Conrad Chia Laguna Sardinia *****

od 23 290 Kč

4 dní / polopenze

Praha - Cagliari

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Resort vzhlížející na jedinečnou scenérii - pláže s dunami se zlatým pískem a tyrkysovou vodou je magickým místem stvořeným pro exkluzivní dovolenou, svatby či výročí.

Poloha

Hotel Conrad Chia Laguna Sardinia je nejluxusnější částí komplexu Chia Laguna Resort, který je tvořen ze 3 částí (Conrad Chia Laguna Sardinia 5*, Baia di Chia Resort Sardinia, Curio Collection by Hilton 5*, Chia Laguna hotel Village 4*). Resort se nachází v jednom z nejkouzelnějších míst jižní Sardinie, je ponořen do rozlehlé zahrady plné středomořské vegetace, ideální pro romantické procházky květy lemovanými uličkami, poblíž laguny, kde hnízdí růžoví plameňáci a podle které je pojmenován celý resort.
Celý komplex je situován v klidnější oblasti Chia, jež obdržela v letech 2014, 2016 a 2017 nejvyšší ocenění za kvalitu životního prostředí a ochranu přírody od společnosti Legambiente. V roce 2020 byla Chia Laguna oceněna jako "Word Leading Beach Family Resort" na World Travel 2020.
V roce 2019 získala Chia Laguna prestižní ocenění "Seven Stars Family Resort 2019" - Ocenění za luxusní pohostinnost a životní styl 7 hvězd, dále World Trawel Awards 2019, “World Leading Beach Family Resort” (World Travel Awards 2019)
“Italy’s Leading Family Resort” (World Travel Awards 2019). V roce 2018 “Italy’s Leading Family Resort” (World Travel Awards 2018).
Resort se nachází 6 km od Domus de Maria, 18 km od městečka Pula.
Vzdálenost od letiště v Cagliari 56 km (cca 60 min).

Vybavení

Hotel nabízí služby recepce, v resortu je 8 barů, 11 restaurací včetně jedné dětské restaurace a restaurace u pláže Dune di Campagna, kongresové centrum, fitness centrum a Conrad Spa, nový bazén Bioaquam přímo u hotelu Conrad Chia Laguna s prostornou dřevěnou sluneční terasou, restaurací a posezením ve stínu, dětský bazén s asistencí (bazénů je v resortu celkem 5). Noční život se odehrává v části „Piazza degli Ulivi“, kde najdete letní scénu, restauraci, butiky s oblečením, šperky a s upomínkovými předměty, lékárnu, ale také si zde můžete dát výbornou zmrzlinu nebo si zatančit. Resort nabízí množství animačních programů pro děti i pro dospělé, večerní představení. V exkluzivním Luna klubu se nachází tržiště Luna Market se sardinskými specialitami, večer mj. gourmet restaurace a pizzerie, živá hudba. Dopravu na nedalekou pláž zajišťuje pravidelná kyvadlová doprava, bohaté možnosti sportovního vyžití, půjčovny, vnější parkoviště. (V první polovině června a v září mohou být některé služby a animace omezeny.)
Wi-Fi pokrytí v celém resortu (i na pokojích) zdarma.
Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Všech 107 elegantních pokojů hotelu Conrad Chia Laguna Sardinia nabízí nádherný výhled z pokojů na krásy lokality Chia.
Pokoje jsou vybaveny balkónem, terasou nebo privátní zahrádkou; moderními koupelnami zdobenými jemnými mozaikami s využitím přírodního kamene a pestrými barvami jsou vybavené vanou nebo sprchovým koutem a fénem; klimatizací s vlastní regulací, minibarem, kávovarem na espreso, Wi-Fi připojením, telefonem, tv/sat, trezorem.

