Chia Laguna Resort - Hotel Laguna *****

od 38 290 Kč

5 dní / polopenze

Praha - Cagliari

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Resort vzhlížející na jedinečnou scenérii - pláže s dunami se zlatým pískem a tyrkysovou vodou je magickým místem stvořeným pro exkluzivní dovolenou, svatby či výročí.

Poloha

Hotel Laguna je nejluxusnější částí komplexu Chia Laguna Resort, který je tvořen ze 3 částí (Laguna 5*, Village 4*, Baia 4*). Resort se nachází v jednom z nejkouzelnějších míst jižní Sardinie, je ponořen do rozlehlé zahrady plné středomořské vegetace, ideální pro romantické procházky květy lemovanými uličkami, poblíž laguny, kde hnízdí růžoví plameňáci a podle které je pojmenován celý resort.
Celý komplex je situován v klidnější oblasti Chia, jež obdržela v letech 2014, 2016 a 2017 nejvyšší ocenění za kvalitu životního prostředí a ochranu přírody od společnosti Legambiente. V roce 2020 byla Chia Laguna oceněna jako "Word Leading Beach Family Resort" na World Travel 2020.
V roce 2019 získala Chia Laguna prestižní ocenění "Seven Stars Family Resort 2019" - Ocenění za luxusní pohostinnost a životní styl 7 hvězd, dále World Trawel Awards 2019, “World Leading Beach Family Resort” (World Travel Awards 2019)
“Italy’s Leading Family Resort” (World Travel Awards 2019). V roce 2018 “Italy’s Leading Family Resort” (World Travel Awards 2018).
Resort se nachází 6 km od Domus de Maria, 18 km od městečka Pula.
Vzdálenost od letiště v Cagliari 55 km (cca 60 min).

Vybavení

Hotel nabízí služby recepce, v resortu je 8 barů, 9 restaurací včetně jedné dětské a restaurace a kiosku u pláže Dune di Campagna, kongresové centrum, fitness centrum (v hotelu Village) a nové wellness centrum, nový bazén Bioaquam přímo u hotelu Laguna s prostornou dřevěnou sluneční terasou, restaurací a posezením ve stínu, dětský bazén s asistencí (bazénů je v resortu celkem 5). Noční život se odehrává v části „Piazza degli Ulivi“, kde najdete letní scénu, restauraci, butiky s oblečením, šperky a s upomínkovými předměty, lékárnu, ale také si zde můžete dát výbornou zmrzlinu nebo si zatančit. Resort nabízí množství animačních programů pro děti i pro dospělé, večerní představení. V exkluzivním Luna klubu se nachází tržiště Luna Market se sardinskými specialitami, večer mj. gourmet restaurace a pizzerie, živá hudba. Dopravu na nedalekou pláž zajišťuje pravidelná kyvadlová doprava, bohaté možnosti sportovního vyžití, půjčovny, vnější parkoviště. (V první polovině června a v září mohou být některé služby a animace omezeny.)
Wi-Fi pokrytí v celém resortu (i na pokojích) zdarma.
Zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Všech 107 elegantních pokojů hotelu Chia Laguna nabízí nádherný výhled z pokojů na krásy lokality Chia.
Pokoje jsou vybaveny balkónem, terasou nebo privátní zahrádkou; moderními koupelnami zdobenými jemnými mozaikami s využitím přírodního kamene a pestrými barvami jsou vybavené vanou nebo sprchovým koutem a fénem; klimatizací s vlastní regulací, minibarem, Wi-Fi připojením, telefonem, tv/sat, trezorem.

KING DELUXE: 30 m²; všechny pokoje mají terasu nebo balkon, některé částečný výhled na moře některé výhled na resort. Max. obsazenost 2 os. + postýlka pro dítě do 2 let (na vyžádání).
KING GRAND DELUXE: 34 m²; prostornější než pokoje KING DELUXE s krásným výhledem na moře nebo lagunu. Jsou vybaveny prostornou terasou nebo malou zahrádkou s posezením. Max. obsazenost 3 dospělí nebo 2 + 1 dítě.
KING JUNIOR SUITE (41 m²): jsou vybudovány ve stylu open space a nacházejí se v horních patrech. Ložnice je opticky oddělena od obývacího pokoje. Plážový servis od 3. řadě u Junior Suite v ceně pokoje. Max. obsazenost 3 dospělí nebo 2 + 1 dítě.

