Costa dei Fiori ****

od 18 590 Kč

4 dní / snídaně

Praha - Cagliari

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Romantický hotel s vyhlášenou kuchyní, krásnou udržovanou zahradou a výbornými službami pro klidnou dovolenou či poznávání krás jižní Sardinie.

Poloha

Hotel leží v rekreační oblasti Santa Margherita di Pula na jihozápadě Sardinie. Architektonicky zajímavý, ve stylu starého hradu postavený hotel se nachází ve velmi klidném prostředí. Je obklopen zeleným parkem s 500 druhy rostlin včetně tropických palem, kvetoucích keřů a pinií a s výhledem na moře a skládá se z několika jednopatrových budov postavených v polokruhu, ve vzdálenosti 60-220 m od moře. Hektary parku vedou k panoramatickému bazénu s nulovým dopadem na životní prostředí a mořskou vodu. V tomto pobřežním úseku se místy nachází mořská tráva Posidonia oceanica, jejíž výskyt svědčí o nedotčenosti moře. Nejbližší městečko s množstvím obchodů, trhem, bary, restauracemi a večerním životem je Pula (3 km, zajištěna kyvadlová doprava za poplatek), v jejíž blízkosti se nachází významné archelogické naleziště Nora, přírodovědné muzeum pod širým nebem a krásná pláž.
Vzdálenost od letiště v Cagliari asi 40 km (cca 55 min).

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 2 restaurace – jedna z nich venkovní v zahradě, druhá u bazénu; bar, jeden bazén s hydromasáží pro dospělé a brouzdaliště pro děti v zahradě před hotelem a druhý s panoramatickým výhledem přímo u moře, všechny jsou se slanou vodou. Konferenční místnost, prádelna a externí půjčovna aut. Masáže a baby sitting na vyžádání, za poplatek.
Wi-Fi ve společných prostorách zdarma.

Ubytování

Hotel disponuje 219 lůžky v 82 pokojích s individuální klimatizací, které jsou různě zařízené podle typu pokoje a vybavené TV-sat, minibarem, trezorem a tel. s přímou volbou, koupelna většinou se sprchou, fén. (Všechna lůžka v hotelu jsou samostatná, kromě typu Suite s manželskými dvoulůžky; žádné palandy.) Dětská postýlka pro dítě do 4 let vč. snídaně na vyžádání, za poplatek.

BOUGANVILLEA CLASSIC: (cca 25 m²) dvoulůžková ložnice s opticky (některé i dveřmi) oddělenou denní částí s možností 3. lůžka, ev. 4. lůžka (pro dítě) pouze na vyžádání. Jsou účelně zařízené v jednoduchém sardinském stylu. Terasa nebo patio (společné vždy pro 4 pokoje) s výhledem do parku, některé na bazén. Max. obsazenost 2 dospělí, 3. a 4, lůžko je vždy na vyžádání.
IBISCUS SUPERIOR: (cca 27 m²) pohodlný a prostorný dvoulůžkový pokoj s vykládaným nábytkem ve františkánském stylu, má mramorem obloženou koupelnu se sprchou (v některých je vana). Velké okno do zahrady a samostatná terasa či patio, možnost 1 přistýlky. Max. obsazenost 3 dospělí.
FAMILY SUITE: (cca 50 m²) prostorný dvoulůžkový pokoj/ložnice s možností přistýlky a s koupelnou, dveřmi oddělená ložnice pro děti s 2. koupelnou, vstup do pokoje přes samostatné patio s výhledem do parku. Min. obsazenost 4 os. (4 plné ceny), max. 4 dospělí + 1 dítě do 16 let.
SUITE: (40-60 m2) velký a vkusně zařízený pokoj v antickém středomořském stylu a s nábytkem z 18. a 19. století a velkým 42" televizorem, přistýlka na vyžádání. Panoramatický výhled na park a bazén z pokoje, privátní terasy i z hydromasážní vany. Min. obsazenost 2 dospělí, max. obsazenost 2 dospělí + dítě do 13 let.

Stravování

Servírované snídaně, polopenze za příplatek.

NORA: restaurace v hlavní budově u bazénu podává snídaně a večeře.
Bar Bistro nabízí výběr teplých i studených jídel po celý den.
V hlavní sezóně může být otevřena i venkovní restaurace v zahradě (dle uvážení hotelu).
Hotel je vyhlášen pro svou tradiční sardinskou kuchyni.

Sport a animace

Za poplatek tenis (1 kurt), externí půjčovna kol, horských kol a skútrů, potápěčské centrum a půjčovna loděk. Golf: 27 jamkové hřiště Is Molas 3 km od hotelu.

Další služby

Kromě každodenní minibusové dopravy na pláž zajišťuje hotel i pravidelnou dopravu do Puly, 3 km vzdáleného turistického městečka (z poplatek). Dopravu do města i na pláž je třeba objednat s jednodenním předstihem.
Psi do 10 kg povoleni (na vyžádání, za jednorázový poplatek 60 €).

Pláž

V hotelové zahradě hned u moře je panoramatický bazén s mořskou vodou s opalovací terasou, lehátky a slunečníky zdarma (osušky za poplatek). Hotel nemá soukromou pláž - je zajištěna kyvadlová doprava na některou z nejkrásnějších sadinských pláží v oblasti Chia (za poplatek), nejbližší je pláž Nora u městečka Pula. Další nádherné pláže jsou snadno dosažitelné autem ve vzdálenosti do 20 km od hotelu (např. pláž Chia 16km, Tuerredda v městečku Teulada 18km).
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
GolfGolf
TenisTenis

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se snídaní nebo za příplatek s polopenzí, služby delegáta (od 30. 5. do 3. 10. 2021)

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Pobytová taxa € 2/ os./ den. Taxu neplatí děti do 12 let.

FAKULTATIVNÍ (NA VYŽÁDÁNÍ):
Dětská chůva;
3. nebo 4. lůžko (přistýlka) v pokoji CLASSIC

Speciální nabídky

Svatební cesta: V závislosti na aktuální kapacitě, hotel nabízí novomanželům zdarma upgrade z pokoje Bouganvillea Classic na IBISCUS Superior a jako pozornost při příjezdu košík s ovocem a láhev sektu.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.