Resort Cala di Falco - Hotel ****

od 34 490 Kč

8 dní / polopenze

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Oficiální přívlastek hotelu "Il Dinamico" = dynamický, neboli aktivní dovolená.

Poloha

Na vjezdu do Costa Smeralda,pouhých 100 m od centra malebného městečka Cannigone, s malým přístavem a řadou obchodů, na strategické poloze, jen několik minut od nejznámějších pláží, leží oblíbený resort Cala di Falco. Lokalita Cannigione je ideálním výchozím bodem pro poznávání krás severní části ostrova jako například národní park na ostrově La Maddalena, městečko Palau (večerní trhy), ostrov Caprera, mondénní letoviska Porto Cervo, Porto Rotondo a další zajímavá místa oblasti Costa Smeralda. Na celý den lze také doporučit výlet na ostrov Korsika.
Vzdálenost od letiště a přístavu v Olbii - 30 km

Vybavení

Klienti hotelu mají k dispozici recepci (24 hodin denně), 2 restaurace - "La Poiana" a panoramatická "La Terrazza" (za příplatek), bar La Poiana a piano bar u bazénu, konferenční sál pro 150 osob, tenisový kurt (zdarma, večer osvětlený), hřiště na plážový volejbal (zdarma), bazén pro dospělé se slunečníky a lehátky (omezená kapacita) a službou plavčíka, bazén pro děti v rámci Mini Clubu rovněž se slunečníky a lehátky. V části La Rotonda je rovněž k dispozici bazén . Wi-Fi zdarma v prostorách recepce a u baru.

Ubytování

Resort má celkem 105 pokojů, rozdělených do několika druhů. Pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchou, fén, klimatizaci, trezor, TV/SAT, telefon, minibar, plážové osušky v ceně, krytou terásku s nábytkem.
Všechny typy jsou zařízené v sardském stylu s využitím architektonických prvků a materiálů typických pro oblast Costa Smeralda. Postýlka pro dítě do 2 let zdarma (nutno hlásit při rezervaci pokoje).


CLASSIC 1/2: manželské lůžko (na vyžádání možnost 2 odděleným lůžek). Max. obsazenost 2 dospělí.
DELUXE 1/2+1: ložnice s manželským lůžkem, obývací část s rozkládacím křeslem pro 1 osobu. Max. obsazenost 2 dospělí
JUNIOR SUITE 2+1 ložnice s manželským lůžkem (2 oddělená lůžka na vyžádání), obývací část s rozkládacím křeslem pro 1 osobu + 1 postýlka pro dítě do 2 let
SUITE 2+2: ložnice s manželským lůžkem (2 oddělená lůžka na vyžádání), obývací část se 2 rozkládacími křesly pro 1 osobu nebo rozkládacím divanem pro 2 osoby. Max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 14 let.
SENIOR SUITE: ložnice s manželským lůžkem (2 oddělená lůžka na vyžádání), pokoj se 2 oddělenými lůžky, obývací pokoj se 2 rozkládacími lůžky nebo rozkládacím divanem pro 2 osoby. Min. obsazenost 4 osoby. Max. obsazenost 4 dospělí, + 2 děti 2 - 14 let. V pokoji musí být uhrazeny min. 3 plné ceny.
FAMILY SUITE: skládá se ze dvou propojených Junior Suite (popřípadě jeden Suite a jeden Junior Suite) Max. obsazenost 4 dospělí, 2 děti do 14 let. V pokoji musí být uhrazeny min. 4 plné ceny.

Stravování

Polopenze: snídaně formou bufetu v restauraci "La Poiana" naproti bazénu (od 7:30 - 10:30 hod.). Večeře formou bohatého bufetu s nabídkou typické středomořské a lokální kuchyně v restauraci "La Poiana" (19:30-21:30 hod v období 5.5.-15.6. a 15.9.-20.10. a 20:00-22:00 hod. v ostatních obdobích). Nápoje nejsou v ceně.
Za příplatek a na objednávku možná servírovaná večeře v elegantní restauraci La Terrazza.
Po dohodě s hotelem na místě je možné večeři vyměnit za středomořský brunch. Na vyžádání možnost bezlepkových pokrmů (nutno avizovat při rezervaci).
Za příplatek možno dokoupit oběd formou středomořského brunche (13:00-14:30) - lehký bufet s nabídkou salátů, menších teplých pokrmů, studené pokrmy na bázi cereálií, zelenina, ovoce, místní sýry. Mimo hlavní sezónu hotel může podávat brunch servírovaný.

