Pittulongu

Zobrazit na mapě


Lokalita

OBECNÉ INFORMACE O OBLASTI

Na rozlehlém a fascinujícím pobřeží Olbie, v severovýchodní části Sardinie, mezi Costa Smeraldou a chráněnou mořskou oblastí Tavolara, se nachází krásná pláž, symbol města, La Playa di Pittulongu. Oblíbená pláž obyvatel Olbie, se nachází asi osm kilometrů od města, na silnici vedoucí k přístavu Golfo Aranci. Pláž La Playa di Pittulongu, známá také jako Puntale Lungo, je nádherným a rozsáhlým „půlměsícem“ na pláži s velmi jemným bílým pískem a s občasnými pásy drobných mušlí, mezi výběžky Punta Muriscinu a Punta Filiu. Mořské dno je zde mělké s pozvolným vstupem do moře a je tedy ideální pro rodiny s dětmi. Na pobřeží je množství sezónních zařízení, nabízející různé služby pro turisty - půjčovna plážového vybavení, šlapadel a lodí. Charakteristické jsou bary a restaurace s impozantním výhledem na ostrov Tavolara a na pláž, kterou navštěvují milovníci windsurfingu, potápění a šnorchlování., Pláž je upravena i pro vstup fyzicky postižených osob, je zde dostatek parkovacích míst.

La Playa je první a nejnavštěvovanější pláž na Lido di Pittulongu. Vedle ní je pláž Lo Squalo (Žraločí) oddělená malým skalnatým pásem země, dále zde najdeme například pláž Pellicano a Bados. Na sever, ve směru na Costa Smeraldu se vyskytují další „perly“ s bílým pískem a křišťálově čistým mořem - La Marinella, Porto Rotondo, Marina di Cugnana a Portisco včetně Sa Rena Bianca. Na jih, podél státní silnice č. 125, ve směru na San Teodoro, postupně najdete pláže se žlutým pískem Lido del Sole, Le Saline, Bunthe a Li Cuncheddi, čtyři nádherné zátoky Porto Istana, které jsou součástí chráněné oblasti Capo Coda Cavallo a nakonec Punta Corallina na hranici Loiri Porto San Paolo.

VÍCE O OBLASTI: Sardinie Sever - Kraj Olbia Tempio


Při nabídce více možností stravy je třeba Váš požadavek upřesnit v DETAILU zájezdu, výběrem konkrétní stravy v kroku REZERVACE (kalkulace je pouze náhledem, nikoli objednávkou).

Ubytování v dané lokalitě

Zobrazeno hotelů/apartmánů

Řadit podle
Položek na stránku
Stránka 1 z 1

Apartmány Le Dimore Di Nettuno

APARTMÁNY LE DIMORE DI NETTUNO - Pittulongu

Příjemné apartmány s bazénem a dobrou dostupností turistických služeb, nedaleko Olbie.

BazénKlimatizaceInternetPotápěníNovinka

Vlastní

8 dní / Bez stravy,

14 050

Cena za jednotku od 14 050 Kč

Detail
Položek na stránku
Stránka 1 z 1