Residence Palm Village

Residence Palm Village

Vlastní doprava bez stravy od 9 990 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
GolfGolf
PesPes
NovinkaNovinka
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Charakteristika

Ideální dovolená pro rodiny s dětmi. Palm Village nabídne svobodu a relaxaci nedaleko od pláže a v docházkové vzdálenosti od centra městečka Villasimius.

Poloha

Rezidence se nachází na jihovýchodě Sardinie, v docházkové vzdálenosti od centra městečka Villasimius (cca 550 m), kam lze vyrazit za nákupy, večerní zábavou, do restaurací a cukráren.

Vzdálenost od letiště v Cagliari 60 km (cca 1h 15 min).

Vybavení

Rezidence Palm Village nabízí služby recepce, v zahradě bazén s hydromasáží pro děti i dospělé, obklopený lehátky a slunečníky a krásnou udržovanou zahradou s oleandry. Další bazén k dispozici je ve vedlejší rezidenci Green Village. V areálu je také vynikající snack, dětského hřiště velice oblíbený altán s posezením, vedle něhož jsou volně přístupné grily. Hostům je k dispozici také půjčovna kol, bezplatná úschovna zavazadel a teplé sprchy, které klienti mohou v den odjezdu využívat po celý den. Prádelna se nachází v blízké rezidenci Green Village.

Wi-Fi v celém areálu zdarma neomezeně.
Malí psi a kočky akceptována na vyžádání za poplatek (pohyb ve společných prostorách na vodítku).

Ubytování

Všech 30 apartmánů je umístěno ve třech jednopatrových budovách kolem bazénu, jsou elegantně zařízené, určené pro absolutní pohodlí: klimatizace, vybavený kuchyňský kout, TV/Sat, telefon, trezor, koupelna se sprchovým koutem. Součástí každého apartmánu je prostorná terasa či balkon s posezením. Možnost dětské postýlky, na vyžádání, za poplatek.

MONO 2: apartmán v přízemí nebo v prvním patře. Kuchyňský kout je od obývací části s lůžkem pro 2 osoby opticky oddělen přepážkou ve výšce 1,6 m.
MONO 3 Superior: stejné jako Mono 2 jen o něco prostornější a navíc vybaveny rozkládacím křeslem pro 1 osobu.
MONO 4: stejné jako mono 2, navíc rozkládací pohovka pro 2 osoby.
BILO 4: apartmán v přízemí s výhledem do zahrady se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, prostorné koupelny a samostatné ložnice s manželskou postelí.
SUITE TRILO 6: apartmán oddělený od ostatních je situován v přízemí a má velký obývací pokoj s rozkládací pohovkou (2 lůžka) s kuchyňským koutem, dvě ložnice s manželskou postelí a velkou koupelnu.

Recepce je otevřena 9:00-20:00h, při příjezdu mimo tuto dobu nutno předem dohodnout způsob vyzvednutí klíčů. Pokud nebude pozdní příjezd nahlášen, může být umožněno ubytování až v následující den.

Check-in od 16:00 hod., check-out do 10 hod.

Stravování

Ubytování bez stravy.
Snack bar nabízí italské snídaně i lehká jídla a nápoje po celý den (pizza, obložené talíře, případně ohřívané hl. chody).

Městečko Villasimius nabízí řadu stravovacích a nákupních možností.

Pro děti

Dětské hřiště v zahradě obklopené bohatou zelení, oleandry, palmami a olivovníky, další dětské hřiště se nachází v Green Village Resort - součást skupiny Palm Village Group - a je hostům plně k dispozici, stejně jako všechny ostatní služby.

Pláž

Jedna z nejkrásnějších pláží oblasti s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem, s částí vyhrazenou pro hosty rezidence a vybavená lehátky a slunečníky (1.6.-30.9.2024), se nachází cca 650 m od residence. Klienti mají k dispozici vždy 1 slunečník a 2 lehátka na apartmán. Plážové osušky k dispozici zdarma pro pobyty od 7 nocí.
Probíhá načítání...

Důležité

U tohoto ubytování platí jiné platební a storno podmínky než jsou uvedeny ve VSP CK:
Pobyty zakoupené se slevami First Minute / Last Minute mají 100% splatnost ihned a podléhají 100% penále při zrušení již od rezervace. Ostatní dle CK.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax*, ubytování bez stravy, spotřeby, ložní a koupelnové prádlo (u pobytu od 4 nocí výměna během pobytu), závěrečný úklid (nezahrnuje kuch. kout), klimatizaci, užívání bazénu, Wi-Fi, plážový servis, osušky (pro pobyty od 7 nocí), služby delegáta *Přímý let Praha-Cagliari-Praha. Pro nabídku letenek z jiných letišť a/nebo v jiné odletové dny kontaktujte prodejce.

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy, spotřeby, ložní a koupelnové prádlo (u pobytu od 4 nocí výměna během pobytu), závěrečný úklid (nezahrnuje kuch. kout), klimatizaci, užívání bazénu, Wi-Fi, plážový servis, osušky (pro pobyty od 7 nocí), služby delegáta 

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění


Transfer z/na letiště - hromadný transfer, nebo nabídka pronájmu vozu na vyžádání v CK dle aktuální kapacity.

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
Dětská postýlka €7/ den (nutno vyžádat již při rezervaci).
Kočárek nebo jídelní židlička €5/den (nutno vyžádat již při rezervaci).
Psi a kočky malé rasy do 10 kg €25/ pobyt za závěrečný úklid. Psi nemají přístup k bazénu, baru a v areálu residence musí být stále na vodítku.

Late check out možný na vyžádání den před odjezdem a k úhradě na místě.

Speciální nabídky

SLEVY LAST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

10 % z ceny ubytování pro pobyty na min. 7 nocí do 30.6.2024

15 % z ceny ubytování pro pobyty 30.5.-6.6. (7 nocí) v apartmánech MONO 2/3/4

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
132228 Bazén, Santa Teressa Gallura, Sardinie Bazén, Santa Teressa Gallura, Sardinie

Sleva

25

%

Santa Teresa Gallura / Capo Testa
Punta Falcone Resort
27.09. - 04.10.2024
7 nocí
Vlastní snídaně
132228 Bazén, Santa Teressa Gallura, Sardinie Bazén, Santa Teressa Gallura, Sardinie

Sleva

25

%

Santa Teresa Gallura / Capo Testa
Punta Falcone Resort
28.09. - 05.10.2024
7 nocí
Letecky snídaně
Letecký pohled na residenci, Cala Capra, Sardinie
Palau / Cala Capra
Il Mirto Residence
02.10. - 09.10.2024
7 nocí
Letecky bez stravy
Letecký pohled na residenci, Cala Capra, Sardinie
Palau / Cala Capra
Il Mirto Residence
05.10. - 12.10.2024
7 nocí
Vlastní bez stravy