Colonna Du Golf ****

od 15 790 Kč

4 dní / snídaně

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Hotel s příjemnou atmosférou se strategickou polohou na dosah rušného společenského života Smaragdového pobřeží.

Poloha

Tento hotel je situován v zálivu Golfo di Cugnana, na který se z hotelu naskýtá úžasný pohled, poblíž panoramatické silnice podél pobřeží Costa Smeralda. Toto ubytování doporučujeme jak párům, tak rodinám s dětmi preferujícím pobyt uprostřed přírody s možností poznávat atraktivní místa - hotel zaujímá strategickou pozici v blízkosti měst Baja Sardinia, přístavního městečka Porto Rotondo, kam lze vyrazit za nákupy i noční zábavou (8 km) a luxusního centra Smaragdového pobřeží - Porto Cerva (18 km). Do centra Olbie je to jen 8 km a dalšího většího města Arzacheny 20 km. Pro vyšší komfort doporučujeme automobil.
Vzdálenost od letiště v Olbii: 15 km (20 min).

Vybavení

Hotel se nachází v udržované zahradě o celkové rozloze 50.000 m². Tvoří jej blok nízkých budov postavených do tvaru U, v jehož středu leží náměstíčko "Rosa dei Venti", které je centrem všeho společenského dění.
Hosté mají k dispozici recepci s trezorem, restauraci u bazénu, Garden American bar, který je přes den místem setkávání a večer se mění v piano bar, bazén s hydromasážní částí, obklopený lehátky a slunečníky (zdarma), dětské hřiště, víceúčelové hřiště s večerním osvětlením, ping pong, nové fitness. Dvě soukromá nehlídaná parkoviště (zdarma).
Wi-Fi ve spol. prostorách (hala, bar) zdarma.
Zvířata nejsou akceptována.
Hotel přijímá všechny platební karty.

Ubytování

Hotel nabízí celkem 106 pokojů v pastelových barvách, zařízených v působivém sardinském stylu s barevným dřevěným nábytkem a typickými textiliemi. Všechny klimatizované pokoje s manželskou postelí nebo 2 samostatnými lůžky mají v koupelně sprchu či vanu a fén, jsou vybaveny TV/Sat, minibarem a telefonem. Součástí každého pokoje je i balkon či krytá terasa. Plážové osušky na pokojích zdarma, výměna za poplatek €3.


CLASSIC: pokoje s vyvýšeným polopatrem situované v budovách kolem náměstíčka Rosa dei Venti. Koupelna v přízemí nebo v patře (volba možná).
FAMILY CLASSIC: prostornější rodinné pokoje Classic až pro 4 osoby.
SUPERIOR: pokoje umístěné v centrální části hotelu s bočním nebo přímým výhledem na moře.

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.
Cena a dostupnost místa pro dítě do 2 let vždy na vyžádání (v pokoji může být pouze jedno dítě 0-12 let).

Stravování

Snídaně formou bufetu.
Za příplatek je možnost polopenze nebo plné penze.
COLONNA - restaurace přímo u bazénu, pouhých pár metrů od moře, nabízí speciality místní sardinské a mezinárodní kuchyně s důrazem na maximální čerstvost surovin.

Pro děti

V areálu hotelu je pro nejmenší k dispozici dětské hřiště, brouzdaliště (součást hl. bazénu) a mini klub (5-10 let) pod vedením zkušených animátorů (v italském jazyce).
Baby sitting (na vyžádání, za poplatek).

Sport a animace

Klienti mohou využít členitý bazén, obklopený lehátky a slunečníky, ping pong, nově vybavené fitness centrum a tenisový kurt u bazénu, který lze využít i jako hřiště na volejbal či mini fotbal - hotel každý týden organizuje turnaje mezi hotelovými hosty. Půjčování horských kol, denní a večerní animační programy.
Za poplatek: soukromé lekce tenisu a noční osvětlení kurtu, pronájem auta, skútru, lodi, gumového člunu, kurzy/lekce jízdy na plachetnici, výlety, sportovní rybaření. V okolí je několik potápěčských center.
Jachting - v blízkém přístavu Porto Cervo Marina je jeden z nejznámějších klubů Středomoří, v září a říjnu se zde pořádají četné závody (např. Maxi Yacht Rolex Cup, Swan Cup).
Golf - vyhlášený 18jamkový Pevero Golf Club (18 km)
Pólo - velké pólové hřiště Shergan (20 km)

Další služby

V tomto hotelu nelze platit v hotovosti, při příjezdu hosté obdrží hotelovou kartu, na kterou se načítá útrata (stav účtu zjistí kdykoli dotazem na recepci), platba před odjezdem.

Pláž

Hotel obklopený přírodou národního parku "Golfo di Cugnana" je situovaný pouhých 30 m od moře, které je zde VELMI mělké, hotel disponuje vlastní malou pláží vhodou spíše ke slunění. Po pár minutách jízdy autem lze najít nejkrásnější pláže této oblasti, nejblíže je Rena Bianca (3 km) s plážovým servisem za poplatek - sem mají klienti k dispozici pravidelnou kyvadlovou dopravu zdarma (max.8 os., rezervace); dále pláže Liscia Ruja (7 km) a Capriccioli (10 km).

Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
GolfGolf
TenisTenis
FitnessFitness
Vzdálenost od letiště: 15 km 15 km

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Důležité

Cena zájezdu je kalkulovaná s cenou letenky 8 290 Kč. V závislosti na kapacitě letu se cena letenek zvedá a může být vyžadován příplatek odpovídající rozdílu mezi původní a aktuální prodejní cenou.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní (příplatek za polopenzi nebo plnou penzi), služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní (příplatek za polopenzi nebo plnou penzi), služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

Pobytová taxa: € 2,50/osoba/den - pobytovou taxu neplatí děti do 15 let.

Speciální nabídky

  • Sleva 7=6 (7 dní za 6) z ceny ubytování po celou sezónu. Lze sčítat se slevami First Minute. Již aplikováno v ceně.
  • Pobytová taxa

    Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

    Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.