Charakteristika

Eliantos - elegantní boutique hotel, kde se snoubí historie, kultura a tradice jižní Sardinie, ideální pro klidnou dovolenou blízko moře.

Poloha

Hotel je situován mezi mořem a kopci na jihu Sardinie, v oblíbené lokalitě Santa Margherita di Pula, cca 40 km od hlavního města Sardinie - Cagliari. Pozemek o rozloze 7000 m² je obklopený typickou středomořskou vegetací, zejména letitými piniemi a jalovci. Poloha hotelu zajišťuje maximální komfort a soukromí.
Městečko Pula s náměstím s restauracemi, bary a obchůdky je vzdáleno 9 km, stejně jako archeologická oblast Nora. Jih Sardinie je bohatý na tradice a kulturní zajímavosti i architekturu - kromě římských ruin Nora stojí za zmínku také oslavy svátku Sv. Efisia nebo v létě pořádané rozmanité kulturní akce ve Forte Aréně (2 km).
Autobusová zastávka v blízkosti hotelu, odkud je možné využít spojení do Puly, do hlavního města Cagliari, nebo na krásné pláže v širším okolí hotelu (Chia, Nora, apod.)

Vzdálenost od letiště v Cagliari 47 km (cca 50 min).

Vybavení

Název Eliantos pochází z řeckého "Helios" Slunce a "Anthos" - květina. Příjemný hotel dokončený v r. 2017 nabízí hostům vstupní halu s recepcí a barem se snídaňovou terasou, bazén se sluneční terasou, wellness & Spa (turecká lázeň, chromoterapie, sauna, masáže). Pokoje Executive mají v ceně další privátní bazén (společný pro hosty ubytované ve 3 pokojích Executive).
Za poplatek: wellness centrum, výlety, potápění, vodní sporty, jízda na koních, Green Fee v Is Molas Club.
Psi malé rasi akceptováni za poplatek.

Ubytování

Hotel nabízí 17 útulných pokojů, z nich každý nese jméno jedné z typických sardinských květin. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi připojení zdarma, fén, trezor, klimatizaci, set na přípravu kávy a čaje, minibar (za poplatek), vlastní koupelnu a venkovní prostor - terasu, balkon nebo předzahrádku s posezením.

Typologie pokojů:
DELUXE - 16 m²; manželské lůžko (Queen size), koupelna se sprchou, výhled do zahrady. Max. 2 dospělí + INF.
SUPERIOR - 17 m²; manželské lůžko (Queen size), koupelna se sprchou, balkon s výhledem do zahrady a na bazén. Max. 2 dospělí + INF.
JUNIOR SUITE - 20 m²; manželské lůžko (Queen size) a rozkládací divan (formou palandy), koupelna se sprchou a výhled do zahrady. Max. 4 dospělí + INF.
EXECUTIVE SUITE - 20 m²; manželské lůžko (Queen size) a rozkládací divan (formou palandy), koupelna s hydromasážní vanou pro 2 osoby a emocionální sprchou a výhled do zahrady, privátní bazén společný pro 3 pokoje typu Executive. Max. 4 dospělí.

Děti do 3 let ubytování zdarma pouze na lůžku s rodiči nebo ve vlastní postýlce.
Dětská postýlka za poplatek na vyžádání (nutno hlásit při rezervaci) - lze v pokojích typu Deluxe, Superior a Junior Suite.

Check-in: 15:00 hod. Check-out: 10:00 hod.

Stravování

Snídaně formou bufetu včetně vybraných horkých a studených nápojů.

Klientům je k dispozici Luca’s Ristorante, s vnitřním sálem nebo venkovní terasou s výhledem na bazén.
Možnost večeří formou à la carte (platí se extra), restaurace se zaměřuje na středomořskou kuchyni, doplněnou tradičními lokálními recepty a doprovázenou vynikajícími místními víny. Nepravidelně jsou organizovány typické sardinské večeře.
Klienti hotelu mají za zvýhodněnou cenu možnost dokoupit si na místě polopenzi (večeře formou servírovaného menu, nápoje nejsou zahrnuty v ceně).

Sport a animace

Hostům je k dispozici bazén.

Za poplatek v okolí: vodní sporty, jízda na koních, potápění, pronájem gumových člunů. 8 km od hotelu je golfový klub Is Molas.

Wellness & beauty

Wellness & Spa centrum za poplatek nabízí: emocionální sprchy, chromoterapii, tureckou lázeň. Masáže. Sluneční terasu a čajový koutek s výhledem na bazén.
Klienti v pokojích Junior Suite a Executive Suite mají vstup do wellness zdarma.

Pláž

Veřejná písečná pláž Santa Margherita di Pula je vzdálena cca 400 a lze na ni pohodlně dojít pěší stezkou vedoucí přes pozemek hotelu Is Morus. Různé varianty plážového servisu za poplatek na místě (info na recepci).
Probíhá načítání...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, ubytování se snídaní, služby delegáta VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, služby delegáta

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
Večeře (podávané v hotelové restauraci Luca's): €45 /os. v červenci-srpnu, €35 /os. v ostatních měsících.
Vstup do Wellness: € 25 /os.
Dětská postýlka (pro děti do 3 let): € 10 /noc.
Pes: € 10 /den (pouze malé velikosti, nutno hlásit při rezervaci).

Speciální nabídky

Na vyžádání:

HONEYMOON - sleva 15 % při pobytu na minimálně 7 nocí - nelze kombinovat s ostatními slevami.
SENIOŘI 65+ - sleva 15 % při pobytu na minimálně 7 nocí, pro 2 osoby v pokoji starší 65 let - nelze kombinovat s ostatními slevami.

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU