Ostatní letenky

V současné době jsou na základě vyhlášky ministra dopravy aktivní pouze vnitrostátní letecká a námořní spojení.
Od 25. června se obnoví spojení mezi Sardinií a zeměmi Evropské unie, se Spojeným královstvím, se státy, na které se vztahuje Schengenská dohoda, s Andorrou, Monackým knížectvím, San Marinem a Vatikánem.

Pro vstup na Sardinii je povinná digitální registrace příletů/příjezdů. Sledování vstupů a pobytů na regionálním území slouží pro větší ochranu místních i cestujících. Cestující, kteří se chtějí vydat na ostrov, mají povinnost zaregistrovat se vyplněním online formuláře. Při příjezdu je třeba předložit kopii potvrzení o registraci. Registrace s uvedením původu a určení může být provedena kdykoli po rezervaci cesty a ubytování, přičemž otázky týkající se zdravotního stavu musí být zodpovězeny nejdéle dva dny před nástupem na palubu. Můžete se také registrovat stažením mobilní aplikace SardegnaSicura z obchodů s aplikacemi iOS a Android, která umožňuje sledování kontaktů během vašeho pobytu.

Pokud jste si nevybrali mezi přímými lety, kontaktujte nás a my Vám rádi k ubytování vypracujeme nabídku na linkové či nízkonákladové lety.

Vyjímečně možné zajistit i samostatné letenky za poplatek 390 Kč/ 1 letenka.

Kamila Červená
Travel Specialist

T +420 222 320 126
E   kamila@sardinie.cz