Marinedda Hotel Thalasso & Spa *****

od 30 790 Kč

8 dní / polopenze

Praha - Olbia

Zobrazit na mapě

Popis hotelu

Charakteristika

Elegantní a rafinovaný hotel s úchvatným výhledem na mimořádně krásné moře a pláže, zvlášť vhodný pro pohodovou a relaxační dovolenou.

Poloha

Hotel se nachází ve svahu cca 1 km od starobylé rybářské vesničky Isola Rossa v zálivu Golfo dell’Asinara. Isola Rossa je velmi působivá a romantická lokalita, s malým přístavem a aragonskou strážní věží. Místní atmosféru si můžete nejlépe vychutnat při večerní procházce městečkem po pobřežní promenádě, kde v hlavní sezóně fungují také večerní piano bary. Hotel má jedinečnou polohu uprostřed jedné z nejkrásnějších scenerií celé Sardinie. Ubytování doporučujeme pro milovníky moře a wellness, pro páry, jednotlivce i rodiny s dětmi.
Vzdálenost od letiště v Olbii - 82 km

Vybavení

Oficiální přívlastek hotelu je "Il Benessere" - blahodárná dovolená.
Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí (24 h denně), hlavní restaurace, další 2 restaurace á la carte, pizzerie, 2 bary, 2 bazény (jeden panoramatický La Cascata a jeden s mořskou vodou, bar u bazénu, sluneční terasy s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, kryté nehlídané parkoviště. Možnost využití konferenčního centra v 800m vzdáleném hotelu Relax Torreruja Thalasso & Spa. Mini klub, junior klub (19/5 - 13/9).
Wi-Fi připojení k internetu u recepce a na barech na vlastním notebooku zdarma, za poplatek je možno si zapůjčit hotelový laptop.
Hotel nabízí také plně vybavené wellness centrum "Centro Thalasso & Spa L´ECLIRISO" na 2.500 m2 s dalšími bazény s mořskou vodou a s podvodními masážemi, dále masáže, posilovnu kardiofitness, páru a saunu, centrum krásy, mnoho možností různých procedur (vstup za poplatek).
Milovníci hudby jistě ocení večerní piano bar s příležitostnými vystoupeními umělců.

Ubytování

Hotel nabízí 195 komfortních a velmi vkusně zařízených pokojů situovaných v přízemí, nebo v 1. patře se samostatným vchodem. Všechny mají koupelnu/WC, klimatizaci, telefon, fén, tv-sat, trezor, minibar a větší terasu se 2 lehátky (či stolkem a 2 židlemi). Na pokojích jsou župany pro dospělé a plážové osušky. Výhled na moře je za příplatek. Pokoje se dělí do kategorií:
CLASSIC: pokoj s manželským lůžkem, oddělená lůžka na vyžádání, max. 2 dospělé osoby + 1 dítě do 12 let.
RELAX: pokoj s manželským lůžkem, oddělená lůžka na vyžádání a pevnou zděnou přistýlkou pro dítě do 12 let, max. obsazenost 2 dospělí + dítě do 12 let.
SUITE: ložnice s manželskou postelí a oddělený obývací pokoj se 2 rozkládacími lůžky nebo 2 pevnými zděnými přistýlkami. Max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 14 let.
FAMILY SUITE: propojené pokoje Classic, každý pokoj má manželskou postel (oddělená lůžka na vyžádání), koupelna. Max 4 osoby. (Děti do 12let).
SENIOR SUITE: Celé apartmá se skládá z pokoje Suite a přilehlého pokoje Classic, koupelna. Max obsazenost 4 dospělé osoby + 2 děti do 14let.
PRESIDENT VISTA MARE s výhledem na moře: luxusní ložnice s manželskou postelí a velkou verandou s panoramatickým výhledem na záliv, salonek (open space) se dvěma rozkládacími lůžky, max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti do 14 let.
EXECUTIVE ELICRISO: exkluzivní ubytování pro páry, které hledají soukromí, pokoj je vybaven ložnicí s manželskou postelí, obývacím pokojem (open space), dále terasou s vlastním hydromasážním bazénem s mořskou vodou (hloubka bazénu 1,3 m), max. obsazenost 2 dospělí.
Dospělí klienti pokojů typu PRESIDENT a EXECUTIVE ELICRISO mohou v Centru Thalasso, po předchozí rezervaci, zdarma využívat bazény, turecké lázně, saunu, kardiofitness a relaxační zónu.

Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

Check-in 15:00, check-out 10:00.

Stravování

Hotel nabízí polopenzi, za příplatek s obědem formou "středomořského brunche".
Snídaně (7:30-10:30) formou bohatého bufetu se podává na terasách v blízkosti jednoho z bazénů s krásnou vyhlídkou.

