Futura Club Baja Bianca

Futura Club Baja Bianca ****

Praha - Olbia soft all inclusive od 20 990 Vyberte termín
All inclusiveAll inclusive
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
FitnessFitness
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Charakteristika

V úchvatné lokalitě chráněné mořské oblasti Tavolara se nachází klubový hotel, vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry.

Poloha

Baja Bianca Club Hotel se nachází na severovýchodním pobřeží Sardinie, v centru chráněné mořské oblasti Tavolara - Capo Coda Cavallo. Je situovaný v příjemné zahradě s typickou středomořskou vegetací, s výhledem na nádhernou zátoku Salina Bamba, nedaleko zálivu Cala Brandinchi, který je pro svoji průzračnou vodu a působivé scenérie nazýván také "Tahiti". 4 km od hotelu je možné navštívit městečko Puntaldia s malým turistickým přístavem a golfových hřištěm s 9 jamkami. 9 km je vzdálené živé letovisko San Teodoro se slavnou bílou pláží La Cinta.

Vzdálenost od letiště v Olbii 22 km (cca 30 min).

Vybavení

Baja Bianca Club Hotel je relativně nový turistický komplex, který svými službami uspokojí jak páry toužící po romantické dovolené, tak rodiny s dětmi.
V hlavní budově se nachází recepce, hala s wi-fi připojením zdarma, butik, relaxační zóna s TV, klimatizovaná restaurace s prostornou krytou terasou s výhledem na moře, wellness centrum Baja Bianca), fitness s posilovnou.
V rozlehlé jednopatrové části situované směrem k moři jsou umístěny pokoje. V centrální části areálu je klientům k dispozici bazén pro dospělé a dětský bazén (oba nevyhřívané), bar u bazénu a náměstíčko. V blízkosti moře je vybudován amfiteátr pro večerní představení a částečně zastíněné dětské hřiště pro nejmenší. Rodiny s dětmi jistě ocení dětské kluby rozdělené dle věkových kategorií dětí. Hotel dále disponuje výtahem a soukromým nehlídaným parkovištěm.

Domácí zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Všech 207 pokojů se nachází v přízemí, nebo v 1. patře, jsou klimatizované, mají TV/SAT, telefon, trezor, fén, minibar (nápoje za poplatek), balkon či terasu s nábytkem.

STANDARD: pokoje pro 2-4 osoby, mají manželské lůžko nebo 2 samostatná lůžka a možnost 2 přistýlek formou rozkládací pohovky, gauče nebo palandy. Max obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 16 let.
FAMILY ROOM: pokoje pro 4 osoby s mezonetovým patrem. V otevřeném patře ložnice s manželským lůžkem, v přízemí obývací část se 2 rozkládacími křesly nebo divanem pro 2 osoby. Min/max. obsazenost 4 dospělí.

Jednolůžkové pokoje na vyžádání, nejsou k dispozici v období 27.7.-24.8.2024.

Min. délka pobytu 7 nocí.
V období 27.7.-24.8. nástupní den sobota. Příjezdy/odjezdy v jiný den výhradně na vyžádání.

Check in: 17:00, check out: 10:00

Stravování

SOFT ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd i večeře formou bufetu, včetně vybraných nápojů (lokální víno, voda a vybrané nealkoholické nápoje). Otevřený bar od 9:30 do 23:00 s nealkoholickými nápoji, vodou, točenými ovocnými džusy, slaná svačina během odpoledne ve stanoveném čase.

Alkoholické nápoje a lihoviny, nápoje v plechovkách, lahvích, zmrzliny a vše co není zmíněno v popisu soft all inclusive, není zahrnuto v ceně.

Možnost bezlepkové stravy, k dispozici základní potraviny - nutno vyžádat při rezervaci.

Pro nejmenší a jejich maminky je k dispozici dětská kuchyňka s asistencí otevřená pouze v době jídla. Využití v rámci poplatku za dítě do 3 let.
K dispozici: ohřívač lahví, mikrovlnka, základní jídla (zeleninový vývar a polévka, malé těstoviny, mléko, čerstvé ovoce, jogurty a ovocné šťávy).

