od 18 990 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
All inclusiveAll inclusive
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
FitnessFitness
NovinkaNovinka
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Charakteristika

Rozsáhlý hotelový komplex v bezprostřední blízkosti pláže a v jedné z nejvyhledávanějších lokalit je ideální jak pro páry tak pro rodiny s dětmi.

Poloha

Hotelový komplex Colonna Village byl vystavěn v roce 1998 jako typická přímořská vesnička ležící v severovýchodní části Sardinie, prakticky na konci věhlasného Smaragdového pobřeží, přímo u moře s výhledem na Golfo Aranci a ostrov Tavolara či ostrovy Mortorio, Soffi či Figarolo. Elegantní resort je usazen v zahradě svažující se směrem k moři o rozloze 100.000 m2, ze které se nabízejí nádherné výhledy na moře. Resort se dělí na část Beach Hotel, vzdálený cca 80-100 m od pláže a část Colonna Village, umístěnou kolem bazénu o rozloze cca 1500 m2. Pouhých 10 km od hotelu se nachází oblíbené přístavní městečko Golfo Aranci. Přístav Olbia je vzdálený cca 16 km.
Vzdálenost od letiště v Olbii 18 km (cca 20 min.).

Vybavení

Hotel nabízí 2 recepce 24/7 (jedna v horní a jedna ve spodní části resortu u pláže pro klienty hotelu Beach), několik barů a restraurací, 2 bazény (jeden určený pro relaxaci a druhý s animačními programy), wellness centrum, butik, amfiteátr, čtecí koutek s knihovnou, konferenční místnost až pro 250 osob, nehlídané parkovistě (s nabíjecí stanicí pro elektroauta). Služby lékaře jsou k dispozici v předem stanovených hodinách. Dále jsou k dispozici sportovní a animační programy v průběhu celého dne, 3 tenisové kurty a bohaté sportovní zázemí, vč. možnosti vodních sportů na pláži.
Celý resort je propojený hotelevým shuttle servisem, který jezdí mezi 9-21 hod. mezi jednotlivými hotelovými budovami, restaurací, společným zázemím a pláží a který mohou klienti využívat zdarma.

Wi-fi připojení je zdarma ve společných prostorách.

Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Hotel nabízí celkem 274 pokojů zařízených v sardinském stylu s nábytkem z masivního dřeva a doplňky z tepaného železa. Většina pokojů má balkón či patio a jsou vybavené klimatizací, TV, telefonem, trezorem, fénem a minibarem (nápoje za poplatek). Pokoje jsou jednoduché, pohodlně vybavené a světlé díky množství k moři otočených prosklených ploch. Hotel je rozdělený do dvou částí - Colonna Village a Beach hotel.

V části COLONNA VILLAGE jsou tyto pokoje:
CLASSIC VILLAGE dvoulůžkový (20 m²): pokoje s manželskou postelí, s balkónem a výhledem do zahrady. Max. obsazenost 2 osoby + INF.
CLASSIC VILLAGE třílůžkový (20 m²): pokoje s manželskou postelí a jednou přistýlkou, s balkónem a výhledem do zahrady. Max. obsazenost 3 dospělí.
CLASSIC VILLAGE čtyřlůžkový (20 m²): čtyřlůžkové pokoje s manželskou postelí dvěma přistýlkami, pouze francouzský balkón, bez vybavení. Max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 12 let + INF.
FAMILY CLASSIC (40 m²): dva propojené pokoje Classic, každý s vlastní koupelnou a zařízeným balkónem s výhledem do zahrady. Min. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 12 let (platí se ovšem min. 3 plné ceny) - max. obsazenost 4 dospělí + 1 dítě do 12 let.
PREMIUM s výhledem na moře (20 m²): dvou- nebo třílůžkové pokoje s přistýlkou, vybavené stejně jako pokoje Classic, ovšem s výhledem na záliv. Max. obsazenost 3 dospělí nebo 2 dospělí + INF.

V části BEACH HOTEL
DELUXE s výhledem na moře (22 m²) - zrenovované pokoje v hotelových budovách nejblíže k pláži s výhledem na moře, některé pokoje mohou mít balkon (nelze garantovat). Max. pro 2 dospělé + 2 děti do 12 let (bez možnosti dětské postýlky).
Kromě úchvatného výhledu na moře, mají hosté ubytování v pokojích Deluxe v ceně tyto služby: snídaně v restauraci Bellevue, obědy a večeře podávané na terase restaurace Tavolara, vlastní recepce hotelu Beach, 1. naplnění minibaru zdarma (další konzumace za poplatek), na pokoji kávovar/set na přípravu čaje a denní výměna plážových osušek (na vyžádání). Sleva 20% na kosmetické proceduy v beauty salonu.
Na vyžádání možnost pokojů DELUXE bez výhledu na moře.

