Singles rodiče s dětmi 2-10 let a Lucií ****

        
Arbatax Park Resort - vítěz:
Eco Resort (IT, EU, W)
Sensory Garden Resort (W)

od 37 590 Kč

8 dní / plná penze s nápoji

Praha - Cagliari

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Dovolená na míru pro singles rodiče, kteří plánují dovolenou s dítětem bez partnera a mají obavy jak vše zvládnou.
Týden plný zábavy, smíchu, poznání, dobrodružství a nových přátelství, ale i odpočinku pro dospělé.
Celý týden se o vás a veškerou zábavu bude starat průvodkyně Lucie.

Poloha

Zázemí vám poskytne vítěz evropského World Travel Awards 2022 v kategorii ECO resortu, na východním pobřeží ostrova asi 3 km od města Arbatax v mírně svažitém 60 hektarovém středomořském parku u členitého pobřeží s menšími písečnými plážemi. Je to jeden z nejkomplexnějších turistických resortů na ostrově. K resortu patří jedinečná obora „Bellavista“ s typickými sardskými rostlinami a zvířaty jako jsou mufloni, divočáci, koně, sardské krávy a další. K dispozici je rozlehlé Wellness Centrum (přístupné od 16 let).

Vybavení

Resort nabízí kompletní zázemí služeb a zábavy. Jeho centrem je velké náměstí s barem a hlavní restaurací. Dále je klientům k dispozici celkem 6 dalších restaurací, 7 barů (jeden na pláži), 7 bazénů s lehátky a slunečníky nebo stínem (např. centrální, tropický, 50 m sportovní) a 2 dětské bazény. V nejvyšší části resortu, s názvem Park, s krásnými výhledy na moře, se nachází wellness centrum (2000m², dospělí mají v rámci tohoto pobytu 1 vstup zdarma, další již za poplatek) diskotéka a velký amfiteátr a sportovní centrum, dále jsou v areálu některé aktivity potápěčského centra, herna, baby, mini a junior klub, parkoviště, butiky. Resortem stále projíždějí 2 minibusy, kterými je možné si zkrátit cestu areálem.

Ubytování

Hotelová část Telis, kde bude pro vás zajištěno ubytování disponuje 380 pokoji umístěnými v nízkých budovách mezi stromy. Pokoje jsou vybaveny klimatizací-topením, TV, trezorem, telefonem, minibarem (konzumace za poplatek), v koupelně sprcha, fén. Postýlka pro děti do 3 let na vyžádání, zdarma (strava dle výběru za poplatek na místě). Část pokojů prošla v sezóně 2020 kompletní renovací.

Ubytování je zajištěno v pokojích kategorie Classic:
CLASSIC - přízemní pokoje v klidnější části na kopci, 100 - 500 m od pláže a cca 300 m od centrální části s bazénem a restaurací. Pokoje mají jednoduché vybavení.
Za příplatek a na vyžádání je možná kategorie Superior:
SUPERIOR - ložnice s obývacím koutem (pohovka); pokoje situované poblíž centrální části, vždy v 1. patře s balkonem / krytou terasou s posezením a širším výhledem.

Program:
 • 1 den: odlet z letiště Václava Havla a přílet na letiště v Cagliari. Transfer do hotelu cca 2 hodiny. Welcome drink na přivítanou, ubytování a seznámení se s hotelem a všemi účastníky tohoto zájezdu. Večeře a večerní diskotéka a zábava pro rodiče s dětmi na seznámenou.

 • 2 den: po snídani stavění hradu z písku a soutěže na pláži, oběd a odpoledne přesun do Parku Bellavista se zvířátky a komentovaná prohlídka. Večeře a po večeři diskotéka a zábava pro děti.

 • 3. den: po snídani se vydáme na celodenní výlet jeepem do hor. Čeká nás pozorování přírody, divokých zvířat a oběd s pastýři. K večeru návrat do hotelu. Večeře a po večeři diskotéka a zábava pro děti.

  4. den: po snídani hry a soutěže na pláži a u bazénu. Po obědě pouze pro dospělé možnost fakultativního výletu na pláž Cala Sisine na 4-kolkách. Pro děti zajištěna zábava v resortu (sportovní soutěže, malování, hry na pláži). Večeře a po večeři diskotéka a zábava pro děti.

  Popis výletu:
  Jedním ze skvělých způsobů jak zkombinovat adrenalinový zážitek s poznáním úchvatných přírodních pokladů Sardinie, je výlet na čtyřkolkách.