Večeře se podává v hlavní restauraci formou bufetu (19:30-21:30), na objednávku a za příplatek možnost večeře v dalších 2 restauracích, kde se jedná o výběr z menu (servírovaná večeře 20:00-22:00).
Hlavní restuarace PETRA RUJA se rozkládá na 2 podlažích s nádherným výhledem na záliv, nabízí skvělé pokrmy středomořské a regionální kuchyně (bufetovou formou).
Panoramatické restaurace PUNTA CANNEDDI a TRAMONTO nabízejí servírované večeře při svíčkách. V "Punta Cannedi" se večeře musí rezervovat a je bez příplatku, v restauraci "Tramonto" je také večeře na rezervaci, s příplatkem za degustační menu (€ 12/os.).
Novinkou roku 2015 je pizzerie BASARICO, která nabízí bufet s předkrmy a zmrzlinou a servírovanou pizzu.

Je možné doobjednat oběd formou "středomořského brunche" (12:30-14:00), což je lehký oběd bufetovou formou: těstoviny, studené obložené mísy, luštěniny, velký výběr salátů a zeleniny, ovoce, tradiční sardské sýry. Nezahrnuje druhé chody s masem, rybou a dezerty.

Možnost bezlepkové diety, nutno nahlásit při rezervaci ubytování. Otevření barů a restaurací rozhoduje vedení hotelu. Hosté s plnou penzí mohou při celodenních výletech využít "Brunch Around" a obědvat v různých dalších hotelích řetězce v kraji Gallura (po objednání, za příplatek).

Pro děti

V hotelu jsou k dispozici zdarma malým hostům mini klub a junior klub (od 19/5 do 13/9), které jsou určeny pro děti od 3 do 12 let a v provozu jsou od 9:30 do 13:00 a od 15:30 do 18:30, 6 dní v týdnu. Hotel dále nabízí zdarma kolektivní lekce tenisu a minifotbalu. V určitý dnech je také možné ponechat děti s animátory také na oběd nebo na večeři (min 4 děti), je nutná předchozí rezervace a pokud má dítě polopenzi, za oběd se platí malý doplatek.

Sport a animace

Malé fotbalové hřiště (five-a-side), tenisový kurt, na pláži vodní sporty: škola potápění a windsurfingu, pronájem gumových člunů, možnost sportovního rybaření (i hlubokomořského). Cca 1 km od hotelu se nachází nový velký aquapark (externí služba). Mini klub a junior klub pro děti zdarma (19/5-13/9/2019) děti 3 - 12let, 6 dní v týdnu 9.30 - 13.00 a 15.30 - 18.30h

Wellness & beauty

V Centru Thalasso & Spa L´ECLIRISIO najdete na 2500 m2 polootevřený vyhřívaný hydromasážní bazén se slanou vodou, víceúčelové bazény s různou teplotou slané vody a jacuzzi, posilovnu kardiofitness, turecké lázně a saunu, relaxační zónu, recepci a ordinaci, salon krásy a butiky.
Do centra Thalasso & Spa nesmí děti do 14 let, nezletilí pouze v doprovodu dospělých nebo s jejich písemným povolením. Veškeré programy jsou za poplatek, ceny na vyžádání u CK.

PROGRAMY 2019
všechny programy mají délku trvání 1/2 dne.
Ke vstupu je požadováno lékařské osvědčení, které je možno vyřídit u místního lékaře za poplatek a po domluvě.
Mimořádná nabídka "Centra Thalasso" k celkovému uvolnění a odpočinku obsahuje:

"SPECIALE SCOPERTA THALLASSO"
- 3 volné vstupy do "Centra Thalasso" (půlden / osoba; po rezervaci) - možnost využít celého centra (masážní vířivku, saunu, tureckou lázeň, posilovnu s kardiofitness a relexační centrum)
- 1 relaxační masáž esenciálními oleji (25 min)
- 1 vodoléčba

"CHECK-IN & CHECK-OUT"
Den na přípravu sardinského sluníčka a den na odjezd ve skvělé formě
Při příjezdu nechejte na recepci své doklady a stres a nechejte se rozmazlovat.
Stejně tak při odjezdu se nechejte rozmazlit a domů se vraťte nabytí energií, sluncem a pohodou.
Péče probíhající ve dvou dnech (odpoledne nebo odpoledne).
Součásti programu:
- rozjasňující obličejový peeling
- tělový peeling
- kalifornská masáž (25 min)
- relaxační masáž (50 min)
- masáž obličeje (25 min)
- hydratační tělový zábal
- francouzská nebo standardní manikúra
- francouzská nebo standardní pedikúra

