Kajakem po řece Flumendosa

Z lokalit:

  • Villasimius; Castiadas / Sant Elmo, Santa Giusta, San Pietro; Muravera / Costa Rei

  • Aktivnější jedinci jistě ocení výlet na kajaku, který lze uskutečnit v ranních hodinách, pro někoho může mít o trochu větší kouzlo v těch večerních, kdy jej završíte aperitivem při západu slunce. Dopolední výlet 8:00 - 12:30, odpolední 17:00 - 20:30.

    Transfer vás vyzvedne v hotelu a doveze vás na začátek trasy na řece Flumendosa, která je druhou největší na ostrově. Pramení v horách a po 127 kilometrech vyústí na východním pobřeží do Tyrhénského moře. Zhruba tři hodiny plavby vám umožní poznat další tvář Sardinie z řeky, divokou přírodu podél břehů Flumendosy, kde tamaryšky, oleandry, kapradiny a rákosí rámují místa, která jsou domovem volavek, kormoránů, plameňáků a jestřábů.

    Příjemným završením výletu bude aperitiv s lehkým vermentinem, doplněným výběrem místních sýrů, salámů a ovoce. Váš průvodce, který je také profesionálním fotografem vám během zážitku pořídí několik fotografií a video, které od něj potom dostanete na památku. Transfer zpět na hotel v poledních nebo večerních hodinách.