Hotel Club Esse Shardana ***

od 18 790 Kč

8 dní / polopenze s nápoji

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Živý klubový hotel v mírném svahu nad mořem v blízkosti městečka Santa Teresa di Gallura, ideální pro rodiny s dětmi.

Poloha

Hotel je situovaný na severu Sardinie, s privilegovanou pozicí přímo v zálivu Baia Santa Reparata, obklopen bohatým porostem jalovců a myrty, na dosah turisty oblíbených městeček se zázemím obchodů, restaurací a barů - Capo Testa 1 km, Santa Teresa di Gallura 3 km (do centra jezdí zdarma večer hotelový minibus, do vyčerpání kapacity), Palau 25 km. Hotel je svojí pozicí ideální pro trekking a výlety za krásami členitého pobřeží severní Sardinie.
Vzdálenost od letiště v Olbii: 66 km (cca 1 h 25 min).

Vybavení

Hostům je k dispozici non-stop recepce (trezor), klimatizovaná restaurace s úchvatným výhledem na moře, piano bar, (společenský salonek s biliárem), TV místnost, butik, bazén (9-19 h, povinná koupací čepice - lze zakoupit na recepci), amfiteátr, minibus do centra městečka Santa Teresa (večer, omezená kapacita), nekryté parkoviště.
Za poplatek: objednávka časopisů a léků, prádelna, pronájem jízdních kol, skútrů, vozidel, výlety.
Wi-Fi zdarma v areálu hotelu včetně pokojů.
Malé zvíře do 20 kg na vyžádání, za poplatek (omezený pohyb - mimo společné prostory; max. 1 zvíře/pokoj).

Ubytování

Hotel nabízí celkem 75 útulných pokojů STANDARD pro 2 - 4 osoby (3. a 4. lůžko palanda), zařízených v sardinském stylu, s použitím příjemných pastelových barev. Pokoje jsou umístěny ve zděných bungalovech vystavěných ve svahu postupně klesajícím k moři. Z bungalovů situovaných výše, přístupných po chodníčcích a kamenných schůdcích, se nabízí nádherný výhled na záliv.

STANDARD: pokoj se samostatným vchodem má telefon, TV, Wi-Fi, mini lednici, klimatizaci, stropní ventilátor, koupelnu s fénem a sprchou.
Na vyžádání jednolůžkový pokoj STANDARD.
Na vyžádání a za příplatek pokoj s terasou vybavenou slunečníkem a křesílky.

Check-in: 16:00h, check-out: 10:00h.
Při zakoupení klubové karty Esse Plus dřívější check-in 14:00h a pozdní check-out 12:00h.
Pobyt min. 7 nocí. Kratší pobyt na vyžádání (min. 4 noci, za příplatek, info o ceně a dostupnosti v CK).

Stravování

Polopenze s nápoji - snídaně a večeře formou bufetu.
Za příplatek plná penze s nápoji. Mimo hlavní sezónu možnost pobytu i pouze se snídaní (cena na vyžádání).
Snídaně, oběd i večeře formou bufetu - bohatý výběr předkrmů, 1. a 2. chodů, příloh, a dezertů (večer). Nápoje k jídlu v ceně: filtrovaná voda, místní bílé a červené víno v karafě.
Časy: snídaně 7:30-10h, oběd 12:45-14:15h, večeře 19:45-21:15h.
Obědové balíčky pro klienty s plnou penzí, kteří plánují výlety, na vyžádání na recepci den předem do 20:30h. Změna časů vyhrazena.

Plná penze za cenu polopenze: klient, který si zakoupí pobyt v období 23.8.2019 - 3.9.2019 má za cenu polopenze nárok na plnou penzi (snídaně-oběd-večeře). Platí pro pobyt na min. 7 nocí, při rezervaci od 7.8.2019 a do vyprodání omezené kapacity této akce. Více info v CK.

IL GINEPRO - klimatizovaná restaurace s výhledem na moře nabízí také italskou pizzu a bohatý výběr místních i italských vín.
1x týdně hotel organizuje typický sardinský večer.
Možnost večeře při svíčkách na terase - rezervace u hl. číšníka den předem, dle počasí. V restauraci má každý pokoj pevně přidělený stůl.

Na vyžádání možnost bezlepkové diety.
Pro děti každý den: RistoMini "Banchetto dell´Eroe": Speciální menu, které děti mohou jíst s animátory v dětském koutku.
K dispozici Biberoneria: koutek pro rodiče s dětmi do 3 let pro přípravu dětské stravy - základní suroviny k dispozici zdarma (koutek se nachází v přední části restaurace, otevřen non stop).