"L´UOMO RELAX"
Relax pro muže
Stále více a více mužů pečuje o své tělo, chtějí být hýčkáni, chtějí zapomenout na stres a chtějí si obnovit jak fyzickou, tak duševní vitalitu.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne, nebo odpoledne)
Součástí programu:
- detoxikační tělový peeling
- 2 hydromasážní koupele s přidanou mořskou solí
- 2 drenážní podvodní trysky
- 2 masáže (kalifornská a masáž zad) (á 25 min)
- relaxační masáž éterickými sardinskými oleji (50 min)
- specifické ošetření obličeje pro muže
- 3 remineralizační zábaly v mořském bahně

"BENESSERE DELLA SCHIENA"
Pro bezbolestná záda
Hektický životní styl a špatné držení těla způsobují bolesti zad. Rukama našich profesionálů a s pomocí mořské soli, myrty a jalovce se nechejte rozmazlovat, hýčkat a léčit svá bolavá záda.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne, nebo odpoledne)
Součástí programu:
- detoxikační tělový peeling
- 3 bahenní zábaly
- 2 specifické masáže zad aromatickými sardinskými oleji (25 min)
- masáž lávovými kameny (50 min)
- 3 hydromasážní koupele s květy mořské soli ze Sardinie a myrtovým gelem
- 2 lekce strečingu

"VIAGGIO THALASSO & RELAX"
K znovuzískání psychické a fyzické rovnováhy.
Péče probíhá v 6 dnech (dopoledne, nebo odpoledne)
Součástí programu:
- detoxikační tělový peeling
- rozjasňující obličejový peeling
- 3 hydromasážní koupele s mořskou solí nebo éterickými oleji
- 2 detoxikační zábaly z mořských řas
- 3x sprcha s postřikem
- 2 relaxační masáže s éterickými sardskými oleji (50 min)
- 4 masáže (kalifornská nebo odvodňovací)
- 6 lekcí aqua aerobiku a kardiofitness

"SNELLEZZA E TONICITA"
Pro zlepšení kondice, vytvarování těla a znovuzískání ideální váhy.
Péče probíhá v 6 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- detoxikační tělový peeling
- 3 hydromasážní drenážní koupele
- 3 hydromasážní mineralizující koupele
- hubnoucí masáž
- 3 zábaly z mořských řas v Biostartu
- 2 zábaly z mořských řas
- 1 bahenní zábal
- 5 ošetření těla pro zeštíhlení a proti celilitidě (zábal s aktivním kyslíkem a modelační masáž)
- 6 lekcí aqua aerobiku

"VITALITA E ARMONIA"
K obnovení rovnováhy ducha i těla.
Péče probíhá v 6 dnech (dopoledne, nebo odpoledne)
Součástí programu:
- detoxikační tělový peeling
- rozjasňující obličejový peeling
- 6 hydromasážních koupelí s mořskou solí
- 2 detoxikační zábaly z mořských řas
- 2 zábaly z mořského bahna
- specifické hubnoucí ošetření těla
- orientální masáž
- 6 lekcí aqua aerobiku

"GAMBE LEGGERE"
Specifický program pro štíhlé nohy, zlepšení krevního oběhu a celkového pohodlí dolních končetin.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- detoxikační tělový peeling
- speciální zábal dolních končetin
- 3 hydromasážní koupele s mořskou solí a výtažky z mořských řas (cirkulační a anticelulitidové)
- 2 drenážní masáže
- 3 lekce aqua aerobiku

"L´ELICRISO DOLCE ATTESA"
Pro nastávající maminky.
Zasloužená přestávka a odpočinek, program navržený přesně na míru.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- 3 drenážní masáže nohou (25 min)
- hloubkové čištění obličeje¨
- organické ošetření obličeje
- francouzská nebo standardní manikúra
- francouzská nebo standardní pedikúra
- 2 hydratační tělové zábaly¨
- 3 lekce aqua aerobiku speciálně pro těhotné ženy

"ZEN ATTITUDE"
Hluboká relaxace, vyvážení energií a stimulace smyslů.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- tělový peeling
- 3 hydromasážní koupele s éterickými oleji
- orientální masáž pro energetickou rovnováhu (50 min)
- 2 masáže (kalifornská a masáž zad) (á 25 min)
- 2 detoxikační zábaly z mořských řas
- rozjasnění obličeje
- 2 lekce strečingu

"LA BELLEZZA MARINA IN SARDEGNA"
Ošetření zaměřené na odbourání stresu a přebytečných toxinů z těla.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- tělový peeling
- 3 hydromasážní koupele s mořskou solí
- 2 detoxikační zábaly z mořských řas¨
- relaxační masáž s éterickými oleji ze Sardinie
- 2 masáže (kalifornská a masáž zad) á 25 min
- ošetření pleti anti age
- 2 lekce aqua aerobiku

