Club Esse Posada

Club Esse Posada ****

Praha - Olbia plná penze s nápoji od 15 990 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
Vhodné pro hendikepovanéVhodné pro hendikepované
PesPes
FitnessFitness
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Charakteristika

Výraz "Sa Posada" v sardinském jazyce znamená "místo odpočinku" a plně vyjadřuje prastarý smysl pro pohostinnost a vnímání času přátelských obyvatel Sardinie. Hotel u moře je ideální pro rodiny s dětmi i klienty preferující aktivní dovolenou.

Poloha

Hotel klubového typu je situován na severním pobřeží Sardinie, v oblíbené turistické oblasti Smaragdového pobřeží, naproti působivému souostroví a národnímu parku La Maddalena, pouhých 50 m od krásné písečné pláže a 500 m od centra městečka Palau, kde najdete restaurace, bary, cukrárny a obchůdky s rozmanitým zbožím. Severní pobřeží ostrova je typické množstvím menších, většinou písečných pláží umístěných v zátokách obklopených skalami a bohatou vegetací. Přístav v Olbii je vzdálen 40 km, v Golfo Aranci 45 km.
Vzdálenost od letiště v Olbii: 44 km (cca 50 min).

Vybavení

Hostům je k dispozici non-stop recepce, hala, klimatizovaná restaurace v sardinském stylu s velkou terasou, piano bar, 2 bazény (povinná koupací čepice), dva víceúčelové kurty (jeden na tenis a druhý i na malou kopanou), plážový volejbal, amfiteátr s večerním programem, butik, venkovní nehlídané parkoviště.
Za poplatek: denní tisk, prádelna, pronájem gumových člunů, aut, skútrů, fakultativní výlety.
Wi-Fi ve společných prostorách v ceně v rámci klubové karty.
Malá zvířata do 20 kg v části "Sa Marina" na vyžádání, za poplatek. Zákaz vstupu do společných prostor a na hotelovou pláž. Cca 200 m od hotelu je veřejná psí pláž Bau Bau.

Ubytování

Hotelový resort tvoří 2 části - "Sa Posada" s celkem 116 pokoji situovanými v centrální části hotelu a zařízenými v tradičním sardinském stylu, dál od moře. Část "Sa Marina" má 55 prostornějších pokojů, které jsou navíc vybaveny malým kuchyňským koutkem a venkovním patiem a jsou situovány cca 50 m od pláže (pokoje jsou bez příplatku, dostupnost k ověření u prodejce, omezená kapacita).

Všechny pokoje STANDARD pro 2 - 4 osoby (3. a 4. lůžko formou palandy) jsou vybaveny individuální klimatizací, mini lednicí (náplň za poplatek, při zakoupení karty Esse Plus první náplň v ceně), TV, telefonem a koupelnou se sprchou a fénem. Pokoje s balkonem jsou na vyžádání, za příplatek předem (omezená kapacita).

Na vyžádání rodinné pokoje FAMILY v části "Sa Marina" až pro 6 osob - tvoří je 2 nebo 3 oddělené pokoje s jedním společným vstupem, koupelnou, kuchyňkou a malým patiem.
Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání a za příplatek - dle aktuální kapacity hotelu.
Hotel disponuje také pokoji pro hendikepované (nutno vyžádat).
Postýlka pro dítě do 3 let na vyžádání, v ceně povinné klubové karty, kterou hradí i děti do 3 let. Max. 1 v pokoji.

Check-in: 16:00 h, check-out: 10:00 h.
Při zakoupení klubové karty Esse Plus dřívější check-in 14:00 h a pozdní check-out 12:00 h. Karta Esse Plus je na vyžádání, platba na místě.

Stravování

Polopenze s nápoji - snídaně a večeře formou bufetu, filtrovaná voda, místní víno a světlé pivo k jídlu v ceně.
Za příplatek plná penze s nápoji - oběd rovněž formou bufetu - bohatý výběr předkrmů, 1. a 2. chodů, příloh, dezertů ( dezerty pouze k večeři). Nápoje k jídlu v ceně: filtrovaná voda, červené a bílé lokální víno, světlé pivo.


Hotelová restaurace v sardinském stylu, s nádherným výhledem na záliv Monti Russu, nabízí široký výběr místních specialit, pizzu i mezinárodní kuchyni formou bufetu. K dispozici je bohatá nabídka místních a italských vín. Hotel organizuje také tématické večeře.
Na vyžádání bezlepková dieta.

Pro děti denně: RistoMini "Hero's Banquet", speciální menu, které mohou děti jíst s animátory v dětském koutku.
K dispozici Biberoneria - speciální prostor pro rodiče s dětmi do 3 let, dostupný 24 h denně (v rámci povinné klub. karty 7/6-20/9), kde lze dětem připravit kojeneckou stravu. K dispozici jsou základní suroviny pro přípravu dětských pokrmů (zeleninové, masové a rybí vývary, zeleninové protlaky, těstoviny malé velikosti, strouhaný sýr, trvanlivé mléko, jogurty, sýry a sezónní ovoce).

Pro děti

V rámci povinné klubové karty (připočítá se na webu jako povinný příplatek na osobu) mohou děti využívat dětské kluby s bohatým programem (animace probíhá převážně v italském jazyce).

