Kombinovaný pobyt Forte Village Resort - Bouganville **** + Palazzo Doglio *****

Popis hotelu

Charakteristika

Jedinečný balíček pro všechny, kteří si chtějí prodloužit léto a zkombinovat relaxační dovolenou u moře s návštěvou hlavního města Cagliari.
Během pobytu strávíte 5 nocí ve FORTE VILLAGE RESORT - BOUGANVILLE a víkend, 2 noci v hotelu PALAZZO DOGLIO.

V rámci tohoto balíčku máte exkluzivně:
- zdarma 1 vstup na osobu do Wellness & Spa v každém z hotelů
- zdarma 1x za pobyt večeři v gourmet restauraci ve Forte Village Resort

Poloha

FORTE VILLAGE RESORT se nachází v jižní části Sardinie, v lokalitě Santa Margherita di Pula přímo u dlouhé písečné pláže, asi 45 km od hlavního města Cagliari. Nejbližším městem, kam je možno vyrazit za nákupy a restauracemi, je městečko Pula vzdálené 10 km.
Vzdálenost od letiště v Cagliari 49 km (cca 50 min).

Hotel PALAZZO DOGLIO se nachází přímo v Cagliari. Jeho strategická poloha zaručuje přístup do rušného historického centra města a na velkolepou pláž Poetto během několika minut. Centrální poloha je ideální, 400 metrů od malebné přístavní ulice Via Roma s místními podniky a historickými památkami, vše v docházkové vzdálenosti.
Vzdálenost od letiště v Cagliari 12 km (cca 20 min).

Vybavení

FORTE VILLAGE RESORT - BOUGANVILLE
Tento luxusní resort se rozkládá přímo u moře, na 47 hektarech dokonale udržovaných zahrad a pozemků. získal řadu prestižních ocenění - každoročně již od r. 1998 World Travel Award - World's Leading Resort a World's Leading Villa a nejnověji je také světovými experty vyhlášen Nejlepším rodinným a sportovním resortem na světě.
V samotném srdci překrásné středomořské zahrady se mezi dvěma hlavními bazény rozprostírá HOTEL BOUGANVILLE, zaměřený především na rodiny s dětmi. Hosté mohou vybírat z široké nabídky prostorných a komfortních luxury bungalowů.
Klientům je k dispozici hlavní recepce, v hlavní sezóně 21 otevřených restaurací a 14 barů, 10 bazénů, okouzlující náměstí s luxusními butiky, wellness centrum, lékař, směnárna. Pro děti do 12 let mini klub, bohaté sportovní zázemí a výběr profesionálních sportovních klubů pro mládež i dospělé. Konferenční centrum umožňuje pořádání akcí pro až 2.500 účastníků či konference až pro tisíc osob.

PALAZZO DOGLIO
Hotel nabízí různé služby na míru, několik restaurací a barů, nákupní pasáž a moderní wellness & spa centrum.
Součástí hotelu je konferenční centrum, které má tři zasedací místnosti a "Teatro Doglio", které je schopné pojmout až 1000 lidí a lze jej použít pro divadelní hry nebo promítání filmů.

Ubytování

FORTE VILLAGE RESORT - BOUGANVILLE
Všechny bungalovy jsou nově zrekonstruované, zařízené v elegantním, uvolněném stylu a mají vlastní patio s výhledem do okolní zeleně. Některé bungalovy mohou být propojené (na vyžádání). Pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, LCD TV/Sat, minibarem a trezorem, koupelnou se sprchou nebo vanou.

DELUXE BUNGALOW (24-30 m²): ložnice s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, některé pokoje mají rozkládací pohovku. Možnost přistýlky pro 3 osobu. Koupelna je vybavena vanou a samostatným sprchovým koutem. Max. obsazenost 2 + 1 dítě do 18 let nebo infant (do 2 let), 3 dospělé osoby pouze na vyžádání.

Check-in: 14:00 h. Check-out: 11:00.
Na vyžádání možnost dalších typů pokojů: DELUXE FAMILY BUNGALOW, DELUXE FAMILY PLUS BUNGALOW pro min. 2 dospělé + 1 dítě.


PALAZZO DOGLIO
Hotel nabízí 72 pokojů od intimních až po velká apartmá, všechny mají vypracované dekory, ve kterých se kombinují klasické detaily – jako je vzácný carrarský mramor – s prvky současného designu.
Všechny pokoje nabízí manželská lůžka typu King size, psací stůl a malé křeslo a koupelnu se sprchou nebo vanou a fénem, klimatizaci, trezor, TV s plochou obrazovkou, minibar a Wi-Fi připojení. 3. lůžko je vždy na vyžádání, formou rozkládací pohovky.

CLASSIC (25-30 m2) - dvoulůžkové pokoje orientované směrem do ulice. Max. obsazenost 2 osoby.

Check-in 14:00. Check-out 12:00.
Na vyžádání možnost dalších typů pokojů: DELUXE, PRESTIGE, SUITE.

