Is Cheas - Farma

od 2 690 Kč

/ polopenze

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Farma uprostřed přírody s ubytováním v typických sardinských kruhových domcích, pár minut jízdy od nejkrásnějších pláží západní Sardinie. Vzhledem k odlehlejší poloze doporučujeme automobil.

Poloha

Farma Is Cheas s koňmi a vinicemi se nachází v lokalitě Is Cheas v regionu Oristano, na poloostrově Sinis při západním pobřeží Sardinie, které je charakteristické divokou, téměř nedotčenou přírodou, archeologickými zajímavostmi, legendami a jedněmi z nejkrásnějších pláží světa, které svého návštěvníka okouzlí svojí autentičností, vzdálených cca 15 min jízdy. Toto místo je souzněním přírody, relaxace a lokální gastronomie pro celou rodinu, stranou přeplněných turistických míst. Farma leží asi 2 km od městečka San Vero Milis, kde najdete obchody, restaurace, bary i lékárnu. Další nejbližší městečko je Riola Sardo (10 km). Cca 3 km od hotelu je nurág S´Urachi. Vzhledem k odlehlejší poloze doporučujeme automobil.
Vzdálenost od letiště v Cagliari: 109 km (cca 1 h 20 min).

Vybavení

Unikátní sardinské a ekvádorské tkaniny, sochy, masky a obrazy harmonicky kombinují a vzdávají hold rodným zemím majitelů. Použití přírodních materiálů v pokojích umožňuje našimhostům najít tu správnou harmonii, kterou může poskytnout pouze přirozený odpočinek. Čedičové kameny, klenuté dřevo, střecha z větví, ovčí vlna pro izolaci, použití přírodních vápenných barev, jsou jen některé z materiálů používaných s ohledem na pohodu hostů. Farma funguje na principu udržitelného cestovního ruchu, v souladu s tradiční architekturou, designem, v originálním pojetí s odkazem na životní styl majitelů farmy.
Hostům je k dispozici recepce, bar u bazénu, restaurace Is Cheas a od r. 2020 druhá restaurace Su Fogu (střídavě otevřeny), venkovní bazén s lehátky, relaxační zóna (masáže za poplatek), bezplatné privátní parkoviště.
Wi-Fi připojení na pokojích zdarma.

Ubytování

Is Cheas nabízí ubytování v menším vesnickém sídle (farm house) a ve 4 exkluzivních pokojích ve stylu tradičního obydlí "le pinnettas", inspirované pasteveckými domky kruhového půdorysu, typického pro Sardinii.

Nyní tyto domky poskytují veškerý komfort pod střechou z větví zvanou "su cruccuri". Při stavbě byly použity ekologické stavební postupy, napájení solární energií a využití přírodních materiálů ve snaze vytvářet co nejnižší stopu CO2. "su cruccuri" to je komfort a relaxace v jedinečném designu.
Každému z domků vévodí jedna barva, po níž je pojmenován sardským jazykem: zelená (Sa Birde), žlutá (Sa Grogu), modrá (Sa Azulu) a červená (Sa Arrubia) a jeho interiér je zařízen v jiném designu.
Všechny pokoje mají vlastní prostornou koupelnu se sprchou, minibar (za poplatek), klimatizaci, tašku s osuškami k bazénu, bezplatné Wi-fi připojení a venku předzahrádku s posezením s výhledem na vinice a bazén.

LITTLE FARM HOUSE SUITE - dvoulůžkový pokoj s manželským lůžkem a vlastní koupelnou. Max. obsazenost 2 dospělí

ISABELA FARM HOUSE SUITE - dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky. Max. obsazenost 3 dospělí

Deluxe SA AZULU s privátním bazénem a zahradou - 26 m2, pokoj s manželským lůžkem, ideální pro páry. Azulu = azurově modrá, jako nebe a moře poloostrova Sinis. Max. obsazenost 2 osoby.
Junior Suite SA BIRDE s privátním bazénem a zahradou - 34 m2, vhodný pro pár i menší rodinu, díky uzpůsobení také pro hendikepované osoby. Nabízí manželské lůžko s možností až 2 přistýlek. Sa Birde = zelená jako okolní krajina. Max. obsazenost 4 osoby vč. infanta.
Superior SA GROGU s privátním bazénem a zahradou - 34 m2, pro 2 - 4 osoby, manželské lůžko s možností až 2 přistýlek. Sa Grogu = žlutá, jako slunce a zlátnoucí pšenice, reprezentující zdejší venkov. Max. obsazenost 4 osoby vč. infanta.
Family suite SA ARRUBBIA s privátním bazénem a zahradou - 40 m2, pro 2 - 4 osoby, s manželským lůžkem, 2 samostatnými lůžky, s možností 1 přistýlky a se dvěma koupelnami. Sa Arrubia = červená, barva západů slunce nad poloostrovem Sinis. Max. obsazenost 4 osoby vč. infanta. Cena při obsazenosti 5. osobami na vyžádání.