KING OASI DELUXE: 27 m²; dvoulůžkové pokoje umístěny v části Oasi s malou zahrádkou a posezením.
KING LAGUNA DELUXE: 30 m²; všechny pokoje mají terasu nebo balkon. Max. obsazenost 2 osoby.
KING GRAND DELUXE: 34 m²; prostornější než pokoje KING DELUXE s krásným výhledem na moře nebo lagunu. Jsou vybaveny prostornou terasou nebo malou zahrádkou s posezením. Max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 13 let.
KING GRAND DELUXE s výhledem na moře: 35 m²; stejné jako King Grand Deluxe, ale disponují krásným výhledem na moře. Max. obsazenost 2 osoby.
KING OASI JUNIOR SUITE: 40 m²: tyto pokoje se nachází v části Oasi. Jsou vybudovány ve stylu open space a disponují bazénem s panoramatickým výhledem. Ložnice je opticky oddělena od obývacího pokoje. Max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 13 let.
KING JUNIOR SUITE 41 m²: jsou vybudovány ve stylu open space a nacházejí se v horních patrech. Ložnice je opticky oddělena od obývacího pokoje. Max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 13 let.
KING JUNIOR SUITE S PRIVÁTNÍ ZAHRADOU: 42 m²: velice prostorné, světlé, vybaveny soukromou zahradou. Pokoje jsou stylově a moderně zařízeny, zdobeny místní keramikou, tradičními koberci, koupelny zdobeny drahými mozaikami. Max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 13 let.
KING JUNIOR SUITE S VÝHLEDEM NA MOŘE: 42 m² prostorné, světlé suite, mají úchvatný výhled na moře. Pokoje jsou stylově a moderně zařízeny, zdobeny místní keramikou, tradičními koberci, koupelny zdobeny drahými mozaikami. Max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 13 let.
KING OASI ONE BEDROOM SUITE: 43 m² ložnice manželskou postelí a otevřený obývací pokoj. Max. obsazenost 2 dospělé osoby 2 + 1 dítě do 13 let.
KING OASI ONE BEDROOM SUITE S PRIVÁTNÍ ZAHRADOU: 47 m² ložnice s manželskou postelí a privátní zahradou, max. obsazenost 2 dospělé osoby + 1 dítě do 13 let.

CENY OSTATNÍCH POKOJŮ JSOU VÝHRADNĚ NA VYŽÁDÁNÍ:
KING ONE BEDROOM SUITE S VÝHLEDEM NA MOŘE: 54 m² ložnice s manželskou postelí, oddělená obývací část, 2 koupelny, terasa s úchvatným výhledem na moře, max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě.
KING TWO BEDROOM SUITE: 81 m²: suite s dvěma ložnicemi a 2 koupelnami, obývací pokoj + teráska nebo balkon. Maximální obsazenost 4 dospělí a 1 dítě.
THALOS DELUXE SUITE S VÝHLEDEM NA MOŘE: 65 m²: suite se nachází ve třetím patře hotelu, mají rozlehlou obývací část a ložnici s manželským lůžkem a dvěma koupelnami. Rozlehlá terasa nabízí úchvatný výhled na věž Chia a na moře. Max. obsazenost jsou 2 adu. + 1 dítě, plážový servis v 1. řadě je v ceně.
KING PRESIDENTIAL SUITE s výhledem na moře (Shardana): Exkluzivní prezidentské apartmá umístěné v nejvyšším patře s ložnicí s manželskou postelí, odděleným obývacím pokojem, dvěma koupelnami a velkou soukromou terasou s verandou a venkovní vířivkou s jedinečným výhledem na celý resort a záliv Chia. Mezi poskytované příslušenství patří kávovar na espresso, dva televizory s vysokým rozlišením, minibar. Max. obsazenost 2 dospělí a 1 dítě.Hosté těchto dvou posledních suite pokojů mají navíc přiděleného majordoma, privátní dopravu na pláže Dune di Campagna i Monte Cogoni a zpět, přidělený slunečník a lehátka v 1. řadě na pláži Dune di Campagna a u nového bazénu hotelu Laguna, bezplatný vstup do Conrad Spa, možnost snídaně na pokoj bez příplatku.