"LA BELLEZZA AL MASCHILE"
Pro mužskou krásu.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- tělový peeling
- detoxikační zábal z mořských řas
- 2 hydromasážní koupele s éterickými oleji
- zpevňující zábal a masáž
- osvěžující masáž (50 min)
- manikúra
- pedikúra
- hloubkové čištění obličeje
- ošetření pleti anti age

"RIMODELLAMENTO E ANTICELLULITE"
Program proti celulitidě, podporuje dosažení harmonických linií postavy.
Péče probíhá ve 3 dnech (dopoledne nebo odpoledne)
Součástí programu:
- peeling z mořských řasa a kofeinu
- 3 hydromasážní drenážní koupele
- 2 drenážní podvodní trysky
- 3 zábaly z mořských řas a kofeinu
- 3 lokální anticelulitidové masáže

Pláž

Krásná pláž s jemným bílým pískem a pozvolným vstupem do moře je od hotelu vzdálena cca 250 – 500 m (dle polohy pokoje), lehátka a slunečníky za poplatek (€ 15/den 1 slunečník a 2 lehátka, příplatek za 1. řadu € 10/den a 2. řadu € 5/den). V okolí se nacházejí také malé skalnaté plážičky (díky bohatému podmořskému životu ideální pro šnorchlování). U pláže funguje bar (nepatří k hotelu, nelze garantovat provozní dobu).
Z vodních sportů možno provozovat (za poplatek) windsurfing a potápění.
Zobrazit úplný popis

Vybavenost hotelu

Blízko plážeBlízko pláže
Do centra pěškyDo centra pěšky
BazénBazén
Rodinné pokojeRodinné pokoje
KlimatizaceKlimatizace
WellnessWellness
InternetInternet
Dětský klubDětský klub
AnimaceAnimace
PotápěníPotápění
TenisTenis
FitnessFitness
Vzdálenost od letiště: 82 km 82 km

Individuální termíny pobytu:

Vyberte termín pobytu od - do:
Nahrávám ceny ...

Výběr termínu

Počet dospělých
1.dítě do
2.dítě do
3.dítě do
Počet dětí do 2 let
Probíhá načítání dat, čekejte prosím...

Důležité

U pokojů: President s výhledem na moře, Executive Elicriso, platí přísnější storno podmínky, než jsou uvedené v našich VSP. Storno poplatky činí 10% z ceny zájezdu při zrušení do 60ti dnů před příjezdem, 20% z ceny zájezdu od 59 do 45 dnů před příjezdem, 30% od 44 do 30 dnů před příjezdem, 50% od 29 do 21 dnů před příjezdem, 60% od 20 do 14 dnů před příjezdem, 70% od 13 do 7 dnů před příjezdem, 80% 6 dnů před příjezdem, dále dle našich VSP.

Cena zahrnuje

LETECKÝ ZÁJEZD: zpáteční letenku včetně tax, transfer z/na letiště, ubytování s polopenzí, služby delegáta na telefonu (od 1. 6. do 30. 9. 2019).

Cena nezahrnuje

Pojištění - doporučujeme sjednat.
Nabídka pojištění

Poplatky na místě

Nepovinné:
Možnost dokoupit oběd - Brunch Mediterraneo; lze objednat již při rezervaci v CK, k úhradě na místě:
Dospělý: € 28/os./den
Dítě do 14 let: € 14/os. den
Děti do 2 let zdarma.
30€/od 14 let/osoba/půl den: vstup do relaxačního centra "L'Elicriso" s využitím bazénu Thalasso, tureckých lázní, sauny, tělocvičny cardio-fitness a relaxační zóny.
€15/den: slunečník a dvě lehátka
€10/ první řada na pláži, €5/ druhá řada na pláži.

Speciální nabídky

SLEVY FIRST MINUTE již kalkulované v cenách zájezdu:

Sleva 15 % z ceny ubytování do 31.1. 2019

Sleva 10 % z ceny ubytování do 28.2. 2019

SVATEBNÍ CESTY A VÝROČÍ
2 volné vstupy na osobu do Wellness centra Venere, sardinský prstýnek pro dámu.
nebo za příplatek speciální balíček "EMOTION" (min. doba pobytu 7 nocí):
Výběr ze sardinských vín a min. voda v restauraci. Romantická večeře se specialitami z mořských plodů, sardinské perlivé víno Brut a romantický dortík. Sklenička šampaňského a tapas s botargou z Cabrasu při západu slunce. Pro pár krásná sardinská keramika, 1 z masáží pro pár a jacuzzi s exotickým nápojem a ovocem.

Na vyžádání v CK sleva 5% z ceny ubytování při pobytu delším než 14 dní

Na vyžádání v CK možnost pobytu na 3/4 nebo 10/11 nocí (s příplatkem za privátní transfer).

Pobytová taxa

Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-2/den/osoba). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Procentuálně vyčíslené slevy FIRST MINUTE/LAST MINUTE jsou již aplikované v cenách zájezdů.