Sardinie sever

Zobrazit na mapě
Zavřít mapu


Lokalita

Severní pobřeží Sardinie se mění co kilometr co do krajiny, rostlin, barev moře, gastronomie i kultury, proto je těžké popsat ho jako celek, rozdělíme ho tedy do světových stran.

SEVEROVÝCHODNÍ SARDINIEVyhlášená pro svůj jiskřivý plážový život a elegantní náměstí. Severovýchod Sardinie vás s úsměvem pohostí ve svých snových zátokách. Odskočte si od každodenních povinností do života Smaragdového pobřeží, zjistíte, že sen je realitou a že se jmenuje Sardinie.

Gallura je oblast pobřeží severovýchodní Sardinie, vyhlášená pro svůj bujarý život mezi mořem a elegantními náměstími, pravým diamantem co do služeb cestovního ruchu. Členité pobřeží se otevírá tyrkysovému moři Smaragdového pobřeží a na niterné zátoky skrývající teplé písečné pláže z neposkvrněného písku.

Nechte se svést ranním šumem vln, odpolední relaxační vycházkou mezi elegantní butiky a večerním dýchánkem za svitu hvězd na náměstí v Porto Cervu.

Smaragdové pobřeží a jeho okolí je exkluzivní ráj, pomyslně ohraničený strohým tvarem věže Longosardo, která dominuje turistickému přístavu v Santa Teresa di Gallura a dohlíží na souostroví La Maddalena, přírodní neocenitelný poklad Spargi, Cala Corsara, Budelli a jeho slavná růžová pláž. Ale tento ráj zde nekončí, svádí ke skalnatému mysu Capo Testa, na pláž Santa Reparata a do zálivu La Colba a přes horizont vybízí ke sledování nebe a noření dlaní do jemného písku pláží Rena Bianca a Rena Majore. Se zavřenýma očima, dýchajíc čerstvou podmanivou vůni borového háje, ponořeni do pomyslné koupele s relaxační esencí.

Naproti souostroví La Maddalena, v Palau si povšimnete impozantního strážce, skály ve tvaru medvěda, která po staletí vévodí celému zálivu a která se společně s "želví skálou" nacházející se v zátoce Cala Ghilgolu, dělí o hlavního protagonistu selfie fotek všech návštěvníků. Od strážců skal po hrdiny dvou světů, s návštěvou ostrova Caprera na lodi si uděláte nejen úchvatný výlet přes průhledné moře, ale můžete také navštívit dům italského generála Giuseppe Garibaldiho, který na vás přenese neopakovatelné emoce.

Na ostrově Tavolara naopak poznáte jaké to je zažít cestování při cestování, mezi legendami, historii a nebem, které splývá s mořskou vodou. Oblast San Teodoro, hlavní část Národního parku Marino di Tavolara - Capo Coda Cavallo vítá ve své náruči a představuje ty nejkrásnější perly jako je zátoka Cala d´Ambra, nebo pláž La Cinta a Isuledda zasazená mezi lagunu a moře.

SEVEROZÁPADNÍ SARDINIE

Přímé pláže líbané mořem barev stříbra, tyrkysu a modrého topazu. Nedotčené zátoky, útesy, ostrůvky. Mnoho legend, vyprávějících o kráse Sardinie pochází právě odsud, z pohádkového severozápadního koutu ostrova.

Severozápadní pobřeží Sardinie má svou specifickou vůni moře narážející na skaliska, chomáči myrty poletující ve větru, cistu a jahodníku v místním medu.Su questa costa il mare fa da padrone, lambisce con i suoi colori le spiagge candide e offre il suo pregiato pesce che andrà ad arricchire le tavole.

Il viaggio inizia da Castelsardo, un’antica roccaforte medievale, caratterizzata dalla presenza del castello dei Doria, che sorge di fronte al mare e affonda le radici nella sua storia millenaria di rocca difensiva. Assapora la deliziosa aragosta alla castellanese e immergiti nella splendida punta la Capra, il cui gioco fra mare e scogli crea una vera e propria piscina a cielo aperto.