Možnost propojených pokojů typologií KING DELUXE a KING JUNIOR SUITE pro 4 osoby, dostupnost a cena výhoradně na vyžádání u CK.
Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.


Check-in 15:00; check-out 12:00 h.

Min. délka pobytu 7 nocí v období 3.8.-23.8.2024.

Podmínky pro hendikepované

Na vyžádání pokoje pro hendikepované.
Vnitřní i venkovní prostory hotelu jsou kompletně bezbariérové. Pro pohyb mezi hotelem a pláží slouží elektrická vozítka, která jsou uzpůsobena i pro hendikepované. Hotelová pláž Dune di Campana má bezbariérově upravený přístup na pláž i do moře, vč. možnosti využití speciálního vozíku do moře.
Bezbariérové wellness centrum Conrad Spa, přístup do bazénů zde je však po schodech.

Stravování

Polopenze.
Snídaně formou bohatého bufetu, večeře formou à la carte.


"Domovskou" restaurací pro hosty hotelu Conrad Chia Laguna Sardinia je restaurace LA TERRAZZA. (snídaně a večeře).

Večeře:
Chia Laguna Resort nabízí možnosti stravování, které uspokojí všechny hosty. Na výběr je z 11 restaurací (+ speciální restaurace pro děti), což poskytuje možnost večeřet každý večer jinde. Kromě "domovské" restaurace je v restauracích zahrnutých do programu "Dine Around", kde hosté nemají pobyt, nutná rezervace a večeře je v nich možno čerpat za příplatek - jsou to tyto restaurace:
LA TERRAZZA: restaurace s krásným výhledem na moře a lagunu nabízí bohaté snídaně formou bufetu. Večer nabízí restaurace intimní a luxusní atmosféru, kterou doplňují menu à la carte zaměřené na italskou kuchyni a doplněná bohatou nabídkou středomořských a šumivých vín.
RISTORANTE SA MESA: nabízí autentickou sardinskou kuchyni v neformálním stylu doplněnou širokou nabídnou sardinských vín od malých a místních výrobců. Menu à la carte.
RISTORANTE & BAR BIOAQUAM: restaurace s nádherným výhledem na pobřeží Chia. Nabízí lehké a zdravé menu k obědu, které si mohou hosté vychutnat při odpočinku u bazénu. V červenci a srpnu večer degustační menu pod hvězdami. Bar nabízí lahodné letní koktejly, zeleninové a ovocné smothie, nebo výborná bio vína.

BOLLICINE: bar s příjemnou atmosférou na panoramatické terase otevřený po celý den. Nabízí lehká jídla a širokou nabídku šumivých vín v doprovodu s živou hudbou.

OSTERIA LA TORRE: restaurace se nachází na centrálním náměstíčku a je zaměřená především italskou a středomořskou kuchyni a nabídku výborných sardinských vín. Restaurace je otevřená od června do poloviny září.
IL GINEPRO: restaurace nabízející moderní středomořskou kuchyni a tradiční sardinská jídla. Nachází se v hotel Baia di Chia Resort Sardinia.
IL CANNETO: nově zrekonstruovaná venkovní kavárna poblíž semiolympijského bazénu v Baia di Chia Resort Sardinia. Il Canneto nabízí čerstvá, lahodná jídla, těstoviny, lehké saláty a osvěžující koktejly.
DOMUS: restaurace v hotelové části Village, která nabízí večeře pod hvězdami. Nová restaurace zaměřená na středomořskou kuchyni.
FLOW RESTAURANT & LOUNGE BAR: nová restaurace nabízející asijskou a thajskou kuchyni, sushi fusion a večerní zábavu.
RESTAURACE MEZZE: nově otevřená restaurace v roce 2021 u centrálního bazénu zaměřená především na rodiny.