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání a zpětné potvrzení, dle aktuální dostupnosti.


Check in: 16:00, check out: 10:00.

V období 6.7.-6.9.2024 min. pobyt na 7 nocí.
Pro pokoje CLASSIC FAMILY jsou příjezdy v období od 6.7.-30.8.2024 omezené na pátky, soboty a neděle.

Stravování

POLOPENZE S NÁPOJI zahrnuje mezinárodní snídaně a večeře formou bufetu včetně nápojů (zdarma k dispozici voda, vybrané nealkoholické nápoje, pivo, víno).

Za příplatek možnost ALL INCLUSIVE zahrnuje:
Mezinárodní snídaně, obědy a večeře formou bufetu včetně nápojů (zdarma k dispozici voda, vybrané nealkoholické nápoje, pivo, víno). Open bar v době od 10-24 hod., k dispozici voda, vybrané nealkoholické nápoje a ovocné džusy, pivo, víno, čaj, káva, vybrané místní likéry a alkoholické nápoje nebo koktejly (nejsou zahrnuté alkoholické nápoje mezinárodních značek, nápoje v lahvích a zmrzlina). 2x denně sladký i slaný snack.
All inclusive je možné čerpat v hlavním hotelovém baru VOI Village a v baru u bazénu.
Program all inclusive začíná večeří v den příjezdu a končí obědem v den odjezdu.


Hlavní hotelová restaurace SOS ARANZOS s klimatizovaným sálem nabízí nádherný panoramatický výhled na moře, typickou místní i mezinárodní kuchyni. Pro klienty ubytované v pokojích Classic, Family Classic a Premium

Součástí restaurace je terasa TAVOLARA, s nádhrným výhledem na moře a zátoku. Zde jsou podávané večeře pro klienty ubytovné v pokojích Deluxe.

Dále je otevřena druhá hotelová restaurace BELLEVUE, umístěná v části Beach, s klimatizovaným sálem s nádhernými výhledy na Golfo Aranci, Capo Figari či ostrov Tavolara. Restaurace á la carte je pro obědy a večeře je přístupná po předchozí rezervaci, za příplatek. V ceně voda, vybrané nealkoholické nápoje, domácí víno a pivo. Pro klienty v pokojích Deluxe jsou zde podávané snídaně formou bohatého bufetu.

Součástí bufetu jsou také produkty pro klienty se speciálními požadavky na stravování - vegetarináská i veganská kuchyně, základní bezlepkové potraviny (chléb, těstoviny, koláčky, sušenky, dorty) jsou k dispozici v hlavní restauraci Sos Aranzos.
Kuchaři v hotelu jsou rovněž k dispozici pro přípravu speciálních jídel s ohledem na alergie či intolerance hostů. Nutno vyžádat při rezervaci.


Klientům jsou v celém resortu k dispozici tyto bary:
Hlaví bar VOI VILLAGE - v provozu od 8-24 hod. nabízí kávu, zmzlinu, ovocné džusy, aperitivy a širokou škálu nealkoholických i alkoholických nápojů, vybrané nápoje součástí programu all inclusive.
BAR u bazénu - v provozu od 15.6.-15.9.2024, od 10-13 hod. a od 15:30-18:30, vybrané nápoje součástí programu all inclusive (změna vyhrazena, dle rozhodnutí managementu).
BISTROT BELLEVUE - bar v blízkosti restaurace Bellevue s úchvatným výhledem na moře, od 10:30-24 hod. nabízí širokou škálu nealkoholických i akloholických nápojů a koktejlů, rychlé snacky v průbehu dne a možnost lehkých obědů (saláty, sendviče apod.). Vše za poplatek, tento bar není součástí programu all inclusive, místa po předchozí rezervaci.

Servis na pláži - pro všechny, kteří nechtějí ztratit ani chvíli ze slunečního svitu a plážových radovánek, je zde možnost objednat si lehký a studený snack s doručením přímo na pláž (zdarma v rámci programu All Inclusive).

Pro děti

Bohatý program pro rodiny s dětmi nabízí VOI4 FAMILY, v provozu od 31.5.-28.9.2024 (kde není uvedeno jinak, změna termínu vyhrazena)
Malá vesnička uvnitř hotelu, která je určena přímo pro rodiny a jejich potřeby, s vybavením pro děti s ohledem na jejich pohodlí a bezpečnost. Nespočet aktivit pro děti každého věku: sporty, kreativní aktivity a hry s profesionálním animačním týmem a vášní pro svou práci.

