Alpiclub Alma Resort ****

Popis hotelu

Charakteristika

Rodinný resort s bazénem blízko krásné pláže, s animacemi i sportovním vyžitím.

Poloha

Příjemný rodinný resort se vyznačuje skvělou polohou v zálivu Cala Sinzias na jihu Sardinie, 4 km od letoviska Costa Rei a 10 km od Villasimius - obě tato města nabízí širokou skálu služeb - nejrůznější obchody, kavárny, bary, typické restaurace, pizzerie i večerní kluby a diskotéky. Díky své poloze blízko pláže je Alma Resort ideální pro rodiny i s malými dětmi. Na své si přijdou i milovníci aktivní dovolené, díky širokému sportovnímu vyžití.
Vzdálenost od letiště v Cagliari: 60 km (cca 1 h).

Vybavení

Hostům je k dispozici recepce, bar s panoramatickou terasou a druhý bar u bazénu, restaurace, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, bazar, mini klub a junior klub a animační program pro děti i dospělé (italsky), tenisový kurt, hřiště na malou kopanou, ping pong, plážový volejbal, lukostřelba, kánoe, paddleboarding, kryté nehlídané parkoviště.
Za poplatek: lékařská služba (nutno vyžádat, externí), pronájem auta, motorky, skútru, bazar, potápění.
Wi-Fi připojení zdarma ve společných prostorách u bazénu.
Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Resort tvoří hlavní budova se službami, postavená kolem bazénu a za ní rozmístěné patrové vilky s hotelovými pokoji v tradičním sardském stylu s využitím kamene a typických pastelových barev. Celkem 102 pokojů je situovaných v přízemí nebo v 1. patře. Všechny pokoje jsou vybaveny LCD TV, klimatizací, trezorem, fénem a vlastní koupelnou.

Dítě do 2 let může být na lůžku s rodiči, ve vlastní postýlce nebo v postýlce vyžádané od hotelu - vždy ale hradí povinně poplatek € 10/ noc na místě (za stravu = místnost pro přípravu stravy v restauraci a případnou dětskou postýlku).

Typologie pokojů:
CLASSIC dvoulůžkový - v přízemí.
CLASSIC třílůžkový - v 1. patře. Některé z nich jsou řešeny jako patrové, s ložnicí v patře a koupelnou v přízemí. Max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 14 let.
CLASSIC čtyřlůžkový - v přízemí, 3. - 4. lůžko tvoří palanda. Max. obsazenost 4 dospělí.

Na vyžádání:
FAMILY - rodinné pokoje v 1. patře; tvoří je 2 dvoulůžkové ložnice se společnou koupelnou a možností 1 přistýlky pro 5. osobu. Min. obsazenost 3 dospělí, max. obsazenost 5 dospělých.
Jednolůžkové pokoje CLASSIC, dle dostupné kapacity.

Check-in: 16:00 h. Check-out: 10:00 h.
Min. délka pobytu 7 nocí v období 11.6. - 10.9. 2023

Stravování

ALL INCLUSIVE.
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu. V ceně nápoje k hl. jídlu - balená minerální voda a stáčené místní víno.
Součástí bohatého bufetu je výběr z předkrmů - zeleninové, bezmasé, saláty, výběr 1. chodů se show cooking a 2. chodů na bázi masa a ryb; pizza, uzeniny, sýry.
1x týdně je organizována typická sardinská večeře s lokálními specialitami.

Na vyžádání možnost bezlepkové stravy (základní produkty) - nutno konzultovat předem.

ALL INCLUSIVE ZAHRNUJE: snídaně, oběd a večeře formou bufetu vč. nápojů k hl. jídlu (minerální voda a stáčené místní víno). Od 10:00 do 21:00 neomezená konzumace vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů, víno servírované do sklenic (výběr z cca 5 místních druhů), točené pivo, minerální voda, horké nápoje, americká káva, vybrané drinky a koktejly.
ALL INCLUSIVE NEZAHRNUJE: tvrdý alkohol (likéry, pálenky apod.), veškeré balené produkty a nápoje balené v lahvích a plechovkách a vše co není uvedeno v All Inclusive zahrnuje.

Restaurace má vnitřní prostory, bar i krytou venkovní terasu.
Hlavní bar - je součástí terasy restaurace.
Bar u bazénu - ideální pro večerní aperitiv či relax s drinkem po večeři.

Součástí restaurace je i místnost pro přípravu stravy pro miminka, dostupná non-stop v rámci povinného poplatku za dítě do 2 let (€ 10/ noc) - k dispozici mikrovlnná trouba, ohřívač lahví, sterilizátor, jednorázové bryndáčky a základní suroviny jako vývar, zeleninové protlaky, sýr, mléko, jogurty, těstoviny, maso, ryby, čerstvé ovoce.

Pro děti

Děti mohou v rámci klubové karty využívat bazén s částí pro děti a také program dětských klubů.

Dětský klub je rozdělen dle věku do 2 kategorií:
TARTA MINI KLUB pro děti od 3 do 10 let - společné hry a aktivity podporující kreativitu, možnost společného jídla s animátory.
JEK JUNIOR KLUB pro děti od 11 do 17 let - nabízí dětem kolektivní turnaje a společenské aktivity.
Veškerý program i animace probíhá v italštině.

V restauraci je pro děti v rámci povinného poplatku za infanta (do 2 let) k dispozici 24 h denně místnost pro přípravu stravy pro děti se základním vybavením a surovinami. (viz. Stravování).

Sport a animace

Hostům je v rámci klubové karty k dispozici bazén s lehátky a slunečníky, tenisový kurt, hřiště na malou kopanou, lukostřelba, ping pong, plážový volejbal, kánoe, paddleboarding a bohatý animační program pro děti i dospělé - dospělým je nabízen kolektivně fitness program a různé aktivity, zábava, sporty a turnaje.
Veškerý program i animace probíhá v italštině.
Na recepci za poplatek: pronájem auta, motorky, skútru, potápěčské centrum (ve Villasimius), lodní výlety.

Pláž

Krásná pláž s jemným, bílým pískem se rozprostírá v zálivu cca 250 m od hotelu a je snadno dostupná pěšinou vedoucí přímo z hotelové zahrady přes pás středomořské zeleně. Vstup do vody je pozvolný, vhodný i pro malé děti. Na pláži je také altán se stínem pro kočárky. V ceně je v rámci klubové karty plážový servis od 4. řady (1 slunečník a 2 lehátka/ pokoj), plážové osušky.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 60 km 60 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s All Inclusive, klubovou kartu, služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2023).

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s All Inclusive, klubovou kartu, služby delegáta (od 1. 6. do 1. 10. 2023).

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Poplatek za dítě do 2 let: € 10/ dítě/ noc - zahrnuje dětskou postýlku (pokud ji klient žádá), využití místnosti v restauraci pro přípravu stravy.

Pobytová taxa: €3/ osoba a noc (změna ceny pobytové taxy vyhrazena).

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.