BIMBI: veselá dětská restaurace je určena hlavně pro menší děti ubytované v resortu. Nabízí možnost obědů i večeří (obědy od 3 let za poplatek). Vyvážené menu je připravováno speciálně přímo pro děti z bio produktů a je podáváno formou bufetu, výškově uzpůsobeného malým strávníkům.
Hlavní restaurace každé části resortu mají dětský koutek, jsou vybavené dětskými židličkami/podsedáky a nabízejí dětská menu.

V resortu není k dispozici dětské mléko.
Oběd à la carte:
LE DUNE: tato restaurace se nachází u pláže Dune di Campana. Nabízí hlavně možnost obědů - výborné grilované ryby, pizzy, saláty i těstoviny a další. Večer se v ní příležitostně konají speciální programy, degustace sardinských vín atp.

Možnost bezlepkové diety (na vyžádání).

Otevření jednotlivých barů a restaurací v závislosti na obsazenosti a počasí dle uvážení vedení Resortu.

Pro děti

Dětský bazén při mini klubu s dozorem plavčíků je otevřen (podle počasí a obsazenosti resortu) každý den 10-12 h a 15-17:30 h. Zdarma skupinové lekce plavání pro děti 7-13 let v bazénu hotelu Baia.
Restaurace BIMBI je určena hlavně pro menší děti a nabízí možnost obědů i večeří (obědy od 3 let za poplatek). Menu je připravováno přímo pro děti z bio produktů, formou bufetu. Hlavní restaurace každé části resortu mají dětský koutek, jsou vybavené dětskými židličkami/podsedáky a nabízejí dětská menu.
Dětské kluby jsou v provozu každý den od května do září v době 9-12:30 a 15-17:30 h - rodiče odpočívají, zatímco děti se baví pod dozorem vysoce kvalifikovaného personálu:
Mini klub pro děti od 3 do 6 let, Kadet klub (7-10 let), Junior klub (11-13 let), Adventure klub (14-17 let).

Chia Laguna resort byl již podruhé oceněn v soutěži Seven Stars Luxury Hospitality jako špičkový "family friendly" resort, díky výjimečně vstřícnému přístupu k dětem, širokému spektru služeb a aktivit pro děti všech věkových kategorií a dovolené u "Nejkrásnější pláže Itálie".


Pro nejmenší děti:
"Nursery": v areálu je k dispozici plně vybavená herna, kde je o děti do 3 let postaráno odbornými asistenty za poplatek € 20 h/dítě (každý den, 9-12 a 15-17:30 h, změna časů a ceny vyhrazena)
Baby-sitting: pro všechny věkové kategorie, na vyžádání, možný 7 dní v týdnu, individuální baby-sitting na pokoji za poplatek € 20 h/dítě, € 30/h/2 děti; baby-sitters hotelu jsou důvěryhodné, milující, kreativní a znají cizí jazyky. (změna cen vyhrazena).

"Chia baby welcome": program, který je věnován rodičům s malými dětmi od 4 měsíců do 3 let. Registrace do programu při rezervaci pobytu je zdarma a zahrnuje: vyzvednutí kočárku při příjezdu na recepci (k dispozici jen vám po celý pobyt), postýlku, přebalovací pult, vaničku a ohřívač lahví na pokoji. Kapacita tohoto programu je omezená - rezervujte včas!

- v případě nutnosti má hotel k dispozici pediatra (služba za poplatek),
- v lékárně na Piazza degli Ulivi jsou k zakoupení pleny, hygienické potřeby atp.

