od 18 790 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
GolfGolf
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
PesPes
FitnessFitness

Charakteristika

VOI Tanka Village, jeden z největších prázdninových resortů na Sardinii leží přímo u soukromé pláže Simius a nabízí kompletní dovolenkový servis pro klienty všech kategorií.

Poloha

VOI Tanka Village je poměrně rozsáhlý prázdninový resort s celkovou rozlohou 43 ha, nachází se na jihovýchodním pobřeží pouhý 1 km od městečka Villasimius, v nádherné přírodní scenérii přímo u krásné písečné pláže Simius převážně na rovném pozemku. Pokoje a společné prostory jsou propojeny hustou sítí uliček, pěšími i cyklistickými trasami.
Resort tvoří celkem 870 pokojů a bungalovů, harmonicky zasazených do areálu. Široká škála nabízených kvalitních služeb umožňuje strávit dokonalou dovolenou počínaje relaxem, přes skvělou zábavu, až po různé sportovní kurzy. VOI Tanka Resort je nejen ideálním místem pro dovolenou, ale letovisko Villasimius je i výborným výchozím bodem pro archeologické výlety, lodní výlety a výpravy do přírody.

Vzdálenost od letiště v Cagliari 64 km (cca 1 h a 10 min).

Vybavení

Hostům je k dispozici non-stop recepce, úschovnu zavazadel, bankomat, 4 restaurace (+ 1 pro děti), pizzerie, 5 barů (vč. piano baru). 2 bazény (olympijský plavecký a druhý dětský) se slunečníky a lehátky (do vyčerpání kapacity), moderní wellness centrum, fitness, nákupní zóna s butiky a široká škála služeb (např. bankomat, kadeřník, pedikúra, manikúra, kosmetika ad.), amfiteátr s večerním programem a divadlo, komplexní sportovní zázemí - součástí resortu je i 18jamkové golfové hřiště i potápěčské centrum. Dětem jsou určeny dětské kluby a nejrůznější aktivity. Součástí jsou také kongresové prostory s 1500 místy (fax a kopírka). Součástí resortu je i nehlídané soukromé parkoviště i nabíjecí stanice pro elektrická auta.
Celým resortem s opravdu velkou zahradou pravidelně projíždí vláček, který spojuje jednotlivé části (zdarma) a celý komplex je projektován tak, aby byl přístupný i hendikepovaným osobám.
Resort pro rok 2024 prošel částečnou rekonstrukcí, a tak se klienti mohou těšit na nový vzhled recepce, restaurací, centrálního náměstí “La Piazzetta”, prostory miniklubu a nová hřiště, zrenovované pokoje Dimora Family a zcela novou část Tanka Beach Hotel, luxusní hotel nejblíže k pláži (cca 200-300 m) s vyhrazenou recepcí, barem a místností pro podávaní snídaní exkluzivně pro místní klienty (plánované otevření 29.6.2024).
Za poplatek: doplňkové služby (estetické, kadeřník atp., úklidová služba, praní, žehlení a čištění oděvů, lékař, hlídání dětí apod.), některé sporty (viz. přísl. popis níže), plážové osušky i jejich výměna, pronájem auta, skútru, člunu, elektrický minibus do Villasimius.
Wi-fi připojení zdarma na recepci, u bazénu, na centrálním náměstí a na pláži a v pokojích Deluxe, Domus Junior Suite a Suite.

Malý pes do 10 kg na vyžádání, za poplatek.

Ubytování

Resort poskytuje ubytování v několika typech celkem 870 pokojů, apartmánů a bungalovů. Pokoje se liší ve velikosti, vzdálenosti od moře a poskytovanými službami.
Součástí všech pokojů je: koupelna se sprchou a WC, klimatizace, TV-Sat, fén, telefon, minibar, trezor. Většina pokojů má pátio, balkon nebo terasu s posezením.

Typy pokojů jsou k dispozici v různých částech areálu:

Pokoje v BUNGALOVECH:
MONTE GARDEN / MONTE SUPERIOR (cca 25 m2): bungalovy se nacházejí v kopcovité a panoramatické části resortu, obklopené zelení, mají 2 lůžka a pohovku pro 1 osobu. MONTE GARDEN leží cca 600-800 m od pláže, MONTE SUPERIOR cca 400-600 metrů od pláže. Min. pro 1 - max. pro 3 osoby + INF.
CASBAH STANDARD (cca 30 m2): bungalovy se nacházejí v centrální oblasti resortu v blízkosti všech hlavních služeb, mají 2 lůžka a pohovku pro 1 osobu. Leží cca 300-600 metrů od pláže. Min. pro 1 - max. pro 3 osoby + INF. Na vyžádání a za příplatek možnost propojených pokojů pro min.-max. 4 osoby.
CASBAH SUPERIOR (cca 30 m2): bungalovy v centrální oblasti resortu v blízkosti všech hlavních služeb, se 2 lůžky a pohovkou pro 1 osobu. Leží cca 200-500 metrů od pláže. Klienti mají navíc vyhrazený stůl ve venkovním prostoru restaurace Oasys a zdarma 1 láhev vína k večeři. Na vyžádání jsou dostupné pokoje pro osoby s omezenou pohyblivostí. Min. pro 1 - max. pro 3 osoby + INF.

Pokoje v budovách DOMUS (umístěné ve třech dvou- až třípatrových budovách s výtahem, asi 500 metrů od moře v klidné části resortu):
DOMUS STANDARD (cca 34 m2) pokoje umístěné v druhém nebo nejvyšším patře, se 2 lůžky a pohovkou pro 1 osobu. Min. pro 1 - max. pro 3 osoby + INF.
DOMUS JUNIOR SUITE (cca 47-55 m2): se skládají z dvoulůžkového pokoje a obývacího pokoje s 1 nebo 2 pohovkami, se 2 koupelnami a patiem či terasou. Dělí se na třílůžkové pokoje umístěné v 1. patře (pro min. 2 - max. 3 os. + INF) nebo čtyřlůžkové pokoje umístěné v přízemí (pro min. 2 dospělé a 2 děti - max. 4 dospělé + INF). Na pokojích k dispozici WiFi zdarma.
APARTMÁNY DIMORA FAMILY (cca 48 m2): nově zrenovované dvoupokojové rodinné apartmány s ložnicí s manželskou postelí a obývacím pokojem se dvěma nebo třemi pohovkami, dvěma koupelnami a velkou terasou. Min. pro 4 osoby - max. pro 5 osob + INF.

Pokoje TANKA BEACH HOTEL (novinka - plánované otevření 29.6.2024), umístěné v luxusním hotelu nejblíže k pláži, vzdálené cca 200-300 m, klientům je k dispozici exluzivní recepce, bar a vyhrazená místnost pro podávání snídaní, na pokojích k dispozici WiFi zdarma.
DELUXE (28 m2): nové dvoulůžkové pokoje s koupelnou a terasou, min. pro 1 - max. pro 2 osoby + INF.
Na vyžánní jsou zde dále k dispozici:
JUNIOR SUITE DELUXE (cca 40-48 m2) čtyřlůžkové pokoje s obývacím pokojem a jednou oddělenou ložnicí nebo pětilůžkové pokoje s obývacím pokojem a dvěma oddělenými pokoji, vždy s prostornou terasou.
SUITE VILLAS: několik suite různých velikostí, s obývacím pokojem s kuchyňkou, se třemi nebo čtyřmi ložnicemi, 2-4 koupelnami (dle typu suite) a privátním patiem. Jsou umístěné v budově cca 300 m od pláže a v blízkosti všech služeb na hlavním náměstí "La Piazzeta".
Klienti Tanka Beach Hotel mají zdarma vstup do fitness. Mohou si také rezervovat Premium Package, díky kterému budou mít vyhrazený stůl na večeře, příp. i obědy v a la carte restauraci Stella di Mare.


Pokoje obsazené jednou osobou (DUS) jsou na vyžádání, za příplatek.
Dětská postýlka pro dítě 0-3 roky na vyžádání, za poplatek na místě.

Min. pobyt 7 nocí v období 13.7.-30.8.2024

Check-in 16 h. Check-out 10 h.

Podmínky pro hendikepované

Na vyžádání pokoje pro hendikepované, typologie Cashbah Standard.
Vnitřní i venkovní prostory hotelu jsou kompletně bezbariérové, uzpůsobený je také bezbariérový vstup do bazénu, přístup na pláž i do moře, vč. možnosti využití speciálního vozíku do moře, bezbariérově uzpůsobený plážový servis.

