Hotel La Baja

Hotel La Baja ****

Praha - Cagliari snídaně od 12 290 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
GolfGolf
PesPes
Interaktivní audioprůvodceInteraktivní audioprůvodce
NovinkaNovinka
Exkluzivně v SARDEGNA TRAVELExkluzivně v SARDEGNA TRAVEL

Charakteristika

Poloha hotelu uvede své hosty v absolutní údiv. Jako orlí hnízdo, postavené na výsostné pozici na útesu nad otevřenou zátokou s příjemnou z části vulkanickou pláží, nabízí útočiště nenapravitelným romantikům.

Poloha

Malý hotel La Baja s přátelskou a rodinnou atmosférou se nachází v nádherné zátoce, na skále přímo nad mořem v městečku Santa Caterina di Pittinuri, v blízkosti poloostrova Sinis. Nedaleko od hotelu se nalézají ruiny osady Cornus z dob raného křesťanství, které se řadí mezi nejzajímavější na celém ostrově a také rozsáhlá písečná poušť. Jedná se o klidnou lokalitu, vhodnou pro milovníky soukromí a drsných přírodních scenérií. Za zábavou či většími nákupy je nutné vyrazit do 20 km vzdáleného města Oristano, kde najdete nákupní centra, restaurace či bary. Hotel má ideální polohu pro objevování západního, ne tolik turistického pobřeží ostrova. Pro větší pohodlí během dovolené doporučujeme vlastní auto.

Vybavení

Hotelovým hostům je k dispozici recepce, restaurace s terasou s výhledem na moře, bar, kongresová místnost, bazén s panoramatickou terasou s lehátky a výhledem na moře.

Ubytování

Je zde celkem 29 elegantních, v pastelových barvách zařízených pokojů rozdělených do 3 kategorií pro 2-3 osoby. Všechny s balkonem, koupelnou se sprchovým koutem, klimatizací, wi-fi, telefonem, rychlovarnou konvicí, tv a fénem.


CLASSIC - 14 m² - pokoje s výhledem do krajiny nebo zahrady, ne na moře. Max. obsazenost 2 dospělí

BAJA - 16 m² - pokoje s výhledem na záliv. Max. obsazenost 3 osoby

PANORAMICA - 19 m² - pokoje s panoramatickým výhledem na záliv a věž Pittinuri. Max. obsazenost 3 osoby

Stravování

Snídaně formou bufetu, za příplatek polopenze, večeře servírovaná výběr z menu. Hotelová restaurace nabízí široký výběr pokrmů z tradičních receptur sardinské gastronomie z převážně místních, vysoce kvalitních surovin.

Sport a animace

Hotel má na terase bazén s výhledem na moře, vybavený slunečníky a lehátky (omezená kapacita). 10 minut od hotelu se nachází 18 jamkové golfové hřiště Is Arenas. V dosahu několika málo km lze podnikat výlety na koních po plážích a řadu venkovních sportovních aktivit a exkurzí.

Pláž

Menší pláž je vzdálena 100m od hotelu. V této oblasti je pobřeží plné krásných zátok, vápencových útesů a je ideální pro milovníky moře a podmořského světa. Nejvyhlášenější pláže v okolí jsou Is Arenas, Is Aruttas a Proto Suedda.
Probíhá načítání...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně všech tax, ubytování se snídaní nebo s polopenzí za příplatek, delegátské služby na telefonu*.VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní nebo s polopenzí za příplatek, delegátské služby na telefonu.

*Delegát je vám osobně k dispozici při příletu/odletu na letišti v Cagliari a poté po celou dobu pobytu na telefonním čísle uvedeném v pokynech k zájezdu. Na vyžádání zajistí výlety, pronájem aut nebo doporučí zajímavosti v okolí.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění
Transfer z a na letiště

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
€20/den - malé zvíře

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

10 % z ceny ubytování v období do 30. 9. při objednání do 30. 4. 2024

20 % z ceny ubytování v období 1. 10. - 31. 10. při objednání do 31. 7. 2024

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

Podobné produkty
Lu´ Hotel Riviera

Sleva

30

%

Carloforte
Lu´ Hotel Riviera
02.05. - 05.05.2024
3 noci
Letecky snídaně
La Ghinghetta - Adults only
Portoscuso
La Ghinghetta - Adults only
02.05. - 05.05.2024
3 noci
Letecky snídaně
Bajaloglia Resort

Sleva

15

%

Castelsardo
Bajaloglia Resort
25.09. - 28.09.2024
3 noci
Letecky snídaně
Lu´ Hotel Maladroxia
Maladroxia
Lu´ Hotel Maladroxia
10.10. - 13.10.2024
3 noci
Letecky snídaně