Sport a animace

Sportovní aktivity zdarma: skupinové lekce malý fotbal, vstup do nového fitnesscentra vybaveného špičkovými stroji, skupinové běhání a další aktivity gymklubu, animační programy - různé sportovní turnaje, aerobic, večerní show.
Od r. 2016 je i v části Baja další bazén (25x16m) s mělkou částí pro děti.
Za poplatek: 2 antukové tenisové kurty u hotelu Baia a 2 syntetické kurty u hotelu Laguna, vodní sporty - windsurfing, kánoe, jízda na banánu a plachetnici, kurzy a individuální výuka různých sportů, služby potápěčského centra, lodní výlety nafukovacími čluny a škunery, výlety džípy i na čtyřkolkách, vycházky s průvodcem, pronájem městských a horských kol, skútrů a aut, půjčování lodí a vybavení pro vodní sporty.
Projížďky na koních. V blízkosti hotelu (cca 20 km) se nachází nejznámější golfové hřiště na ostrově s 27 jamkami Is Molas Golf ClubWellness & beauty

V ceně pobytu je Bioaquam okruh v Conrad Spa.
Lázeňské centrum Conrad Spa jako chrám wellness - víceúrovňová budova, v níž se v 1.p. nachází recepce s barem a zónou se službami, v přízemí turecké lázně, sauna, tematické sprchy (mění barvy, teplotu, vůně), masážními salonky a relaxační zónou, 1 vnitřní vyhřívaný a 3 venkovní bazénky s masážními tryskami. Střešní terasa s venkovním whirlpool bazénem má panoramatický výhled na záliv Chia. Ve všech vnitřních prostorách jsou volně k dispozici čaje, voda a jablka.
Pro estetické procedury je využívána produktová řada Eteria by Fonteverde a Comfort Zone. Čistá harmonie, již si lze užít v tomto novém wellness, kde se prolíná přirozenost s vědou, manuálním přístupem a disciplínou, působí jako balzám pro duši i tělo. Procedury za poplatek.

Další služby

V Resortu se neplatí za služby v hotovosti, ale kartou resortu, jejímž prostřednictvím jsou částky připisovány na pokojový účet (vydávána na recepci). Touto kartou se nedá platit v buticích na piazza degli Ulivi, kde je i bankomat.
Adaptéry do elektrických zásuvek k dispozici na recepci. Hotel akceptuje nejrozšířenější platební karty.
V případě potřeby je možná konzultace lékaře.

Pláž

Pláže Chia patří mezi nejkrásnější pláže Středomoří - romantické bílé písečné duny, křišťálově čistá voda, široká pláž s jemným bílým pískem. To vše se nachází ve vzdálenosti 700 m od komplexu.

Na pláž Dune di Campana vozí klienty zdarma privátní shuttle od recepce. Lehátka a slunečníky od 3. řady zdarma (1. a 2. řada za poplatek), plážové osušky jsou rovněž klientům k dispozici zdarma. Na pláži nabízí Chiosco (stánek) - nealko nápoje a lehké obědy, které si mohou klienti vychutnat přímo na lehátku. U vstupu na pláž nabízí restaurace Le Dune - čerstvé ryby, těstoviny a pizzy k obědu.

Na pláž Monte Cogoni vozí klienty rovněž zdarma privátní shuttle od recepce. Řidič vás doveze na stezku odkud je to jen 60 schůdků na tuto krásnou pláž. Lehátka a slunečníky od 3. řady zdarma (1. a 2. řada za poplatek). Na pláži nabízí Chiosco Chia Beach - nealko nápoje a lehké obědy, které si mohou klienti vychutnat přímo na lehátku.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
FitnessFitness
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 56 km 56 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Letecký pohled na celý resort, Golfo di Marinella, Sardinie
29. 9. - 6. 10. 2017
7 nocí se snídaní
V krásném a klidném zálivu Golfo di Marinella

Hotel Abi d'Oru se nachází v krásném, klidném zálivu Golfo di Marinella, pouhých 12 km od Olbie a ...

Dozvědět se více ...
Hotelový bazén, na horizontu pláž, Villasimius, Sardinie
od 12.5.2024 letecky

7 nocí s polopenzí

Jih - Villasimius
WORD TRAVEL AWARDS WINNER 2022: Island Resort (W), Family & Wellness (EU), Hotel & Spa (EU)

Aragónská věž s výhledem na idylickou zátoku obklopenou bohatou středomořskou vegetací, přírodní ...

