Prodejce

Darina Sommerová

Product Manager Travel Designer +420 216 216 186 +420 725 342 374 darina@sardinie.cz Chat on WhatsApp Rezervovat VIDEOHOVOR s Darinou SCHŮZKA V KANCELÁŘI

U SARDEGNA TRAVEL pracuji od roku 2022.
V cestovním ruchu pracuji od roku 2017. Můj zájem o Itálii trvá mnohem déle, od studií, kdy jsem se začala učit italsky a objevovat různé italské regiony. Právě na Sardinii jsem si kdysi vymyslela, že by bylo ideální mé znalosti Itálie jako země a předchozí zkušenosti spojit a využít i pracovně. Nejprve jsem téměř 5 let pracovala jako produktová manažerska pro italské destinace v jedné z největších českých ck, kde jsem měla na starosti mj. i právě Sardinii. V roce 2022 jsem nastoupila do ck SARDEGNA TRAVEL a stala se dosud pracovně nejmladším členem našeho týmu. Na naší ck oceňuji "rodinné" prostředí malé firmy a zároveň velké plány, které je schopná realizovat. Zároveň vítám možnost opakovaně na Sardinii cestovat a poznávat nové a další kouty a zvyky této nádherné destinace.

Proč pracuji u SARDEGNA TRAVEL:
Ráda vyjednávám s dodavateli, díky čemuž můžeme pro Vás připravovat ty nejlepší produkty za nejvýhodnější ceny. Sardegna Travel pro mě spojuje lásku k Itálii, divoké přírodě a nádherným plážím a hlavně k moři. Na naši ck oceňuji "rodinné" prostředí malé firmy a zároveň velké plány, které je schopná realizovat.

Oblíbená destinace:
Pláže a duny Chia, pobřeží Costa Paradiso, chráněná mořská oblast Tavolara - Punta Coda Cavallo

Oblíbený hotel:
Marinedda, GH Smeraldo Beach , Garden Beach

Oblíbená pláž:
Cala Pira, Cala Brandinchi a Li Cossi

Oblíbené jídlo: 
Spaghetti con la bottarga nebo Fregola con arselle

Záliby:
Tanec, dobré víno a objevování malých krásných pláží