Charakteristika

Dovolená na míru pro single rodiče, kteří plánují dovolenou s dítětem bez partnera a mají obavy, jak vše zvládnou.
Týden plný zábavy, smíchu, poznání, dobrodružství a nových přátelství, ale i odpočinku pro dospělé.
Celý týden se o vás a veškerou zábavu bude starat Lucie, která je součástí týmu SARDEGNA TRAVEL již 14 rokem.

Poloha

Celý resort se rozkládá v borovém lese na západním pobřeží cca 150 m od moře, 5 km od městečka Arborea v Golfo di Oristano. Vzdálenost od letiště v Cagliari je cca 90 km.

Vybavení

V areálu najdete 3 hotelové budovy, restaurace, bary, amfiteátr, dva bazény, z nichž jeden je plavecký, terasu se slunečníky a lehátky, lázeňské centrum Posidonya, autopůjčovnu, obchod se suvenýry. Wi-Fi ve spol. prostorách (zdarma), parkoviště.

Ubytování

Hotel disponuje celkem 315 hotelovými pokoji různých kategorií zařízených v tradičním sardinském stylu. Pokoje jsou vybaveny miniledničkou, satelitní TV, koupelnou s WC, fénem, trezorem na pokoji (případně na recepci za poplatek), klimatizací.
Ubytování je zajištěno v pokojích kategorie Standard nebo Superior dle obsazeností hotelu:
STANDARD - pokoje bez balkónu nebo patia.
SUPERIOR - s balkónem a výhledem na bazén nebo do parku.

Program

 • 1. den - Odlet z letiště Václava Havla v Praze, přílet na letiště Elmas v hlavním městě Cagliari. Transfer do hotelu cca 2 hodiny. Welcome drink na přivítanou, ubytování a seznámení se s hotelem a všemi účastníky zájezdu. Po večeři mini disko a zábava pro rodiče s dětmi, seznamovací hry.

 • 2. den - Dopolední soutěže na pláži a stavění hradu z písku, oběd a pauza na odpočinek. Odpoledne společná návštěva stájí přímo v hotelovém komplexu s komentovanou prohlídkou, poté pro děti lekce jízdy na ponících. Po večeři mini disko a zábava pro děti.

 • 3. den - Celodenní výlet do Parku Sardegna in Miniatura (Sardinie v miniatuře - vstup k úhradě na místě), oběd formou balíčku, návrat do hotelu ve večerních hodinách, po večeři mini disko a zábava pro děti.

 • Cena vstupu do parku zahrnuje: projížďku elektrickým vláčkem dinosauřím parkem, který se rozrostl o mláďata dinosaurů a megalodona, projížďku lodičkou kolem malého ostrova Sardinie s miniaturami, komentované prohlídky astronomického muzea, planetária, přírodního parku s tropickým lesem a prvním akváriem na Sardinii ve tvaru průhledného tunelu, voliéru s papoušky, skleník se sukulenty a také prehistorický nuragský park včetně několika typických budov a robotických vypravěčů. Součástí parku je i dětské hřiště, bar a restaurace. K dispozici jsou i piknikové stoly s posezením.

 • 4. den - Dopolední hry a soutěže u bazénu či na pláži. Po obědě je pro děti připraven mini kurz vaření. Pro rodiče fakultativní výlet do místního vinařství (cca 4h) včetně komentované prohlídky sklepů, vinic a degustace vín.  Výsledek dětského snažení budou děti ochutnávat společně s rodiči po jejich návratu do hotelu. Po večeři zábava pro děti i rodiče s překvapením.

 • 5. den - Dopolední program na pláži, oběd a následný fakultativní výlet na přírodovědnou procházku v Parku Giara, návrat do hotelu. Po večeři mini disko pro děti.

  Popis výletu: Odjezd z hotelu v 15.30 h, cesta do Tuili (cca 60 min), odtud kouzelná procházka parkem na náhorní plošině Giara, kde budete s trochou štěstí moci pozorovat divoké sardinské koně. Park Giara je domovem některých běžných druhů savců a stálých i tažných ptáků, kteří se běžně vyskytují v lesích Sardinie. Okolo 20.00 h návrat do hotelu. Po večeři následuje krátký program pro děti i rodiče.

 • 6. den - Dopolední hry a soutěže na pláži. Po obědě čas na odpočinek, dospělí se mohou fakultativně zúčastnit organizované projížďky na koních, pro děti program na pláži. Po večeři mini disko pro děti.

 • 7. den - Dopolední hry na pláži a turnaje rodičů s dětmi. Odpoledne volný program. Po večeři rozlučkový večírek.

 • 8. den - V pozdních dopoledních hodinách transfer na letiště v Cagliari a návrat do Prahy.
 • Stravování

  Snídaně, oběd a večeře formou bufetu podávané v centrální restauraci.
  Večeře a obědy s nápoji, konkrétně 1/4 l domácí červené nebo bílé víno, 1/2 l vody. Ostatní nápoje za poplatek.

  Pro děti

  Zajištěn bohatý program v českém jazyce.

  Wellness & beauty

  Dospělí mají během pobytu 1 vstup do wellness centra na 30 min. zdarma. Každý další vstup za poplatek se slevou 10%.
  Dětem se během odpočinku dospělých ve wellness bude věnovat Lucie (mimo časy fakultativních výletů).

  Pláž

  Písečná pláž Arborea s pozvolným vstupem do moře je vzdálená přibližně 400 metrům od hotelových budov. Je přístupná přímo z hotelové zahrady. K dispozici jsou slunečníky a lehátka zdarma (dle dostupnosti). Plážové osušky za poplatek. Na pláži je k dispozici bar. Možnost půjčení windsurfingu a kanoí (za poplatek). V oblasti není výjimkou zvýšený výskyt mořské trávy posidonie.
  Probíhá načítání...

  Cena zahrnuje

  LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, welcome drink, ubytování s plnou penzí a nápoji (voda a víno u jídla), pro děti 1 lekce s poníky (děti 3-12 let), pro dospělé 1 vstup do wellness, česky mluvícího průvodce.

  Cena nezahrnuje

  Pojištění - nabídka pojištění

  Poplatky na místě - povinné

  Poplatky k úhradě na místě:
  Pobytová taxa v tuto chvíli není vyžadována - změna vyhrazena.

  Vstup do Parku Sardinie v miniatuře: €20/ dospělí, €16 děti od 1m do 11 let, děti do 1metru zdarma.

  Poplatky na místě - nepovinné

  Fakultativní (na vyžádání):

  Výlet do Vinařství s programem pro děti i dospělé:
  Dospělí €65, děti €40

  Výlet Giara di Gesturi:
  Dospělí €53, děti 5-12 let €43, děti 2-4 roky €35.

  Kolektivní projížďka na koních pro dospělé €30

  Pobytová taxa

  Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

  Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

  VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU