Free Beach Club ****

od 27 780 Kč

8 dní / plná penze s nápoji

Praha - Cagliari

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Sport a relaxace přímo u moře v Costa Rei v klubovém hotelu s animacemi, ideálním pro aktivní rodinnou dovolenou.

Poloha

Klubový hotel ideální pro rodiny s dětmi se rozprostírá v jihovýchodní části Sardinie, v krásné zahradě přímo u 8 km dlouhé písečné pláže, v oblíbeném a známém letovisku Costa Rei, nedaleko místních restaurací, obchůdků a barů. Villaggio je vhodné pro rodiny s dětmi, pro které je připraveno množství animačních programů. Vzdálenost od letiště v Cagliari 68 km (cca 1h)

Vybavení

Klientům je k dispozici non stop recepce, 3 restaurace, 2 bary, úschovna zavazadel, butik, obchůdek s denním tiskem a suvenýry, TV místnost, sladkovodní bazén s částí vyhrazenou dětem a s lehátky (do vyčerpání kapacity), 6 tenisových kurtů (z toho 2 vhodné na malou kopanou a 1 na basketbal), bocce, ping-pong, plážový volejbal, Club House, Mini Club a Teen Club, fotograf a kadeřnictví (za poplatek), kongresové centrum, nehlídané parkoviště v areálu u sportovní části resortu.
Wi-fi připojení zdarma u hlavního náměstíčka a u recepce.
Malé zvíře do 10 kg na vyžádání, za poplatek. Zákaz pohybu ve společných prostorách.

Ubytování

Jednopatrové řadové bungalovy jsou vystavěné v mírném svahu, obklopené zelení a květinami. Resort nabízí celkem 400 pokojů - 320 OLEANDRI a 80 SUPERIOR, všechny jsou zařízené v sardském stylu s interiérem v příjemných, teplých tónech a jsou vybaveny individuální klimatizací, mini lednicí (náplň za poplatek), TV/Sat, telefonem, trezorem a fénem. Pokoje se dělí do dvou typů, lišících se poskytovanými službami v ceně.
V pokoji Oleandri může být pouze 1 dítě ve věku 0-6 let s ubytováním zdarma (při rezervaci od 16.4. platí sleva pouze pro 1 dítě 0-6 let; u pokoje Superior pouze 1 dítě 0-6 let bez ohledu na datum rezervace), další dítě se počítá jako 4. lůžko v pokoji.

OLEANDRI: situované v patře s malým balkonem nebo v přízemí s předzahrádkou, max. pro 4 osoby. Na vyžádání a za příplatek výhled na moře (příplatek hradí každá osoba v pokoji; omezená kapacita). 4. lůžko je řešeno převážně formou palandy.
SUPERIOR: vybavené stejně jako OLEANDRI, liší se pouze službami. Všechny pokoje jsou s balkonem nebo předzahrádkou, výše položené pokoje mají krytou terásku s posezením. Některé pokoje Superior mají výhled na moře. Pokoje situované ve vyšší úrovni mají vybavenou terasu nebo verandu s panoramatickým výhledem na moře (výhled nelze garantovat). Lehátka a slunečníky na pláži ve 2. řadě zdarma. Hosté mají rezervovaný stůl v restauraci Moby Dick (je-li zavřená, tak se stravují v restauraci Centrale, bez vyhrazeného stolu).
Na vyžádání a za příplatek jednolůžkový pokoj DUS OLEANDRI, DUS SUPERIOR (1 osoba ve dvoulůžkovém pokoji).


Check-in: 16:00. Check-out 10:00. Na vyžádání a za příplatek možnost early check-in a late check-out, dle dostupnosti pokoje.

Stravování

POLOPENZE S NÁPOJI nebo PLNÁ PENZE S NÁPOJI.
Snídaně a večeře (u plné penze i oběd) formou bufetu v centrální restauraci IL CENTRALE. V ceně jsou nápoje ke snídani a večeři (voda, místní víno). U plné penze jsou v ceně tyto nápoje i k obědu.
U pokojů Superior jsou obědy a večeře podávány v restauraci MOBY DICK (otevřena 12.6.-11.9.2021, v ostatních termínech se hosté stravují také v restauraci IL CENTRALE formu bufetu, bez přiděleného stolu) a klienti mají stůl přidělen na celý pobyt.
Na vyžádání možnost bezlepkové stravy (nutno hlásit předem).
Obě restaurace nabízí bohatý typickou středomořskou a sardinskou kuchyní, zahrnující také mořské plody, rozmanité druhy zeleninových pokrmů, saláty, čerstvé ovoce i zeleninu.

CENTRALE - centrální restaurace umístěna v srdci komplexu je opravdovou směsicí chutí a barev. Nabízí výběr předkrmů, 1. i 2. chodů, příloh, včetně zeleniny a salátů. Během oběda a večeře je podáváno i ovoce. K večeři jsou v nabídce také moučníky.
MOBY DICK - působivá, panoramatická restaurace u pláže, vyhrazená pro klienty v pokojích Superior. Oběd formou bufetu s nabídkou 1. a 2. chodu, salátů, ovoce. Večeře je servírována, výběrem z menu. Hosté ubytovaní v pokojích Oleandri se zde mohou stravovat na rezervaci, s příplatkem (pouze je-li v restauraci volná kapacita míst). Otevřeno 12.6.-11.9.2021.
LE PALME - pizzerie a restaurace zaměřená na gril, s neformální atmosférou, kde si všichni mohou vychutnat k obědu grilované ryby či maso, večer bohatou nabídku pizzy, doprovázenou bufetem s předkrmy, saláty a dezerty. Nutná rezervace. Otevřeno od pol. června do pol. září., změna otevírací doby vyhrazena. TATO RESTAURACE NEBUDE PRO SEZÓNU 2021 OTEVŘENA, JEJÍ PROSTORY SE ROZDĚLÍ MEZI RESTAURACE MOBY DICK A CENTRALE

Naproti Mini Clubu se nachází BIBERONERIA - místo, kde lze nejmenším dětem připravit stravu, s využitím základních potravin, které jsou zde k dispozici (mléko, kaše atd.), stejně jako stolečky, jídelní židličky, základní nádobí. V případě potřeby je k dispozici asistence personálu. Na vyžádání možnost využití základních jídel připravených v hotelové kuchyni.
PRO SEZÓNU 2021 BUDE KOUTEK PRO PŘÍPRAVU DĚTSKÝCH JÍDEL PŘIPRAVEN V RESTAURACI CENTRALE A BUDE S HOTELOVOU OBSLUHOU.

Pro děti

Sladkovodní bazén má část vyhrazenou dětem.
O bohatý sportovní, zábavní i vzdělávací program se starají dětské kluby pod vedením animátorů, zahrnuté v klubové kartě (povinné od 4 let). Dětské kluby fungují v hlavní sezóně denně od 9:30 do 12:30 a od 15:30 do 18:30. Všechny aktivity jsou přizpůsobeny danému věku dětí.
MINI CLUB "LO SCOGLIO DEL PESCIOLINO" - pro děti 4-12 let, hry, divadlo, sport a rozmanité oslavy a překvapení. Mini Club má dětské hřiště, kam děti mohou s rodiči chodit i mimo provozní dobu Mini Clubu.
TEEN CLUB - pro děti 12-17 let, hry, soutěže, pizza party, taneční lekce, kabaret, kolektivní kurzy sportů - tenis, aerobik, vodní aerobik, 1x týdně turnaj v malé kopané, kolektivní vodní sporty.

Naproti Mini Clubu se nachází BIBERONERIA - zde lze nejmenším dětem připravit stravu s využitím základních potravin, které jsou zde k dispozici (mléko, kaše ad.). Součástí je dětská jídelna se stolky a židličkami i nádobí na vaření. V případě potřeby je k dispozici personál. Na vyžádání možnost základních jídel připravených v hotelové kuchyni.

Na vyžádání a za poplatek: pronájem dětského kočárku (+ vratná kauce); hlídání dětí.

Sport a animace

Klienti mohou v rámci povinné klubové karty využívat bazén pro dospělé, s částí vyhrazenou dětem, 6 tenisových kurtů (večerní osvětlení za poplatek), z niž 2 kurty jsou víceúčelové vhodné i na malou kopanou a 1 na basketbal, hřiště na bocce (podobné petanque), hřiště na plážový volejbal, dětské hřiště, stolní tenis, windsurfing, kánoe, potápění.
Všechny sporty lze využívat v rámci povinné klubové karty jen na bázi kolektivních lekcí. Privátní lekce a vodní sporty vč. potápění jsou za poplatek.
Za poplatek: jízdní kola, pronájem auta, motocyklu, výlety, potápění, individuální lekce tenisu, windsurfing, plachtění, katamarán, večerní osvětlení sportovišť.
18 jamkové golfové hřiště Tanka Golf Club je vzdálené 18 km.
3 km od hotelu je jízdárna (za poplatek, nepatří k hotelu).

Wellness & beauty

"SPA-ce"- relaxační a thalasso centrum obklopené zelení v centrální části resortu nabízí masáže, kosmetické služby a relaxační procedury. K dispozici jsou 3 masážní kabinky, místnost pro estetické procedury, fitness centrum, turecká lázeň, emocionální sprchy, venkovní bazén se 6 hydromasážními tryskami, převlékací kabinky a sociální zařízení.
Veškeré procedury jsou za poplatek. Wellness centrum je otevřeno od 1.6.2020, v předem dané hodiny (změna vyhrazena, info na recepci hotelu).