CENY OSTATNÍCH POKOJŮ JSOU VÝHRADNĚ NA VYŽÁDÁNÍ:
KING JUNIOR SUITE S PRIVÁTNÍ ZAHRADOU (42 m²) Jsou velice prostorné, světlé, vybaveny soukromou zahradou. Pokoje jsou velice stylově a moderně zařízeny, zdobeny místní keramikou, tradičními koberci, koupelny zdobeny drahými mozaikami. Od 3. ř. plážový servis v ceně pokoje. Max. obsazenost 3 os.
KING JUNIOR SUITE S VÝHLEDEM NA MOŘE: (42 m²) Jsou velice prostorné, světlé, mají úchvatný výhled na moře. Pokoje jsou velice stylově a moderně zařízeny, zdobeny místní keramikou, tradičními koberci, koupelny zdobeny drahými mozaikami. Od 3. ř. plážový servis v ceně pokoje. Max. obsazenost 3 os.
KING JUNIOR SUITE S PRIVÁTNÍ ZAHRADOU A JACUZZI: (54 m²) prostorný suite s privátní zahradou a jacuzzi. Plážový servis je od 3. řady v ceně pokoje.
KING ONE BEDROOM SUITE: (43 m²) suite s manželskou postelí, max. obsazenost 3 dospělé osoby, plážový servis ve 2. řadě v ceně.
KING ONE BEDROOM SUITE S PRIVÁTNÍ ZAHRADOU: (46 m²) suite s manželskou a privátní zahradou, max. obsazenost 3 dospělí, plážový servis v 1. řadě v ceně.
KING ONE BEDROOM SUITE S VÝHLEDEM NA MOŘE: (79 m²) suite s manželskou a úchvatným výhledem na moře, max. obsazenost 3 dospělí, plážový servis v 1. řadě v ceně.
KING TWO BEDROOM SUITE (54 m²) suite s dvěma ložnicemi, maximální obsazenost 4 dospělí, plážový servis v 1. řadě v ceně.
THALOS DELUXE SUITE S VÝHLEDEM NA MOŘE: (65 m²) suite se nachází ve třetím patře hotelu, mají rozlehlou obývací část a ložnici s manželským lůžkem a dvěma koupelnami. Rozlehlá terasa nabízí úchvatný výhled na věž Chia a na moře. Max.obsazenost jsou 3 dospělí, plážový servis v 1. řadě je v ceně.Hosté těchto dvou posledních typů pokojů mají navíc přiděleného majordoma, privátní dopravu na pláže Dune di Campagna i Monte Cogoni a zpět, přidělený slunečník a lehátka v 1. řadě na pláži Dune di Campagna a u nového bazénu hotelu Laguna, bezplatný vstup do nového Chia Natural Spa, možnost snídaně na pokoj bez příplatku a večeře v restauracích zahrnutých do programu Dine Around bez příplatku (mimo nápoje).

Check-in 14:00; check-out 11:00 h.

Min. délka pobytu 7 nocí v období 7.8. - 3.9.2021
Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

Stravování

Polopenze.
Snídaně formou bufetu, večeře formou à la carte.


"Domovskou" restaurací pro hosty hotelu Laguna je restaurace LA TERRAZZA. (snídaně a večeře).