Le spiagge di questa zona sono tra le più rinomate dell’Isola e si caratterizzano per la sabbia chiara, come quella della meravigliosa spiagga de La Pelosa, che ti incanterà per le sue acque, limpide e cristalline. Visita Stintino, adagiata nell’ultimo lembo di Sardegna, che si protende verso l’Isola dell’Asinara come per toccarla, mostrandosi al mondo come un capolavoro di rara bellezza. Qui assapora la vera cucina di mare e visita Capo Falcone, un promontorio dal fascino selvaggio nei cui anfratti il falco pellegrino dà vita ai suoi piccoli.

Sassari, nell’immediato entroterra, storico polo urbano del Capo di Sopra e antica città regia ricca di arte e natura, è il punto di riferimento più importante del nord della Sardegna. Visita il Museo Sanna, ricco di reperti storici, e fai un salto alla Fontana di Rosello, insieme alla splendida Piazza d’Italia, simbolo della città.

Di particolare fascino il lago naturale di Baratz, le spiagge di Porto Palmas e Porto Ferro, con i loro colori abbaglianti.

Se ami la storia dei nuraghe, visita il complesso di Monte d’Accoddi.

Alghero e la Riviera del Corallo sono le perle di questo lato della Sardegna. Immergiti nel puro blu della spiaggia delle Bombarde.

Nei pressi della città, sorge il promontorio di Capo Caccia dove si cela la famosa Grotta di Nettuno. Qui i riflessi dell’acqua creano giochi di luce sulle pareti, là dove la natura ha ricamato vere e proprie sale con stalattiti e stalagmiti. Fiabesco, il lago salato sotterraneo.

Se quello che cerchi è un momento romantico, percorri la strada panoramica che collega Alghero a Bosa, un borgo antico che si adagia sulle sponde del fiume Temo. Gustati un calice di Malvasia mentre osservi il tramonto sul Ponte Vecchio e imprimi nella tua memoria gli scatti di un paesaggio irripetibile.

Při nabídce více možností stravy je třeba Váš požadavek upřesnit v DETAILU zájezdu, výběrem konkrétní stravy v kroku REZERVACE (kalkulace je pouze náhledem, nikoli objednávkou).

Ubytování v dané lokalitě

Zobrazeno hotelů/apartmánů

Řadit podle
Položek na stránku
< Stránka 1 z 11 >

Capo d´Orso Hotel Thalasso & Spa *****

CAPO D’ORSO HOTEL THALASSO & SPA - Sardinie sever

Hotel nad zátokou Cala Capra s luxusní, klidnou a romantickou atmosférou leží pouhé 4 km od živého přístavního městečka Palau.

Blízko plážeBazénRodinné pokojeKlimatizaceWellnessInternetAnimaceGolfTenisFitness

Praha - Olbia

8 dní / Polopenze, Bezlepková strava,

44 190

Dospělí od 44 190 Kč

Detail

Colonna Resort *****

COLONNA RESORT - Sardinie sever

Resort v blízkosti malebného zálivu Cala Corallina, 4 km od turistického centra městečka Porto Cervo, je synonymem elegance, luxusu, půvabu ...

Garance cenyBlízko plážeBazénKlimatizaceWellnessInternetGolfPotápěníTenisFitnessPlážový servis v ceně

Praha - Olbia

FM sleva do 31.3.2020

4 dní / Snídaně, Polopenze, Plná penze, Bezlepková strava,

17 690 19 290

Dospělí od 19 290 Kč

Děti od 16 990 Kč

Detail

Grand Relais dei Nuraghi *****

GRAND RELAIS DEI NURAGHI - Sardinie sever

Hotel je okouzlující kombinací komfortu, elegance a soukromí, ideální pro klidnou a romantickou dovolenou v úchvatném prostředí ...

Blízko plážeDo centra pěškyBazénKlimatizaceInternetGolfPotápěníTenisPesPlážový servis v ceně Exkluzivně v SARDEGNA TRAVEL

Praha - Olbia

FM sleva do 30.4.2020

4 dní / Polopenze,

21 690 22 990

Dospělí od 22 990 Kč

Detail

Hotel Abi d'Oru *****

HOTEL ABI D´ORU - Sardinie sever

Elegantní komfortní hotel dominuje vyhlášené karibské pláži Golfo di Marinella pouhé 4 km od mondénního přístavního městečka Porto Rotondo.