Stravování

POLOPENZE S NÁPOJI. Snídaně formou bufetu, večeře servírovaná formou bohatého bufetu. Nápoje k jídlu zdarma (voda, vybrané točené nealkoholické nápoje, stolní víno a točené pivo).
Nebo PLNÁ PENZE S NÁPOJI (navíc oběd).

Resort nabízí i výběr bezlepkových výrobků, které se podávajíi ke snídani, kuchaři jsou zde k dispozici, aby vyhověli individuálním potřebám a omezením ve stravování.
Pobyt v rezortu VOI Tanka je mimo jiné jedinečnou příležitostí k objevování chutí tradiční sardinské i mezinárodní kuchyně v široké škále restaurací.

V rámci polopenze nebo plné penze klienti využívají:
Restaurace OASYS, hlavní restaurace resortu, nově zrenovovaná, kde jsou podávány snídaně, obědy a večeře formou bufetu s nápoji k jídlu. Až 1800 míst rozdělených mezi klimatizované vnitřní a venkovní posezení pár kroků od moře. Během týdne jsou organizovány tradiční tématické večery.
V restauraci Oasys mají obědy a večeře klienti v pokojích Monte Garden, Monte Superior, Cashbah Standard, Apartmánech Dimore Superior. Klienti Cashbah Superior mají vyhrazený stůl ve venkovním prostoru restaurace a zdarma 1 láhev vína k večeři.
Obědy jsou zde k dispozici pro klienty pokojů Domus Stadard a Domus Junior Suite.

Restaurace MIRTO se nachází v blízkosti bazénu a centrálního náměstí, nabízí elegantní interiér v lokálním stylu a velkou panoramatickou terasu. Podávány jsou zde snídaně a večeře včetně nápojů v ceně, restaurace je otevřena od června do poloviny září.
Stravování je zde formou exkluzivního bufetu, výhradně pro hosty pokojů Domus Standard a Domus Junior Suite.

Restaurace LA TERRAZZA DEL MIRTO s nádherným panoramatickým výhledem, kde jsou podávané večeře včetně nápojů v ceně. Vyhrazené jsou zde stoly pro klienty ubytované v Tanka Beach Hotel, tedy pokojů Deluxe, Junior Suite Deluxe a Suite Villas.


Dále jsou k dispozici restaurace:
PIZZERIA (v provozu 1/6-30/6) - situována hned vedle restaurace Oasys a naproti wellness Tanka SPA, pár metrů od moře. Otevřena během oběda a večeře, nabízí pizzu i výběr z předkrmů, zeleninového bufetu a dezertů. Po předchozí rezervaci, za poplatek.
Pokud se rozhodnete, že máte chuť na pizzu, můžete využít pizzerii jako alternativu místo večeře ve své restauraci, nutná rezervace.
POKE & BURGER - umístěná uprostřed zeleně mezi pláží a bazénem nabízí klientům obědy pod krytou pergolou v neformální atmosféře, za poplatek k dispozici poke, saláty, masové a rybí burgery.
CUCCIOLO RESTAURANT - dětská restaurace v rámci restaurace Oasys, k dsipozici na oběd a večeři pro děti od 3 do 13 let. Zdarma pro klienty s plnou penzí, za příplatek pro klienty s polopentí. Možností stravy za asistence školeného personálu a animátorů, za příplatek.
STELLA DI MARE (v provozu 8/6 – 14/9) - restaurace ála carte u pláže, nabízí zejména rybí a grilované pokrmy,, k obědu i večeři. Nutná rezervace, s příplatkem.
"KE SPETTACOLO" RESTAURANT - v blízkosti pláže, s večerním program s DJ a karaoke, ideální pro večery plné hudby a zábavy.
DOMUS CAFFETERIA (v provozu 1/7 – 31/8) - v přízemí budovy Domus, podává kontinentální snídaně pro klienty zde ubytované,mohou využívat pokud se rozhodnou nejít na snídaně do restarace Mirto. Otevření v průběhu sezóny závisí na rozhodnutí managementu.
DIMORA LOUNGE - v části Tanka Beach Hotel nabízí snídaně pro klienty zde ubytované, vč. poddních snídaní, typických i tématických brunchů. Pro ostatní klienty k dispozici za poplatek.
CAFFETERIA SUITES - exluzivně vyhrazené pro klienty Villas.