Pro děti do 1 roku možnost dětské postýlky (nutno vyžádat předem).


Vzhledem k malému počtu pokojů je ubytování vždy na zpětné potvrzení dostupnosti.

Stravování

Polopenze.
Snídaně formou bufetu - vejce, ricotta, místní sýry, párky, uzeniny, brambory, sardinský med a ovoce, různé druhy lokálního pečiva, ovocné džusy, cerálie, jogurt, jamy, káva, cappuccino a čaj.
Večeře servírovaná, degustační menu o 5 chodech, podávané v čase od 20:00 do 23:00 hod v restauraci Is Cheas nebo Su Fogu (podle otevírací doby restaurací).
Nápoje nejsou v ceně, pouze welcome drink při příjezdu.

Oběd lze zakoupit na místě. Nápoje jsou vždy za příplatek.

IS CHEAS - hlavní restaurace využívá lokální suroviny, často z vlastní produkce, jako ovoce, zelenina, houby, maso z místních farem pohoří Montiferru či ryby nalovené ve zdejších vodách. Otevřeno úterý, středa, pátek, sobota a neděle.
SU FOGU - pod působivou pergolou bude nově od sezóny 2020 restaurace nabízet pizzu, focacce a typické pecivo a tradiční pokrmy na ohni, otevřeno bude pondělí a čtvrtek.
COTTAGE POOL BAR - u bazénu, otevřený denně v době oběda, nabízí lehké pokrmy - čerstvé saláty z vlastní zeleniny, ovocné saláty, gourmet sandwich, lokální sýry či pokrmy ze syrových ryb ("crudi di pesce"). Oběd se podává v čase 13:00 - 15:00 hod. Večer si lze vychutnat aperitiv při působivém západu slunce.

Pro děti

Pro dítě do 2 let možnost dětské postýlky zdarma (nutno vyžádat předem).

Sport a animace

Hostům je k dispozici bazén s lehátky, zdarma také plážová taška s osuškami k bazénu.

Is Cheas je ideálním místem pro milovníky přírody, tradic a koní, na kterých můžou dospělí i děti poznávat okolní krásy, využít lekce jízdy nebo jen obdivovat metody krocení divokých koní. Vyjížďka na koních - min. 2 osoby, délka 45 min. Cena € 50/os.

Hotel organizuje také rozmanité gastronomické výlety jako např. degustace vín ve vlastních vinicích s ochutnávkou při západu slunce. 1x týdně probíhají lekce vaření tradiční kuchyně, pod vedením šéfkuchaře, na vyžádání.
Degustace vína - min. 4 osoby, délka 60 min. Cena € 35/os.
Lekce vaření - min. 4 osoby, délka 60 min. Cena 50 €/os.
Změna cen vyhrazena.

Vše kromě bazénu je za poplatek.

Wellness & beauty

Relaxační zóna v zahradě s komfortními lehátky nabízí možnost příjemného odpočinku v obklopení kvetoucí zahradou a vůní všudypřítomných aromatických bylin a levandule. Za poplatek relaxační masáže.

Pláž

Nejkrásnější pláže západního pobřeží jsou od hotelu vzdáleny cca 15 min jízdy. Divoká Sardinie se naplno projeví od pláží v lokalitě Capo Mannu až po Capo San Marco. V severní části poloostrova Sinis určitě nesmíte vynechat pláže Putzu Idu, S’Arena Scoada, Sa Mesa Longa a S’Archittu, které vybízejí k nerušené relaxaci ale i k vodním sportům jako surfing, windsurfin, šnorchlování, plachtění. Opravdovým klenotem je ostrov Malu Entu, chráněná přírodní rezervace, dostupná pouze lodí z pláže Putzu Idu.
V centrální části poloostrova stojí za návštěvu také pláže Is Arutas, Mari Ermi a Maimoni, známé svými barevnými oblázky na písečných plážích nebo pláž San Giovanni di Sinis a blízká archeologická zóna Tharros.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
PotápěníPotápění
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
NovinkaNovinka
Vzdálenost od letiště: 109 km 109 km

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:

Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...


Důležité

Hotel má odlišné podmínky rezervace - již od 30 dní před nástupem nutno uhradit 100 % částky.
Hotel má odlišné storno podmínky od VSP CK Sardegna Travel - 100 % storno od 29. dne před datem nástupu.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, ubytování s polopenzí, welcome drink, služby delegáta na telefonu (od 3. 6. do 3. 10. 2022).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí, welcome drink, služby delegáta na telefonu (od 3. 6. do 3. 10. 2022).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění


Transfer z/na letiště - pro nabídku privátního transferu kontaktujte prodejce.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.