VOILA’ BABY 0-2,99 let (využití za poplatek, viz poplatky na místě) v provozu od 31.5.-21.9.2024
Plně vybavena místnost se spoustou vnitřního i venkovního prostoru, kde lze strávit příjemný čas s miminkem, jako v prostředí domova. K dispozici jsou:
parní sterilizátory, ohřívače lahví, plotýnky, nádobí, mixér, lednice, mikrovlnná trouba. Specifické produkty (vývar, vegetariánské polévky, čerstvé ovoce, masová/rybí/ovocná dětská jídla, mléko, sušenky, jogurt, voda, ovocné džusy, plenky). Produkty jsou k dispozici s asistencí pouze v době od 11:30 do 21:30. Vstup po této době je možný na vyžádání.
- Spací místnost pro miminka s odbornou asistencí (od 11:30 do 19:30), dětské postýlky a povlečení.
- Vnitřní / venkovní hřiště s hračkami
- Děti nesmí zůstat bez dozoru, rodiče zde musí být vždy s nimi!
- Hlídání dětí za poplatek na vyžádání.
- Baby welcome Kit (na vyžádání oproti záloze): kočárek, nástavec na záchod, ohřívač lahví, dětská vanička.
Záloha za Baby welcome kit se pohybuje od €20 do €50 v závislosti na množství vypůjčených předmětů.

VOILA’ MINI 3-6,99 let / VOILA’ KIDS 7-9,99 let / JUNIOR CLUB 10-12,99 let
Děti si v miniklubech užijí spoustu zábavy, k dispozici je bohatý program během celého dne, vyváženě rozdělený na vnitřní a venkovní aktivity pod pečlivým dozorem animátorského týmu.
- vícejazyčná asistence pro děti různého věku od 9:30 do 21:30.
- venkovní hrací plocha.
- 1x za týden možnost snídaně s animátory a zúčastnit se honby za pokladech s hotelovým maskotem
- oběd a večeře v dětské restauraci, menu uzpůsobené pro děti, ve společnosti VOI animátorů.
- sportovní kurzy s profesionálními instruktory.
- speciální workshopy stimulující kreativitu. Děti sami vyrábí různé produkty za pomoci týmu animátorů.
- Welcome kit: batoh a čepice.

YOUNG CLUB 13-17,99 let
V hotelech sítě VOI je kladen velký důraz na zábavu dětí všech věkových kategorii, proto i pro teenagery je připraven YOUNG CLUB, kde se mládež setkává se svými vrstevníky, seznamují se a účastní se různých zábavních aktivit.
- denní sportovní a zábavní program od 10:00 do 24:00
- sportovní kurzy s profesionálními instruktory
- společenská místnost s video hrami a Wi-fi.
- společná večeře s animátory
- party nebo diskotéka po večerním programu.

Sport a animace

V období od 18.5.-30.5. a 22.9.-4.10.2024 jsou k dispozici animační a sportovní programy pouze v omezeném režimu. V provozu miniklub, turnaje, aqua gym, strečink a taneční lekce. Nejsou k dispozici večerní show a služby VOI4 Family (změna termínu vyhrazena).

V období od 31.5.-28.9.2024 (změna termínu vyhrazena) je k dispozici mezinárodní tým animátorů, kteří organizují taneční a hudební představení a kabarety v amfiteátru pod širým nebem s výhledem na moře. Noční program zahrnuje diskotéky či večírky s živou hudbou.
Během dne je k dispozici spousta sportovního vyžití a různé turnaje v plážovém volejbalu či fotbalu na syntetickém povrchu, fitness a venkovní posilovna, aqua aerobic, pilates, strečink a jóga.
Možnost skupinových barových kurzů s místními barmany, po předchozí rezervaci.
Hostům jsou dále k dispozici 2 tenisové kurty a 1 hřiště pro malou kopanou. Pro milovníky vodních sportů na pláži možnost vypůjčení kánoí zdarma.

Za poplatek možnost zapůjčení jízdních kol, pronájem aut, lodí, výlety.

Wellness & beauty

V hotelu je k dispozici wellness centrum, veškeré procedury a masáže jsou za poplatek.

Udržitelnost a ekologie

Cílem VOIhotels je rozvíjet hotelnictví, které splňuje nejvyšší standardy environmentální a sociální udržitelnosti, čehož dosahuje důležitými etickými rozhodnutími, podporou komunit a místního území. Společnost zavedla certifikační proces pro spotřebu a chování v otázkách souvisejících s energií. Certifikace GSTC je jedinou mezinárodně uznávanou certifikací, která zaručuje shodu se sociálními, ekonomickými a ekologickými požadavky. 

