Colostrai


Cagliari 76 km

Olbie 237 km

Zobrazit na mapě
Zavřít mapu


Lokalita

OBECNÉ INFORMACE O OBLASTI

Pláž Colostrai se nachází na jihovýchodním pobřeží Sardinie, pár kilometrů od měta Muravera. Jedná se o jižní část dvoukilometrové písčité oblasti.
A právě z tohoto důvodu, ačkoli se jedná o velmi známé a navštěvované pobřeží, ani v hlavních letních měsících není pláž příliš přeplněná.

PŘÍRODA

Světlá pláž je tvořená měkkým jemným pískem. Písek se však nevíří a tak voda zůstává průzračná a světlá. Je vhodná hlavně pro děti a horší plavce díky pozvolnému vstupu do vody. V zádech pláže se nachází stejnojmenný rybník, který se těší z přítomnosti růžových plameňáků a z bujné středomořské vegetace, tzv macchie, která ho obklopuje.

NAVŠTIVTE

Oblast Muravera je zajímavým historickým a archeologickým místem, se svými menhiry. Megalitické komplexy Nuraghe Scalas - 43 Menhirů, Piscina Rei - 22 Menhirů a Cuili Piras 53 Menhirů. Významné jsou taktéž španělské věže a kostel San Nicola.

Při nabídce více možností stravy je třeba Váš požadavek upřesnit v DETAILU zájezdu, výběrem konkrétní stravy v kroku REZERVACE (kalkulace je pouze náhledem, nikoli objednávkou).

Ubytování v dané lokalitě

Zobrazeno hotelů/apartmánů

Řadit podle
Položek na stránku
Stránka 1 z 1

Hotel Club Colostrai ****

HOTEL CLUB COLOSTRAI - Colostrai

Krásný resort přímo u písečné pláže s výbornou kuchyní v rámci all inclusive, velmi oblíbený u našich klientů opakovaně v posledních třech ...

Blízko plážeAll inclusiveBazénKlimatizaceInternetDětský klubAnimacePotápěníTenisVhodné pro hendikepované

Praha - Cagliari

Sleva do 28. 2.

8 dní / All inclusive,

22 990 23 690

Dospělí od 23 690 Kč

Děti od 16 990 Kč

Detail
Položek na stránku
Stránka 1 z 1