Blízko plážeBazénRodinné pokojeKlimatizaceWellnessInternetDětský klubGolfPotápěníTenisVhodné pro hendikepovanéPlážový servis v ceně

Praha - Olbia

FM sleva do 30.6.2020

4 dní / Snídaně, Polopenze,

21 990

Dospělí od 21 990 Kč

Děti od 8 690 Kč

Detail

L'Ea Bianca Luxury Resort *****

L´EA BIANCA LUXURY RESORT - Sardinie sever

Harmonická oáza uprostřed zeleně, soukromí, elegance. Komfortní hotel s luxusními vilami, kde nic nechybí ke strávení dokonalé luxusní ...

Blízko plážeBazénRodinné pokojeKlimatizaceWellnessInternetGolfPotápěníTenisFitnessPlážový servis v ceně

Praha - Olbia

FM sleva do 30.4.2020

4 dní / Snídaně, Polopenze, Plná penze, Bezlepková strava,

26 990 27 990

Dospělí od 27 990 Kč

Děti od 8 690 Kč

Detail

Marinedda Hotel Thalasso & Spa *****

MARINEDDA HOTEL THALASSO & SPA - Sardinie sever

Elegantní a rafinovaný hotel s úchvatným výhledem na krásné moře a pláže, zvlášť vhodný pro pohodovou a relaxační dovolenou.

Blízko plážeDo centra pěškyBazénRodinné pokojeKlimatizaceWellnessInternetDětský klubAnimacePotápěníTenisFitness Exkluzivně v SARDEGNA TRAVEL

Praha - Olbia

8 dní / Polopenze, Plná penze, Bezlepková strava,

34 890

Dospělí od 34 890 Kč

Děti od 22 890 Kč

Detail

Paradise Resort & Spa *****

PARADISE RESORT & SPA - Sardinie sever

Resort vkusně zasazený do rozlehlé zahrady nabízí odpočinkovou dovolenou nejen pro páry, ale i pro rodiny s dětmi.

BazénKlimatizaceWellnessInternetDětský klubPesFitness

Praha - Olbia

FM sleva do 31.3.2020

4 dní / Snídaně, Polopenze, Plná penze, Bezlepková strava,

18 090 18 790

Dospělí od 18 790 Kč

Děti od 18 790 Kč

Detail

Valle dell'Erica Resort Thalasso & Spa - Hotel Erica *****

VALLE DELL'ERICA RESORT THALASSO & SPA - HOTEL ERICA - Sardinie sever

Moderní wellness resort harmonicky splývající s přírodou a dlouholetou tradicí, během které hostil i členy královských rodin.

Blízko plážeBazénRodinné pokojeKlimatizaceWellnessInternetDětský klubAnimaceGolfTenisFitnessPlážový servis v ceně

Praha - Olbia

8 dní / Polopenze, Plná penze, Bezlepková strava,

40 490

Dospělí od 40 490 Kč

Detail

Valle dell'Erica Resort Thalasso & Spa - Hotel La Licciola *****

VALLE DELL'ERICA RESORT THALASSO & SPA - HOTEL LA LICCIOLA - Sardinie sever

Rozmanitost okolní přírody a výhled do impozantních koutů krajiny z nádherných teras hotelu se zapisují do myslí jako nezapomenutelný ...

Blízko plážeBazénRodinné pokojeKlimatizaceWellnessInternetDětský klubAnimaceGolfPotápěníTenisFitnessPlážový servis v ceně

Praha - Olbia

8 dní / Polopenze, Plná penze, Bezlepková strava,

44 190

Dospělí od 44 190 Kč

Děti od 27 490 Kč

Detail

Arathena ****

ARATHENA - Sardinie sever

Malý a útulný hotel, připomínající malou vesničku, obklopený přírodou a nacházející se ve městečku San Pantaleo, to je hotel Arathena. ...

Do centra pěškyBazénKlimatizaceInternetPes

Praha - Olbia

FM sleva do 30.4.2020

4 dní / Snídaně,

15 490

Dospělí od 15 490 Kč

Detail
Položek na stránku
< Stránka 1 z 11 >