S´Incantu Resort ***

od 7 990 Kč

4 dní / bez stravy

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Jedna z nejkrásnějších residencí v lokalitě Villasimius, na dosah golfového hřiště, městečka i krásné písečné pláže.

Poloha

Na klidném místě jižního pobřeží Sardinie, blízko pláže i oblíbeného turistického městečka Villasimius (cca 3 km) se nachází příjemná residence tvořená patrovými řadovými vilkami s malým náměstíčkem a bazénem uprostřed, který je místem setkávání a relaxace. Ubytování je vhodné jak pro romantickou dovolenou, tak pro rodinný pobyt s dětmi, včetně čtyřnohých mazlíčků. Residence je od písečné pláže oddělena pásem typické středomořské vegetace jako jsou pinie a jalovce, která postupuje až k úchvatným dunám z nejjemnějšího bílého písku, tak typického pro tuto oblast.
Zhruba 1,5 km odsud leží turistický přístav. Nejbližší market, restaurace a pizzerie najdete cca 700 m od resortu.

Vzdálenost od letiště Cagliari 64 km (cca 1 h a 15 min).

Vybavení

Hostům je k dispozici recepce (denně 9:00-13:00 a 16:00-20:00 hod), snack bar u bazénu otevřený po celý den, bazén o rozloze 270 m2 s dětskou částí vybavený lehátky a slunečníky, venkovní nehlídané parkoviště zdarma.
Wi-fi k dispozici ve společných prostorách.
Nejbližší supermarket a restaurace se nachází ve vzdálenosti cca 700 m.
Za úhradu na místě: plážové osušky, denní úklid apartmánu, prádelna na žetony, pronájem auta, motorky, jízdních kol, fakultativní výlety.

Ubytování

Patrové vilky tvoří 53 apartmánů zařízených v moderním stylu, s důrazem pro detaily v sardinském stylu. Apartmány disponují vlastním sociálním zařízením se sprchou, vybaveným kuchyňským koutem, lednicí s mrazákem, klimatizací, TV, v 1. patře s balkonem nebo terasou a v přízemí s terasou vybavené venkovním posezením. Apartmány nejsou vybaveny ani myčkou ani pračkou. K dispozici je prádelna na žetony (za poplatek).
Na vyžádání lze zajistit apartmán s bezbariérovou koupelnou.

MONO 2 - tyto apartmány se nacházejí v přízemí. Jedná se o obývací pokoj s kuchyňským koutem, s manželskou postelí Queen size a možností dětské postýlky na vyžádání a za příplatek. Některé jsou vybaveny pro hendikepované osoby.
BILO 4 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími lůžky, navíc ložnice s manželským lůžkem. Nacházejí se v přízemí s teráskou nebo v 1. patře s balkonem.
BILO 6 - v přízemí s teráskou nebo v 1. patře s balkonem. Je vybaven 2 lůžky Queen size nebo 2 francouzskými lůžky, odděleným obývacím pokojem s 2 rozkládacími lůžky .
TRILO 6 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími lůžky, 2 koupelnami se sprchou, 2 ložnicemi, s manželskými lůžky, umístěné v přízemí s prostornou terasou (M2 + B4).

Check-in od 17:00-20:00 hod. Pozdní příjezd nutno hlásit předem. Poplatek € 40.
Check-out do 10:00 hod.
Úschovna zavazadel a sprchy se šatnami k dispozici před check-inem a po check-outu.

Stravování

Vlastní.
Na vyžádání a za poplatek možnost snídaní.
V resortu je snack bar, kde si lze během dne zakoupit jednoduché občerstvení formou snacku.

Pro děti

KIDS & YOUNG KLUB pro děti i mládež (4-12 let) - je v ceně v rámci povinného poplatku za služby, zahrnuje zábavní program za asistence zkušených animátorů. K dispozici v červenci a srpnu.
V bazénu je část vyhrazena dětem.

Sport a animace

V hlavní sezóně lze využít prostorný bazén (270 m2) s částí vyhrazenou dětem, multifunkční kurt na tenis, fotbálek (noční osvětlení za poplatek), možnost pronájmu kol (€15/den). Aerobik, ping pong, živá hudba, karaoke, piano bar - vše se odehrává v prostoru baru u bazénu.
Animace pro děti.
Za poplatek (mimo resort): potápěčské centrum (100m), jízdárna v Tanka Village (cca 500 m), pronájem auta, motorky, lodí, jízdních kol, výlety.
Golf: cca 150 m od resortu je vyhlášený klub Golf Tanka s 18 jamkami, nabízející úchvatné přímořské scenérie (za poplatek).

Wellness & beauty

Přibližně 1 km od resortu se nachází centrum krásy v hotelu Timi Ama se širokou nabídkou služeb a thalasso terapie (vše za poplatek).

Další služby

Hosté mohou využít úschovna zavazadel a sprchy se šatnami před check-inem a po check-outu.

Pláž

Nejbližší krásnou bílou písečnou pláž najdete procházkou piniovým hájem cca 500 m od residence - pláž Campulongu - není vybavena plážovým servisem. Plážové osušky na vyžádání na místě (i platba na recepci). Tato pláž je součástí chráněné přírodní oblasti Area Marina Protetta di Capo Carbonara, o čemž svědčí její podmanivá krása.
Možnost pronájmu plážového servisu v okolí.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
GolfGolf
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
PesPes
Vzdálenost od letiště: 64 km 64 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, ubytování bez stravy, spotřeby, ložní prádlo a ručníky, klimatizaci, wi-fi ve společných prostorách, užívání bazénu, služby delegáta (od 1.6. do 1.10. 2023).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy, spotřeby, ložní prádlo a ručníky, klimatizaci, wi-fi ve společných prostorách, užívání bazénu, služby delegáta (od 1.6. do 1.10. 2023).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.

Nabídka pojištění

Transfer z/na letiště - hromadný transfer, nebo nabídka pronájmu vozu na vyžádání v CK dle aktuální kapacity.

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Vratná kauce € 200/apartmán;
Závěrečný úklid: € 70/MONO 2, € 90/BILO 4, € 90/BILO 6, € 150/TRILO 6 (mimo úklidu kuch. koutu, ledničky a vynesení odpadu, v případě neuklizení bude z kauce strženo € 40/apartmán).

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
Dětská postýlka pro děti do 3 let € 10/noc (včetně povlečení)
Dětská židlička € 10/ den.
Výměna ložního prádla € 10/os./ výměna;
Výměna ručníků € 10/os./ výměna;
Plážová osuška € 10/ zapůjčení, každá výměna € 5.
Pronájem kol € 15/den
Malá zvířata do 10 kg € 10/den. Nutno vyžádat.

Na vyžádání možnost každodenního úklidu nebo snídaně - cena na vyžádání v CK.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.