Stravování

FORTE VILLAGE RESORT
Polopenze.
Snídaně podávány bufetovým způsobem na terase restaurace TERAZZA OASIS, večeře v restauraci LA PINETA, COLOSSEO (alternativa k La Pineta v případě špatného počasí) nebo FORTE GRILL, s rezervací i v restauracích SARDINIAN či BRASILIAN.
V ceně jsou nápoje k večeři pouze v restauraci Colosseo a Pineta (1/2 lahve místního vína a 1 minerálka) a welcome drink při příjezdu. V ostatních restauracích se nápoje platí extra,
Možnost pokojové služby (za poplatek).

TERAZZA OASIS - bufetová restaurace podává snídaně a obědy
LA PINETA - bohatý bufet pod vzrostlými piniemi, pořádají se zde tematické večery zaměřené na jednotlivé regiony Itálie (1 minerálka a 1/2 lahve místního vína v ceně).
COLOSSEO - restaurace sloužící v případě špatného počasí alternativa k restauraci La Pineta (1 minerálka a 1/2 lahve místního vína v ceně).
FORTE GRILL - Steakhouse, výjimečný výběr masa z Itálie, Irska a Argentiny doplněný o široký výběr předkrmů a dezertů.
SARDINIAN - restaurace na terase s výhledem na moře nabízí to nejlepší z regionálních těstovin, masa, zeleniny, sýrů, dezertů a vína.
BRASILIAN - chutné maso na dlouhé jehle je grilované na dřevěném uhlí nebo na roštu, jedná se o restauraci s osvěžující a uvolněnou atmosférou nacházející se v části Oasis.

Ostatní restaurace mohou klienti využít k večeři v rámci polopenze za příplatek (nutná rezervace). V resortu je v hlavní sezóně celkem 21 restaurací, které nabízejí speciality kuchyní z celého světa včetně 4 restaurací s možností á la carte, 14 barů a nový Wine Bar/Wine Shop s výběrem špičkových italských a francouzských vín.
Kuchaři ocenění Michelinskou hvězdou zde připravují italské a typicky sardinské speciality, světově proslavení kuchaři se pravidelně účastní gourmet večerů během "Celebrity Chef Nights". Resort každé léto vítá nejslavnější kuchaře Evropy jako např. Heinz Beck, Carlo Cracco, Massimiliano Mascia a mnoho dalších.
Snack-bary otevřené přes poledne nabízejí lehké obědy (za poplatek).

Dress code: přes den se doporučuje casual, na večeři chodí hosté oblečení formálněji (krátké kalhoty nejsou dovoleny vůbec).
Provoz restaurací a barů v průběhu sezóny závisí na rozhodnutí managementu a může se měnit.


PALAZZO DOGLIO
Ubytování se snídaní.

Hlavní restaurací je "Osteria del Forte", exkluzivní místo, která nabízí klientům klasická italská v moderním pojetí. V jejím čele šéfkuchař Alessandro Cocco často vítá hostující kuchaře a speciální tzv. „večeře s hvězdami“, při kterých je možné ochutnat pokrmy nejznámějších michelinských kuchařů po celém světě.

Moderní "American Bar" je ideálním místem k odpočinku, s pečlivým výběrem koktejlů, které uspokojí všechny typy chutí.

V rámci centrálního náměstí Corte Doglio jsou k dispozici i další restaurace
"Saudade" - první japonsko-brazilská restaurace v Cagliari je místem setkání dvou zdánlivě vzdálených kulinářských kultur. Inovativní a jedinečné fusion menu, kde se extrémní jemnost chutí Japonska snoubí s barvami a vášní Brazílie v příjemné směsi kontrastů, což vede k autentické explozi chutí.
"Maiori" - moderní pizzerie. Použití nejlepších surovin z Kampánie a Sardinie a neustálé hledání nových chutí v kombinaci s tradičními technikami výroby pizzy: to jsou ingredience Maiori. Dokonalé spojení chutí a vůní, které vidí neapolskou pizzu šéfkuchaře Emanuela Riemmy jako hlavního hrdinu v kombinaci s chutnými a zábavnými koktejly.

Sport a animace

FORTE VILLAGE RESORT - BOUGANVILLE
Široká nabídka sportů a aktivit - zdarma: stolní tenis, basketbal, volejbal, aerobic, hřiště na fotbal, různé kolektivní sportovní aktivity a programy, fitness.
Za poplatek - vodní sporty na pláži - windsurfing, vodní lyže, potápění, plachtění, půjčovna kol, jízda na koních, 13 tenisových kurtů (různých povrchů), sportovní lekce s instruktorem. 27jamkové golfové hřiště Is Molas je vzdáleno 13 km.
V centru zábavy Leisureland jsou pro teenagery i dospělé k dispozici bowling (8 drah), motokáry a večerní diskotéky. Každý večer je na centrálním náměstí velkolepý zábavný program, je zde otevřeno více než 40 butiků světových módních značek a výrobců šperků.

V rámci koncertních vystoupení ve Forte Arena lze vidět světové umělce, v minulosti např. Andrea Bocelli, Sting a Shaggy, baletní soubor Labutího jezera či Mika nebo Eros Ramazzotti.

