Golfový balíček IS ARENAS RESORT s 1/3/5/7 green fee

Golfový balíček IS ARENAS RESORT s 1/3/5/7 green fee *****

Praha - Cagliari snídaně od 15 990 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
GolfGolf
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Charakteristika

Luxusní hotel ležící u úchvatné písečné pláže, vyznačující se nadčasovým designem i rafinovanou kuchyní kombinující moderní trendy s tradiční sardinskou gastronomií, s golfovým hřištěm Is Arenas Golf - soukromým golfovým hřištěm s parem 72 zařazeným mezi nejlepší golfová hřiště na světě. Ideální dovolená pro milovníky sportu, přírody i relaxace.

Poloha

Rafinovaný a komfortní hotelový resort zařízený v elegantním a moderním stylu se pyšní jedinečnou polohou v klidné části západního pobřeží Sardinie, v příjemném piniovém háji o rozloze 850 ha, přímo u písečné pláže Is Arenas, 6 km od městečka Riola Sardo a 24 km od města Oristano, kde najdete veškeré turistické služby.
Vzdálenost od letiště v Cagliari: 115 km (cca 1h 30 min).
Vzdálenost od letiště v Olbii: 130 km (cca 2 hod).
Resort se nachází v odlehlejší části ostrova.
Pro dokonalou dovolenou doporučujeme pronájem vozu na celou dobu pobytu.

Vybavení

GOLF IS ARENAS
18jamkové golfové hřiště s parem 72 navržené renomovanými architekty Robertem Von Hagge Smelekem a Barilem se nachází na 1100 hektarech borového lesa u 6 km písečné pláže. Golf & Country Club Is Arenas je zařazen mezi nejlepší golfová hřiště na světě podle nedávného vydání mezinárodního průvodce Rolex a je v současné době na prvním místě mezi golfovými hřišti na Sardinii a na druhém místě mezi italskými golfovými hřišti v mezinárodním žebříčku předních golfových hřišť „Golfer's choice overall“ z roku 2023.
Hraní golfu v Is Arenas je jedinečným zážitkem díky designu a vysoké úrovni údržby hřiště. Is Arenas Golf je soukromé golfové hřiště, takže hřiště není nikdy přeplněné a hráči budou hrát bez čekání, aniž by viděli hráče za sebou nebo před sebou!
Golfové zázemí resortu doplňuje 3jamkové hřiště s parem 3, driving range a 2 putting greeny.

HOTEL IS ARENAS RESORT
Hostům je k dispozici nonstop recepce s lobby barem, restaurace, piano bar, kavárna, plážový bar, venkovní bazén s hydromasážními tryskami, wellness centrum, yoga, výtah v hlavní budově, konferenční místnost pro až 70 osob, knihovna s krbem, nehlídané parkoviště.
Za poplatek: room service, minibar, prádelna, půjčovna kol, Spa procedury, pronájem vozů a výlety.
Wi-Fi ve vnitřních společných prostorách i na pokojích zdarma.
Malé zvíře na vyžádání, za poplatek.

Ubytování

Hotel disponuje 90 pokoji umístěnými v hlavní budově a v bungalovech situovanými v zahradě. Všechny moderně zařízené pokoje se nacházejí v přízemí, nebo v 1. patře, jsou zařízeny v elegantním stylu, mají TV/Sat, klimatizaci, minibar, telefon, trezor, koupelnu se sprchou (není-li uvedeno jinak), fén a Wi-Fi, balkón nebo patio. Ložnice jsou možné jak s manželskou postelí, tak 2 oddělenými lůžky.


Pokoje v hlavní budově:
CLASSIC: (26-31 m²) ložnice, koupelna se sprchou či vanou. Max. 2 dospělí.
Jednolůžkové pokoje CLASSIC jsou vždy na vyžádání dle aktuální kapacity.
SUPERIOR: (36-41 m²) ložnice, pohovka, koupelna se sprchou či vanou. Max. 3 dospělí.
JUNIOR SUITE: (43-61 m²) ložnice, pohovka, koupelna se sprchou či vanou. Max. 3 dospělí.
Na vyžádání: FAMILY SUITE: (60 m²) Dvě oddělené ložnice a obývací zóna, dvě koupelny. Max. 4 dospělí.


Pokoje v borovém lese v bungalowech:
EXECUTIVE BUNGALOW: (39-45 m²) prostorná ložnice, koupelna se sprchou. Max. 2 dospělí.
COMFORT BUNGALOW: (51-64 m²) ložnice s obývacím pokojem s rozkládací pohovkou pro 2 osoby. Koupelna se sprchou. Max. 2 dospělí + 2 děti do 12 let.
Na vyžádání: DELUXE BUNGALOW: (64-69 m²) Ložnice, ložnice s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a obývací zóna s rozkládací pohovkou pro 1 osobu, koupelna se sprchou. Max. 2 dospělí + 3 děti do 12 let.


Na vyžádání exkluzivní suity umístěné v borovém lese:
GARDEN SUITE LUXURY GARDEN: (240 m²) - 3 ložnice, 3 šatny, 2 obývací pokoje, 4 koupelny, 2 vybavená patia.
Tento suite se skládá ze dvou propojených suite, které mohou být na vyžádání rozděleny na:
GARDEN SUITE (100 m²) - ložnice, obývací pokoj s pohovkou, koupelna se sprchou a vanou. Max. 2 dospělí.
GARDEN SUITE DELUXE (140 m²) - 2 ložnice, obývací pokoj s pohovkou, koupelna se sprchou a vanou. Max. 4 dospělí.

Na vyžádání možnost pokoje pro hendikepované (nelze Garden Suite).
Min délka pobytu 3 noci v období 5.7.-25.7. a 23.8.-5.9. a 4 noci v období 26.7.-22.8.2024
Check-in: 15:00; check-out 10:00. Dřívější check-in a pozdní check-out dle dostupnosti na vyžádání, za poplatek.

Program

V rámci golfových balíčků možnost rezervovat 1 / 3 / 5 / 7x green fee. Platné pro vybraný počet dnů, pro 1 osobu.
Na každý den vždy 1 hra na 18jamkovém hřišti Is Arenas Golf a přístup do všech tréninkových prostor (3jamkové hřiště s parem 3, driving range a 2 putting greeny), výhradně před nebo po hře.
Možnost rezervovat také neomezené balíčky s green fee na 3 / 5 / 7 dní, které zahrnují vstupy a hry na 18jamkovém golfovém hřišti Is Arenas Golf i vícekrát během dne, vč. přístupu do všech tréninkových prostor.
Tee time nutno rezervovat předem (dle aktuální dostupnosti).
Na vyžádání: Nabídky green fee junior pro hráče 6-17 let a individuální nabídky pro skupiny od 8 osob.

Stravování

Snídaně nebo za příplatek polopenze.
Restaurace JANAS s výhledem na bazén a do borového lesa nabízí skvělý kulinářský zážitek, zaměřený na sezónní a teritoriální produkty, je otevřena na snídaně a večeře. Snídaně formou bufetu (7:30-10:00), servírované gourmet večeře (19:30-21:30). Oběd à la carte za úhradu na místě v S´ARENAS BEACH CLUB, který nabízí nápoje a malá jídla po celý den nebo v hlavním baru LA PINETA BAR v blízkosti bazénu s patiem a krytou terasou. 

Sport a animace

Přímo u hotelu je technicky zajímavé golfové hřiště s 18 jamkami s parem 72, zasazené v borovicovém háji, díky čemuž se zde příjemně hraje i v červenci a srpnu. Hraní golfu v Is Arenas je jedinečným zážitkem díky designu a vysoké úrovni údržby hřiště. Is Arenas Golf je soukromé golfové hřiště, takže hřiště není nikdy přeplněné a hráči budou hrát bez čekání, aniž by viděli hráče za sebou nebo před sebou!
Golf & Country Club Is Arenas je zařazen mezi nejlepší golfová hřiště na světě podle nedávného vydání mezinárodního průvodce Rolex a je v současné době na prvním místě mezi golfovými hřišti na Sardinii a na druhém místě mezi italskými golfovými hřišti v mezinárodním žebříčku předních golfových hřišť „Golfer's choice overall“ z roku 2023.
Golfové zázemí resortu doplňuje 3jamkové hřiště s parem 3, driving range a 2 putting greeny.

Hosté mohou využívat hotelový bazén s lehátky a slunečníky, skupinové lekce jógy.
Za poplatek: jízdní kola včetně elektrokol, plážový tenis a volejbal, trekking s průvodcem, výlety na čtyřkolkách, jízda na koních, výlety na horských kolech, půjčení auta, vodní pólo, vodní sporty na pláži včetně půjčení gumových člunů, kajaků a surfů. Relaxační vyžití: Zen, Taj Chi Chuan, Waichi, Watsu ad.

