© Foto Tirrenia

Trajekty

V současné době jsou na základě vyhlášky ministra dopravy aktivní pouze vnitrostátní letecká a námořní spojení.
Od 25. června se obnoví spojení mezi Sardinií a zeměmi Evropské unie, se Spojeným královstvím, se státy, na které se vztahuje Schengenská dohoda, s Andorrou, Monackým knížectvím, San Marinem a Vatikánem.

Pro vstup na Sardinii je povinná digitální registrace příletů/příjezdů. Sledování vstupů a pobytů na regionálním území slouží pro větší ochranu místních i cestujících. Cestující, kteří se chtějí vydat na ostrov, mají povinnost zaregistrovat se vyplněním online formuláře.
Při příjezdu je třeba předložit kopii potvrzení o registraci. Registrace s uvedením původu a určení může být provedena kdykoli po rezervaci cesty a ubytování, přičemž otázky týkající se zdravotního stavu musí být zodpovězeny nejdéle dva dny před nástupem na palubu. Můžete se také registrovat stažením mobilní aplikace SardegnaSicura z obchodů s aplikacemi iOS a Android, která umožňuje sledování kontaktů během vašeho pobytu.

TRAJEKT SPOLEČNOSTÍ CORSICA - SARDINIA FERRIES A GRIMALDI LINES

Cestovní kancelář SARDEGNA TRAVEL vám zajistí trajektové lístky na Sardinii. Využijte nezávazné poptávky aktuální ceny, stačí vyplnit formulář poptávka kalkulace trajektu. Spolupracujeme s trajektovými společnostmi CORSICA - SARDINIA FERRIES a GRIMALDI LINES, jejichž trajektové lístky přímo prodáváme.

Při poptávce kalkulace trajektu je vhodné do poznámky uvést, zda-li je vaší prioritou např. nejnižší možná cena, přesný datum plavby, cesta přes den/noc nebo délka plavby. Dále je důležité uvést přesný věk dětí a také typ vozu (pokud typ vozu již znáte; u společnosti zkontrolujeme jeho rozměry, tudíž i cenu). Trajekty z italské pevniny na Sardinii vyplouvají z přístavů Janov, Livorno, Piombino, Civitavecchia a Neapol, na Sardinii připlouvají do přístavu Porto Torres, Olbia, Golfo Aranci.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY

SARDEGNA TRAVEL, přímý partner trajektových společností Corsica - Sardinia Ferries a Grimaldi Lines, garantuje maximálně stejnou cenu, jako je nejnižší relevantní nabídka na trajektové lístky nabízené přímo trajektovými společnostmi, či z jiných reálných prodejních kanálů.
Za zprostředkování trajektového lístku je účtován jednorázový manipulační poplatek 200 Kč za trajektový lístek (ne za osobu, kabiny, auta..). V případě zakoupení i ubytování v naší ck tento poplatek nebude účtován, navíc zakoupením 2 cestovních služeb splňujete podmínky objednání zájezdu a ne pouze cestovní služby, čímž plně přebíráme odpovědnost za objednané služby a automaticky se na vás vztahuje zákonné pojištění insolventnosti CK. V případech objednání zájezdu je vám též k dispozici česky mluvící delegát, dle konkrétní destinace buď osobně, či aktivní službou na telefonu.

1. My Vám spočítáme cenu Vašeho trajektu na Sardinii:


Stačí vyplnit a my Vám zašleme kalkulaci


2. Spočítejte si sami cenu trajektu a kupte si lístek on-line:Můžete rezervovat a nakupovat lístky na trajekty na Sardinii od mnoha společností, např. i od Linea dei Golfi. Proces rezervace je jednoduchý a intuitivní, rezervační systém je bezpečný, rychlý a jednoduchý: v pár krocích a pár okamžicích naleznete informace o časech, cenách, nabídkách, trasách, přístavech a o trajektových společnostech, které nabízejí trajektovou dopravu na/ze Sardinie. Užijte si plavbu!

Překlad názvů přístavů: Genoa = Genova = Janov, Naples = Napoli = Neapol, Leghorn = Livorno, Marsiglia = Marseille (FR), Vado Ligure (přístav u Savony)VYBÍREJTE Z ŠIROKÉ NABÍDKY UBYTOVÁNÍ NA SARDINII - ZDE