© Foto Grimaldi

Trajekty

Pro vstup na Sardinii je povinná digitální registrace příletů/příjezdů. Sledování vstupů a pobytů na regionálním území slouží pro větší ochranu místních i cestujících. Cestující, kteří se chtějí vydat na ostrov, mají povinnost zaregistrovat se vyplněním online formuláře.
Při příjezdu je třeba předložit kopii potvrzení o registraci. Registrace s uvedením původu a určení může být provedena kdykoli po rezervaci cesty a ubytování, přičemž otázky týkající se zdravotního stavu musí být zodpovězeny nejdéle dva dny před nástupem na palubu. Můžete se také registrovat stažením mobilní aplikace SardegnaSicura z obchodů s aplikacemi iOS a Android, která umožňuje sledování kontaktů během vašeho pobytu.

TRAJEKT SPOLEČNOSTÍ CORSICA - SARDINIA FERRIES A GRIMALDI LINES

Cestovní kancelář SARDEGNA TRAVEL vám zajistí trajektové lístky na Sardinii. Využijte nezávazné poptávky aktuální ceny, stačí vyplnit formulář poptávka kalkulace trajektu. Spolupracujeme s trajektovými společnostmi CORSICA - SARDINIA FERRIES a GRIMALDI LINES, jejichž trajektové lístky přímo prodáváme.

Při poptávce kalkulace trajektu je vhodné do poznámky uvést, zda-li je vaší prioritou např. nejnižší možná cena, přesný datum plavby, cesta přes den/noc nebo délka plavby. Dále je důležité uvést přesný věk dětí a také typ vozu (pokud typ vozu již znáte; u společnosti zkontrolujeme jeho rozměry, tudíž i cenu). Trajekty z italské pevniny na Sardinii vyplouvají z přístavů Janov, Livorno, Piombino, Civitavecchia a Neapol, na Sardinii připlouvají do přístavu Porto Torres, Olbia, Golfo Aranci.

GRIMALDI LINES NOVINKY PRO SEZÓNU 2021

Pro sezónu 2021 nasazuje trajektová společnost Grimaldi Lines dvě nové lodě, které zaručí svým klientům maximální komfort. Nadstandandarní služby, které na klienty čekají zahrnují například komfortní kabiny kategorie junior suite, které jsou prostornější než klasické kabiny, mají navíc pohovku, televizi, minibar a některé suity dokonce jacuzzi. Stále zůstávají zachované klasické kabiny, kabiny pro cestující s domácími mazlíčky nebo cestující s omezenou hybností a to v obou variantách - vnitřních i vnějších.

Hostům je k dispozici také wellness centrum se saunou, tureckými lázněmi, jacuzzi, relaxační zónou, masážní salón a pro sportovní nadšence i kompletně vybavené fitness centrum. V letní sezóně můžete plavbu strávit u venkovního bazénu nebo si zahrát videohry ve video sále. Zábava zde ale nekončí, večer si mohou cestující užít živá hudební vystoupení a protáhnout těla na tanečním parketě.

Pro skupiny či incentivní turisty by mohla být zajímavá možnost pronajmutí kongresového sálu přímo na lodi.

Veškeré služby na lodi jsou dostupné v závislosti na aktuálních hygienických předpisech.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY

SARDEGNA TRAVEL, přímý partner trajektových společností Corsica - Sardinia Ferries a Grimaldi Lines, garantuje maximálně stejnou cenu, jako je nejnižší relevantní nabídka na trajektové lístky nabízené přímo trajektovými společnostmi, či z jiných reálných prodejních kanálů.
Za zprostředkování trajektového lístku je účtován jednorázový manipulační poplatek 200 Kč za trajektový lístek (ne za osobu, kabiny, auta..). V případě zakoupení i ubytování v naší ck tento poplatek nebude účtován, navíc zakoupením 2 cestovních služeb splňujete podmínky objednání zájezdu a ne pouze cestovní služby, čímž plně přebíráme odpovědnost za objednané služby a automaticky se na vás vztahuje zákonné pojištění insolventnosti CK. V případech objednání zájezdu je vám též k dispozici česky mluvící delegát, dle konkrétní destinace buď osobně, či aktivní službou na telefonu.

1. My Vám spočítáme cenu Vašeho trajektu na Sardinii:


Stačí vyplnit a my Vám zašleme kalkulaci


2. Spočítejte si sami cenu trajektu a kupte si lístek on-line:Můžete rezervovat a nakupovat lístky na trajekty na Sardinii od mnoha společností, např. i od Linea dei Golfi. Proces rezervace je jednoduchý a intuitivní, rezervační systém je bezpečný, rychlý a jednoduchý: v pár krocích a pár okamžicích naleznete informace o časech, cenách, nabídkách, trasách, přístavech a o trajektových společnostech, které nabízejí trajektovou dopravu na/ze Sardinie. Užijte si plavbu!

Překlad názvů přístavů: Genoa = Genova = Janov, Naples = Napoli = Neapol, Leghorn = Livorno, Marsiglia = Marseille (FR), Vado Ligure (přístav u Savony)VYBÍREJTE Z ŠIROKÉ NABÍDKY UBYTOVÁNÍ NA SARDINII - ZDE