Apartmány Cala Verde

od 9 350 Kč

5 dní / bez stravy

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Jednoduché vilky ve stínu piniového háje a v blízkosti pláže v klidné rekreační zóně jsou vhodné pro páry i rodiny.

Poloha

Rekreační areál Calaverde se nachází na jihu ostrova přímo u několikakilometrové písečné pláže, v rozlehlém piniovém háji. Lokalita Santa Margarita di Pula se rozkládá podél pobřeží jen pár kilometrů od živého městečka Pula, která je turistickým centrem této oblasti. Mezi komplexem a Pulou funguje pravidelná autobusová doprava.

Vzdálenost od letiště Cagliari 48 km (cca 50 min).

Vybavení

Celý komplex je vybudován ve vzrostlém borovicovém lese, který chrání před ostrými slunečními paprsky a rozprostírá se v širokém pásu mezi pláží a poměrně rušnou pobřežní komunikací. Apartmány jsou umístěny v jednopatrových řadových vilkách, dlouhodobější parkování (1 místo/apartmán) je povoleno jen na nehlídaném parkovišti, jež odděluje vilky od silnice a je součástí oploceného areálu. V něm se dále nachází bar-pizzeria v blízkosti bazénu, potápěčské centrum, tenisové kurty, hřiště na malý fotbal a dětské hřiště.
Obchod s potravinami i dalším smíšeným zbožím je cca 300 metrů od vstupní zelené železné brány (odtud název) směrem k silnici do Puly (v provozu v hlavní sezóně, polední přestávka mezi 12:30 a 17. hodinou - v roce 2022 s omezeným provozem, otevřen pouze obchod s potravinami).
Wi-Fi v zóně s lavičkami u vstupní brány, zdarma.
Zvířata nejsou povolena.

Ubytování

Jednotlivé apartmány jsou přízemní nebo patrové, každý má vlastní předzahrádku se stolkem a židlemi, některé gril, apartmány v prvním patře mají vybavený balkon. Všechny jsou Velmi jednoduše a účelně zařízeny dle vkusu jednotlivých majitelů, mají vybavený kuchyňský kout a v koupelně sprchu. Některé apartmány jsou mezonetového typu (ložnice s manželskou postelí v otevřeném polopatře nad obývacím pokojem). Klimatizace, televizor a dětská postýlka na vyžádání při rezervaci a za příplatek na místě.

BILO 2 (40m²) - ložnice, obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem.
BILO 4 (40m²) - stejný apartmán jako Bilo 2 ale v obývacím pokoji je rozkládací pohovka.
TRILO 5 (50m²) - ložnice, další pokoj s palandou, obývací pokoj s pohovkou či rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem.

Příjezd: klienti se hlásí na recepci blízkého rekreačního komplexu La Pineta.
Kancelář je otevřena od pondělí do pátku od 9:00 do 13:00 a od 16:00 do 20:00 hodin.
Sobota od 9:00 do 13:30 a od 17:00 do 20:00 hodin. Neděle od od 9:00 do 13:00 a od 17:00 do 20:00 hodin.
Libovolný nástup - min. počet nocí 4 v období od 22.4. - 3.6.2023 a v období od 2.9. - 30.9.2023 v ostatních termínech je minimální počet nocí 7.

Stravování

Bez stravy.
V komplexu je bar-pizzeria, který je klientům k dispozici od poloviny června do konce prvního týdne v září s otvírací dobou 8.30-10h,12.30-14h a 20-22h. Restaurace slouží v průběhu dne mimo uvedené hodiny jako bar.

Pro děti

V areálu je přírodní dětské hřiště s prolézačkami, částečně ve stínu stromů.

Sport a animace

Petang/bocce, hřiště na minifotbal.
Za poplatek: 2 tenisové kurty s osvětlením, bazén (otevřen od zač. července do konce srpna za poplatek €3/den/osoba). V této oblasti je možné se věnovat řadě vodních sportů, u bazénu a v přístavu je potápěčské centrum, na pláži funguje půjčovna surfů, loděk, gumových člunů, malých katamaránů a vodních lyží. V turistickém přístavu, který přiléhá k letovisku, kotví gumové čluny a lodě. V Pule je půjčovna horských kol a čtyřkolek.
Golf - vyhlášené 27jamkové hřiště Is Molas je vzdáleno 15 min autem (10 km).
Večerní zábava a diskotéky, nákupy a trhy v historickém centru městečka Pula a blízkém okolí, kde je i známé archeologické naleziště Nora a naučná stezka s akvárii Laguna di Nora.

Pláž

Široká a dlouhá pláž s jemným bílým pískem s pozvolným vstupem do moře je od jednotlivých apartmánů vzdálena od 150 do max. 500 m, slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Přístup na pláž je po schodech.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
GolfGolf
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vzdálenost od letiště: 48 km 48 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

Kancelář je otevřena od pondělí do pátku od 9:00 do 13:00 a od 16:00 do 20:00 hodin. Sobota od 9:00 do 13:30 a od 17:00 do 20:00 hodin. Neděle od od 9:00 do 13:00 a od 17:00 do 20:00 hodin. Příjezd v době mimo uvedený čas nutno avizovat den předem a je zde účtován poplatek. Pokud není tato skutečnost nahlášena 24 hodin předem, ubytování je možné až následující den.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, ubytování bez stravy, spotřeby (voda, elektřina, plyn), závěrečný úklid, ložní a koupelnové prádlo, služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2023).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy, spotřeby (voda, elektřina, plyn), závěrečný úklid, ložní a koupelnové prádlo, služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2023).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Vratná kauce €150/apartmán.
Pobytová taxa € 2/ os./ den. Taxu neplatí děti do 12 let. (údaj z r. 2022, může se ještě změnit)
Spotřeby elektřiny nad rámec limitu (Mono a Bilo 7 kw/den, Trilo 9 kw/den) je k úhradě při odjezdu €0,80/ kw.

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání při rezervaci):
TV € 25/týden
Klimatizace € 65/týden
Dětská postýlka € 25/týden

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.