od 16 550 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
GolfGolf
PotápěníPotápění
TenisTenis

Charakteristika

Jednoduché vilky ve stínu piniového háje a v blízkosti pláže v klidné rekreační zóně jsou vhodné pro páry i rodiny.

Poloha

Rekreační areál Calaverde se nachází na jihu ostrova přímo u několikakilometrové písečné pláže, v rozlehlém piniovém háji. Lokalita Santa Margarita di Pula se rozkládá podél pobřeží jen pár kilometrů od živého městečka Pula, která je turistickým centrem této oblasti. Mezi komplexem a Pulou funguje pravidelná autobusová doprava.

Vzdálenost od letiště Cagliari 48 km (cca 50 min).

Vybavení

Celý komplex je vybudován ve vzrostlém borovicovém lese, který chrání před ostrými slunečními paprsky a rozprostírá se v širokém pásu mezi pláží a poměrně rušnou pobřežní komunikací. Apartmány jsou umístěny v jednopatrových řadových vilkách, dlouhodobější parkování (1 místo/apartmán) je povoleno jen na nehlídaném parkovišti, jež odděluje vilky od silnice a je součástí oploceného areálu. V něm se dále nachází bar-pizzeria v blízkosti bazénu, potápěčské centrum, tenisové kurty, hřiště na malý fotbal a dětské hřiště.
Obchod s potravinami i dalším smíšeným zbožím je cca 300 metrů od vstupní zelené železné brány (odtud název) směrem k silnici do Puly (v provozu v hlavní sezóně, polední přestávka mezi 12:30 a 17. hodinou - v roce 2022 s omezeným provozem, otevřen pouze obchod s potravinami).
Wi-Fi v zóně s lavičkami u vstupní brány, zdarma.
Zvířata nejsou povolena.

Ubytování

Jednotlivé apartmány jsou přízemní nebo patrové, každý má vlastní předzahrádku se stolkem a židlemi, některé gril, apartmány v prvním patře mají vybavený balkon. Všechny jsou Velmi jednoduše a účelně zařízeny dle vkusu jednotlivých majitelů, mají vybavený kuchyňský kout a v koupelně sprchu. Některé apartmány jsou mezonetového typu (ložnice s manželskou postelí v otevřeném polopatře nad obývacím pokojem). Klimatizace, televizor a dětská postýlka na vyžádání při rezervaci a za příplatek na místě.

BILO 2 (40m²) - ložnice, obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem.
BILO 4 (40m²) - stejný apartmán jako Bilo 2 ale v obývacím pokoji je rozkládací pohovka.
TRILO 5 (50m²) - ložnice, další pokoj s palandou, obývací pokoj s pohovkou či rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem.

Příjezd: klienti se hlásí na recepci blízkého rekreačního komplexu La Pineta.
Kancelář je otevřena od pondělí do pátku od 9:00 do 13:00 a od 16:00 do 20:00 hodin.
Sobota od 9:00 do 13:30 a od 17:00 do 20:00 hodin. Neděle od od 9:00 do 13:00 a od 17:00 do 20:00 hodin.

Libovolný nástup - min. pobyt 4 noci, min. 7 nocí v období 15.6.-13.9.2024

Stravování

Bez stravy.
V komplexu je bar-pizzeria, který je klientům k dispozici od poloviny června do konce prvního týdne v září s otvírací dobou 8.30-10h,12.30-14h a 20-22h. Restaurace slouží v průběhu dne mimo uvedené hodiny jako bar.

Pro děti

V areálu je přírodní dětské hřiště s prolézačkami, částečně ve stínu stromů.

Sport a animace

Petang/bocce, hřiště na minifotbal.
Za poplatek: 2 tenisové kurty s osvětlením, bazén (otevřen od zač. července do konce srpna za poplatek €3/den/osoba). V této oblasti je možné se věnovat řadě vodních sportů, u bazénu a v přístavu je potápěčské centrum, na pláži funguje půjčovna surfů, loděk, gumových člunů, malých katamaránů a vodních lyží. V turistickém přístavu, který přiléhá k letovisku, kotví gumové čluny a lodě. V Pule je půjčovna horských kol a čtyřkolek.
Golf - vyhlášené 27jamkové hřiště Is Molas je vzdáleno 15 min autem (10 km).
Večerní zábava a diskotéky, nákupy a trhy v historickém centru městečka Pula a blízkém okolí, kde je i známé archeologické naleziště Nora a naučná stezka s akvárii Laguna di Nora.

Pláž

Široká a dlouhá pláž s jemným bílým pískem s pozvolným vstupem do moře je od jednotlivých apartmánů vzdálena od 150 do max. 500 m, slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Přístup na pláž je po schodech.
Probíhá načítání...

Důležité

Kancelář je otevřena od pondělí do pátku od 9:00 do 13:00 a od 16:00 do 20:00 hodin. Sobota od 9:00 do 13:30 a od 17:00 do 20:00 hodin. Neděle od od 9:00 do 13:00 a od 17:00 do 20:00 hodin. Příjezd v době mimo uvedený čas nutno avizovat den předem a je zde účtován poplatek. Pokud není tato skutečnost nahlášena 24 hodin předem, ubytování je možné až následující den.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax*, ubytování bez stravy, spotřeby (voda, elektřina, plyn), závěrečný úklid, ložní a koupelnové prádlo, služby delegáta  *Přímý let Praha-Cagliari-Praha. Pro nabídku letenek z jiných letišť a/nebo v jiné odletové dny kontaktujte prodejce.

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy, spotřeby (voda, elektřina, plyn), závěrečný úklid, ložní a koupelnové prádlo, služby delegáta 

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění


Transfer z/na letiště - hromadný transfer, nebo nabídka pronájmu vozu na vyžádání v CK dle aktuální kapacity.

Poplatky na místě - povinné

Poplatky k úhradě na místě:
Vratná kauce €150/apartmán.
Pobytová taxa € 2/ os./ den. Taxu neplatí děti do 12 let. (údaj z r. 2022, může se ještě změnit)
Spotřeby elektřiny nad rámec limitu (Mono a Bilo 7 kw/den, Trilo 9 kw/den) je k úhradě při odjezdu €0,80/ kw.

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání při rezervaci):
TV € 25/týden
Klimatizace € 65/týden
Dětská postýlka € 25/týden

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
Apartmány La Pineta
Santa Margherita di Pula
Apartmány La Pineta
15.09. - 22.09.2024
7 nocí
Letecky bez stravy
S´Incantu Resort
Villasimius
S´Incantu Resort
19.09. - 22.09.2024
3 noci
Vlastní bez stravy
S´Incantu Resort
Villasimius
S´Incantu Resort
19.09. - 22.09.2024
3 noci
Letecky bez stravy
Apartmány La Pineta
Santa Margherita di Pula
Apartmány La Pineta
20.09. - 27.09.2024
7 nocí
Vlastní bez stravy