V nabídce resortu je k dispozici několik akademií - profesionální (nejen) sportovní školy vedené hvězdami světového sportu a top instruktory, nabízející profesionální trénink a zábavu - cyklistika, tenis, basketbal, fotbal ve spolupráci s FC Real Madrid, ragby, šachy, plavání, pozemní hokej, box, stolní tenis, go-kart, tanec, škola kouzel. Za poplatek.


PALAZZO DOGLIO
Klientům je k dispozici moderní fitness nabízející skupinové nebo individuální lekce s trenérem, v rámci "Doglio Club". Vstup za poplatek po předchozí rezervaci.

Wellness & beauty

FORTE VILLAGE RESORT
Kompletně zrekonstruované wellness centrum ACQUAFORTE THALASSO & SPA s certifikátem Leading Spa of the World je jedinečný komplex s bazény s mořskou vodou, každý pro jinou terapii, zasazený do tropické zahrady. Nabízí nepřeberné množství relaxačních a masážních programů, saunu, turecké lázně, tělocvičnu, osobního trenéra, fyzioterapii, nutriční poradenství, detoxikační a omlazovací kúry a programy zaměřené na zeštíhlení, centrum krásy (vše za poplatek).

PALAZZO DOGLIO
Wellness & spa centrum "Doglio Club" je ideálním prostředím k relaxaci a věnování času sami sobě. Klientům je k dispozici fitness, vyhřívaný bazén s hydromasážními tryskami, sauna, turecká lázeň, relaxační místnost, masáže a nejrůznější druhy zkrášlujících procedur.
V provozu je každý den od 9-20 hod., vstup za poplatek na základě předchozí rezervace, pouze pro dospělé osoby.

Další služby

Kompletní informace o hotelech najdete zde
Forte Village Resort - Bouganville
Palazzo Doglio

Pláž

FORTE VILLAGE RESORT
Písečná pláž s bílým pískem, vhodná pro všechny věkové kategorie, se rozprostírá přímo u resortu. Lehátka, slunečníky a osušky jsou klientům k dispozici zdarma. U pláže jsou k dispozici sprchy, bar a restaurace.

PALAZZO DOGLIO
Hotel má pro své hosty rezervovaný úsek na pláži Lido di Poetto, která je vzdálená cca 7 km. K dispozici jsou lehátka, převlékárny, bar a restaurace.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
FitnessFitness

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

U tohoto zájezdu platí odlišné storno podmínky než jsou uvedeny ve VSP CK:
Při stornování v období od 60 do 46 dnů před začátkem zájezdu: storno poplatek 10 % z konečné ceny,
v období od 14 do 10 dnů před začátkem zájezdu: storno poplatek 100 % z konečné ceny.
Ostatní dle CK.

Cena zahrnuje

U tohoto zájezdu platí odlišné storno podmínky než jsou uvedeny ve VSP CK:
Při stornování v období od 60 do 46 dnů před začátkem zájezdu: storno poplatek 10 % z konečné ceny,
v období od 14 do 10 dnů před začátkem zájezdu: storno poplatek 90 % z konečné ceny.
Ostatní dle CK.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Speciální nabídky

FORTE VILLAGE RESORT - SLEVY LAST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

15 % z ceny ubytování pro pobyty v období 19.8.-27.10.2023

EXTRA SLEVY
10 % z ceny ubytování pro pobyty v období 26.8.-27.10.2023
Tuto slevu je možné kombinovat se slevou LM a je již započítaná v ceně zájezdu.FORTE VILLAGE RESORT - NA VYŽÁDÁNÍ:

"SPORTOVNÍ AKADEMIE" - sportovní akademie zdarma pro 1 dítě, platí pro pobyty v období 19.8.-21.10.2023. Na výběr z těchto akademií: plavání, tenis, padel. Lekce v rámci akademií probíhají ve všední dny, od pondělí do pátku, nástup možný v libovolný den. V případě zájmu a pro více informací kontaktujte CK.

"SVATEBNÍ CESTA" - 1 láhev šumivého vína a košík ovoce při příjezdu; 1 jídlo zdarma á la carte, 1 jídlo zdarma v některé z Gourmet restaurací/os./pobyt; neomezený vstup do Acquaforte Spa. Tuto nabídku lze kombinovat s FM slevou.

Akce "REPEAT GUEST" - stálí klienti Forte Village (v posledních 4 letech, platí pro pobyty od roku 2019) při minimálním pobytu na 7 nocí, obdrží na hotelovou kartu kredit €200 (na pokoj/pobyt) pro využití na stravování nebo nápoje v restauracích a barech, nebo v rámci volnočasových aktivit. Nutno uvést v okamžiku rezervace.Na vyžádání možnost pobytu v jiném typu pokoje, s dětmi, či v libovolné délce a kombinaci pobytu v hotelech v rámci Forte Village Resort. V případě zájmu pro konkrétní nabídku kontaktujte CK.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.