Při zakoupení klubové karty Esse Plus (úhrada na místě) navíc v ceně: welcome drink při příjezdu, oběd v den odjezdu, přednostní rezervace stolu v restauraci, možnost "Lunch Around" oběda v partnerských hotelech Club Esse (rezervace na recepci den předem, bez příplatku u pobytu s plnou penzí, jinak příplatek € 10/ os., děti 3-12 let € 5/ dítě).

Pro děti

V rámci klubové karty v ceně pobytu:
Dětské kluby:
Pink Hero - růžový tučňák čeká na nejmenší hrdiny, kteří s ním budou tančit, hrát si a rozšiřovat fantazii v duchu ekologie.
Hero Camp - (4 - 13 let) kemp pro děti s profesionální péčí, vybaveným dětským hřištěm, divadlem pro děti, hernou a společnou místností s TV (děti jsou rozděleny na skupiny dle věku). Funguje v čase 9:30 - 18:30h.
Young Club - (13 - 18 let), klub pro milovníky sportovních her, společenských tanců, kabaretu, her a turnajů.

Dětský koutek a menu v restauraci, kde mohou děti společně jíst s animátory.
Biberoneria - místnost pro rodiče s dětmi do 3 let pro přípravu stravy (non stop, základní suroviny k dispozici: mléko, olej, zeleninové kaše, denně čerstvě uvařené polévky, strouhaný sýr, čerstvé ovoce a jogurty).

Sport a animace

Klientům je v rámci klubové karty k dispozici bazén, kánoe, skupinové lekce gymnastiky, posilování, tance, denní a večerní hry a turnaje, kulečník, piano bar, večerní představení.
Trekking - v okolí hotelu je množství značených turistických tras různé obtížnosti, hornatý poloostrov Capo Testa v pěší dostupnosti. Jedná se o větrnější oblast.

Pláž

Přímo u hotelu se rozprostírá krásná veřejná písečná pláž, část je volná, část zařízená lehátky a slunečníky za poplatek (při zakoupení klubové karty Esse Plus slunečník a lehátka v ceně do vyčerpání kapacity (mimo termíny 2/7-2/9 2019)). Plážové osušky za poplatek (rezervace předem; v ceně klubové karty s výměnou 1x denně). Vstup do moře je postupný, vhodný i pro děti. Ve skalách obklopujících pláž jsou opalovací mola s přístupem do vody s lehátky a slunečníky zdarma (omezená kapacita).
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PesPes
Vzdálenost od letiště: 66 km 66 km

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Důležité

Cena zájezdu je kalkulovaná s cenou letenky 8 290 Kč. V závislosti na kapacitě letu se cena letenek zvedá a může být vyžadován příplatek odpovídající rozdílu mezi původní a aktuální prodejní cenou.

Pozor, tento hotel má přísnější podmínky než VSP CK: při stornování v období do 45 dnů před začátkem zájezdu 3.000 Kč za každou osobu (v ostatních případech dle VSP CK).

Volné termíny jsou vždy výhradně na vyžádání a zpětné potvrzení dostupnosti!

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: Zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji nebo za příplatek s plnou penzí s nápoji, klubovou kartu, služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019).

VLASTNÍ DOPRAVA: Ubytování s polopenzí s nápoji nebo za příplatek s plnou penzí s nápoji, klubovou kartu, služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019)

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

Povinné:
Dítě do 3 let - poplatek za postýlku a přístup do koutku Biberoneria: € 7/ dítě/ den (nutno vyžádat předem, max. 1 postýlka/pokoj).

Fakultativní (na vyžádání, nepovinné):
Malé zvíře do 20 kg: € 50/ pobyt (omezený pohyb mimo společné prostory; max. 1 zvíře/pokoj).
Klubová karta Esse Plus € 40/ pokoj/ den - zahrnuje dřívější check-in (14:00) a pozdní check-out (12:00), welcome drink při příjezdu, oběd při odjezdu, přednostní rezervaci stolu v restauraci, plážový servis (mimo termíny 2/7-2/9 2019), první doplnění mini lednice, plážové osušky (výměna max. 1x denně), slevu 10% v butiku (neplatí na denní tisk), Lunch Around - možnost oběda v partnerských hotelech Esse bez příplatku u pobytu s plnou penzí, jinak s příplatkem € 10/ os., děti 3-12 let sleva 50%.

Speciální nabídky

Speciální nabídka 1 dospělý + 1 dítě 3 - 13 let již aplikováno v cenách zájezdu.

Plná penze za cenu polopenze: klient, který si zakoupí pobyt v období 23.8.2019 - 3.9.2019 má za cenu polopenze nárok na plnou penzi (snídaně-oběd-večeře). Platí pro pobyt na min. 7 nocí, při rezervaci od 7.8.2019 a do vyprodání omezené kapacity této akce. Více info v CK.

Na vyžádání: Speciální sleva pro 4. dospělou osobu ve čtyřlůžkovém pokoji (obsazenost 4 dospělí – může být na úkor prostoru (palandy).

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.