Vila Marte Is Morus Relais ****

Popis hotelu

Charakteristika

Luxusní vily nacházející se v rozlehlém, pečlivě udržovaném parku oblíbeného hotelu Is Morus Relais. Ideální dovolená pro páry i rodiny s dětmi.

Poloha

Romantický areál rozkládající se na ploše 70 000 m², vhodný pro klidnou dovolenou, leží přímo u několika menších, romantických pláží s bílým pískem, které jsou roubené skalisky. Součástí tohoto areálu je 8 luxusních vil, které jsou doslova obklopené pečlivě udržovanou zahradou se vzrostlými stromy. V blízkosti cca 10 km se nachází malé městečko Pula, hlavní město Cagliari je vzdálené cca 49 km.

Vybavení

Všech 8 vil nabízí soukromí, blízkost pláže a kompletní služby hotelu. Jednoduše řečeno nabízí ideální, nezapomenutelnou dovolenou pro klienty, kteří touží po odpočinku a klidu.
Každá z vil je vybavena vlastní terasou a zahrádkou. Žádná z vil není vybavena kuchyní.

Ubytování

Vila Marte se skládá dále z pokoje s jedním lůžkem a koupelnou se sprchou, pokoje s manželským lůžkem a koupelnou s vanou, společného obývacího pokoje a dále z 1 junior suit - velice prostorný s koupelnou, která je vybavena vanou. Nachází se přímo u moře u soukromnější pláže.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Restaurace se nachází v hotelu Is Morus Relais.

Sport a animace

Tenisové kurty a půjčovna kol za poplatek. Dále najdete v blízkosti hotelu - možnosti potápění a vodních sportů na pláži Santa Margherita di Pula, jízdy na koních, vyhlášené golfové hřiště Is Molas cca 10 minut jízdy autem.

Wellness & beauty

Relaxační zóna s výhledem na moře - posilovna, turecká lázeň, hydromasážní bazén - vstup zdarma pro dospělé osoby.

Pláž

Soukromá, písečná pláž se nachází cca 50 m od vilky. Je vybavená lehátky a slunečníky zdarma. Klienti mohou využívat i další menší pláže hotelu. Plážové osušky pro klienty zdarma (je vyžadována kauce).
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
InternetInternet
GolfGolf
TenisTenis
PesPes
Vzdálenost od letiště: 49 km 49 km

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:

Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, ubytování se snídaní, vstup do relaxační zóny (posilovna, turecká lázeň, hydromasážní bazén, platí pro dospělé os.), služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, vstup do relaxační zóny (posilovna, turecká lázeň, hydromasážní bazén, platí pro dospělé os.), služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění


Transfer z/na letiště - hromadný transfer na vyžádání v CK dle aktuální kapacity.

Speciální nabídky

CK SARDEGNA TRAVEL garantuje ceny ubytování shodné s aktuálními cenami uvedenými na oficiálních stránkách hotelu Is Morus.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.