Hotel Club Esse Roccaruja

Hotel Club Esse Roccaruja ****

Praha - Olbia plná penze s nápoji od 27 990 Vyberte termín
Blízko plážeBlízko pláže
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
PesPes
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně

Charakteristika

Klubový hotel přímo nad jednou z nejkrásnějších pláží Sardinie - La Pelosa, nabízející úchvatné výhledy, vhodný pro rodiny s dětmi i pro páry.

Poloha

Hotel je situovaný na severozápadním pobřeží Sardinie, v lokalitě La Pelosa - Capo Falcone s úchvatným výhledem na bílé písečné pláže, naproti ostrůvku a NP Asinara, jen 4 km od rybářského městečka Stintino, do kterého vede pěší i cyklistická stezka. Hotel je svým umístěným ideální pro výlety za přírodními i historickými skvosty: město Porto Torres 25 km, Alghero 45 km, Castelsardo, Sassari. Hotel leží v klidné lokalitě a proto je vhodný pro páry a klienty preferující při dovolené klid a relaxaci před návštěvou barů a diskoték.
Vzdálenost od letiště v Algheru: 49 km (cca 1 hod).
Vzdálenost od letiště v Olbii: 147 km (cca 2,5 hod).

Vybavení

Klientům je k dispozici non-stop recepce (trezor), úschovna zavazadel, klimatizovaná restaurace s výhledem na moře, bar (piano bar), hala, kongresový sál, sportoviště, bazar, biliár, bazén pro dospělé, dětský park s bazénem, amfiteátr.
Za poplatek: prádelna, babysitting ve večerních hodinách, potápěčské centrum a nabídka fakultativních výletů.
Malá zvířata do 20 kg na vyžádání, za poplatek. (Zákaz vstupu do společných prostor.) Wi-fi připojení ve společných prostorech. 

Ubytování

Hotelový komplex s celkem 135 jednoduše, ale účelně zařízenými pokoji tvoří vysoká, hlavní budova stojící v soukromé zahradě, ve které jsou situovány sportoviště, bazény i depandance v zahradě (Garden) s rodinnými pokoji.
Všechny pokoje mají klimatizaci, trezor, TV, mini lednici, telefon, v koupelně vanu se sprchou a fén. 3. - 5. lůžko může být formou palandy.
STANDARD: v hlavní budově, za příplatek s výhledem na moře. Max. obsazenost 4 osoby.

EXECUTIVE SUITE GARDEN: kompletně zrekonstruované pokoje v depandancích v zahradě, pro 4 - 5 osob, oddělená ložnice s manželským lůžkem, malý dvoulůžkový pokoj, 1 koupelna a malé pátio či zahrádka.
Na vyžádání jednolůžkový pokoj STANDARD.


Check-in: 16:00h, check-out: 10:00h.
V období 9.8. - 25.8. pobyt na min. 7 nocí, v ostatních obdobích na vyžádání min. 4 noci (info u prodejce).

Stravování

Plná penze s nápoji - snídaně, oběd a večeře formou bufetu - bohatý výběr předkrmů, 1. a 2. chodů, příloh, a dezertů (večer). Nápoje k jídlu v ceně: filtrovaná voda, světlé pivo, místní víno v karafě. 
Klimatizovaná restaurace s výhledem na moře nabízí široký výběr místních specialit, pizzu i mezinárodní kuchyni. Samozřejmostí je výběr z místních a italských vín.
1x týdně hotel organizuje typicky sardinský večer.
Na vyžádání možnost bezlepkové diety.
Pro děti každý den: RistoMini "Banchetto dell´Eroe": Speciální menu, které děti mohou jíst společně s animátory v dětském koutku.
K dispozici Biberoneria: speciální místnost pro rodiče s dětmi do 3 let pro přípravu dětské stravy - v předem stanovený čas, zdarma základní suroviny.