Další služby

Součástí hotelu jsou i kongresové prostory s veškerým moderním vybavením (2 sály o kapacitě 320 a 85 míst).
Hotel akceptuje platební karty American Express, Visa, Euro/Mastercard, Maestro, CartaSi. Hotel si vyhrazuje právo na kontrolu platnosti platební karty hned při příjezdu klienta.

Pláž

Krásná, dlouhá a široká pláž Costa Rei s jemným pískem se rozprostírá přímo u hotelu. Plážový servis zdarma (1 slunečník a 2 lehátka/pokoj; v ceně je 2. řada pro pokoje Superior, od 3. řady pro pokoje Oleandri). V ceně 1 plážová osuška/os., hradí se kauce € 10/ks. + € 4/každá další výměna osušky. K moři si lze vzít pouze hotelové osušky, ne vlastní. Možnost pronájmu plážových křesílek (platba na recepci).
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
GolfGolf
PotápěníPotápění
TenisTenis
PesPes
FitnessFitness
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

V pokoji Oleandri i Superior může být pouze 1 dítě ve věku 0-6 let s ubytováním zdarma, další dítě se počítá jako 4. lůžko v pokoji.

Chech in 16:00 - Check out 10:00 (ubytování od 16:00, opuštění pokoje poslední den do 10:00)
Plná penze začíná večeří a končí obědem.

POVINNÁ KLUBOVÁ KARTA ZAHRNUJE (od 4 let): asistenci plavčíka, plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/pokoj, Superior 2. řada, Oleandri od 3. řady; v den odjezdu oba pokoje od 5. ř.), lehátka u bazénu (omezená kapacita), kolektivní sportovní lekce (tenis, aerobik, acqua-gym, kánoe, windsurfing, zumba, taneční lekce, využití kurtů během dne (tenis, malá kopaná, basket; nutná rezervace), bocce, ping-pong, kánoe (1/2 hod/os./pobyt), taneční večery, piano bar, kabaret a večerní představení.
Děti mají v rámci klubové karty v ceně dětské kluby, kolektivní sporty - tenis, aerobik, taneční lekce, hry a turnaje určené danému věku.
KLUBOVÁ KARTA NEZAHRNUJE: wellness centrum, potápění, individuální lekce tenisu, windsurfingu, plachtění a katamarán, pronájem windsurfingu a plachetnic, výlety, jízda na koních (3 km od hotelu), večerní osvětlení sportovišť, hlídání dětí, pronájem auta a motorky, výměna plážových osušek.

Bezpečnostní opatření zavedená v souvislosti s pandemii COVID-19:
- měření teploty při příjezdu
- v prostorách, kde není možné zajistit bezpečnostní rozestupy ve vzdálenosti 1 m platí povinnost nošení roušek
- důkladná dezinfekce pokojů a společných prostor speciálními produkty
- v prostorách hotelu jsou hostům k dispozici stanice s dezinfekcí
- bezpečné rozmístění stolů v restauraci
- obsluha v restauraci a u restauračního bufetu
- omezení služeb Biberonerie - koutek pro přípravu dětského jídla bude přesunut do restaurace, kde bude hostům k dispozici personál restuarace v předem stanovených časech
- obsluha v hotelovém baru a bezpečné rozmístění stolů u baru
- bezpečnostní rozestupy lehátek na pláži a u bazénu - při příjezdu bude hostům přidělen plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka) až do konce pobytu
- lehátka na pláži i u bazénu budou čištěny příslušnými prostředky po každém použití
- školení personálu o všech bezpečnostních opatřeních, každodenní měření teploty všech zaměstnanců hotelu
- k dispozici zůstávají veškeré animační či sportovní programy u kterých lze zabezpečit dodržení bezpečnostních rozestupů, nebudou k dispozici kontaktní sporty
- mini kluby mohou být rozděleny do menších skupin, hry organizovány v souladu s bezpečnostními a hygienickými předpisy
- z důvodu aktuálních bezpečnostních předpisů nebude ve wellness centru k dispozici turecká lázeň a sauna
Veškeré služby a výše uvedená opatření podléhají možným změnám na základě vládních nařízení a předpisů v souvislosti s pandemií COVID 19.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s plnou penzí s nápoji, klubovou kartu formou povinného příplatku, služby delegáta (3.6.-3.10.2021).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Pobytová taxa € 1,50/os./den. Neplatí děti do 13 let a senioři od 71 let.

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
Dětský kočárek € 25/1. týden, € 14/každý další týden. Nutná úhrada vratné kauce € 50.
Malé zvíře do 10 kg € 100/pobyt. Zákaz pohybu ve společných prostorách, nutno předložit očkovací průkaz.
Výměna plážové osušky € 4/ks/výměna.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.