  Exkurze startuje ve 14:30 z Baunei, směrem na náhorní plošinu Golgo, která je významným představitelem panenské přírody na ostrově a poskytne Vám několik neopakovatelných výhledů. Odtud postupným klesáním dojedete na parkoviště, ze kterého se po dalších přibližně 20 minutách pěší chůze dostanete až k překrásné zátoce Cala Sisine, cíli výletu, kde budete mít hodinu času na koupání ve smaragdových vodách. Návrat zpět do hotelu okolo 19 hod.

  S sebou doporučujeme: dlouhé kalhoty, sportovní boty, šátek, plavky, vodu.
  Časová náročnost 4, 5 hodiny

  5. den: snídaně a po snídani v brzkých hodinách přesun na nádraží v Arbataxu a výlet vláčkem Trenino Verde za poznáním kraje Ogliastra. Oběd formou obědového balíčku (piknik v přírodě). Návrat ve večerních hodinách. Večeře a po večeři diskotéka a zábava pro děti.

  Co je vlastně Trenino Verde?

  „Trenino“ neboli vláček, který je menší než „klasické“ vlaky, využívá úzkokolejnou trať a provede Vás úchvatnou, nadčasovou trasou. Nejde jen o obyčejný „vlak“, ale jeden z nejlepších způsobů, jak objevit nedotknutou krajinu ostrova prostřednictvím fascinujících tras v srdci Sardinie.
  „„Verde“, tedy zelený, značí dlouhé úseky divoké panenské přírody kudy vlak projíždí, kde není cítit přítomnost člověka a obklopuje Vás zeleň lesů. „Zelený vlak“, který je nyní součástí ARST (Azienda Regionale Sarda Trasporti/Sardinská regionální dopravní společnost) Vám díky široké škále historických dopravních prostředků umožní čelit fascinující cestě podél nedotknutých míst celé Sardinie.

  6 den: snídaně a dopolední hry a soutěže. Po obědě čas na odpočinek a odpoledne malý kurz vaření pro děti - výroba sýru s pastýřem a pro dospělé zajištěna ochutnávka vín na pláži. Večeře a po večeři diskotéka pro děti.

  7 den: dopolední hry na pláži a turnaje, oběd a odpoledne volný program. Po večeři rozlučkový večírek.

  8 den: snídaně a přesun na letiště v Cagliari a návrat do Prahy.
 • Stravování

  Snídaně, oběd a večeře formou bufetu podávané v centrální restauraci.
  Večeře a obědy s nápoji: vybrané nápoje k jídlům – domácí červené nebo bílé víno, perlivá nebo neperlivá voda. Ostatní nápoje za poplatek.

  Pro děti

  Zajištěn bohatý program v českém jazyce.

  Wellness & beauty

  Dospělí mají během pobytu 1 vstup do Wellness Centra zdarma. Každý další vstup za poplatek €30.
  Dětem se během odpočinku dospělých ve Wellness bude věnovat průvodkyně Lucie.

  Pláž

  V této největší části Telis jsou hostům k dispozici 3 pláže vč. přírodní písečné pláže Tellis Village ohraničené kameny.
  Všechny pláže jsou vybavené lehátky a slunečníky (zdarma do vyčerpání, osušky na vratnou kauci, s poplatkem za výměnu).
  Zobrazit úplný popis

  Vybavenost hotelu

  Blízko plážeBlízko pláže
  KlimatizaceKlimatizace
  WellnessWellness
  InternetInternet
  Dětský klubDětský klub
  AnimaceAnimace
  TenisTenis
  NovinkaNovinka
  Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
  Vzdálenost od letiště: 146 km 146 km

  Výběr termínu

  Počet dospělých
  1.dítě do
  2.dítě do
  3.dítě do
  Počet dětí do 2 let
  Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

  Důležité

  Min. počet účastníků zájezdu 10 dospělých a 10 dětí.

  Cena zahrnuje

  LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, welcome drink, ubytování s plnou penzí a nápoji (voda a víno u jídla), výlety a program viz. výše, pro rodiče navíc během pobytu 1 vstup do wellness, česky mluvícího průvodce.

  Cena nezahrnuje

  Pojištění - nabídka pojištění

  Poplatky na místě

  Povinné: pobytová taxa.

  Pobytová taxa

  Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

  Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.