Vyjížďky na koni

Z lokalit:

 • Villasimius
 • Další netradiční zážitek pro nám může být právě projížďka na koni. Milovníci zvířat, krásné přírody a dechberoucích vyhlídek by si tuto příležitost neměli nechat ujít. Jízdárna má koně připravené i pro úplné začátečníky. Zkušená instruktorka či istruktor nás provede nádhernou sardskou divokou přírodou.

  Vybrat si můžete z několika typů výletů:

  2 hodinový itinerář
  Setkání v jízdárně je v 16:30 hod. Samotná projížďka je plánovaná od 17 do 19 hod.
  Trasa vede kolem solného jezera Stagno Notteri až na nejjižnější cíp Punta Santa Caterina. V případě příznivého počasí a dobré úrovně skupiny je možné vystoupat ke strážní věži, která se monumentálně tyčí nad kouzelnou pláží Porto Giunco.

  Hodinová projížďka Vás pak zavede kolem Marangoni Notteri do staré pevnosti. Setkání v jízdárně 18:45 hod. Samotná exkurze probíhá od 19 do 20 hod, ale může být nabízeno i v ranních hodinách. Vždy dle aktuálního počasí a vytížení koní.

  Obsazení exkurzí se řídí také úrovní jezdců - začátečník, středně pokročilý, pokročilý. Je možné si vybrat klasické anglické či vesternové osedlání.

  Mah Tina - klasická jezdecká škola - lekce probíhají v jízdárně od 8 a od 9 hod ráno a to od úplných začátečníků až po pokročilé.

  Instruktoři mluví italsky, anglicky a francouzsky.

  Doporučujeme dlouhé kalhoty a vhodné boty. Jezdecké helmy a bezpečnostní vesty pro děti jsou k dispozici. Zapůjčení kalhot a bot na vyžádání předem.

  Jezdecká škola má sjednáno pojištění, proto po Vás budou vyžadovány údaje jako jméno, příjmení, místo a datum narození, národnost.


  Výlet se pořádá v závislosti na počasí