Pro děti

Biberoneria (místnost pro přípravu pokrmů pro miminka včetně surovin) - zdarma otevřeno 24 hod. denně v období 19/5-15/9.
Mini Club pro děti od 3-12 let zdarma v čase 9:00-13:00 hod. a 15:00-18:30 hod. V provozu v období 19.5.-13.9.2019.
Pro vstup do klubů je potřeba lékařské potvrzení o bezinfekčnosti ne starší 3 dnů.
Pro rodiče, kteří si chtějí užít večer bez dětí je možné využít kolektivní asistence pro děti od 18 měsíců do 5 let, každý večer od 20:30-23:00 hod. (za poplatek)

Sport a animace

Klienti mají k dispozici v ceně pobytu 3 bazény - největší hlavní bazén k dispozici pro klienty hotelu a klienty ubytované ve vilách s lehátky a slunečníky, dětský bazén s asistencí v zóně mini klubu, bazén v části La Rotonda menší bazén vybaven rovněž lehátky a slunečníky, tenisové kurty, plážový volejbal. Za poplatek na místě lze zajistit půjčení gumových člunů a lodí v přístavu, lodní výlety, půjčení auta, motocyklu, sportovní rybolov, potápění, vodní sporty, jízdu na koních. V hotelu Capo D'Orso je golfové hřiště s 9 jamkami Pitch & Putt, dostupné také vodní dopravou Delphina Express.

Wellness & beauty

Na objednávku a za příplatek v recepci hotelu je možné využít služby Wellness centra L'Incantu v hotelu Capo D'Orso Thalasso & Spa 5* (doprava lodí) - služby recepce, bazény s mořskou vodou vyhřívané na různou teplotu, 10 moderních kabin s Thalasso službami, masážemi a různými procedurami, turecká lázeň, relaxační místnost, sluneční terasa.

Pláž

Veřejná písečná pláž městečka Cannigione se nachází jen pár metrů od hlavního bazénu hotelu, přes silnici. Plážový servis v ceně ( do vyčerpání kapacity).
Resort zajišťuje hotelovým klientům zdarma kyvadlovou dopravu na krásnou veřejnou pláž Mannena (plážový servis na těchto plážích za poplatek, transfer jezdí v předem stanovené hodiny, mimo soboty). Plážová osuška v ceně pobytu. Resort za poplatek nabízí výlet člunem Delphina Express s koupáním na ostrovech souostroví La Maddalena a kouzelných plážích pobřeží Costa Smeralda.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
FitnessFitness
Vzdálenost od letiště: 30 km 30 km

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Důležité

V pokoji má 100% slevu z ubytování pouze jedno dítě ve věku 0-6 let.

Důležité

Cena zájezdu je kalkulovaná s cenou letenky 8 290 Kč. V závislosti na kapacitě letu se cena letenek zvedá a může být vyžadován příplatek odpovídající rozdílu mezi původní a aktuální prodejní cenou.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: Zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí, služby delegáta (od 1. 6. do 30. 9. 2019).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

POVINNÉ:
Pobytová taxa: € 3/os./noc v období od 16. 6. do 15. 9. 2019; Pobytovou taxu neplatí děti do 12 let.

FAKULTATIVNÍ (na vyžádání):
Lodní výlet "Delphina Expressem" (1/2 dne): € 30/os. (červen, září, říjen), € 40/os. (červenec, srpen). Děti do 3 let věku se z bezpečnostních důvodů nemohou výletu účastnit.
Pronájem dětského kočárku € 20/pobyt (+ kauce na recepci - cena kauce k ověření v CK)
Večeře v restauraci "La Terrazza": € 12/os./večeře, děti do 2 let zdarma.

Speciální nabídky

Speciální balíčky pro novomanžele a výročí: při pobytu na minimálně 7 nocí je možné zakoupit balíčky Emotion a Discovery: info v CK

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-5/den/osoba vč. dětí od 12 let). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.