Wellness & beauty

Moderní wellness centrum BOUTIQUE je luxusním chrámem pohody, kde se regeneruje mysl i tělo a znovu se objevují ty nejautentičtější emoce. Zahrnuje turecké lázně, 3 masážní salonky s vlastními sprchami a relaxační místností. Masáže, wellness procedury a kosmetické služby za poplatek.
"Používáme ingredience přírodního původu a z místních zdrojů, jako jsou čisté esenciální a rostlinné oleje a středomořské esence. Jako partnera jsme si vybrali italskou kosmetickou značku INSÌUM, která se zavázala poskytovat čisté, veganské a cruelty-free receptury s využitím vědecky pokročilých biotechnologických a high-tech principů.
Nabízíme širokou škálu ošetření obličeje a těla, masáží a rituálů čerpaných z různých tradic, programy věnované snižování stresu, spánku, dlouhověkosti, detoxikaci a hubnutí."
JÓGA & MEDITACE
Zažijte harmonii mezi myslí a tělem na lekcích jógy, které se konají dvakrát týdně a jsou určeny pro malé skupiny. Nechte se vést odbornými lektory v praxi, která vám pomůže najít rovnováhu a klid. Ponořte se do hluboké meditace se zvukovou lázní, jedinečným zážitkem, kdy vás zvuky a vibrace dovedou do stavu hluboké relaxace a regenerace. Prozkoumejte regenerační stezku v evokativním bioenergetickém borovém lese, kde se můžete propojit s přírodou a znovuobjevit blahodárnou rovnováhu.
BEZ TÍŽE
Aerodynamická jóga pomáhá zmírnit bolesti zad prostřednictvím dekomprese páteře a posílení síly horní části těla. Cviky v závěsných sítích ve skutečnosti nejen zlepšují krevní oběh v celém těle, ale umožňují aktivovat nervové receptory, které umožní lépe reagovat na podněty a vnější prostředí.
BOROVÝ LES
Bioenergetický borový les nabízí regenerační útočiště obklopené přírodou, místo pro plné vnímání a vdechování vitální energie stromů a spojení se silou země. Procházka mezi staletými stromy a poslech šumění větru ve větvích je zážitkem, který regeneruje tělo, mysl i ducha.
DO PŘÍRODY
Pěšky, na kole nebo na koni objevte kouzlo a autenticitu jedinečného místa. Zažijte vzrušující procházku v nedotčené přírodě. Vychutnejte si výlet na horských kolech po malebném poloostrově Sinis nebo jedinečný zážitek z jízdy na koni, prozkoumejte borový les a užívejte si výhod středomořských křovin, obdivujte útesy, pláže a písečné duny.

Udržitelnost a ekologie

Naprostou a nediskutovanou hlavní charakteristikou hotelu Is Arenas je nádherná příroda, která ho obklopuje. Hotelová síť jmenovala pro správu hotelu benefiční společnost, za účelem vytvoření pozitivního vlivu na společnost a životní prostředí, který působí transparentním, odpovědným a udržitelným způsobem.
"Udržitelnost je jádrem naší vize a hodnot. Neustále se snažíme zlepšovat energetickou účinnost našich zařízení a využíváme stále více obnovitelných zdrojů energie. Zavedli jsme opatření na úsporu vody, protože jsme si vědomi důležitosti zachování tohoto vzácného zdroje. Kromě toho aktivně pracujeme na minimalizaci produkovaného odpadu a přijímáme zásady udržitelného získávání zdrojů, čímž podporujeme služby s nízkým dopadem na životní prostředí."

Pláž

Lemována nádherným borovicovým hájem, pláž, táhnoucí se obdivuhodných 6 km, s vyhrazeným prostorem vybaveným pro hotelové hosty, představuje skutečnou soukromou regenerační oázu.
Situována pouhých 400 m od hotelu, pláž je snadno dostupná půvabnou stezkou obklopenou vegetací. Pěší dovede na pláž bez toho, aniž by opustili prostor resortu nebo, kdo preferuje, může využít k cestě na pláž pohodlné elektrické golf car.
Pláž Is Arenas je bezesporu jednou z nejkrásnějších v oblasti Oristano. Vyznačuje se křišťálově čistým mořem, písečnými dunami s mnoha zlatavými odstíny a širokou paletou zeleně přilehlého borového háje. Autentický pobřežní klenot, který vás zve, abyste se ponořili do jeho přírodních krás a užili si chvíle čisté relaxace a zábavy. Soukromá hotelová pláž zaručujeme hotelovým hostům maximální pohodlí. Každý pokoj má k dispozici slunečník se dvěma lehátky a plážovou osušku pro každou osobu, což umocňuje zážitek z relaxace a potěšení na slunci bez příplatku. V hlavní sezóně funguje plážový S´ARENAS BEACH CLUB.
Probíhá načítání...