V resortu mohou klienti využívat nějrůznější bary, vše za poplatek:
LA PIAZZETTA - centrální bar v srdci celého resortu, otevřený celý den.
NETTUNO - na pláži, kromě nápojů také široká nabídka jednoduchých jídel k obědu a snacků.
NOTTERI KIOSK (v provozu 15/6 – 15/9) - v jižní části resortu na pláži, otevřený pouze dle uvážení vedení hotelu.
DIMORA LOUNGE BAR - s výhledem na bazén vyhrazený exkluzivně pro klienty Tanka Beach Hotel
IL GIARDINO DEI SAPORI (v provozu 1/6 – 30/9) - umístěný v zeleni mezi pláží a bazénem, ideální pro podvečerní aperitiv či zábavu po večeři do pozdních nočních hodin. V pozdních večerních hodnách diskotéka.
BOTANICO CAFÉ (v provozu 15/6 – 15/9) - na hlavním náměstí u bazénu, večerní piano bar a drinky, nabízí také Gintonerii se Sardinskými i mezinárodními značkami a vnitřní část s biliárem.
Obchod se zmrzlinou - v části s obchůdky nabízí osvěžení zmrzlinou, ale také smoothies a čerstvé ovoce.

Pro nejmenší děti je k dispozici BIBERONERIA - prostor pro přípravu dětské stravy, určen rodičům s dětmi, možnost asistence personálu. Za poplatek.

Konzumace v restauracích mimo základní polopenzi (i jinde než určeno) a v barech je vždy za úhradu
Otevření Pizzerie, restaurací Mirto Terrace, Stella di Mare, Botanico Café a Giardini dei Sapori není garantováno po celou sezónu, ani denně, provozní doba závisí na rozhodnutí managementu.

Ubytování pouze se snídané je možné pro klienty v pokojích Deluxe, Deluxe Junior Suite and Suite Villas. Se slevou, v případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Otevření jednotlivých barů a restaurací v průběhu sezóny závisí na rozhodnutí managementu a může se změnit.

Pro děti

Dětem je k dispozici jim vyhrazený bazén a venkovní hřiště. Nově je k dispozici také Voilà PARK s ndafukovacími vodními atrakcemi a sluzavkou, trampolínani a dráhou pro elektrické mini-čtyřkolky.

ANIMACE PRO DĚTI A TEENAGERY (od 0 do 18 let) - malý, kouzelný svět pro rodiny s dětmi, výborně vybavený pro dětské hosty VOI 4 FAMILY (v provozu 24/05 – 06/10). Četné aktivity pro všechny věkové skupiny: sport, tvůrčí aktivity a hry za asistence kvalifikovaných pracovníků. Stravování ve speciální restauraci a v místech určených pro děti.
O využití volného času se starají animátoři v rámci dětských klubů. Veškeré aktivity dětských klubů a animace (i pro dospělé) probíhají převážně v italštině.

VOILÁ´ BABY SPACE - služby pro nejmenší do 3 let, vždy za doprovodu rodičů, za poplatek na místě.
Školka má k dispozici velké vnitřní a venkovní prostory, kde se děti budou bavit v klidu a pohodlí, stejně jako doma.
Součástí vybavení je sterilizátor, ohřívač lahví, indukční deska, hrnce a pánve, mixér, lednice a mikrovlnná trouba. Konkrétní výrobky (zeleninový vývar, zeleninové pyré, čerstvé ovoce, homogenizované maso, ryby a ovoce, čerstvé mléko, pečivo, jogurt, voda, ovocné šťávy, pleny). Produkty jsou dodávány pouze v určené době (12-14:30 a 19-21.30). Vybavený prostor (bez asistence personálu) je otevřen denně 7-23 h. Odpočinková ložnice je otevřena od 11:30 do 19:30, jsou zde dětské postýlky i ložní prádlo. K dispozici je vnitřní herna a venkovní hřiště.

