Charakteristika

Aquadulci je starobylý název lokality, v níž se hotel nachází. Modrá laguna, bělostná pláž a azurové moře - magické místo, kde se snoubí země s mořem, kde barvy laguny i bazénu splývají s okolní přírodou a zahradou, které dominuje právě výhled na moře.

Poloha

Komfortní hotel Aquadulci je situován na jihu Sardinie v nádherné lokalitě Chia - Domus de Maria. Hotel je unikátní svojí jedinečnou pozicí na písečných dunách, díky níž nabízí okouzlující výhledy, vůni středomořské květeny, která jej obklopuje, blízké nedotčené zátoky, divoké vnitrozemské lesy, v nichž žijí daňci a jeleni, ale i památky z dob Féničanů a Římanů. Nejbližší městečko Domus de Maria je vzdáleno 8 km. Večerní vyžití, bary, obchody a restaurace pak nabízí městečko Pula vzdálené 18 km nebo Teulada (20 km). Přístav v Cagliari je cca 53 km od hotelu.

Vzdálenost od letiště v Cagliari 58 km (cca 60 min).

Vybavení

Hotel stojí v blízkosti jedné z nejkrásnějších pláží ostrova a vyznačuje se harmonickou architekturou v typických místních barevných tónech, elegancí, využitím přírodních materiálů (dřevo, kámen), velkými okny a nádhernou zahradou s palmami a středomořskou vegetací, z níž se vine cesta vedoucí až na pláž.
V hotelu je recepce, vnitřní bar s čítárnou s krbem a venkovní americký bar, restaurace Aquadulci, konferenční místnost s kapacitou až 50 míst, salonek s nabídkou masáží, venkovní bazén s hydromasáží a terasou, udržovaná zahrada, parkoviště.
Za poplatek: prádelna, baby-sitting, pokojová služba, wellness centrum s masážemi, fax a kopírka, půjčení jízdních kol.
Wi-Fi připojení v celém hotelu zdarma. Internet point na recepci.

Ubytování

Hotel nabízí 41 útulných a vkusných pokojů, vybavených klimatizací, TV/Sat, Wi-Fi připojením, mini barem, trezorem, telefonem, fénem, v koupelně sprchou. K dispozici jsou zdarma plážové osušky (1 ks/osoba/den). Pokoje CLASSIC a SUPERIOR (základní varianta, bez dalšího pojmenování) nemají balkon, terasu ani zahrádku.

CLASSIC - (15 m²), dvoulůžkové pokoje s manželským lůžkem nebo dvěma lůžky, situované v přízemí nebo v 1. patře budovy orientované směrem ven z hotelu. Pokoje jsou bez balkonu.
BEZBARIÉROVÝ POKOJ CLASSIC - kompletně vybaven pro osoby se sníženou pohyblivostí včetně koupelny (madla na bocích, WC pro tělesně postižené, bez bidetu a sprchový kout s plně otevíracími stěnami).
CLASSIC GARDEN směrem do zahrady - (15 m²), dvoulůžkové pokoje s manželským lůžkem nebo dvěma lůžky, situované v přízemí, mají patio nebo předzahrádku s posezením.
CLASSIC SEA SIDE směrem k moři - (15 m²), dvoulůžkové pokoje s manželským lůžkem nebo dvěma lůžky, situované v 1. patře, s balkonem orientovaným směrem k moři (výhled na bazén).
SUPERIOR - (22 m²), pokoje s manželským lůžkem nebo 2 lůžky a možností 3. lůžka, orientované směrem ven z hotelu. Pokoje jsou bez balkonu.
SUPERIOR GARDEN směrem do zahrady - (22 m²), dvoulůžkové pokoje s manželským lůžkem nebo dvěma lůžky, situované v přízemí, mají patio nebo předzahrádku s posezením. K dispozici kávový a čajový set.
SUPERIOR SEA SIDE směrem k moři - (22 m²), dvoulůžkové pokoje s manželským lůžkem nebo dvěma lůžky, situované v 1. patře, mají balkon orientovaný směrem k moři (výhled na bazén). K dispozici kávový a čajový set.
SUITE - (36 m²), prostorné dvoulůžkové pokoje s možností až 2 dalších lůžek (4. lůžko cena a dostupnost na vyžádání) tvořené obývacím prostorem a dveřmi oddělenou dvoulůžkovou ložnicí a prostornou koupelnou se sprchou a dvěma umyvadly. Pokoje mají balkon nebo patio se zahrádkou s posezením a 2 lehátky ke slunění, orientovaným ven z hotelu. K dispozici čajový a kávový set.
JUNIOR SUITE - (22 m²), prostorné dvoulůžkové pokoje s možností 3 lůžka. Disponují velkou koupelnou se sprchovým koutem a prostornou terasou s výhledem na moře, posezením a 2 lehátky ke slunění. K dispozici čajový a kávový set.
SUITE SEA VIEW s výhledem na moře - (36 m²), stejné jako Suite, pouze mají balkon orientovaný směrem k bazénu a disponují výhledem na moře.