Dozvědět se více ...
Letecký pohled na hotel, Isola Rossa, Sardinie
od 29.5.2024 letecky

7 nocí s polopenzí

Sever - Isola Rossa
Rafinovaný hotel pro pohodovou a relaxační dovolenou

Hotel se nachází ve svahu cca 1 km od starobylé rybářské vesničky Isola Rossa v zálivu Golfo ...

Dozvědět se více ...
Pláž s bazénem hotelu Castello, Santa Margherita di Pula, Sardinie
Let Praha - Cagliari
Polopenze
Sleva do 31.7.

Resort Forte Village se nachází v jižní části Sardinie, asi 45 km od hlavního města Cagliari. ...

Dozvědět se více ...
Letecký pohled na hotel, Porto Rotondo, Sardinie

Je vystavěn na kopcích v těsné blízkosti letoviska Porto Rotondo, asi 4 km od známého přístavu, kde ...

Dozvědět se více ...
Letecký pohled, Palau, Sardinie

Hotel se nachází v severní Sardinii poblíž Smaragdového pobřeží, na jednom z nekrásnějších míst ...

Dozvědět se více ...
Pláž Monte Cogoni, Chia, Sardinie
od 25.4.2024 letecky

7 nocí s polopenzí

Jih - Chia
Komfortní hotel blízko pláže Chia s bílými písečnými dunami

Hotel Baia je součástí luxusního komplexu hotelů Chia Laguna Resort, který je tvořen ze 3 částí ...

Dozvědět se více ...
Letecký pohled na vřesové údolí - Valle della Erica, Santa Teresa di Gallura, Sardinie
10.7.-17.7.2021
7 nocí s polopenzí

Sever - Santa Teresa
Vítěz Europes’s Leading Green Resort 2019
WORLD TRAVEL AWARDS

Moderní hotelový resort se nachází 20 km severně od Palau, naproti neobydlenému ostrůvku Spargi ...

Dozvědět se více ...

Důležité

U tohoto hotelu platí jiné storno podmínky než jsou uvedeny ve VSP CK:
Při stornování v období 14 až 0 dnů před odjezdem při pobytu v termínu 3. 8. - 23. 8. 2024 je uplatňován 100 % stornopoplatek z ceny zájezdu.
Ostatní dle CK.

Hotelový management si vyhrazuje právo na změnu otevírací doby barů, restaurací a programu hotelových služeb v závislosti na obsazenosti resortu a počasí.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí, plážový servis od 3. řady, užívání posilovny, termální regenerační vany Bioaquam v Conrad Spa a služby delegáta (od 30. 5. do 6. 10. 2024).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní nebo s polopenzí za příplatek, plážový servis od 3. řady, užívání posilovny, termální regenerační vany Bioaquam v Conrad Spa a služby delegáta (od 30. 5. do 6. 10. 2024).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

Povinné:
Pobytová taxa € 2/os./den (údaj r. 2023, změna vyhrazena)

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

20 % z ceny ubytování při objednání do 29. 2. 2024


NA VYŽÁDÁNÍ (lze kombinovat s dalšími slevami):
Sleva "Repeater guest" (nabídka platná pro klienty, kteří byli v hotelech Chia Laguna ubytováni v posledních 5 letech):
10 % z ceny ubytování v období 11.4.-2.8. a 24.8.-3.11.2024.
5 % z ceny ubytování v období 3.8.-23.8.2024.


Sleva "Family" při objednání do 29.2.2024 na propojené pokoje King Deluxe a King Junior Suite:
Sleva 25 % z ceny ubytování pro rodiny ve složení 2 dospělí a 2 děti do 13 let.
Sleva se vztahuje pouze na druhý pokoj, kde jsou ubytované 2 děti a je možné ji kombinovat s dalšími slevami.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.