Charakteristika

Rezidenční vilky pro odpočinkovou dovolenou v blízkosti krásné písečné pláže. Doporučujeme pro rodiny s dětmi, ale také pro páry.

Poloha

Soukromá rezidence se nachází na jihu Sardinie v blízkosti mysu Monte Cogoni u letoviska Chia, cca 10 km od městečka Domus de Maria a 20 km od historického městečka Pula s řadou obchodů, restaurací a pestrým nočním životem. Jednotlivé vilky jsou situovány blízko pláže, ve třech úrovních na úpatí kopce sousedícího s lagunou, na níž lze mnohdy pozorovat volně žijící chráněné růžové plameňáky. V případě leteckého pobytu doporučujeme zvážit pronájem auta na celý pobyt.
Vzdálenost od letiště v Cagliari - 58 km (cca 70 min)

Vybavení

Na pozemku oplocené rezidence je 12 jednoduše vybavených apartmánů o velikosti 60 m² v samostatných přízemních vilkách nebo dvojvilkách. Každý má k dispozici jedno parkovací místo. Klimatizace v ložnici a obývacím pokoji. Kuchyňský kout s malou podstavnou ledničkou, el. varnou deskou a varnou konvicí a nádobím není vybaven troubou ani myčkou nádobí; hosté mohou využít prádelnu blízkého hotelu Spartivento (orientační cena 8kg €20-25).
Min. obsazenost 4 os., max. 4 dospělí nebo 4 + 1 dítě do 12 let.

Ubytování

STANDARD - se skládá ze dvou dvoulůžkových ložnic a prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, z něhož je vstup na terásku s posezením a výhledem na moře nebo na lagunu. Apartmán má dvě koupelny se sprchou.
SUPERIOR - vybavení pokojů je stejné, ale apartmány Superior mají větší zahrádku nebo jsou blíže k moři nebo jsou naopak položeny výše a mají lepší výhled.

Min. délku pobytu 7 nocí.
Na vyžádání pobyty v termínu 29.7.-25.8.2023

Stravování

Ubytování bez stravování (spotřebiče v kuchyni jsou elektrické, při více spuštěných zařízeních může dojít k výpadku pojistek).
Nejbližší obchod je ve vzdálenosti asi 600 m, další cca 3 km.
Možnost večeří v blízkém hotelu Spartivento (na rezervaci, za poplatek).

Sport a animace

Vodní sporty na okolních plážích, v okolí do 2 km naleznete centrum potápění, surf a kitesurf, 18jamkové golfové hřiště Pitch & Putt, projížďky na koních a možnost využití betonového tenisového kurtu v hotelu Spartivento (rezervace, poplatek € 12/h).

Pláž

Rezidence se nachází jen asi 150-300 metrů od krásné pláže Monte Cogoni s bílým pískem a křišťálově čistým mořem. Slunečníky a lehátka jsou za poplatek.
Tato oblast je známá nádhernými plážemi s dunami a jemným bílým pískem, táhnoucími se do dálky jedna za druhou a velkou pobřežní lagunou, kde celoročně hnízdí růžoví plameňáci.
Přístup na pláž procházkou po nezpevněné cestě nebo po schodišti (cca 60 schodů).
Probíhá načítání...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, ubytování bez stravy, služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2023).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy, služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2023).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění


Transfer z/na letiště - hromadný transfer na vyžádání v CK dle aktuální kapacity.

Poplatky na místě - povinné

POVINNÉ:
Spotřeby (voda, elektřina), ložní a koupelnové prádlo a klimatizace € 250/ týden.
Závěrečný úklid € 150/ týden/vila (nezahrnuje kuch. kout).
Vratná kauce € 250/vila (možno garantovat i kreditní kartou).
Pozdní check-in € 100/vila (pro příjezdy po 22 hodině, nejpozději do půlnoci).

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

Podobné produkty
Residence Sant Elmo

Sleva

6

%

Castiadas / Sant Elmo, San Pietro
Residence Sant Elmo
18.04. - 25.04.2024
7 nocí
Vlastní bez stravy
Residence Sant Elmo
Castiadas / Sant Elmo, San Pietro
Residence Sant Elmo
06.10. - 13.10.2024
7 nocí
Letecky bez stravy