Večeře:
Chia Laguna Resort nabízí možnosti stravování, které uspokojí všechny hosty. Na výběr je z 12 restaurací (+ speciální restaurace pro děti), což poskytuje možnost večeřet každý večer jinde. V rámci Dine Around je k večeři v ceně 1 lahev vody / dospělá platící osoba - platí pouze pro restaurace Le Bouganville a La Pergola. Kromě "domovské" restaurace je v restauracích zahrnutých do programu "Dine Around", kde hosté nemají pobyt, nutná rezervace a večeře je v nich možno čerpat za příplatek - jsou to tyto restaurace:
LA TERRAZZA: restaurace s krásným výhledem na moře a lagunu se nachází v 5* části Laguna a nabízí menu à la carte zaměřené na italskou kuchyni.
LE BOUGANVILLE: nabízí výborné tematické večere formou bufetu. V průběhu večera probíhá zábavná cooking show - těstoviny a hlavní chody jsou zde připravovány před zraky hostů. Restaurace je zaměřena na italskou a středomořskou kuchyni a nabízí vytříbený vinný lístek. V této restauraci jsou podávány snídaně a večeře pro klienty hotelů Village a Oasi, hned vedle se nachází restaurace pro děti "Bimbi Restaurant".
LA PERGOLA: ve světlých barvách a moderním stylu, nabízí středomořskou kuchyni a tradiční sardinské grilované speciality, tematické bufety a cooking-show. V této restauraci jsou podávány snídaně a večeře formou bufetu pro klienty hotelu Baia. Mezi hotelem Baia a hlavní recepcí resortu pravidelně jezdí hotelový mikrobus.
WHITE LUNA: gourmet restaurace se SUSHI koutkem zaměřená na moderní středomořskou kuchyni. Každý večer nabízí menu à la carte - různá speciální menu doplněná o široký výběr vín a destilátů.
Restaurace nezahrnuté do programu "Dine Around" (na objednání, za plnou platbu):
PIZZERIA na piazza degli Ulivi nabízí vybrané speciality připravené na dřevěném grilu a typickou italskou pizzu. Večeře à la carte.
PA∙NI∙NO: bar, kde můžete ochutnat nejslavnější italské panini a čerstvé saláty - gourmet obědy a večeře à la carte. Donášková služba nabízí také možnost objednávky z pláže. Restaurace se nachází v Luna klubu a má otevřeno od časného rána do noci.
Hosté hotelu Laguna mohou využít i restauraci à la carte BIOAQUAM přímo u bazénu vlastního hotelu, která nabízí v poledne lehká menu, v červenci a srpnu večer degustační menu pod hvězdami.
BIMBI: veselá dětská restaurace je určena hlavně pro menší děti ubytované v resortu. Nabízí možnost obědů i večeří (obědy od 3 let za poplatek). Vyvážené menu je připravováno speciálně přímo pro děti z bio produktů a je podáváno formou bufetu, výškově uzpůsobeného malým strávníkům.
Hlavní restaurace každé části resortu mají dětský koutek, jsou vybavené dětskými židličkami/podsedáky a nabízejí dětská menu.

V resortu není k dispozici dětské mléko.
Oběd à la carte:
LE DUNE: tato restaurace se nachází u pláže Campana. Nabízí hlavně možnost obědů - výborné grilované ryby, pizzy, saláty i těstoviny a další. Večer se v ní příležitostně konají speciální programy, degustace sardinských vín atp.
Kromě této čistě polední restaurace je možné v resortu obědvat i v restauraci PA∙NI∙NO, lehké polední občerstvení nabízí bar BIO AQUAM RISTORANTE u bazénu přímo před hotelem Laguna.

Možnost bezlepkové diety (na vyžádání).
Otevření jednotlivých barů a restaurací v závislosti na obsazenosti a počasí dle uvážení vedení Resortu.

Pro děti

Dětský bazén při mini klubu s dozorem plavčíků je otevřen (podle počasí a obsazenosti resortu) každý den 10-12 h a 15-17:30 h. Zdarma skupinové lekce plavání pro děti 7-13 let v bazénu hotelu Baia.
Restaurace BIMBI je určena hlavně pro menší děti a nabízí možnost obědů i večeří (obědy od 3 let za poplatek). Menu je připravováno přímo pro děti z bio produktů, formou bufetu. Hlavní restaurace každé části resortu mají dětský koutek, jsou vybavené dětskými židličkami/podsedáky a nabízejí dětská menu.
Dětské kluby jsou v provozu každý den od května do září v době 9-12:30 a 15-17:30 h - rodiče odpočívají, zatímco děti se baví pod dozorem vysoce kvalifikovaného personálu:
Mini klub pro děti od 3 do 6 let, Kadet klub (7-10 let), Junior klub (11-13 let), Adventure klub (14-17 let).