Respekt k místní kultuře, držet krok s novými technologiemi a závazek nakupovat místní produkty s recyklovatelnými nebo opakovaně použitelnými obaly znamená kromě pohostinnosti také udržitelnost. Od roku 2019 jsou všechna zařízení #plasticfree, tedy bez používání jednorázových plastů. K iniciativě jsou zapojeni i samotní hosté, kteří si tímto více uvědomují důležitost zodpovědné spotřeby. Díky koutkům věnovaným organickým produktům a produktům z místních zdrojů přináší řetězec na stůl nové chutě, podporuje ekonomiku místních komunit a obohacuje své hosty dalšími zážitky z dovolené, kdy jim umožňuje objevovat typické, zdravé a pravé ingredience každé destinace.
Péče o hosty je posláním, pro VOIhotels byla exkluzivně vytvořena řada DPLanet koupelnových produktů s použitím vysoce udržitelných receptur, bez jakýchkoliv přísad nebo chemických konzervantů a s obaly zcela bez plastů. Zároveň je řetězec zapojen do iniciativy pro zodpovědnější cestovní ruch, protokol "Gabbiani Verdi", který ověřuje, že ubytování uvedená v katalozích a na webových stránkách splňují ukazatele udržitelnosti. Dále se zavázal k vytvoření lesa na Madagaskaru a v Tanzanii, aby bojoval proti klimatickým změnám a podporoval biologickou rozmanitost. 
Všechna zařízení VOIhotels jsou certifikována "Dream&Charme", italskou organizací, která prostřednictvím týmu odborníků v cestovním ruchu zaručuje soulad s požadavky jedinečnosti a dokonalosti, pokud jde o pohostinnost a ekologickou udržitelnost. Všechny hotely využívají elektřinu výhradně z obnovitelných zdrojů, což výrazně snižuje dopad jejich aktivit na životní prostředí.

Další služby

V den příjezdu mají klienti nárok na zakoupené služby v okamžiku check-in (tzn. od 16 hod.), v den odjezdu služby končí okamžikem check-out (tzn. do 10 hod.).

Celý resort je propojený hotelevým shuttle servisem, který jezdí denně 9-23 hod. mezi jednotlivými hotelovými budovami, restaurací, společným zázemím a pláží a který mohou klienti využívat zdarma.

Pláž

Pláž Sos Aranzos s jemným bílým pískem a výhledem na ostrov Tavolara je vzdálená cca 200-600 m od pokojů, dle jejich umístění, a cca 500 metrů od recepce hotelu. Na pláž se dostanete cestičkou mezi pěstěnými trávníky a stinnými zónami, nebo můžete zdarma využít hotelovou kyvadlovou dopravu.
Na pláži má hotel vyhrazenou část se slunečníky, lehátky a osuškami, které jsou od 3. řady dál zdarma, do vyčerpání kapacity. Osušky jsou k dispozici zdarma oproti kauci, výměna za poplatek.
Probíhá načítání...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzi s nápoji nebo s all inclusive, služby delegáta (od 29. 5. do 6. 10. 2024).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzi s nápoji nebo s all inclusive, služby delegáta (od 29. 5. do 6. 10. 2024).

Cena nezahrnuje

Poplatky na místě - povinné

Poplatky k úhradě na místě:
Pobytová taxa: € 3,50 /os./noc (změna vyhrazena)

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
Plážové osušky: vratná kauce € 10 /ks, výměna € 2 /ks.
Dětský servis VOILA’ Baby (pro děti 0-2,99 let): € 25 /noc pro pobyty 31.5.-14.6. a 17.8.-21.9.2024; € 30 /noc pro pobyty 15.6.-16.8.2024

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

10 % z ceny ubytování pro pobyty 18.5.-7.6.2024 platná do odvolání


Sleva LONG STAY pro pobyty na 14 nocí a delší:
7 % z ceny ubytování v období 18.5.-28.6. a 17.8.-27.9.2024 (musí zahrnovat celý pobyt).

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
Perdepera Resort

Sleva

8

%

Cardedu
Perdepera Resort
08.08. - 15.08.2024
7 nocí
Letecky plná penze s nápoji
Calaserena Village

Sleva

10

%

Maracalagonis
Calaserena Village
25.08. - 29.08.2024
4 noci
Letecky plná penze s nápoji
Is Serenas Badesi Village

Sleva

10

%

Badesi
Is Serenas Badesi Village
11.09. - 14.09.2024
3 noci
Letecky all inclusive
Valtur Sardegna Tirreno Resort
Orosei
Valtur Sardegna Tirreno Resort
14.09. - 21.09.2024
7 nocí
Letecky all inclusive