VOILÁ MINI CLUB pro děti ve věku 3-7 let / VOILÁ KIDS KLUB 7-10 let / JUNIOR CLUB 10-13 let .V provozu od poloviny června do poloviny září.
Mini kluby jsou rájem pro zábavu. Během dne v čase 9-21 h lze využít skupinový program plný aktivit s časem stráveným v interiéru i venku (včetně dětského hřiště) pod dohledem animátorů (převážně italsky). Oběd a večeře ve speciální dětské části s animátory za příplatek.
GAMES ROOM - venkovní i vnitřní herna s TV, video hrami, stolními hrami a Wi-Fi.
SPORT: skupinové lekce fotbalu a tenisu (od 7 let); nebo tance (od 3 let).
Baby dance - taneční večery pořádané každý den, show 1x týdně.
Welcome kit - dítě obdrží jako pozornost na uvítanou klubovou čepici a batůžek.

VOI YOUNG CLUB 13-18 let: aktivity v čase 10-24 h, šité na míru mládeži - sporty, zábava, místnost s videohrami a Wi-Fi, párty a večerní diskotéky s po animačních programech.

SILENT KINO POD HVĚZDAMI - ve večerních je připraveno tiché kino jako alternativa k večerním programům

Za poplatek:
Hlídání dětí. Obědy a večeře s animátory.
Baby welcome kit - golfky, intercom, koš na pleny, jídelní židlička, ohřívač lahví, vanička a prkénko na WC (na vyžádání, omezená kapacita).

Sport a animace

V tomto resortu vás čeká spousta zábavy, párty, večery v amfiteátru s kabaretem, hostujícími hvězdami a dětskými přehlídkami. Sportovní a zábavní programy Vám budou zpříjemňovat celý den a celým dnem vás bude provázet i nadšení animačního týmu Tanka Resort. Veškeré aktivity a animace (i pro dospělé) probíhají převážně v italštině. Příležitostně je večer na programu open-air silent kino.
VOI Tanka je určeno pro hosty, kteří milují sporty - kolektivní využití zdarma: olympijský plavecký bazén s lehátky a slunečníky (lehátka do vyčerpání kapacity), dětský bazén, 1 fotbalové hřiště s umělou trávou, 2 bowlingové dráhy, 1 víceúčelové hřiště na basketbal / volejbal, 5 tenisových kurtů a 2 kurty na tenis, 5 kurtů na padel, 9jamkový mini golf, fitness programy, aqua aerobik, aerobní cvičení a strečink, plážový volejbal a plážový tenis, lukostřelba, stolní tenis, nové kurty na padel.
Za poplatek: soukromé využití kurtů, posilovna, jízda na koních, potápění, plachtění, kánoe, windsurfing, jízdní kola, půjčovna aut a člunů.
Před areálem se nachází 18jamkové golfové hřiště Tanka Golf Villasimius s kyvadlovou dopravou a speciálními službami za poplatek.
V bazénu je povinná koupací čepice.

V rámci resortu jsou nabízené speciální sportovní programy s výukou, vedené profesionálníi sportovci, vše za poplatek:
- Letni fotbalová škola Cagliari Football Club pro děti a teenagery od 5-13 let
- Tanka Padel Club s využitím 5 kurtů, zapůjčení vybavení, turnajů a lekcí s trenéry
- cyklistická Tanka Bike School, včetně využití zóny Pump Track
- Tanka Fitness Experience s využitím nejmodernějšího vybavení a lekcí s trenérey

Wellness & beauty

V soukromé části resortu, jen pár metrů od pláže, obklopeno bujnou zahradou, se nachází moderní wellness centrum Tanka Village. SPA nabízí tři velké hydromasážní bazény a bazény s thalassoterapií, saunou, tureckými lázněmi a velkou relaxační zónou. K dispozici jsou také kosmetické procedury, holistické relaxace, aromatické sprchy, relaxační místnosti, shiatsu a ayurveda masáže, velká posilovna. Na více než 1500 m2 je možnost využití procedur pro tělo i duši. Vše za poplatek.

