Is Benas Country Lodge ****

od 2 550 Kč

/ snídaně

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Útulný hotel s rodinnou atmosférou stranou turistického ruchu, vhodný pro nerušený pobyt. Vzhledem k odlehlejší lokalitě ve které se hotel nachází je nutný vlastní automobil.

Poloha

Malý hotel s příjemnou rodinnou atmosférou je situovaný v prostorné udržované zahradě poblíž městečka San Vero Milis, v těsné blízkosti poloostrova Sinis na západním pobřeží, které je bohaté na archeologické zajímavosti, jako jsou neolitické pozůstatky vesnice Cuccuru is Arrius, hrobky obrů v Monte Prama, nurágy či původně fénické město Tharros nebo římské ruiny na protilehlém ostrůvku Mal di Ventre. Hotel obklopuje zahrada s fíky, oleandry, citrusovníky, palmami, banánovníky i olivovníky, které dokonale dotváří středomořskou atmosféru. Vzhledem k odlehlejší lokalitě ve které se hotel nachází je nutný vlastní automobil. Doporučujeme klientům, kteří touží po klidu a relaxaci stranou turistických letovisek a chtějí objevovat krásy panenské a téměř nedotčené drsné krajiny regionu Oristano. Také je velmi vhodný pro milovníky golfu, neboť místní golfový klub Is Arenas je vzdálený pouze 2 km.
Vzdálenost od letiště Cagliari: 116 km (cca 1,5 hod).

Vybavení

Hotel nabízí svým klientům služby recepce, klimatizovanou restauraci, bar se salonkem a krbem, relaxační bazén s lehátky a slunečníky, prostornou zahradu, hřiště na petanque, privátní nehlídané parkoviště.
Za poplatek: snídaně na pokoj, pronájem jízdních kol, výlety.

Ubytování

Hotel disponuje pouze 18 útulnými pokoji, zařízenými v elegantním rodinném stylu. Všechny mají vlastní soc. zařízení s vanou nebo sprchou, fén, telefon, TV/Sat, minibar (konzumace za poplatek), trezor, klimatizaci. Na pokojích je možné na vyžádání 3. lůžko.
Na vyžádání a za příplatek postýlka pro dítě do 2 let.
CLASSIC - pokoje s manželským lůžkem nebo dvěma oddělenými lůžky nachází v 1. patře a nabízí výhled do krajiny. Pokoje nemají balkon.
GARDEN - pokoje v přízemí, mají větší lůžko, terásku nebo předzahrádku.
JUNIOR SUITE - prostorný pokoj v přízemí, se zařízeným pátiem a předzahrádkou. Vnitřní prostor tvoří obývací pokoj, ložnice s lůžkem king-size, v koupelně je hydromasážní vana i sprchový kout. K dispozici zdarma i župan.
U pokojů Garden a Junior Suite se hradí předem povinný příplatek za tento typ pokoje.

Min. délka pobytu 5 nocí. Kratší pobyt na vyžádání.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Za příplatek polopenze - večeře s pevně daným degustačním menu o 5 chodech, které je obměňováno dle sezónních surovin. V menu se denně střídá základ na bázi ryb nebo masa. 1x týdně je organizována tématická sardská večeře, kdy je podáváno např. typické selátko, nebo také večer s mořskými specialitami. Mnohé ovoce a zelenina podávaná v hotelu se zde pěstuje přímo v hotelové zahradě nebo pochází z bio farem v blízkém okolí hotelu.
Jednotlivé chody v pevném menu lze po dohodě vyměnit za výběr z jídelního lístku, ovšem za úhradu.
Na vyžádání pokrmy vegetariánské, bezlepkové a v souladu s jinými potravinovými intolerancemi (nutno konzultovat předem).

CARDUUS - hotelová restaurace se zaměřuje na staré tradiční recepty v kombinaci s mezinárodní kuchyní, lokální suroviny a vína špičkové kvality, servírované v intimní a útulné atmosféře. V nabídce jsou lahodné místní sýry, čerstvě upečený chléb, maso, ryby, typické dezerty. V létě jsou večeře servírovány na venkovní terase při svíčkách.

Hotel má vlastní vinici, kde pěstuje vína pod názvem “Tenuta Soru”, z nichž mnohá obdržela národní i mezinárodní ocenění kvality. Na vyžádání a za příplatek možnost ochutnávek vín či olivového oleje (2x týdně) společně s místními sýry a tradičními salámy. Hotel organizuje i lekce přípravy čerstvých domácích těstovin (omezená kapacita, na vyžádání a za poplatek).

Sport a animace

Hostům je k dispozici venkovní bazén s lehátky a slunečníky a dráha na petanque.
Za poplatek si lze pronajmout jízdní kola.

Region Oristano a především poloostrov Sinis je vyhledávanou lokalitou milovníky adrenalinových vodních sportů jako windsurfing, jachting, kiteboarding i potápění, dále pro trekking, horská kola ale např. i pozorování ptactva.
2 km od hotelu se nachází golfové hřiště Is Arenas s 18 jamkami.
V okolí lze také zajistit jízdu na koních, trekking, jízdu na čtyřkolkách a další netradiční sportovní aktivity.
Vše za poplatek.

Pláž

Hotel leží 2 km od moře, v lokalitě nedaleko chráněné oblasti poloostrova Sinis a ostrůvku Mal di Ventere. Nejznámější písečné pláže v dosahu několika minut autem jsou Putzu Idu a Mandriola, dále pak například vyhlášená, skoro šestikilometrová pláž s největšími písečnými dunami na Sardinii – Is Arenas, dostupná přes piniový háj nebo menší pláže Marmi Ermi a Sa Rocca.
Zdejší pobřeží je členité, s plážemi s jemným až zrnitým pískem a impozantními útesy v severní části. Na pevnině krajinu dotváří jezero Cabras a mokřiny Mistras, Pauli e Sali či Sale Porcus u Putzu Idu.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
PotápěníPotápění

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:

Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...


Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku vč. tax, ubytování se snídaní, služby delegáta na telefonu (31.5.-1.10.2020).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, služby delegáta na telefonu (31.5.-1.10.2020).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.

Nabídka pojištění

Transfer z/na letiště: pro nabídku privátního transferu kontaktuje prodejce.

Poplatky na místě

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
Postýlka pro dítě do 2 let € 15/den

Speciální nabídky

Sleva 10 % z ceny ubytování při pobytu na 5 a více nocí - již aplikováno v cenách zájezdu.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.