Charakteristika

Jedinečný balíček pro všechny, kteří si chtějí prodloužit léto a zkombinovat relaxační dovolenou u moře s návštěvou hlavního města Cagliari.
Během pobytu strávíte 5 nocí ve FORTE VILLAGE RESORT - HOTEL CASTELLO a víkend, 2 noci v hotelu PALAZZO DOGLIO.

V rámci tohoto balíčku máte exkluzivně:
- zdarma 1 vstup na osobu do Wellness & Spa v každém z hotelů
- zdarma 1x za pobyt večeři v gourmet restauraci ve Forte Village Resort

Poloha

FORTE VILLAGE RESORT se nachází v jižní části Sardinie, asi 45 km od hlavního města Cagliari. Nejbližším městem, kam je možno vyrazit za nákupy a restauracemi, je městečko Pula vzdálené 10 km.
Vzdálenost od letiště v Cagliari 49 km (cca 50 min).

Hotel PALAZZO DOGLIO se nachází přímo v Cagliari. Jeho strategická poloha zaručuje přístup do rušného historického centra města a na velkolepou pláž Poetto během několika minut. Centrální poloha je ideální, 400 metrů od malebné přístavní ulice Via Roma s místními podniky a historickými památkami, vše v docházkové vzdálenosti.
Vzdálenost od letiště v Cagliari 12 km (cca 20 min).

Vybavení

FORTE VILLAGE RESORT - HOTEL CASTELLO
Tento luxusní resort se rozkládá přímo u moře, na 47 hektarech dokonale udržovaných zahrad a pozemků. získal řadu prestižních ocenění - každoročně již od r. 1998 World Travel Award - World's Leading Resort a World's Leading Villa a nejnověji je také světovými experty vyhlášen Nejlepším rodinným a sportovním resortem na světě.
Hotel CASTELLO je elegantní, 5* luxusní hotel s vlastním vyhřívaným bazénem s výhledem na moře, nacházející se v klidnější části resortu, v borovicovém lese a velmi blízko pláže.
Klientům je k dispozici hlavní recepce, v hlavní sezóně 21 otevřených restaurací a 14 barů, 10 bazénů, okouzlující náměstí s luxusními butiky, wellness centrum, lékař, směnárna. Pro děti do 12 let mini klub, bohaté sportovní zázemí a výběr profesionálních sportovních klubů pro mládež i dospělé. Konferenční centrum umožňuje pořádání akcí pro až 2.500 účastníků či konference až pro tisíc osob.

PALAZZO DOGLIO
Hotel nabízí různé služby na míru, několik restaurací a barů, nákupní pasáž a moderní wellness & spa centrum.
Součástí hotelu je konferenční centrum, které má tři zasedací místnosti a "Teatro Doglio", které je schopné pojmout až 1000 lidí a lze jej použít pro divadelní hry nebo promítání filmů.

Ubytování

FORTE VILLAGE RESORT
Tradiční pětipatrová budova nabízí nově zrekonstruované pokoje, které mají výhled na moře, do zahrady nebo na kopce ve vnitrozemí obklopující Forte Village Resort. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou a vanou, fénem, klimatizací, telefonem, LCD TV, minibarem a trezorem. Přistýlka nebo dětská postýlka na vyžádání.

SUPERIOR (25 m²): dvoulůžkové pokoje mají balkon s výhledem do piniového háje. Max. obsazenost 2 +1 dítě do 13 let nebo 2 + INF (Upozornění: s přistýlkou/dětskou postýlkou může být pokoj těsnější.) Některé pokoje mohou být propojené (na vyžádání).
SUPERIOR GARDEN (29 m²): dvoulůžkové pokoje mají balkon s výhledem do zahrady. Max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 13 let nebo 2 + INF. (Upozornění: s přistýlkou/dětskou postýlkou může být pokoj těsnější.) Některé pokoje mohou být propojené (na vyžádání).

Check-in: 14:00 h. Check-out: 11:00.
Na vyžádání možnost dalších typů pokojů: SUPERIOR MARE, EXECUTIVE MARE.


PALAZZO DOGLIO
Hotel nabízí 72 pokojů od intimních až po velká apartmá, všechny mají vypracované dekory, ve kterých se kombinují klasické detaily – jako je vzácný carrarský mramor – s prvky současného designu.
Všechny pokoje nabízí manželská lůžka typu King size, psací stůl a malé křeslo a koupelnu se sprchou nebo vanou a fénem, klimatizaci, trezor, TV s plochou obrazovkou, minibar a Wi-Fi připojení. 3. lůžko je vždy na vyžádání, formou rozkládací pohovky.

CLASSIC (25-30 m2) - dvoulůžkové pokoje orientované směrem do ulice. Max. obsazenost 2 osoby.
DELUXE (30-35 m2) - prostorné dvoulůžkové pokoje s manželským lůžkem a rozkládací pohovkou. Max. obsazenost 3 osoby.

Check-in 14:00. Check-out 12:00.
Na vyžádání možnost dalších typů pokojů: PRESTIGE, SUITE.

