Page image

Trajekty

Možnost objednání on-line na adrese: https://trajektysardinie.cz/cs

Proces rezervace je jednoduchý a intuitivní, rezervační systém je bezpečný a rychlý: v pár krocích a pár okamžicích naleznete informace o časech, cenách, nabídkách, trasách a přístavech a rezervujete si svou cestu.

Vážným zájemcům rádi zajistíme trajektové lístky na Sardinii osobně

Využijte prosím poptávkový formulář poptávka kalkulace trajektu/objednávka. Spolupracujeme exkluzivně s trajektovou společností GRIMALDI LINES.

Při poptávce kalkulace trajektu je vhodné do poznámky uvést, zda-li je vaší prioritou např. nejnižší možná cena, přesný datum plavby, cesta přes den/noc nebo délka plavby. Dále je důležité uvést přesný věk dětí a také typ vozu (pokud typ vozu již znáte; u společnosti zkontrolujeme jeho rozměry, tudíž i cenu). Trajekty z italské pevniny na Sardinii vyplouvají z přístavů Janov, Livorno, Piombino, Civitavecchia a Neapol, na Sardinii připlouvají do přístavu Porto Torres, Olbia, Golfo Aranci.

GRIMALDI LINES NOVINKY

Od sezóny 2021 nasadila trajektová společnost Grimaldi Lines dvě nové lodě, které zaručí svým klientům maximální komfort. Nadstandandarní služby, které na klienty čekají zahrnují například komfortní kabiny kategorie junior suite, které jsou prostornější než klasické kabiny, mají navíc pohovku, televizi, minibar a některé suity dokonce jacuzzi. Stále zůstávají zachované klasické kabiny, kabiny pro cestující s domácími mazlíčky nebo cestující s omezenou hybností a to v obou variantách - vnitřních i vnějších.

Hostům je k dispozici také wellness centrum se saunou, tureckými lázněmi, jacuzzi, relaxační zónou, masážní salón a pro sportovní nadšence i kompletně vybavené fitness centrum. V letní sezóně můžete plavbu strávit u venkovního bazénu nebo si zahrát videohry ve video sále. Zábava zde ale nekončí, večer si mohou cestující užít živá hudební vystoupení a protáhnout těla na tanečním parketě.

Pro skupiny či incentivní turisty by mohla být zajímavá možnost pronajmutí kongresového sálu přímo na lodi.

Veškeré služby na lodi jsou dostupné v závislosti na aktuálních hygienických předpisech.

GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY

SARDEGNA TRAVEL, přímý partner trajektové společnosti Grimaldi Lines, garantuje maximálně stejnou cenu, jako je nejnižší relevantní nabídka na trajektové lístky nabízené přímo trajektovými společnostmi, či z jiných relevantních prodejních kanálů.
Za zprostředkování trajektového lístku je účtován jednorázový manipulační poplatek 200 Kč za trajektový lístek (ne za osobu, kabiny, auta..). V případě zakoupení i ubytování v naší ck tento poplatek nebude účtován, navíc zakoupením 2 cestovních služeb splňujete podmínky objednání zájezdu a ne pouze cestovní služby, čímž plně přebíráme odpovědnost za objednané služby a automaticky se na vás vztahuje zákonné pojištění insolventnosti CK. V případech objednání zájezdu je vám samozřejmě k dispozici česky mluvící delegát, dle konkrétní destinace buď osobně, či aktivní službou na telefonu.Z ŠIROKÉ NABÍDKY UBYTOVÁNÍ NA SARDINII VYBÍREJTE ZDE, v ideálním případě nás kontaktujte na on-line chatu, telefonicky či emailem. Rádi Vám s ideálním výběrem pomůžeme.