Futura Club Baja Bianca ****

od 22 990 Kč

8 dní / soft all inclusive

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

V úchvatné lokalitě chráněné mořské oblasti Tavolara se nachází klubový hotel, vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro páry.

Poloha

Baja Bianca Club Hotel se nachází na severovýchodním pobřeží Sardinie, v centru chráněné mořské oblasti Tavolara - Capo Coda Cavallo, 9 km od centra letoviska San Teodoro. Je situovaný v příjemné zahradě s typickou středomořskou vegetací, s výhledem na nádhernou zátoku Salina Bamba, nedaleko zálivu Cala Brandinchi, který je pro svoji průzračnou vodu a působivé scenérie nazýván také "Tahiti". 4 km od hotelu je možné navštívit městečko Puntaldia s malým turistickým přístavem a golfových hřištěm s 9 jamkami.

Vzdálenost od letiště v Olbii 22 km (cca 30 min).

Vybavení

Baja Bianca Club Hotel je relativně nový turistický komplex, který svými službami uspokojí jak páry toužící po romantické dovolené, tak rodiny s dětmi.
V hlavní budově se nachází recepce, hala s wi-fi připojením zdarma, butik, relaxační zóna s TV, klimatizovaná restaurace s prostornou krytou terasou s výhledem na moře, wellness centrum Baja Bianca), fitness s posilovnou.
V rozlehlé jednopatrové části situované směrem k moři jsou umístěny pokoje. V centrální části areálu je klientům k dispozici bazén pro dospělé a dětský bazén (oba nevyhřívané), bar u bazénu a náměstíčko. V blízkosti moře je vybudován amfiteátr pro večerní představení a částečně zastíněné dětské hřiště pro nejmenší. Rodiny s dětmi jistě ocení dětské kluby rozdělené dle věkových kategorií dětí. Hotel dále disponuje výtahem a soukromým nehlídaným parkovištěm. Domácí zvířata nejsou akceptována.

Ubytování

Všech 207 pokojů se nachází v přízemí, nebo v 1. patře, jsou klimatizované, mají TV/SAT, telefon, trezor, fén, minibar (za poplatek), balkon či terasu s nábytkem.

STANDARD: pokoje pro 2-4 osoby, mají manželské lůžko nebo 2 samostatná lůžka a možnost 2 přistýlek formou rozkládací pohovky, gauče nebo palandy. Max obsazenost 2 dospělí + 2 děti 0 - 16 let.

FAMILY ROOM: pokoje pro 4 osoby s mezonetovým patrem. V otevřeném patře ložnice s manželským lůžkem, v přízemí obývací část se 2 rozkládacími křesly nebo divanem pro 2 osoby. Min/max. obsazenost 4 dospělí.

Check in: 17:00
Check out: 10:00

V termínu 29.7.- 26.8.2023 je možný nástup i středa - středa jen ve dvoulůžkových pokojích, minimální délka 7 nocí.

Stravování

SOFT ALL INCLUSIVE - snídaně, oběd i večeře formou bufetu, včetně vybraných nápojů (lokální víno, voda a vybrané nealkoholické nápoje). Otevřený bar od 9:30 do 23:00 s nealkoholickými nápoji, vodou, točenými ovocnými džusy, slaná svačina během odpoledne ve stanoveném čase.

Alkoholické nápoje a lihoviny, nápoje v plechovkách, lahvích, zmrzliny a vše co není zmíněno v popisu soft all inclusive, není zahrnuto v ceně.

Možnost bezlepkové stravy - nutno vyžádat při rezervaci.

Pro děti

O zábavu vašich dětí se postará tým zkušených animátorů v čele s maskotem Futurotto.

Kids klub - pro děti od 3 do 6 let - hry v určených prostorech, na pláži, zábavné, sportovní a kreativní aktivity, dětské večerní tanečky.

Young klub - pro děti od 7 do 11 let - hry, soutěže a turnaje, vzdělávací a formující aktivity, sport, večerní mini show.

X klub - pro děti od 12 do 14 let - skupinové aktivity v doprovodu zkušených animátorů.

Futura X klub - pro děti od 15 do 17 let - výzvy, sportovní turnaje, skupinové hry v moři nebo v bazénu, show, kabaret a hodně hudby. Každý den jiná aktivita spojená s kreativitou a uměním. Tematické večery strávené společně s animátory a novými přáteli.

Animace probíhají převážně v italském jazyce.

Sport a animace

Klientům je v rámci klubové karty k dispozici bazén pro dospělé, bazén pro děti, denní využití tenisového kurtu, fotbalového víceúčelového hřiště, volejbalového hřiště, posilovny, kánoí, bocce, stolního tenisu, stolního fotbalu, denní a večerní animace s kolektivními lekcemi tenisu, aqua aerobiku, tanečních lekcí, sportovními turnaji a karetních hrách. Společenské hry, kabaret, hudba a představení. Dětské hřiště a využití kuchyňky. Plážový servis do vyčerpání kapacity.

Další služby

Za poplatek: osvětlení sportovních kurtů, hlídání dětí, externí potápěcí centrum, noční kyvadlová doprava do a z centra San Teodora (v určených časech). V blízkosti centrum s vodními sporty - paddle board, kánoe, potápění.

Pláž

Působivá veřejná písečná pláž Salina Bamba se nachází ve vzdálenosti cca 400 m od hotelu, slunečníky a lehátka jsou za zdarma - do vyčerpání kapacity. Asi 500 m od hotelu se nachází působivá pláž Cala Suaraccia s výhledem na ostrov Tavolara. Cca. 20 min. chůze od hotelu se nachází jedna z nejkrásnějších pláží v této oblasti ,Cala Brandinchi přezdívaná Tahiti, dlouhá bílá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

All inclusiveAll inclusive
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
FitnessFitness
Plážový servis v ceněPlážový servis v ceně
Vzdálenost od letiště: 22 km 22 km

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Připravuji pro vás přehled cen a možných termínů, čekejte prosím...

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování se soft all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta (od 31.5. do 30.9.2023) .

VLASTNÍ DOPRAVA: ubytování se soft all inclusive, klubovou kartu, služby delegáta (od 31.5. do 30.9.2023) .

Cena nezahrnuje

Pojištění - nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Děti do 3 let: €20/den, zahrnuje postýlku a jídlo (nutno vyžádat předem).

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE JIŽ ZAPOČÍTANÉ V CENÁCH ZÁJEZDU:

Při objednání do 31.3.2023
15 % z ceny ubytování pro pobyty do 1.7. a od 9.9.2023
10 % z ceny ubytování pro pobyty v období 2.7.-8.9.2023

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.