Stravování

FORTE VILLAGE RESORT
Polopenze.
snídaně i večeře jsou podávány bufetovým způsobem v zahradní restauraci Cavalieri.
Možnost pokojové služby (za poplatek).

Restaurace, kde mohou hosté v rámci polopenze večeřet bez rezervace a bez příplatku:
CAVALIERI - stylová zahradní restaurace, každý večer s jemnou hudbou (piano) a kuchařskou show u grilu.
BELLAVISTA - restaurace a la carte s výhledem na moře
LA PINETA - bohatý bufet pod vzrostlými piniemi, pořádají se zde tematické večery zaměřené na jednotlivé regiony Itálie (1 minerální voda a 1/2 lahve místního vína v ceně)
COLOSSEO - v případě špatného počasí alternativa k restauraci La Pineta (1 minerální voda a 1/2 lahve místního vína v ceně)
FORTE GRILL - Steakhouse, výjimečný výběr masa z Itálie, Irska a Argentiny doplněný o široký výběr předkrmů a dezertů.

Bez příplatku s rezervací:
SARDINIAN - restaurace na terase s výhledem na moře nabízí to nejlepší z regionálních těstovin, masa, zeleniny, sýrů, dezertů a vína.
BRASILIAN - chutné maso na dlouhé jehle je grilované na dřevěném uhlí nebo na roštu, jedná se o restauraci s osvěžující a uvolněnou atmosférou nacházející se v části Oasis.

Ostatní restaurace mohou klienti využít k večeři v rámci polopenze za příplatek (nutná rezervace). V resortu je v hlavní sezóně celkem 21 restaurací, které nabízejí speciality kuchyní z celého světa včetně 4 restaurací s možností á la carte, 14 barů a nový Wine Bar/Wine Shop s výběrem špičkových italských a francouzských vín.
Kuchaři ocenění Michelinskou hvězdou zde připravují italské a typicky sardinské speciality, světově proslavení kuchaři se pravidelně účastní gourmet večerů během "Celebrity Chef Nights". Resort každé léto vítá nejslavnější kuchaře Evropy jako např. Heinz Beck, Carlo Cracco, Massimiliano Mascia a mnoho dalších.
Snack-bary otevřené přes poledne nabízejí lehké obědy (za poplatek).

Dress code: přes den se doporučuje casual, na večeři chodí hosté oblečení formálněji (krátké kalhoty nejsou dovoleny vůbec).
Provoz restaurací a barů v průběhu sezóny závisí na rozhodnutí managementu a může se měnit.


PALAZZO DOGLIO
Ubytování se snídaní.

Hlavní restaurací je "Osteria del Forte", exkluzivní místo, která nabízí klientům klasická italská v moderním pojetí. V jejím čele šéfkuchař Alessandro Cocco často vítá hostující kuchaře a speciální tzv. „večeře s hvězdami“, při kterých je možné ochutnat pokrmy nejznámějších michelinských kuchařů po celém světě.

Moderní "American Bar" je ideálním místem k odpočinku, s pečlivým výběrem koktejlů, které uspokojí všechny typy chutí.

V rámci centrálního náměstí Corte Doglio jsou k dispozici i další restaurace
"Saudade" - první japonsko-brazilská restaurace v Cagliari je místem setkání dvou zdánlivě vzdálených kulinářských kultur. Inovativní a jedinečné fusion menu, kde se extrémní jemnost chutí Japonska snoubí s barvami a vášní Brazílie v příjemné směsi kontrastů, což vede k autentické explozi chutí.
"Maiori" - moderní pizzerie. Použití nejlepších surovin z Kampánie a Sardinie a neustálé hledání nových chutí v kombinaci s tradičními technikami výroby pizzy: to jsou ingredience Maiori. Dokonalé spojení chutí a vůní, které vidí neapolskou pizzu šéfkuchaře Emanuela Riemmy jako hlavního hrdinu v kombinaci s chutnými a zábavnými koktejly.

Sport a animace

FORTE VILLAGE RESORT - HOTEL CASTELLO
Bazény: klientům hotelu Castello, Villa del Parco, Le Dune a Waterfront Suites jsou vyhrazeny 2 bazény vedle hotelu Castello.

Široká nabídka sportů a aktivit - zdarma: stolní tenis, basketbal, volejbal, aerobic, hřiště na fotbal, různé kolektivní sportovní aktivity a programy, fitness.
Za poplatek - vodní sporty na pláži - windsurfing, vodní lyže, potápění, plachtění, půjčovna kol, jízda na koních, 13 tenisových kurtů (různých povrchů), sportovní lekce s instruktorem. 27jamkové golfové hřiště Is Molas je vzdáleno 13 km.
V centru zábavy Leisureland jsou pro teenagery i dospělé k dispozici bowling (8 drah), motokáry a večerní diskotéky. Každý večer je na centrálním náměstí velkolepý zábavný program, je zde otevřeno více než 40 butiků světových módních značek a výrobců šperků.

V rámci koncertních vystoupení ve Forte Arena lze vidět světové umělce, v minulosti např. Andrea Bocelli, Sting a Shaggy, baletní soubor Labutího jezera či Mika nebo Eros Ramazzotti.