Udržitelnost a ekologie

Využívání ekologicky udržitelných materiálů, snížení využívání plastů, snížení odpadu, inovativní materiály pro udržitelnost životního prostředí, jako např. tuhé detergenty, které snižují spotřebu vody při výrobě a vyhýbají se použití plastových nádob

Další služby

SMART-WORKING FORMULA - za poplatek € 7 /pokoj/den, k úhradě na místě.
Nová služba, pro klienty, kteří potřebují pokračovat ve své práci, ale nechtějí se vzdát nádherné dovolené s celou rodinou.
V rámci tohoto balíčku jsou zahrnuty tyto služby:
- klientům bude pro jejich pobyt přidělen pokoj v klidné části resortu, tak aby byl zaručen klid na práci
- v pokoji psací stůl, kávovar a vysokorychlostní připojení k internetu
- individualizované časy úklidu, dle předchozí domluvy
- možnost obědových balíčků s doručením přímo na pokoj
- možnost práce také ve společných prostorech hotelu
- možnost zdarma využít sekretářských služeb recepce - tisk nebo kopírování (zdarma až 20 listů čb), skener, vyzvedávání a doručování balíků atd.
- na vyžádání flexibilní check-in a check-out (dle aktuální dostupnosti hotelu, za příplatek)
Tuto službu nutno rezervovat předem, platí pouze pro typologie pokojů Domus a Deluxe.

DOG VILLAGE - za poplatek €70/týden za první týden, €10 za každý další den (možné pouze s minimální délkou pobytu 7 nocí) možnost vzít si s sebou svého psa za těchto podmínek: hmotnost max. do 10 kg, max. 1 pes na pokoji, pohyb pouze ve vyhrazených oblastech, NE na pláži a v restauracích, vždy pouze na vodítku a s košíkem. Pes zůstává v pokoji majitele, dostane pelíšek a misku, je akceptován pouze pokud prošel veterinární kontrolu před odletem a má platný očkovací průkaz.

Za poplatek možnost transferu z/na letiště helikoptérou (na vyžádání).

Pláž

Dlouhá a široká pláž Simius s jemným bílým pískem s pozvolným vstupem do moře přímo u resortu je považována za jednu z nejkrásnějších v Itálii.
Plážový servis (lehátka a slunečníky nebo gazeba) k dispozici za poplatek, na základě předchozí rezervace, platí se po příjezdu přímo v hotelu. Možno rezervovat ode dne následujícího po příjezdu. Ceny dle umístění a jednotlivých zón, viz poplatky na místě.
Plážové osušky jsou k dispozici za poplatek a oproti kauci, distribuovány v pevně dané časy.
Na pláži je k dispozici mnoho sportovních, vodních a zábavních služeb. Všechny plážové služby jsou za poplatek a lze je rezervovat předem, některé výhradně na místě. Půjčování člunů a služby potápěčského centra za poplatek.
Další pláže v dosahu - cca 30-40 minut pěšky: Stagno Notteri, Notteri, Campulongu, Porto Giunco, Is Traias.
Probíhá načítání...

Důležité

V bazénu je povinná koupací čepice.
Pro placení veškerých služeb v resortu je třeba si hned po příjezdu nabít Tanka Card (terminály jsou rozmístěné po celém resortu vč. recepce), hotovostní platby nejsou možné.
Plánované otevření nového Tanka BEach hotel a pokojů Deluxe je 29.6.2024.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji nebo s plnou penzí s nápoji, služby delegáta.
VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí s nápoji nebo s plnou penzí s nápoji, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě - povinné

Poplatky k úhradě na místě:
Pobytová taxa € 4 /osoba/den (květen-září), € 2/osoba/dn (v ostatních obdobích). Taxu neplatí děti do 10 let a hendikepované osoby + 1 doprovázející osoba hendikepovaného (konzultujte prosím předem v CK, změna vyhrazena).