Pro děti

Zahrada s dětským bazénem a hrami.
V rámci klubové karty:

Dětské kluby:
Pink Hero - růžový tučňák čeká na nejmenší hrdiny, kteří s ním budou tančit, hrát si a rozšiřovat svojí fantazii v duchu ekologie.
Hero Camp - (3 - 13 let) kemp pro děti s profesionální péčí, vybaveným dětským hřištěm, divadlem pro děti, hernou a společnou místností s TV (děti jsou rozděleny na skupiny dle věku). Funguje v čase 9:30 - 18:30h.
Young Club - (13 - 18 let), klub pro milovníky sportovních her (i v bazénu), společenských tanců, kabaretu, her a turnajů.

Dětský koutek a menu v restauraci, kde mohou děti společně jíst s animátory.
Biberoneria - místnost pro rodiče s dětmi do 3 let pro přípravu stravy (ve stanovených časech, základní suroviny k dispozici).
Možnost zapůjčení kočárku (golfové hole) na celý pobyt - za poplatek, na vyžádání při rezervaci.
Babysitting ve večerních hodinách za poplatek.

Sport a animace

Klienti mají k dispozici: bazén, 2 víceúčelové kurty na tenis a mini fotbal, hřiště na basketbal, plážový volejbal, divadlo, piano bar, biliár, zahradu s mini klubem a hrami.
V rámci klubové karty mohou využívat: bazén, aktivity Hero Camp a Young Club, kolektivní kurzy aquaerobiku, fitness, kánoe, skupinové tance, zumbu, karaoke, večerní divadelní představení.
Za poplatek potápění, pronájem člunů, individuální windsurfing a plachtění, pronájem aut a motocyklů, výlety.

Pláž

Přes místní komunikaci se přímo u hotelu nachází hotelová pláž, kde mají klienti plážový servis od druhé řady v ceně, 1. řada je za poplatek. Plážové osušky za poplatek (na vyžádání).
Asi 400 m od hotelu (přes hotelovou zahradu a dále po promenádě) se rozprostírá vyhlášená pláž La Pelosa s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře. Dominantou pláže je španělská věž a na horizontu panorama ostrova Asinara, kam je možné jet na výlet člunem.  Pláž La Pelosa se řadí mezi nejkrásnější pláže světa. Vstup na ni je podmíněn online rezervací a uhrazením vstupného, povinná je podložka pod ručník a umytí rukou a nohou u umístěných sprch při odchodu z pláže. Stejně jako všude jinde na ostrově, je zakázané odnášet z pláže písek, mušle nebo kameny.
Probíhá načítání...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytovaní s plnou penzí s nápoji, klubovou kartu, služby delegáta na telefonu*.

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytovaní s plnou penzí s nápoji, klubovou kartu, služby delegáta na telefonu.*Delegát je vám osobně k dispozici při příletu/odletu na letišti v Olbii a poté po celou dobu pobytu na telefonním čísle uvedeném v pokynech k zájezdu. Na vyžádání zajistí výlety, pronájem aut nebo doporučí zajímavosti v okolí.

Cena nezahrnuje

Poplatky na místě - nepovinné

Fakultativní (na vyžádání):
Malé domácí zvíře € 10/den

Pobytová taxa

Ve většině lokalit na Sardinii se platí pobytová taxa. Jedná se o povinný poplatek (osoba/noc), jehož výše je rozdílná dle lokality, kategorie ubytování, termínu pobytu či věku klienta. Kde je nám výše pobytové taxy známa, uvádíme ji v povinných poplatcích na místě - radnice ji však mohou vyhláškou změnit, proto je uvedenou výši nutno chápat jako orientační (rozsah bývá cca € 1-5/noc/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu a může být provozovatelem ubytování vyžadována pouze platbou v hotovosti.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.

VÝLETY LZE OBJEDNAT POUZE K ZÁJEZDU

Podobné produkty
119318 Letecký pohled na hotel, Capo Coda Cavallo, Sardinie Pokoj Standard, Capo Coda Cavallo, Sardinie
Capo Coda Cavallo
Futura Club Baja Bianca
14.09. - 21.09.2024
7 nocí
Letecky soft all inclusive
101340 Amfiteátr a bazén, Costa Rei, Sardinie, Itálie Amfiteátr a bazén, Costa Rei, Sardinie, Itálie
Costa Rei
TH Costa Rei - Free Beach Village
19.09. - 22.09.2024
3 noci
Letecky all inclusive