Apartmány La Pineta

Apartmány La Pineta

Praha - Cagliari bez stravy od 15 790 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
KlimatizaceKlimatizace
GolfGolf
PotápěníPotápění
TenisTenis

Charakteristika

Rezidence ve stínu piniového háje a v blízkosti pláže, vhodná zejména pro páry a pro ty, kdo touží po strávení klidné a ničím nerušené dovolené.

Poloha

Tento rekreační areál je situován přímo u moře – u několikakilometrové bílé písečné pláži. Lokalita Santa Margherita di Pula se rozkládá podél pobřeží, asi 10 km od městečka Pula, které je turistickým centrem této oblasti. Mezi komplexem a Pulou funguje pravidelná autobusová doprava.

Vzdálenost od letiště v Cagliari 49 km (cca 50 min).

Vybavení

Celý komplex je vybudován ve vzrostlém piniovém háji, který chrání před ostrými slunečními paprsky a rozprostírá se v širokém pásu mezi pláží a poměrně rušnou pobřežní komunikací. Apartmány jsou umístěny většinou v přízemních či jednopatrových řadových vilkách se zahradami, parkování je většinou možné v zahradě či na cestě před vilkou (1 místo/apartmán). V areálu je obchodní centrum se supermarketem, restaurací, pizzerií s barem, tabák a pár obchůdků (v roce 2023 s omezeným provozem - otevřen pouze obchod s potravinami); tenisový kurt, půjčovna gumových člunů. V blízkosti se nachází potápěčské centrum.
Wi-Fi zdarma v prostoru recepce, umístěné u vstupní brány do areálu.
Zvířata nejsou povolena.

Ubytování

Všechny apartmány jsou velmi jednoduše a účelně zařízeny podle vkusu jednotlivých majitelů, mají vybavený kuchyňský kout a v koupelně sprchu. Klimatizace, televizor a dětská postýlka na vyžádání při rezervaci a za příplatek na místě.

BILO 2 (40m²) - apartmány v prvním patře: obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželskou postelí, vybavená terasa.
BILO 4 (40m²) - apartmány v prvním patře: obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, oddělená ložnice s manželskou postelí, vybavená terasa.
TRILO 5 (50m²) - obývací místnost s kuchyňským koutem, postelí či rozkládací pohovkou, oddělená ložnice s manželskou postelí a další ložnice s palandou. Tyto apartmány jsou v přízemí a mají k dispozici celou zahradu (posezení, některé i s grilem), nebo v prvním patře a mají k dispozici balkon vybavení posezením.

Kancelář je otevřena od pondělí do pátku od 11:00 do 13:00 a od 16:00 do 19:00 hodin.
Sobota od 15:00 do 20:00 hodin. Neděle od od 11:00 do 13:00 a od 17:30 do 20:00 hodin.

Libovolný nástup - min. pobyt 4 noci, min. 7 nocí v období 15.6.-13.9.2024

Stravování

Bez stravy.
V areálu se nachází supermarket, restaurace, pizzerie, bar (v provozu jen v hlavní sezóně). Další možnosti stravování ve městečku Pula.

Sport a animace

Za poplatek tenisový kurt s možností osvětlení. V této oblasti je možné praktikovat řadu vodních sportů, přímo na pláži je půjčovna surfů, šlapadel, gumových člunů, kánoí a malých katamaránů. možnost jízdy na vodních lyžích a nafukovacích objektech tažených vodními skútry.
V blízkém sportovním přístavu Cala Verde je možné rezervovat kotviště lodí, je zde i potápěčské centrum (cca 900 m). V Pule je půjčovna horských kol a čtyřkolek.
Golf - vyhlášené 27jamkové hřiště Is Molas je vzdáleno 15 min autem (11 km).
Večerní zábava a diskotéky, nákupy a trhy v historickém centru městečka Pula a blízkém okolí, kde je i známé archeologické naleziště Nora a naučná stezka s akvárii Laguna di Nora.

Pláž

Široká a dlouhá pláž s jemným bílým pískem s pozvolným vstupem do moře je od jednotlivých apartmánů vzdálena od 150 do max. 400 m, slunečníky a lehátka na pláži za poplatek na místě (kapacita je omezená - nutno vyžádat již při rezervaci). Plážový bar s teráskou na JZ konci pláže nabízí nápoje, zmrzlinu a sendviče. Přístup na pláž je po schodech.
Probíhá načítání...

Důležité

Kancelář je otevřena od pondělí do pátku od 11:00 do 13:00 a od 16:00 do 19:00 hodin. Sobota od 15:00 do 20:00 hodin. Neděle od od 11:00 do 13:00 a od 17:30 do 20:00 hodin. Příjezd v době mimo uvedený čas nutno avizovat den předem a je zde účtován poplatek. Pokud není tato skutečnost nahlášena 24 hodin předem, ubytování je možné až následující den.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax*, ubytování bez stravy, spotřeby (voda, elektřina, plyn), závěrečný úklid, ložní a koupelnové prádlo, služby delegáta  *Přímý let Praha-Cagliari-Praha. Pro nabídku letenek z jiných letišť a/nebo v jiné odletové dny kontaktujte prodejce.

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování bez stravy, spotřeby (voda, elektřina, plyn), závěrečný úklid, ložní a koupelnové prádlo, služby delegáta 

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění


Transfer z/na letiště - hromadný transfer, nebo nabídka pronájmu vozu na vyžádání v CK dle aktuální kapacity.

Poplatky na místě - povinné

Poplatky k úhradě na místě:
Vratná kauce €150/ apartmán
Spotřeby elektřiny nad rámec limitu (Mono a Bilo 7 kw/den, Trilo 9 kw/den) je k úhradě při odjezdu €0,80/ kw.
Pobytová taxa € 2/ os./ den. Taxu neplatí děti do 12 let. (údaj z r. 2022, může se ještě změnit)

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání při rezervaci):
TV € 25/týden;
Dětská postýlka € 25/týden,
Klimatizace € 65/týden;
Plážový servis (slunečník a 2 lehátka, do vyčerpání kapacity, nutná rezervace předem): červen a září € 80 /týden, červenec € 140 /týden, srpen € 180 /týden

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
Bazén, Santa Margherita di Pula
Santa Margherita di Pula
Apartmány Cala Verde
19.09. - 26.09.2024
7 nocí
Vlastní bez stravy
Bazén, Santa Margherita di Pula
Santa Margherita di Pula
Apartmány Cala Verde
19.09. - 26.09.2024
7 nocí
Letecky bez stravy
Apartmán BILO, kuchyň, Castiadas, Sardinie
Castiadas / Sant Elmo, San Pietro
Residence Sant Elmo
03.10. - 10.10.2024
7 nocí
Letecky bez stravy
17012 Řadové apartmány, Costa Rei, Sardinie Kuchyňský kout, Costa Rei, Sardinie
Costa Rei
Apartmány Rey
03.10. - 10.10.2024
7 nocí
Letecky bez stravy