Pro děti

O zábavu vašich dětí se postará tým zkušených animátorů v čele s maskotem Futurotto.

Kids klub - pro děti od 3 do 6 let - hry v určených prostorech, na pláži, zábavné, sportovní a kreativní aktivity, dětské večerní tanečky.
Young klub - pro děti od 7 do 11 let - hry, soutěže a turnaje, vzdělávací a formující aktivity, sport, večerní mini show.
X klub - pro děti od 12 do 14 let - skupinové aktivity v doprovodu zkušených animátorů.
Futura X klub - pro děti od 15 do 17 let - výzvy, sportovní turnaje, skupinové hry v moři nebo v bazénu, show, kabaret a hodně hudby. Každý den jiná aktivita spojená s kreativitou a uměním. Tematické večery strávené společně s animátory a novými přáteli.

Animace probíhají převážně v italském jazyce.

Děti 0-2,99 let zdarma ve vlastní postýlce nebo na lůžku s rodiči. Dětská postýlka na vyžádání a za poplatek, zahrnuje i využití dětské kuchyňky.

Sport a animace

Klientům je v rámci klubové karty k dispozici bazén pro dospělé, bazén pro děti, dětské hřiště, denní využití tenisového kurtu, fotbalového víceúčelového hřiště, volejbalového hřiště, posilovny, kánoí, bocce, stolního tenisu, stolního fotbalu, denní a večerní animace s kolektivními lekcemi tenisu, aqua aerobiku, tanečních lekcí, sportovními turnaji a karetních hrách. Společenské hry, kabaret, hudba a představení.

Další služby

Za poplatek: osvětlení sportovních kurtů, hlídání dětí, externí potápěcí centrum, noční kyvadlová doprava do a z centra San Teodora (v určených časech). V blízkosti centrum s vodními sporty - paddle board, kánoe, potápění.

Pláž

Působivá veřejná písečná pláž Salina Bamba se nachází ve vzdálenosti cca 400 m od hotelu, pohodlně dostupná pěší procházkou přírodní stezkou. Slunečníky a lehátka jsou zde zdarma - do vyčerpání kapacity. Asi 500 m od hotelu se nachází krásní pláž Cala Suaraccia, v zátoce s výhledem na ostrov Tavolara.

Cca 20 min. chůze od hotelu se nachází jedna z nejkrásnějších pláží v této oblasti, Cala Brandinchi přezdívaná Tahiti, dlouhá bílá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře.
Klienti, kteří mají zájem navštívit Cala Brandinchi, nebo následující pláž Lu Impostu, se musí pro vstup na tyto pláže předem registrovat - rezervace je možná zde
Probíhá načítání...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se soft all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta (od 29.5. do 5.10.2024) .

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se soft all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta (od 29.5. do 5.10.2024) .

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
Děti do 3 let: €20/den, zahrnuje postýlku a využití dětské kuchyňky (nutno vyžádat předem).

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

15 % z ceny ubytování při objednání do 30. 4. 2024 pro pobyty v období od 25.5.-7.6. a 21.9.-28.9.2024

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

Podobné produkty
Futura Club Cala Fiorita

Sleva

15

%

Agrustos
Futura Club Cala Fiorita
14.09. - 21.09.2024
7 nocí
Letecky soft all inclusive
Hotel Club Esse Roccaruja
Stintino
Hotel Club Esse Roccaruja
18.09. - 25.09.2024
7 nocí
Letecky plná penze s nápoji
Colostrai
Colostrai
Colostrai
19.09. - 26.09.2024
7 nocí
Letecky soft all inclusive
Futura Club Baia di Conte

Sleva

15

%

Porto Conte
Futura Club Baia di Conte
21.09. - 28.09.2024
7 nocí
Letecky soft all inclusive