH ŠLÁPOT

Naďa Kverková 25.3.2020
Blog

PROČ SE SARDEGNA TRAVEL

Sardegna Travel 4.1.2018

Nejnovější články

Cestovní deníky

Den první

Den odjezdu směr Sardinie. Představa měnící se scenérie, mořského vánku vnikajícího do mých plic a jemných, jarních slunečních paprsků na mé kůži mě nabíjí.

Monika Marzin 27.5.2023
Blog

Upozornění pro klienty cestující na Sardinii vlastní dopravou: Itálie - záplavy

ACK ČR informuje: MZV ČR upozorňuje na kritickou situaci v souvislosti se záplavami v Itálii, které zasáhly zejména region Emilia-Romagna (Bologna, Forli, Cesena).

ACK ČR 18.5.2023
Blog

Na Sardinii vlastní dopravou

Cestujete vlastní dopravou a hledáte na Sardinii pouze ubytování? Není problém. I v tomto případě jsme tu pro vás! Pokud cestujete automobilem, zde najdete ty nejdůležitější informace.

SARDEGNA TRAVEL 20.4.2023
Blog

Buongiorno Chia Laguna!

Chia Laguna, vyhlášený a opakovaně vyhledávaný resort u našich klientů přichází i pro sezónu 2023 se spoustou novinek, které zajistí celé rodině nezapomenutelnou dovolenou na jižním pobřeží Sardinie.

Chia Laguna Resort/Sardegna Travel 31.3.2023
Blog

Sen o "dlouhé" sezóně

U příležitosti konání veletrhu cestovního ruchu BITAS v Algheru, hovořil generální ředitel CK Sardegna Travel, Antonio Costantino, pro deník La Nuova Sardegna: Bývalý radní Costantino: "Za 10 let současný způsob turistiky zmizí. V budoucnu nebudou žádné velké davy a budeme se muset zaměřit na vysokou kvalitu."

La Nuova Sardegna 24.3.2023
Blog

Tisková zpráva ACK ČR: Bez dovolené i bez peněz! Dejte si pozor, komu svěřujete své finance.

Asociace cestovních kanceláří ČR opakovaně upozorňuje spotřebitele na obezřetnost při vybírání dovolené a její koupě. Vaše dovolená může skončit ještě dříve, než začala.

ACK ČR 15.3.2023