Charakteristika

Luxusní vily nacházející se v rozlehlém, pečlivě udržovaném parku oblíbeného hotelu Is Morus Relais. Ideální dovolená pro páry i rodiny s dětmi.

Poloha

Romantický areál rozkládající se na ploše 70 000 m², vhodný pro klidnou dovolenou, leží přímo u několika menších, romantických pláží s bílým pískem, které jsou roubené skalisky. Součástí tohoto areálu je 8 luxusních vil, které jsou doslova obklopené pečlivě udržovanou zahradou se vzrostlými stromy. V blízkosti cca 10 km se nachází malé městečko Pula.

Vzdálenost od letiště v Cagliari 48 km (cca 50 min).

Vybavení

Exclusivní vila Alfa nabízí soukromí, blízkost pláže a kompletní služby hotelu. Jednoduše řečeno nabízí ideální, nezapomenutelnou dovolenou pro klienty, kteří touží po odpočinku a klidu.
Vila má privátní pláž, bazén, zahradu i parkování. Navíc jako uvítací službu od hotelu bude při příjezdu ve vile připravena květina a láhev šampaňského vína.

Ubytování

Vila je dispozičně vybavená ložnicemi s manželskou postelí, obývacím pokojem a koupelnou. K vile také patří privátní pláž, bazén, zahrada a parkování. Vila nemá vlastní kuchyň.

Stravování

Ubytování se snídaní formou bufetu.
Za příplatek je možné objednat polopenzi na celý pobyt - večeře o tříchodovém pevně stanoveném menu na každý den. Menu se skládá buď z předkrmu, prvního chodu a ovoce nebo dezertu a nebo z předkrmu, hlavního jídla a ovoce nebo dezertu. Objednat ji lze pouze současně s objednávkou zájezdu.

LA TERRAZZA: hlavní restaurace s panoramatickým výhledem na moře a park je částečně kryta pod oblouky rozšířené dřevěné verandy, podávají se zde i snídaně
RESTAURANT-GRILL: malá restaurace s výhledem na pláž je otevřena v poledne nebo večer (stůl s výhledem na rezervaci).

Přes poledne je otevřena každý den jen jedna z restaurací s širokou nabídku jídel od lehkých salátů až po klasické čtyřchodové menu. Hotel je vyhlášený svými cukrářskými kreacemi.

Sport a animace

Tenisové kurty a půjčovna kol za poplatek. Dále najdete v blízkosti hotelu - možnosti potápění a vodních sportů na pláži Santa Margherita di Pula, jízdy na koních, vyhlášené golfové hřiště Is Molas cca 10 minut jízdy autem.

Wellness & beauty

Relaxační zóna s výhledem na moře - sauna a jacuzzi - vstup zdarma pro dospělé osoby.
Probíhá načítání...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, ubytování se snídani, vstup do relaxační zóny (sauna a jacuzzi - platí pro dospělé), služby delegáta (od 1.6. do 1.10.2023).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídani, vstup do relaxační zóny (sauna, jacuzzi, platí pro dospělé os.), služby delegáta (od 1.6. do 1.10. 2023).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění


Transfer z/na letiště - hromadný transfer na vyžádání v CK dle aktuální kapacity.

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.