Důležité

Pro tento zájezd platí odlišné storno podmínky od VSP CK SARDEGNA TRAVEL:
100 % storno poplatek od 15 dnů před začátkem zájezdu.
Ostatní dle CK.

Cena zahrnuje

LETECKÁ DOPRAVA: zpáteční letenka včetně tax, ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta na telefonu.

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta na telefonu.

V ceně golfového balíčku je, dle vybrané varianty, zahrnut 1 / 3 / 5 / 7x green fee pro vybraný počet dnů pro 1 osobu, na každý den vždy 1 hra na 18jamkovém golfovém hřišti Is Arenas Golf a přístup do všech tréninkových prostor (3jamkové hřiště s parem 3, driving range a 2 putting greeny), vždy před nebo po hře.
Neomezené golfové balíčky, pro vybraný počet dnů pro 1 osobu, zahrnují možnost vstupu a her na 18jamkovém golfovém hřišti Is Arenas Go i vícekrát během dne, vč. přístupu do všech tréninkových prostor.
Tee time nutno rezervovat předem (dle aktuální dostupnosti).
Ceny golfových balíčků jsou platné pouze v kombinaci s ubytování v hotelu Is Arenas Resort.

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Transfer z/na letiště. Nutno rezervovat privátní transfer.

Leteckou přepravu golfového bagu. Na vyžádání, v rámci služby "Sportovní a plážové vybavení do 32 kg", cena: 1 700 Kč /ks/jeden směr.

Poplatky na místě - nepovinné

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
Golf car: € 50 /hra (10.1.-31.3. a 1.11.-20.12), € 60 /hra (1.4.-30.6. a 1.10.-31.10. a 21.12.-31.12.), € 65 /hra (1.7.-30.9.)
Elektrický golfový vozík: € 35 /hra (10.1.-31.3. a 1.11.-20.12), € 40 /hra (1.4.-31.10. a 21.12.-31.12.)
Ruční golfový vozík: € 10 /hra
Zapůjčení golfového bagu (golfové hole Callaway): € 50 /hra
Driving range 25 míčků: € 2
Tournament fee: € 20 /dospělý, € 10 /junior
Dětská postýlka € 25/noc

Speciální nabídky

SLEVY LAST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

10 % z ceny ubytování
+ VOUCHER do wellness & spa centra v hodnotě € 20
Nabídka platí pro pobyty na min. 3 noci při objednání do 15.7.NA VYŽÁDÁNÍ:
Nabídky green fee junior pro hráče 6-17 let.
Individuální nabídky pro skupiny od 8 osob.

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
144221 Letecký pohled, Palau, Sardinie Pokoj CLASSIC s výhledem na moře, Palau, Sardinie
Palau / Cala Capra
Capo d´Orso Hotel Thalasso & Spa
14.09. - 21.09.2024
7 nocí
Letecky polopenze
110555 Letecký pohled na hotel, Porto Cervo, Sardinie Letecký pohled od hotelu, Porto Cervo, Costa Smeralda, Sardinie
COSTA SMERALDA - Porto Cervo
Colonna Resort
25.09. - 28.09.2024
3 noci
Letecky snídaně
122192 Panoramatický pohled na pláž od pokojů, Chia, Sardinie Panoramatický pohled na pláž od pokojů, Chia, Sardinie

Sleva

25

%

Chia
Baia di Chia Resort Sardinia, Curio Collection by Hilton
26.09. - 29.09.2024
3 noci
Letecky polopenze
80560 Centrální budova s bazénem, Pineta Is Arenas, Sardinie Restaurace Il Destriero, Pineta Is Arenas, Sardinie

Sleva

10

%

Pineta Is Arenas
Is Arenas Resort
29.09. - 06.10.2024
7 nocí
Letecky snídaně