Jednolůžkové pokoje na vyžádání, s příplatkem.
Na vyžádání možnost propojených pokojů (cena a typ dle dostupnosti).
Na vyžádání pokoje CLASSIC s koupelnami uzpůsobenými hendikepovaným osobám, vybavené krytou verandou s posezením. Koupelna je prostornější a má bezbariérovou vaničku a sprchu místo bidetu. Orientace pokoje je směrem ven z hotelu.


Check-in: 14:00. Check-out: 10:30. Na vyžádání a za příplatek Early Check-in a Late Check-out (dle dostupnosti pokoje).
Min. délka pobytu 5 nocí mimo období 1.-25.8. kdy je min. délka pobytu 7 nocí. Na vyžádání kratší pobyt (min. 3 noci) v období 18.5.-21.6. a 30.9.-20.10.2024.

Podmínky pro hendikepované

Na vyžádání pokoje pro hendikepované - pouze pokoje typu Classic.
Vnitřní i venkovní prostory hotelu jsou kompletně bezbariérové, vč. přístupu k bazénu. Na pláž Su Giudeu vede zpevněná stezka s bezbariérovým přístupem.

Stravování

V ceně pobytu je zahrnuta snídaně v hotelové restauraci.

AQUADULCI - hotelová restaurace je otevřena na snídani, ale nabízí také možnost oběda či večeře formou á la carte. Restaurace se zaměřuje na tradiční místní kuchyni, tématické večeře, gril. Otevřeno 7:30-11 h (snídaně), 13-15 h (oběd) a 19:30-22 h (večeře).
LOUNGE BAR je otevřen od 11 do 24 h. Aperitiv se podává v rozmezí 18:30-20 h.

Veškerá konzumace mimo základní snídani se hradí.
Na vyžádání a za příplatek možný pobyt s polopenzí.

Pro děti

Baby-sitting - na vyžádání, za poplatek.

Sport a animace

Ve společenské místnosti hotelu jsou organizovány kulturní setkání, výstavy sardinských umělců, ale také konference, přednášky, prezentace knih a další aktivity.
V hotelu jsou kromě bazénu také tenisové kurty a je možné si zde půjčit jízdní kola.
Lokalita Chia - Domus de Maria je ideální pro milovníky vodních sportů - windsurfing, kitesurf, kánoe, plachtění, šnorchlování, potápění, lodní výlety. V okolí je i jízdárna.
700 m od hotelu je golfový klub Chia Golf Club (18 jamek Pitch & Putt). 16 km je vzdálen Golf Club Is Molas (18 jamek).
Vše za poplatek.

Wellness & beauty

Masáže za poplatek.

Pláž

Pláž Chia s jemným, zlatavým pískem se rozprostírá cca 500 m od hotelu a je dlouhá asi 2 km, tvořená střídajícími se zátokami, lagunami a písečnými dunami. Na pláž lze dojít pěšky stezkou vedoucí přes duny. Na více částech pláže lze zakoupit plážový servis (slunečníky, křesílka i lehátka), který není v ceně.
Probíhá načítání...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku vč. tax, transfer z a na letiště, ubytování se snídaní, služby delegáta.

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
Dítě do 3 let €40/ den (zahrnuje dětskou postýlku).

Speciální nabídky

NA VYŽÁDÁNÍ:
NOVOMANŽELÉ - sleva 10 % z ceny ubytování + 1 lahev vína a cukroví na uvítanou na pokoji při příjezdu. Platí při pobytu na min. 7 nocí v období 18.5.-31.7. a 26.8.-20.10.2024. Nutno doložit kopii oddacího listu. Nelze sčítat s ostatními slevami.

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU