Page image

Přímé lety

Proč letět právě se SARDEGNA TRAVEL

SARDEGNA TRAVEL sází na přímé a často osobní vztahy se svými pratnery.
V sezóně 2024 opět létáme s leteckou společností Smartwings.

Součástí ceny letenky je přeprava zavazadel (1 zavazadlo do 23 kg + příruční zavazadlo do 8 kg + malá osobní taška (kabelka nebo laptop) do 3 kg). Cena nezahrnuje catering, je možné využít nabídky občerstvení v rámci palubního prodeje.

Na Vyžádání Vám zajistíme i alternativní leteckou dopravu s možností privátního transferu do ubytování, či pronájmu auta přímo na letišti.

SARDEGNA TRAVEL zajišťuje leteckou dopravu na přímých letech, ať už charterových nebo ve spolupráci s linkovými lety bez přestávky již od roku 2004.

Přímé lety - letní sezóna 2024

Praha (PRG) - Cagliari (CAG) "Elmas" 25. dubna - 13. října 2024 čt a ne
  31. května - 1. října 2024 út a pá
   
Praha (PRG) – Olbie (OLB) "Costa Smeralda" 29. května - 12. října 2024 st a so

Předpokládané časy letů (lokální časy):

ODLET ZPŘÍLET DOODLET ZPŘÍLET DOČÍSLA LETŮ
PRG 12:25 14:40 CAG CAG 15:25 17:40 PRG QS 1018/1019 - út, pá, čt a ne
PRG 12:30 14:35 OLB OLB 15:20 17:25 PRG QS 1020/1021 - st a so

Garance nejnižší ceny na trhu

SARDEGNA TRAVEL, exkluzivní partner letecké společnosti Smartwings, garantuje maximálně stejnou cenu, jako je nejnižší relevantní nabídka na lety Praha-Olbie a Praha-Cagliari, nabízená přímo leteckou společností či z jiných reálných prodejních kanálů.


Bezpečnost především

Smartwings úspěšně absolvoval přísný bezpečnostní audit mezinárodní letecké organizace IATA (International Air Transport Association). Auditní program IOSA (IATA Operational Safety Audit) prověřuje bezpečnost a kvalitu letového provozu leteckých společností. Letecké společnosti zapojené do programu IOSA musí prokázat splnění přísných standardů provozní bezpečnosti a kvality.


VIP služby k letenkám - více

Na vyžádání Vám zajistíme za příplatek nadstandardní služby jako např.: Seating (konkrétní místo v letadle), Travel Plus Class nebo zarezervujeme letištní salonky.


Palubní zábava MyWings na letech Smartwings

V rámci zlepšování kvality služeb a zajištění vysokého komfortu pro cestující jsou nově letadla létající na Sardinii vybaveny unikátní technologií palubní Wi-Fi zábavy. Můžete tak pomocí telefonu, tabletu nebo přenosného počítače sledovat filmy, poslouchat hudbu, hrát hry nebo číst vybrané časopisy. Samozřejmostí jsou také dětské pořady. Doporučujeme stáhnout si aplikaci MyWings v Google Play nebo AppStore ještě před nástupem do letadla. Přehrávání prémiového obsahu služby je zpoplatněno částkou € 2, zdarma lze sledovat polohu letadla či listovat palubním časopisem MyWings. Věříme, že tento unikátní bezdrátový systém palubní zábavy Vám zpříjemní let.


Samostatné letenky na Sardinii

Ceny letenek jsou variabilní dle aktuální obsazenosti konkrétního letu. Aktuální ceny na konkrétní let Vám rádi sdělíme na tel.: + 420 216 216 186 nebo e-mailem: info@sardinie.cz
Objednávejte svou dovolenou včas. V případě, že si od CK SARDEGNA TRAVEL objednáte ještě minimálně jednu službu, nabídneme Vám zvýhodněné ceny balíčků služeb.

 • Orientační cena letenek: od 8 990 Kč/os (Cagliari, Olbia), skupiny nad 10 platících osob na vyžádání.

 • Všeobecné podmínky při zakoupení samostatných letenek ck SARDEGNA TRAVEL

   

  Letenky

  CK SARDEGNA TRAVEL odbavuje veškeré své klienty na základě elektronického seznamu cestujících. Cestující, který si zakoupil letecký zájezd, či pouze letenku se prokazuje u odletu pouze platným cestovním dokladem.


  Minimální časy pro odbavení

  U letů na krátké a střední vzdálenosti (až do 5000 km) se cestující, aby mohl nastoupit zaknihovaný let, musí přihlásit u odbavovací přepážky k získání palubní vstupenky nejpozději 40 minut před odletem.


  Kompenzace za zpoždění letu Click2Claim - více

  Pravidla pro zavazadla a váhové limity - více

  Poplatky za zavazadla a catering- více


  Přepravní podmínky pro cestující v letecké dopravě Smartwings, a.s.
  Zakázané předměty a látky