Chia Laguna resort byl již podruhé oceněn v soutěži Seven Stars Luxury Hospitality jako špičkový "family friendly" resort, díky výjimečně vstřícnému přístupu k dětem, širokému spektru služeb a aktivit pro děti všech věkových kategorií a dovolené u "Nejkrásnější pláže Itálie".

Pro nejmenší děti:
"Nursery": v areálu je k dispozici plně vybavená herna, kde je o děti do 3 let postaráno odbornými asistenty za poplatek € 20 h/dítě (každý den, 9-12 a 15-17:30 h, změna časů a ceny vyhrazena)
Baby-sitting: pro všechny věkové kategorie, na vyžádání, možný 7 dní v týdnu, individuální baby-sitting na pokoji za poplatek € 20 h/dítě, € 30/h/2 děti; baby-sitters hotelu jsou důvěryhodné, milující, kreativní a znají cizí jazyky. (změna cen vyhrazena).

"Chia baby welcome": program, který je věnován rodičům s malými dětmi od 4 měsíců do 3 let. Registrace do programu při rezervaci pobytu je zdarma a zahrnuje: vyzvednutí kočárku při příjezdu na recepci (k dispozici jen vám po celý pobyt), postýlku, přebalovací pult, vaničku a ohřívač lahví na pokoji. Kapacita tohoto programu je omezená - rezervujte včas!

- v případě nutnosti má hotel k dispozici pediatra (služba za poplatek),
- v lékárně na Piazza degli Ulivi jsou k zakoupení pleny, hygienické potřeby atp.

Sport a animace

Sportovní aktivity zdarma: skupinové lekce malý fotbal, vstup do nového fitnesscentra vybaveného špičkovými stroji, skupinové běhání a další aktivity gymklubu, animační programy - různé sportovní turnaje, aerobic, večerní show.
Od r. 2016 je i v části Baja další bazén (25x16m) s mělkou částí pro děti.
Za poplatek: 2 antukové tenisové kurty u hotelu Baia a 2 syntetické kurty u hotelu Laguna, vodní sporty - windsurfing, kánoe, jízda na banánu a plachetnici, kurzy a individuální výuka různých sportů, služby potápěčského centra, lodní výlety nafukovacími čluny a škunery, výlety džípy i na čtyřkolkách, vycházky s průvodcem, pronájem městských a horských kol, skútrů a aut, půjčování lodí a vybavení pro vodní sporty.
Projížďky na koních. V blízkosti hotelu (cca 20 km) se nachází nejznámější golfové hřiště na ostrově s 27 jamkami Is Molas Golf Club


Wellness & beauty

V ceně pobytu v roce 2021 je denní Bioaquam okruh v Chia Natural Spa (1x denně/platící dospělá osoba).
Lázeňské centrum Chia Natural Spa jako chrám wellness - vstup za poplatek - víceúrovňová budova, v níž se v 1.p. nachází recepce s barem a zónou se službami, v přízemí turecké lázně, sauna, tematické sprchy (mění barvy, teplotu, vůně), masážními salonky a relaxační zónou, 1 vnitřní vyhřívaný a 3 venkovní bazénky s masážními tryskami. Střešní terasa s venkovním whirlpool bazénem má panoramatický výhled na záliv Chia. Ve všech vnitřních prostorách jsou volně k dispozici čaje, voda a jablka.
Pro estetické procedury je využívána produktová řada Eteria by Fonteverde a Comfort Zone. Čistá harmonie, již si lze užít v tomto novém wellness, kde se prolíná přirozenost s vědou, manuálním přístupem a disciplínou, působí jako balzám pro duši i tělo. Vstup a procedury za poplatek.