PINK HERO - růžový tučňák čeká na nejmenší hrdiny, kteří s ním budou tančit, hrát si, sportovat a rozšiřovat svojí fantazii i znalosti v rámci ekologie.
HERO CAMP - pro děti 3-13 let, rozdělené do skupin úměrně věku, v čase 9:30-18:30 probíhá program s dětským hřištěm, divadlem, hernou a společenskou místností s TV.
YOUNG CLUB - pro mládež 13-18 let, se sportovními aktivitami a hrami v bazénu, tancem, hrami a turnaji, trénink kabaretního představení a společnými hrami.

Dětský koutek a speciální dětské menu ve vyhrazené části restaurace, kde mohou děti jíst společně s animátory.
Pro děti do 3 let je k dispozici Biberoneria - 24 h denně otevřená místnost pro maminky s dětmi, kde je možnost vaření ze zdejších surovin vhodných pro děti (v rámci poplatku za klubovou kartu).
Možnost zapůjčení dětského kočárku. Nutno objednat již při rezervaci ubytování.

Sport a animace

Klienti mohou v rámci povinné klubové karty (připočítá se formou povinného příplatku na osobu, v období 31/5-29/9) využívat: 2 bazény (povinná koupací čepice), dva víceúčelové kurty na tenis a malou kopanou, aktivity dětských klubů, music bar, kolektivní kurzy plavání, lukostřelby, fitness, vodní gymnastiky, plážový volejbal, kanoe, skupinové tance, karaoke, vstup do divadla pro večerní představení. Veškeré aktivity a služby probíhají v období 31.5.-29.9. (změna vyhrazena). Mimo toto období probíhá v hotelu soft animace s večerním programem, kolektivními turnaji a fitness programem.
Za poplatek: pronájem skútrů, aut, gumových člunů, fakultativní výlety.

Povinná klubová karta se hradí formou povinného příplatku předem, pro pobyt v období 31/5 - 29/9, hradí všechny osoby vč. dětí.

Další služby

Při zakoupení klubové karty Esse Plus (platba na místě) je v ceně: dřívější check-in ve 14:00 h, pozdní check-out do 12:00 h, oběd v ceně v den příjezdu, rezervace stolu v restauraci, slunečník a křesílka na pláži, 1x náplň mini lednice na pokoji (Cola, Fanta, Sprite, pivo, voda - 2 ks od každého), plážové osušky (výměna 1x denně), možnost oběda "Lunch Around" - v partnerských hotelech Club Esse (nutná rezervace den předem do 20h., bez příplatku při pobytu s plnou penzí).

Pláž

Pláž dell'Isolotto se nachází cca 350 m od hotelu (dle polohy konkrétního pokoje). Klienti mohou v rámci povinné klubové karty (hrazené na období 31/5 - 29/9) využívat slunečníky a lehátka od 2. řady do vyčerpání kapacity ve dvou částech - "Relax" (klidnější) nebo "Energy" (zde probíhají animační programy a aktivity Hero Camp). 1. řada na pláži za poplatek (dle dostupnosti na místě). Plážové osušky za poplatek (nutno objednat již při rezervaci ubytování).
200 m od hotelu je psí pláž Bau Bau.
Probíhá načítání...

Důležité

Dítě do nedovršených 3 let nemá nárok na pevné lůžko. Platí povinný příplatek za dětskou postýlku. V pokoji může být max. 1 dítě do 3 let. Kalkulace pro pobyt s dítětem do 3 let na vyžádání.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: Zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí s nápoji nebo za příplatek s plnou penzi s nápoji, klubovou kartu formou povinného příplatku (na období 31.5.- 29.9.), služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí s nápoji nebo za příplatek s plnou penzi s nápoji, klubovou kartu formou povinného příplatku (na období 31.5.- 29.9.), služby delegáta (od 29. 5. do 5. 10. 2024).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):

Malé domácí zvíře (do 20 kg) - € 10/ den, max. 1 zvíře/ pokoj.

Dle dostupnosti: Karta Esse Plus: € 40/ pokoj/ den - zahrnuje dřívější check-in ve 14:00 h, pozdní check-out do 12:00 h, oběd v den příjezdu, přednostní rezervace stolu v restauraci, vyhrazený slunečník a s křesílky a lehátky na pláži, 1x náplň mini lednice (Cola, Fanta, Sprite, pivo, voda - 2 ks od každého), plážové osušky (výměna 1x denně), při rezervaci pobytu s plnou penzí - oběd "Lunch Around" v partnerských hotelech Club Esse bez příplatku - nutná rezervace den předem do 20h).

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
121539 Pláž, Cardedu, Sardinie Pláž, Cardedu, Sardinie

Sleva

11

%

Cardedu
Hotel Cala Luas Resort
20.06. - 23.06.2024
3 noci
Letecky snídaně
Pohled na hotel, Santa Teresa di Gallura, Sardinie
Santa Teresa Gallura / Capo Testa
Hotel Club Esse Shardana
31.08. - 04.09.2024
4 noci
Letecky polopenze s nápoji
Letecký pohled, Orosei, Sardinie

Sleva

12

%

Orosei
Nicolaus Club Quattro Lune
11.09. - 18.09.2024
7 nocí
Letecky plná penze s nápoji
Hotel - letecký pohled, San Teodoro, Sardinie
San Teodoro
Hotel Club Le Rose
11.09. - 18.09.2024
7 nocí
Letecky plná penze s nápoji