V nabídce resortu je k dispozici několik akademií - profesionální (nejen) sportovní školy vedené hvězdami světového sportu a top instruktory, nabízející profesionální trénink a zábavu - cyklistika, tenis, basketbal, fotbal ve spolupráci s FC Real Madrid, ragby, šachy, plavání, pozemní hokej, box, stolní tenis, go-kart, tanec, škola kouzel. Za poplatek.


PALAZZO DOGLIO
Klientům je k dispozici moderní fitness nabízející skupinové nebo individuální lekce s trenérem, v rámci "Doglio Club". Vstup za poplatek po předchozí rezervaci.

Wellness & beauty

FORTE VILLAGE RESORT
Kompletně zrekonstruované wellness centrum ACQUAFORTE THALASSO & SPA s certifikátem Leading Spa of the World je jedinečný komplex s bazény s mořskou vodou, každý pro jinou terapii, zasazený do tropické zahrady. Nabízí nepřeberné množství relaxačních a masážních programů, saunu, turecké lázně, tělocvičnu, osobního trenéra, fyzioterapii, nutriční poradenství, detoxikační a omlazovací kúry a programy zaměřené na zeštíhlení, centrum krásy (vše za poplatek).

PALAZZO DOGLIO
Wellness & spa centrum "Doglio Club" je ideálním prostředím k relaxaci a věnování času sami sobě. Klientům je k dispozici fitness, vyhřívaný bazén s hydromasážními tryskami, sauna, turecká lázeň, relaxační místnost, masáže a nejrůznější druhy zkrášlujících procedur.
V provozu je každý den od 9-20 hod., vstup za poplatek na základě předchozí rezervace, pouze pro dospělé osoby.

Další služby

Kompletní informace o hotelech najdete zde
Forte Village Resort - hotel Castello
Palazzo Doglio

Pláž

FORTE VILLAGE RESORT
Písečná pláž s bílým pískem, vhodná pro všechny věkové kategorie, se rozprostírá přímo u resortu. Lehátka, slunečníky a osušky jsou klientům k dispozici zdarma. U pláže jsou k dispozici sprchy, bar a restaurace.

PALAZZO DOGLIO
Hotel má pro své hosty rezervovaný úsek na pláži Lido di Poetto, která je vzdálená cca 7 km. K dispozici jsou lehátka, převlékárny, bar a restaurace.
Probíhá načítání...

Důležité

U tohoto zájezdu platí odlišné storno podmínky než jsou uvedeny ve VSP CK:
Při stornování v období od 60 do 46 dnů před začátkem zájezdu: storno poplatek 10 % z konečné ceny,
v období od 14 do 10 dnů před začátkem zájezdu: storno poplatek 100 % z konečné ceny.
Ostatní dle CK.

DRESS CODE: do restaurace vyžadován formálnější oděv (pánové dlouhé kalhoty).

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, privátní transfer pro 2 osoby (z/na letiště a mezi hotely v průběhu pobytu), ubytování v hotelu Forte Village Resort s polopenzí a ubytování v hotelu Palazzo Doglio se snídaní, služby delegáta (od 1.6. do 1.10.2023).

V rámci tohoto balíčku máte exkluzivně:
- zdarma 1 vstup na osobu do Wellness & Spa v každém z hotelů
- zdarma 1x za pobyt večeři v gourmet restauraci ve Forte Village Resort

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Speciální nabídky

FORTE VILLAGE RESORT - SLEVY LAST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

15 % z ceny ubytování pro pobyty v období 19.8.-27.10.2023

EXTRA SLEVY
10 % z ceny ubytování pro pobyty v období 26.8.-27.10.2023
Tuto slevu je možné kombinovat se slevou LM a je již započítaná v ceně zájezdu.FORTE VILLAGE RESORT - NA VYŽÁDÁNÍ:

"SPORTOVNÍ AKADEMIE" - sportovní akademie zdarma pro 1 dítě, platí pro pobyty v období 19.8.-21.10.2023. Na výběr z těchto akademií: plavání, tenis, padel. Lekce v rámci akademií probíhají ve všední dny, od pondělí do pátku, nástup možný v libovolný den. V případě zájmu a pro více informací kontaktujte CK.

"SVATEBNÍ CESTA" - 1 láhev šumivého vína a košík ovoce při příjezdu; 1 jídlo zdarma á la carte, 1 jídlo zdarma v některé z Gourmet restaurací/os./pobyt; neomezený vstup do Acquaforte Spa. Tuto nabídku lze kombinovat s FM slevou.

Akce "REPEAT GUEST" - stálí klienti Forte Village (v posledních 4 letech, platí pro pobyty od roku 2019) při minimálním pobytu na 7 nocí, obdrží na hotelovou kartu kredit €200 (na pokoj/pobyt) pro využití na stravování nebo nápoje v restauracích a barech, nebo v rámci volnočasových aktivit. Nutno uvést v okamžiku rezervace.Na vyžádání možnost pobytu v jiném typu pokoje, s dětmi, či v libovolné délce a kombinaci pobytu v hotelech v rámci Forte Village Resort. V případě zájmu pro konkrétní nabídku kontaktujte CK.

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.