Další služby

V Resortu se neplatí za služby v hotovosti, ale kartou resortu, jejímž prostřednictvím jsou částky připisovány na pokojový účet (vydávána na recepci). Touto kartou se nedá platit v buticích na piazza degli Ulivi, kde je i bankomat.
Adaptéry do elektrických zásuvek k dispozici na recepci. Hotel akceptuje nejrozšířenější platební karty.
V případě potřeby je možná konzultace lékaře.

Pláž

Pláže Chia patří mezi nejkrásnější pláže Středomoří - romantické bílé písečné duny, křišťálově čistá voda, široká pláž s jemným bílým pískem. To vše se nachází ve vzdálenosti 700 m od komplexu. Na pláž Dune di Campana doveze klienty zdarma privátní shuttle-bus od recepce nebo lze využít elektrický vláček, který jezdí od hotelu Village po celý den (každých 15 min, mimo hl. sezónu je interval 30 min). Lehátka a slunečníky od 3. řady zdarma (1. a 2. řada za poplatek; pro pokoje Luxury Panorama Suite, Natural Prestige Suite 1. řada v ceně), plážové osušky jsou rovněž klientům k dispozici zdarma. Hosté mohou využívat i vedlejší pláž Monte Cogoni, která se nachází v blízkosti hotelu Baia (1. a 2. ř. za poplatek).
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

BazénBazén
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
FitnessFitness
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 55 km 55 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Důležité

U tohoto hotelu platí jiné storno podmínky než jsou uvedeny ve VSP CK:

Při stornování v období 7 až 0 dnů před odjezdem, je výše storna 100 % ceny (ostatní období dle VSP) v období 3. 7- 6. 8. a 28.8. - 3. 9. 2021.
Při stornování v období od 14 až 0 dnů před odjezdem, je výše storna 100 % ceny (ostatní období dle VSP) v období 7.8.- 27.8.2021
Zbytek dle VSP cestovní kanceláře.

U pokojů kategorie Luxury Panorama Suite a Natural Prestige Suite jsou storno podmínky následovně:
Při rezervaci těchto pokojů je vyžadována záloha ve výši 50 % celkové ceny, zbytek 30 dní před odjezdem. Při zrušení od 29 až 0 dnů před odjezdem, je výše storna 100 % ceny.


Hotelový management si vyhrazuje právo na změnu otevírací doby barů, restaurací a programu hotelových služeb v závislosti na obsazenosti resortu a počasí.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí, kolektivní lekce (běhu, fitness a 5-a-side fotbalu), služby delegáta (od 2. 6. do 3. 10. 2021)

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování s polopenzí, kolektivní lekce (běhu, fitness a 5-a-side fotbalu), služby delegáta (od 2. 6. do 3. 10. 2021)

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

Na vyžádání (fakultativní):
Hlídání dětí € 20/h/dítě, € 30/h/2 děti, noční hlídání + příplatek € 15. (změna cen vyhrazena)

Speciální nabídky

SLEVY LAST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

15 % z ceny ubytování v termínu 4.9.-16.10. pro pokoje King Junior Suite a Suite

5 % z ceny ubytování v termínu 4.9.-16.10. pro pokoje King Deluxe a King Grand Deluxe

NA VYŽÁDÁNÍ:
Stálý klient sleva 5 % z ceny ubytování při opakovaném pobytu v Chia Laguna Resort. Lze kombinovat s dalšími slevami.

Chia Baby Welcome - nutno vyžádat předem: děti 4-35 měsíců (do 3 let): kočárek (omezená kapacita), postýlka, přebalovací pult a ohřívač lahviček, pro nejmenší i vanička k zapůjčení (na vyžádání a dle dostupnosti) zdarma.

Svatební cesta: květiny, ovoce a šumivé víno na pokoj při příjezdu, dřívější check-in a pozdní check-out bez příplatku (dle dostupnosti pokoje), bezplatný upgrade do vyšší kategorie pokoje (dle aktuální dostupnosti). Platí pro pobyt max. do 1 roku od uskutečněné svatby.

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.