Eliantos Boutique Hotel & Spa 65+ ****

Popis hotelu

Charakteristika

Eliantos - elegantní boutique hotel, kde se snoubí historie, kultura a tradice jižní Sardinie, ideální pro klidnou dovolenou blízko moře.

Poloha

Hotel je situován mezi mořem a kopci na jihu Sardinie, v oblíbené lokalitě Santa Margherita di Pula, cca 40 km od hlavního města Sardinie - Cagliari. Pozemek o rozloze 7000 m² je obklopený typickou středomořskou vegetací, zejména letitými piniemi a jalovci. Poloha hotelu zajišťuje maximální komfort a soukromí.
Městečko Pula s náměstím s restauracemi, bary a obchůdky je vzdáleno 9 km, stejně jako archeologická oblast Nora. Jih Sardinie je bohatý na tradice a kulturní zajímavosti i architekturu - kromě římských ruin Nora stojí za zmínku také oslavy svátku Sv. Efisia nebo v létě pořádané rozmanité kulturní akce ve Forte Aréně (2 km).
Autobusová zastávka v blízkosti hotelu, odkud je možné využít spojení do Puly, do hlavního města Cagliari, nebo na krásné pláže v širším okolí hotelu (Chia, Nora, apod.)

Vzdálenost od letiště v Cagliari 47 km (cca 50 min).

Vybavení

Název Eliantos pochází z řeckého "Helios" Slunce a "Anthos" - květina. Příjemný hotel dokončený v r. 2017 nabízí hostům vstupní halu s recepcí a barem se snídaňovou terasou, bazén se sluneční terasou, wellness & Spa (turecká lázeň, chromoterapie, sauna, masáže). Pokoje Executive mají v ceně další privátní bazén (společný pro hosty ubytované ve 3 pokojích Executive).
Za poplatek: wellness centrum, výlety, potápění, vodní sporty, jízda na koních, Green Fee v Is Molas Club.
Psi malé rasi akceptováni za poplatek.

Ubytování

Hotel nabízí 17 útulných pokojů, z nich každý nese jméno jedné z typických sardinských květin. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi připojení zdarma, fén, trezor, klimatizaci, set na přípravu kávy a čaje, minibar (za poplatek), vlastní koupelnu a venkovní prostor - terasu, balkon nebo předzahrádku s posezením.

Typologie pokojů:
DELUXE - 16 m²; manželské lůžko (Queen size), koupelna se sprchou, výhled do zahrady. Max. 2 dospělí + INF.
SUPERIOR - 17 m²; manželské lůžko (Queen size), koupelna se sprchou, balkon s výhledem do zahrady a na bazén. Max. 2 dospělí + INF.
JUNIOR SUITE - 20 m²; manželské lůžko (Queen size) a rozkládací divan (formou palandy), koupelna se sprchou a výhled do zahrady. Max. 4 dospělí + INF.
EXECUTIVE SUITE - 20 m²; manželské lůžko (Queen size) a rozkládací divan (formou palandy), koupelna s hydromasážní vanou pro 2 osoby a emocionální sprchou a výhled do zahrady, privátní bazén společný pro 3 pokoje typu Executive. Max. 4 dospělí.

Děti do 3 let ubytování zdarma pouze na lůžku s rodiči nebo ve vlastní postýlce.
Dětská postýlka za poplatek na vyžádání (nutno hlásit při rezervaci) - lze v pokojích typu Deluxe, Superior a Junior Suite.

Check-in: 15:00 hod. Check-out: 10:00 hod.

Stravování

Snídaně formou bufetu včetně vybraných horkých a studených nápojů.

Klientům je k dispozici Luca’s Ristorante, s vnitřním sálem nebo venkovní terasou s výhledem na bazén.
Možnost večeří formou à la carte (platí se extra), restaurace se zaměřuje na středomořskou kuchyni, doplněnou tradičními lokálními recepty a doprovázenou vynikajícími místními víny. Nepravidelně jsou organizovány typické sardinské večeře.
Klienti hotelu mají za zvýhodněnou cenu možnost dokoupit si na místě polopenzi (večeře formou servírovaného menu, nápoje nejsou zahrnuty v ceně).

Sport a animace

Hostům je k dispozici bazén.

Za poplatek v okolí: vodní sporty, jízda na koních, potápění, pronájem gumových člunů. 8 km od hotelu je golfový klub Is Molas.

Wellness & beauty

Wellness & Spa centrum za poplatek nabízí: emocionální sprchy, chromoterapii, tureckou lázeň. Masáže. Sluneční terasu a čajový koutek s výhledem na bazén.
Klienti v pokojích Junior Suite a Executive Suite mají vstup do wellness zdarma.

Pláž

Veřejná písečná pláž Santa Margherita di Pula je vzdálena cca 400 a lze na ni pohodlně dojít pěší stezkou vedoucí přes pozemek hotelu Is Morus. Různé varianty plážového servisu za poplatek na místě (info na recepci).
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
PotápěníPotápění
PesPes
NovinkaNovinka
Vzdálenost od letiště: 47 km 47 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, ubytování se snídaní, služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2023).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se snídaní, služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2023).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

VOLITELNÉ (na vyžádání, k úhradě na místě):
Večeře (podávané v hotelové restauraci Luca's): €45 /os. v červenci-srpnu, €35 /os. v ostatních měsících.
Vstup do Wellness: € 25 /os.
Dětská postýlka (pro děti do 3 let): € 10 /noc.
Pes: € 8 /den (pouze malé velikosti, nutno hlásit při rezervaci).

Speciální nabídky

Na vyžádání:
SLEVA LAST MINUTE 15 % z ceny ubytování při potvrzení nejpozději 3 dny před začátkem zájezdu
+ ZDARMA 1 vstup do Wellness & Spa centra na osobu/pobyt

NOVOMANŽELÉ - 15 % z ceny ubytování při pobytu na min. 7 nocí. Nelze sčítat s ostatními slevami.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.