/>/> /> />

Costa del Sud na člunu

 • Vyplouvá se z přístavu Perd´e Sali, nebo z pláží od hotelů Baia di Nora, Forte Village Resort, New Barcavela, Flamingo Resort, Is Morus Relais, Chia Laguna

  Fantastický výlet na člunu s odborným kapitánem za objevováním moře jižní Sardinie.

  Z turistického přístavu Perd’e Sali s dobře vybaveným 7metrovým člunem poplujete směrem k Santa Margherita di Pula. Po cestě budete obdivovat mnoho španělských věží přítomných na sardinském pobřeží, z nichž každá má svůj vlastní příběh. Budete mít možnost ponořit se do vod pod výběžkem Nora, obdivovat Madonnu del Naufrago, impozantní sochu umístěnou na mořském dně, a z moře obdivovat ruiny starověkého fénického města Nora a starověké římské amfory, které jsou zde přítomny.

  Pokračovat budete v navigaci směrem k Santa Margherita di Pula a kdo bude chtít, může se ponořit do podvodních mořských jeskyní, kde vás bude doprovázet zkušený instruktor k návštěvě těch nejzajímavějších jeskyní a vykoupete se v přírodních bazénech. Dále se přesunete směrem k plážím Chia, proplavete se hlubinami pod majákem Capo Spartivento, které jsou přístupné pouze po moři a výlet uzavřete na pláži Tuerredda.

  Během exkurze bude možné obdivovat mnoho zvířat, která se nacházejí v tomto úseku pobřeží, od četných ryb, hvězdic až po nejzajímavější a nejvzácnější ptáky, kteří v těchto oblastech hnízdí.

  Vyjížďku je možné podniknout jako půldenní nebo celodenní výlet. Součástí celodenního výletu je i lehký aperitiv.