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
Plážové osušky: € 2 /ks + vratná záloha € 10.
Dětská restaurace Cucciolo (3-13 let), pro klienty s polopenzí: € 15 /oběd.
VOILÁ Baby Space (prostor pro děti do 3 let vč. přípravny stravy) € 25 /dítě/noc (od 25.5.-14.6. a od 17.8.-6.10.2024) nebo € 30 /dítě/noc (od 15.6.-16.8.2024).
Pobyt se psem (max. do 10 kg váhy, pobyt na min. 7 nocí, pouze 1 na pokoj): € 70/1.týden, € 10 každý následující den. Psi se mohou pohybovat ve vyhrazených zelených zónách hotelu, na vodítku a s náhubkem, zákaz vstupu do veřejných prostor, do restaurací a na pláž. Nutno doložit očkovací průkaz a veterinární prohlídku před cestou.
Smart-working formula: € 7/pokoj/den.
Premium Package: € 20 /os./den. Pro klienty Beach Hotel Tanka, od 8.6.-13.9.2024, vyhrazený stůl k večeři v a la carte restauraci Stela del Mare a snídaně v caffeterii.

PLÁŽOVÝ SERVIS (vždy na vyžádání předem a zpětné potvrzení z důvodu kapacity, platí se na místě v Beach pointu):
Lehátka v části A-B-C od 10. řady: € 77 / 7 nocí (pro všechny kategorie pokojů, nejvýhodnější cena).
Část A-B-C (1 slunečník + 2 lehátka, celkem přes 600 slunečníků, cca 15 řad): 1. řada € 36 /den, 2. řada € 30/den, 3. řada € 24 /den, 4. řada € 20/den, 5. řada € 16 /den, 6.-9.řada € 14 /den, od 10. řady € 12/den. Řady 1-2 vyhrazeny pro Suite, pokoje Deluxe a Domus. Řady 3-4-5 vyhrazeny pro pokoje Dimora Family a Casbah Superior. Od 6. řady možno rezervovat libovolně.
Část "White area" (1 slunečník + 2 lehátka, v blízkosti baru Nettuno, v centrální části pláže, větší prostor mezi slunečníky a prvních 5 řad XL lehátka): 1. řada € 52 /den, 2. řada € 42 /den, 3. řada € 34 /den, 4. řada € 26 /den, 5. řada € 20 /den, od 6. řady € 16 /den. Vyhrazeno přednostně pro Domus Junior Suite, Suity a pokoje Deluxe.
Část COMFORT GAZEBO zastíněná / nezastíněná (2 maxi lehátka + 1 lehátko + 2 křesla + stoleček, pro max. 5 osob, v centrální exkluzivní části pláže): 1. řada € 150 /den, 2. řada € 120 /den, 3. řada € 100 /den, 4. řada € 80 /den, 5. řada € 60 /den. Vyhrazeno přednostně pro Suity a pokoje Deluxe.
Část DELUXE GAZEBO zastíněná / nezastíněná (dvoulůžko + 2 jednolůžka + 2 lehátko + 2 křesla + stoleček, pro max. 8 osob, servis pláž. osušek a 2 láhve vody zdarma, v centrální exkluzivní části pláže): 1. řada € 200 /den, 2. řada € 160 /den, 3. řada € 140 /den, 4. řada € 120 /den. Vyhrazeno přednostně pro Suity.

Speciální nabídky

SLEVY LAST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

15 % z ceny ubytování pro pobyty od 24.5.-26.7.2024


Sleva LONG STAY pro pobyty na 14 nocí a delší:
7 % z ceny ubytování pro pobyty do 12.7. a od 24.8.2024
Musí zahrnovat celý pobyt, lze kombinovat se slevou First/Last Minute a je již zahrnuto v ceně zájezdu.

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
119599 Panoramatický bazén, Arbatax, Sardinie Letecký pohled na hotel, Arbatax, Sardinie
Arbatax
Hotel Club Saraceno
11.07. - 25.07.2024
14 nocí
Letecky plná penze s nápoji
96061 Panoramatický pohled k moři, Marina di Cardedu, Sardinie Panoramatický pohled k moři, Marina di Cardedu, Sardinie

Sleva

8

%

Cardedu
Perdepera Resort
08.08. - 15.08.2024
7 nocí
Letecky plná penze s nápoji
7558 Bazén s lehátky a slunečníky a s částí pro děti, Budoni, Sardinie Pohled na exteriér, Budoni, Sardinie
Budoni
Bravo Club Budoni
21.09. - 28.09.2024
7 nocí
Letecky soft all inclusive
Pohled za zahrady, Cala Liberotto, Sardinie
Orosei
Nicolaus Club Torre Moresca
21.09. - 28.09.2024
7 nocí
Letecky soft all inclusive