Parkování u letiště

AeroParking

Oficiální, bezpečné a komfortní parkování přímo na letišti Praha

Aeroparking nabízí expresní, krátkodobé i dlouhodobé parkování přímo na Letišti Václava Havla Praha. Parkujte přímo u terminálů, bezpečně a pod střechou. AeroParking je oficiální značkou Letiště Praha.

K dlouhodobému parkování si můžete vybrat z parkovacích domů:

Cena parkování při online rezervaci za týden, resp. 8 dnů: od 1 090 Kč

Cena parkování při vytváření online rezervace je ovlivněna mnoha faktory a mění se v čase. O aktuální výši ceny parkování na vybrané období jste informováni v okamžiku vytváření rezervace. Rezervujte online a bez obav díky garanci bezplatného storna. Výhody online rezervace spočívají ve výhodnější ceně a garantované parkovací kapacitě.

AeroParking

Nová služba PC Premium Valet: 

Nejkomfortnější způsob parkování. Klient se svým vozem přijede přímo před terminál, kde na něj již bude čekat zaměstnanec letiště, který auto převezme a zaparkuje za něj na parkovišti PC Premium. Po návratu bude vozidlo klientovi předáno na stejném místě před terminálem. Součástí služby jsou ochranné a hygienické potahy na volant, řadící páku a sedačku řidiče. Službu je možné objednávat pouze od 5:00 do 22:00. 

Cena Premium Valet při online rezervaci za týden, resp. 8 dnů: od 3 890 Kč  

Go Parking

Bezpečné parkování u letiště za nebezpečně nízkou cenu

S naším partnerem, firmou GO parking, pro Vás zajišťujeme bezpečné a pohodlné parkování u letiště Václava Havla Praha. Nejmodernější hlídané parkoviště pro cestující Letiště Praha! Skvělé služby pro Vás i Váš vůz – rychlost, komfort, výhodné ceny bezpečného parkování u Letiště Václava Havla Praha a nově i GO Servis - mytí a čištění vozu během dovolené nebo pracovní cesty. Transfer k terminálům letiště (2 300m) trvá průměrně 3 min. a je v ceně parkovného, což zásadně zvyšuje Vaše pohodlí. Převoz na letiště i zpět je zajištěn moderními klimatizovanými minibusy. Parkoviště je pojištěné a hlídané fyzickou ostrahou. Parkování je možné rezervovat i zaplatit několika způsoby. V letních měsících doporučujeme udělat si rezervaci. Postaráme se. Leťte.

Zvýhodněná cena parkování při online rezervaci za týden, resp. 8 dnů: od 990 Kč
Výše ceny parkovného se odvíjí od aktuální obsazenosti parkoviště. O aktuální ceně parkovného jste informování v okamžiku rezervace.

Hlavní výhody Go Parking

 • nízké ceny, online rezervace
 • přeprava k terminálům v ceně parkovného
 • fyzická ostraha, kamerový systém, plně pojištěné
 • technické služby
 • bankomat ČSOB, nápojový automat, sociální zázemí
 • Wi-Fi připojení zdarma
 • mytí a čištění vozů
 • možnost krytého parkování nebo parkování s dobíjením (+ 200 - 300 Kč / 8 dnů)

 • Online rezervace zde:

  Parkování Letiště Praha. GO parking s.r.o.