Porto Ottiolu

Zobrazit na mapě
Zavřít mapu


Lokalita

V centrální části severovýchodního pobřeží Sardinie se nachází působivá přímořská vesnička, ideální prázdninová destinace s kompletním turistickým zázemím a přírodními krásami v docházkové vzdálenosti.

Živá autentická atmosféra, bělostná pláž, kobaltové modré moře a jeden z nejlépe vybavených turistických přístavů na Sardinii, to je Porto Ottiolu, nádherná obydlená zátoka na půl cesty mezi Budoni, jehož je předměstním a vyhlášeným San Teodoro, na pomezí regionů Baronìa a Gallura.

Turistický přístav zaujímá velkou část zátoky Porto Ottiolu, je chráněn před větrem a soubor doků o celkové rozloze cca 2 km může uvítat až 400 lodí všech velikostních kategorií. V současnosti jde o jeden z nejdůležitějších přístavů Sardinie. Hned za přístavem začíná obydlená městská a rezidenční zóna Ottiolu, s centrálním náměstíčkem, bary, restauracemi, obchůdky a rozmanitými službami. Z přístavu se lze vydat na lodní výlet za krásami severní Sardinie, jako je např. přírodní park Tavolara - Capo Coda Cavallo, souostroví La Maddalena či záliv Golfo di Orosei se svými nedotčenými, divokými plážemi a zátokami přístupnými pouze z lodi.

V Porto Ottiolu najdete perfektní místo pro Vaši dovolenou - kompletní služby na dosah, nedotčené pláže, azurové průzračné moře.

Pláž Porto Ottiolu je dokonale vybavena vším, co během své dovolené můžete potřebovat - půl kilometru nejjemnějšího bílého písku, s malými písečnými dunami, porostlými středomořskou vegetací, moře s pozvolným vstupem vhodným i pro nejmenší děti, s výhledem na protejší ostrůvek To d’ottiolu.

Zátoka Ottiolu je přístupná i hendikepovaným osobám, je vybavena prostorným parkovištěm, v blízkosti jsou bary, restaurace. Zdejší moře je vyhledáváno milovníky vodních sportů, zejména windsurfingu a sportovního rybolovu, potápění a šnorchlování. Na místě si lze pronajmout plážový servis, vybavení na vodní sporty, zajistit kurzy potápění.

Procházkou pryč z Porto Ottiolu směrem k Punta Li Turchi můžete objevovat nádherná skrytá zákoutí s romantickými plážemi jako Spiaggia dei Francesi či Poltu Quadu. V okolí stojí za zmínku také krásné pláže u městečka Budoni či San Teodoro s vyhlášenou bělostnou pláží La Cinta.

Sport a animace

Porto Ottiolu je vyhledáváno milovníky vodních sportů - zejména pro windsurfing, sportovního rybolov, potápění, šnorchlování.Při nabídce více možností stravy je třeba Váš požadavek upřesnit v DETAILU zájezdu, výběrem konkrétní stravy v kroku KALKULACE (kalkulace je pouze náhledem, nikoli objednávkou).

Ubytování v dané lokalitě

Zobrazeno hotelů/apartmánů

Řadit podle